Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

      Ευχαριστώ πολύ ❤️ Φοβάμαι πως η επόμενη ωοληψια δεν θα είναι καθόλου εύκολη.Ο οργανισμός μου δεν ανταποκρίνεται καλα στα φάρμακα της διέγερσης..στα 36 μου πήραμε δέκα ωάρια και έγιναν πέντε βλαστοκυστες,εκ των οποίων έπιασε μόνο η κορούλα μου(μέχρι στιγμής)Δλδ 25% επιτυχίας.Μου μένει άλλο ένα,δεν ξέρω αν θα πετύχει.Τωρα είμαι 39,οπότε σίγουρα θα είναι πολύ πιο δύσκολη η όλη διαδικασία..Αυτό που ελπίζω,είναι για αρχή να μην έχουμε αύριο δυσάρεστα απροοπτα με εξωμητριο...

      Να χαίρεσαι τα παιδάκια σου κορίτσι μου❤️Η ιστορία σου μου δίνει κουράγιο να συνεχίσω και ελπίζω να μπορέσω να κάνω ένα ακόμη παιδάκι και εγώ ❤️

      Όλα καλά πιστεύω πως θα είναι....το πιο πιθανό να είναι βιοχημικη κύηση! 

      Να σκέφτεσαι το στόχο σου! Εγώ το πρώτο παιδάκι μου το έκανα το 2020 (37 ετων) με έμβρυα του 2016 (3η εμβρυομεταφορα) και τα διδυμάκια στα 41 μου! Δεν το πίστευα πως θα συμβεί...

      • Ευχαριστώ 1

Προσπάθεια εγκυμοσύνης σε μεγαλύτερες ηλικίες


Recommended Posts

Just now, Ellidr said:

Εγώ είμαι στις γόνιμες .στο σεξομαραθωνιο δηλαδή 

Ωορρηξία δεν έχει γίνει ακόμα 

Μάλλον αύριο 

Δωστα ολα χαχαχα!!! Αντε να σκασει το τυχερο αυγουλακι αυτο το μηνα και να εχουμε ευχαριστα ...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Κορίτσια καλησπέρα!!!μετα τη χτεσινή μου κρίση ομολογώ με ηρεμήσετε αρκετά!!έχω υπάρξει κ εγώ στόκος με τον γιατρό μου που τον άκουγα ευλαβικά κ δεν τολμούσα να ζητήσω κάτι παραπάνω πέρα από αυτά που μου έλεγε.τη Δευτέρα έκλεισα ραντεβού με τον γιατρό αλλά επειδή στη βράση κολλάει το σίδερο και θα συμφωνήσω με τη @linaa θα δούμε και εξωσωματικο μετα τον γυναικολόγο έκλεισα και σε κέντρο εξωσωματικής ραντεβού. Χρήματα δυστυχώς υπάρχουν για μια προσπάθεια. Ωστόσο προσπαθώ να είμαι αισιόδοξη θα κάνουμε ότι μπορούμε με ότι διαθέτουμε!! Είπα το καλοκαίρι η έγκυος θα είμαι η κορμάρα!!!

@Ellidr θα σκάσει θα σκάσει !!!! Άντε να ακούσουμε κάτι ευχάριστο να γιορτάσουμε!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Chrussa1982 είπε:

Κορίτσια καλησπέρα!!!μετα τη χτεσινή μου κρίση ομολογώ με ηρεμήσετε αρκετά!!έχω υπάρξει κ εγώ στόκος με τον γιατρό μου που τον άκουγα ευλαβικά κ δεν τολμούσα να ζητήσω κάτι παραπάνω πέρα από αυτά που μου έλεγε.τη Δευτέρα έκλεισα ραντεβού με τον γιατρό αλλά επειδή στη βράση κολλάει το σίδερο και θα συμφωνήσω με τη @linaa θα δούμε και εξωσωματικο μετα τον γυναικολόγο έκλεισα και σε κέντρο εξωσωματικής ραντεβού. Χρήματα δυστυχώς υπάρχουν για μια προσπάθεια. Ωστόσο προσπαθώ να είμαι αισιόδοξη θα κάνουμε ότι μπορούμε με ότι διαθέτουμε!! Είπα το καλοκαίρι η έγκυος θα είμαι η κορμάρα!!!

@Ellidr θα σκάσει θα σκάσει !!!! Άντε να ακούσουμε κάτι ευχάριστο να γιορτάσουμε!!!

