Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

      Ευχαριστώ πολύ ❤️ Φοβάμαι πως η επόμενη ωοληψια δεν θα είναι καθόλου εύκολη.Ο οργανισμός μου δεν ανταποκρίνεται καλα στα φάρμακα της διέγερσης..στα 36 μου πήραμε δέκα ωάρια και έγιναν πέντε βλαστοκυστες,εκ των οποίων έπιασε μόνο η κορούλα μου(μέχρι στιγμής)Δλδ 25% επιτυχίας.Μου μένει άλλο ένα,δεν ξέρω αν θα πετύχει.Τωρα είμαι 39,οπότε σίγουρα θα είναι πολύ πιο δύσκολη η όλη διαδικασία..Αυτό που ελπίζω,είναι για αρχή να μην έχουμε αύριο δυσάρεστα απροοπτα με εξωμητριο...

      Να χαίρεσαι τα παιδάκια σου κορίτσι μου❤️Η ιστορία σου μου δίνει κουράγιο να συνεχίσω και ελπίζω να μπορέσω να κάνω ένα ακόμη παιδάκι και εγώ ❤️

      Όλα καλά πιστεύω πως θα είναι....το πιο πιθανό να είναι βιοχημικη κύηση! 

      Να σκέφτεσαι το στόχο σου! Εγώ το πρώτο παιδάκι μου το έκανα το 2020 (37 ετων) με έμβρυα του 2016 (3η εμβρυομεταφορα) και τα διδυμάκια στα 41 μου! Δεν το πίστευα πως θα συμβεί...

      • Ευχαριστώ 1

Προσπάθεια εγκυμοσύνης σε μεγαλύτερες ηλικίες


Recommended Posts

Just now, Klelia81 είπε:

Ναι κοριτσι θα συμφωνησω με την @Agatte. Περιμενε να μιλήσεις και με τον γιατρό. Και εμένα οι εξετάσεις μου δεν ειναι καλές.Ευτυχώς με ηρέμησαν τα κοριτσια. Κανω υπομονή μεχρι δευτέρα να δω τι συμβαινει. Οχι οτι περιμένω και πολλά αλλα τουλάχιστον θα δω αν έχω οωθηλάκια και αν μπορώ να κάνω κάτι για να κάνω επιτέλους οωρρηξία. 

Πάντως κοριτσια εγώ το αποφάσισα. Αν είναι μετρημένα τα κουκιά μου τελικά, θα φτιαξω κορμί!!!! Χαχαχα καλοκαίρι ερχεται!!! Χαχαχα!!

Να βρεις και δευτερο γιατρό κοριτσι. Εγω ήμουν στοκος και κολλημένη στον πρώην γιατρό και την πάτησα. Γενικά χρειάζεται να παίρνουμε δευτερες γνωμες. Οχι μονο στα γυναικολογικα μας.. 

Μπράβο σου που δεν το βάζεις κάτω!! Respect!!

Καλημερα! Κι εγώ στο κορμί προσανατολίζομαι που είναι στο χέρι μου γιατί το άλλο θέμα δεν είναι ! Χαχαχα

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Flolipop είπε:

Καλημερα! Κι εγώ στο κορμί προσανατολίζομαι που είναι στο χέρι μου γιατί το άλλο θέμα δεν είναι ! Χαχαχα

Ρε κοριτσια για πες τε καμια ιδεα για το κορμι γιατι τωρα με κλειστα τα γυμναστηρια καπως το χασαμε κ τον αυτον τον δρομο δεν μπορουμε να αγιασουμε με lockdown κανενα προγραμμα 

  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, linaa είπε:

Ρε κοριτσια για πες τε καμια ιδεα για το κορμι γιατι τωρα με κλειστα τα γυμναστηρια καπως το χασαμε κ τον αυτον τον δρομο δεν μπορουμε να αγιασουμε με lockdown κανενα προγραμμα 

 Διατροφη περπάτημα και σεξ κοριτσι χαχαχα

Αδιαθετησα και εγω κοριτσια σημερα το πρωι παει και αυτός ο μήνας.  .. .

  • Λυπημένη/-ος 1
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια. @vasiliki2020 παμε για τον επομενο, δεν πειραζει. Ακομα και η περιοδος ειναι κατι το αισιοδοξο. Οσο υπαρχει η ατιμη μας δινει ελπιδα. Εγω τελειωσα με δαυτη και απο σημερα θα μπω στον αγωνα. Αντε να δουμε και αυτο τον μηνα τι θα καταφερουμε. Περιμενει καμια συντομα; μηπως ακουσουμε κανενα ευχαριστο να τονωθει η ομαδα..

Link to comment
Share on other sites

Just now, TATAKI είπε:

Καλημερα κοριτσια. @vasiliki2020 παμε για τον επομενο, δεν πειραζει. Ακομα και η περιοδος ειναι κατι το αισιοδοξο. Οσο υπαρχει η ατιμη μας δινει ελπιδα. Εγω τελειωσα με δαυτη και απο σημερα θα μπω στον αγωνα. Αντε να δουμε και αυτο τον μηνα τι θα καταφερουμε. Περιμενει καμια συντομα; μηπως ακουσουμε κανενα ευχαριστο να τονωθει η ομαδα..

Σου εύχομαι να είναι ο τυχερός σου αγώνας αυτο το μηνα:x

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, linaa είπε:

Ρε κοριτσια για πες τε καμια ιδεα για το κορμι γιατι τωρα με κλειστα τα γυμναστηρια καπως το χασαμε κ τον αυτον τον δρομο δεν μπορουμε να αγιασουμε με lockdown κανενα προγραμμα 

Pilates σε κρεβατι κοριτσια!! Εγω τουλαχιστον αυτό θα ψαξω. Ειναι δυσκολο βεβαια τωρα που είναι κλειστα αλλα να ελπισουμε να ανοιξουν συντομα. Ειναι πολύ καλο για τα κοκαλα κυρίως για εμενα το λέω που στη φαση της εμμυνοπαυσης χωρις περιοδο δλδ να μη παρουσιστουν προβληματα και επισης σε ενα 3μηνο με 2-3 φορες την εβδομαδα φτυιαχνεις κορμι. Και προσεχτικη διατροφή βεβαια. Οχι τρελα πραγματα.. 

Just now, vasiliki2020 είπε:

 Διατροφη περπάτημα και σεξ κοριτσι χαχαχα

Αδιαθετησα και εγω κοριτσια σημερα το πρωι παει και αυτός ο μήνας.  .. .

Ο επόμενος θα ειναι ο τυχερός σου!!!! Μη στεναχωριεσαι!!!

  • Μου αρέσει 1

91P4p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, TATAKI είπε:

Καλημερα κοριτσια. @vasiliki2020 παμε για τον επομενο, δεν πειραζει. Ακομα και η περιοδος ειναι κατι το αισιοδοξο. Οσο υπαρχει η ατιμη μας δινει ελπιδα. Εγω τελειωσα με δαυτη και απο σημερα θα μπω στον αγωνα. Αντε να δουμε και αυτο τον μηνα τι θα καταφερουμε. Περιμενει καμια συντομα; μηπως ακουσουμε κανενα ευχαριστο να τονωθει η ομαδα..

Εγώ είμαι στις γόνιμες .στο σεξομαραθωνιο δηλαδή 

Ωορρηξία δεν έχει γίνει ακόμα 

Μάλλον αύριο 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Ellidr είπε:

Εγώ είμαι στις γόνιμες .στο σεξομαραθωνιο δηλαδή 

Ωορρηξία δεν έχει γίνει ακόμα 

Μάλλον αύριο 

Δωστου να καταλάβει αυτές τις μέρες!!! Χαχα!! Εύχομαι να πιάσεις το σποράκι!!


91P4p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ellidr είπε:

Αχ Παναγία μου ,μακάρι 

Να γλυτώσω κι την υστεροσκοπηση 

Πφφφφφ

Θα συμφωνησω με @ΤΑΤΑΚΙ . Οσο υπάρχει η άτιμη,λύσεις υπάρχουν.  Μην αγχονεσαι και μη το σκεφτεσαι συνέχεια. Ασε τον εαυτό σου ελευθερο και θα ερθει θα το δεις!!!:x


91P4p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Klelia81 είπε:

Θα συμφωνησω με @ΤΑΤΑΚΙ . Οσο υπάρχει η άτιμη,λύσεις υπάρχουν.  Μην αγχονεσαι και μη το σκεφτεσαι συνέχεια. Ασε τον εαυτό σου ελευθερο και θα ερθει θα το δεις!!!:x

Μια κουβέντα είναι το να μητο σκέφτεσαιδεν το σκεφτόμουν τους πρώτους έξι μήνες 

Τώρα προφανώς και είναι συνέχεια στο μυαλό μου μετά από 2 χρόνια 

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ellidr είπε:

Αχ Παναγία μου ,μακάρι 

Να γλυτώσω κι την υστεροσκοπηση 

Πφφφφφ

Μόνο τα χρήματα να γλιτώσεις φίλη αλλιώς δεν είναι τίποτα..έχω φάει τρεις αποξεσεις..τίποτα δεν είναι την μια ήμουν ξύπνια κ ήταν ακριβώς πέντε λεπτά...απλά στην υστεροσκοπηση κοιτάνε λίγο πιο προσεχτικά κ όπου χρειάζεται επεμβαίνουν με πολύ προσοχή κ έχει τέλεια αποτελέσματα θεραπευτικά.που δεν θα χρειαστείς αλλά σε πληροφορω μετά την τελευταία μου από θέση έστρωσε ο κύκλος πρώτη φορά κ το ενδομήτριο μου είναι σούπερ ....σπα χαχαχσχσ.πηρα κ τα φάρμακα μου...κ μένα μου προτειναν πολλές φορές να κάνω..απλά θα ήμουν ήρεμη..θα είχα αποκλείσει άλλον ένα παράγοντα...μην μασάς τίποτα...και στάσου...είσαι σε πολύ καλή φάση να το πιάσεις αυτό τον κυκλο

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Ellidr είπε:

Μια κουβέντα είναι το να μητο σκέφτεσαιδεν το σκεφτόμουν τους πρώτους έξι μήνες 

Τώρα προφανώς και είναι συνέχεια στο μυαλό μου μετά από 2 χρόνια 

 

Να σας ρωτήσω κ εδώ 

Γίνεται ρε κορίτσια το ενδομήτριο από 4.8 σε μια μέρα να πάει 6.8-7 ;;; Φυσικά ο υπέρηχος έγινε σε διαφορετικούς γιατρούς 

Ο δικός μου εδώ το έβγαζε 4.8 και την επόμενη μέρα ο άλλος 7 

Help

Just now, Ellidr είπε:

Να σας ρωτήσω κ εδώ 

Γίνεται ρε κορίτσια το ενδομήτριο από 4.8 σε μια μέρα να πάει 6.8-7 ;;; Φυσικά ο υπέρηχος έγινε σε διαφορετικούς γιατρούς 

Ο δικός μου εδώ το έβγαζε 4.8 και την επόμενη μέρα ο άλλος 7 

Help

Επίσης σήμερα μετά από δυο μέρες μετά τον υπέρηχο πόσο μπορεί να έχει πάει;;;

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, vasiliki2020 είπε:

 Διατροφη περπάτημα και σεξ κοριτσι χαχαχα

Αδιαθετησα και εγω κοριτσια σημερα το πρωι παει και αυτός ο μήνας.  .. .

Βασιλικουλα δύο μέρες θα πέσεις λίγο κ μια εβδομάδα μετά ξεκινάς τις προσπάθειες.θα γίνει όπως έγινε κ τις προηγούμενες κ τώρα θα είσαι οργανωμενη..θα πάρεις την αντιπηκτική σου κ όλα καλά θα πάνε.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Emilly800 είπε:

Βασιλικουλα δύο μέρες θα πέσεις λίγο κ μια εβδομάδα μετά ξεκινάς τις προσπάθειες.θα γίνει όπως έγινε κ τις προηγούμενες κ τώρα θα είσαι οργανωμενη..θα πάρεις την αντιπηκτική σου κ όλα καλά θα πάνε.

Ναι κοριτσακι μου ακριβώς όπως τα λες θα γίνουν ολα

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...