Σου έχω στείλει πμ

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, linaa είπε:

Ρε κοριτσια για πες τε καμια ιδεα για το κορμι γιατι τωρα με κλειστα τα γυμναστηρια καπως το χασαμε κ τον αυτον τον δρομο δεν μπορουμε να αγιασουμε με lockdown κανενα προγραμμα 

Τρέξιμο στην εξοχή, ελλειπτικό και ποδήλατο indoors , trx , περιορισμός ζάχαρης , περισσότερα φρούτα λαχανικά φιλέτα γαλοπούλας , άπαχο κρέας και σαλάτες, αυτά...
εγω περιμένω να αδιαθετήσω τη Δευτέρα , έκανα τεστακι σήμερα το πρωί, φυσικά αρνητικο .βέβαια είχα μόνο τρεις επαφές αυτόν τον μήνα στις γόνιμες , όποτε το περίμενα .,

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

@Ellidr@Ellidr έχεις πμ

Just now, Flolipop είπε:

Τρέξιμο στην εξοχή, ελλειπτικό και ποδήλατο indoors , trx , περιορισμός ζάχαρης , περισσότερα φρούτα λαχανικά φιλέτα γαλοπούλας , άπαχο κρέας και σαλάτες, αυτά...
εγω περιμένω να αδιαθετήσω τη Δευτέρα , έκανα τεστακι σήμερα το πρωί, φυσικά αρνητικο .βέβαια είχα μόνο τρεις επαφές αυτόν τον μήνα στις γόνιμες , όποτε το περίμενα .,

Αν δεν έρθει η σκατό κόκκινη μη χάνεις την ελπίδα σου!!!

Link to comment
Share on other sites

Just now, Chrussa1982 είπε:

@Ellidr@Ellidr έχεις πμ

Αν δεν έρθει η σκατό κόκκινη μη χάνεις την ελπίδα σου!!!

Θα έρθει σίγουρα . Έχουν περάσει 11 μέρες από την τελευταία επαφή... αν είχε γίνει κάτι θα ανιχνευόταν η ορμόνη . Δεν πειράζει καλά να ‘ μαστε.

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Flolipop είπε:

Θα έρθει σίγουρα . Έχουν περάσει 11 μέρες από την τελευταία επαφή... αν είχε γίνει κάτι θα ανιχνευόταν η ορμόνη . Δεν πειράζει καλά να ‘ μαστε.

Αν έγινε αργότερα σύλληψη? Παίζει αυτο?

Βρε κοριτσια εγω απο το πρωί εχω τσιμπηματα χαμηλά τωρα στη μήτρα είναι? δε ξέρω δεν μου έχουν ξανασυμβεί. Και καμιά φορά στη δεξια οωθηκη όπως της οωρρηξίας. Τι μπορεί να είναι?


91P4p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Klelia81 είπε:

Αν έγινε αργότερα σύλληψη? Παίζει αυτο?

Βρε κοριτσια εγω απο το πρωί εχω τσιμπηματα χαμηλά τωρα στη μήτρα είναι? δε ξέρω δεν μου έχουν ξανασυμβεί. Και καμιά φορά στη δεξια οωθηκη όπως της οωρρηξίας. Τι μπορεί να είναι?

Μήπως ετοιμάζεσαι για ωορρηξία πάλι; 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Flolipop είπε:

Μήπως ετοιμάζεσαι για ωορρηξία πάλι; 

Λες? 9η μερα κύκλου ειμαι. Πολλα περίεργα συμβαίνουν σε αυτον τον κυκλο. Θα φανεί τη δευτερα στον υπέρηχο!!


91P4p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Klelia81 είπε:

Λες? 9η μερα κύκλου ειμαι. Πολλα περίεργα συμβαίνουν σε αυτον τον κυκλο. Θα φανεί τη δευτερα στον υπέρηχο!!

Ε πολύ πιθανό τότε. Κι εγώ που κάνω ωορρηξία 13-14 μέρα συμβαίνει να έχω ενοχλήσεις από την 9η μέρα καμία φορά...

Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πρίν, Flolipop είπε:

Τρέξιμο στην εξοχή, ελλειπτικό και ποδήλατο indoors , trx , περιορισμός ζάχαρης , περισσότερα φρούτα λαχανικά φιλέτα γαλοπούλας , άπαχο κρέας και σαλάτες, αυτά...
εγω περιμένω να αδιαθετήσω τη Δευτέρα , έκανα τεστακι σήμερα το πρωί, φυσικά αρνητικο .βέβαια είχα μόνο τρεις επαφές αυτόν τον μήνα στις γόνιμες , όποτε το περίμενα .,

Στην διατροφη καλα τα παμε με την ασκηση δεν μπορω να βαλω προγραμμα μοναχη μου στο σπιτι... 

Πονοκεφαλος μεγαλος πως θα κρατησω ενα προγραμμα 

Link to comment
Share on other sites

Just now, linaa είπε:

Στην διατροφη καλα τα παμε με την ασκηση δεν μπορω να βαλω προγραμμα μοναχη μου στο σπιτι... 

Πονοκεφαλος μεγαλος πως θα κρατησω ενα προγραμμα 

Η αλήθεια είναι ότι κ εγώ δυσκολεύομαι να τηρήσω προγραμμα ... όποτε κάνω ότι μπορώ όταν βρω χρόνο κι ευκαιρία ..

Link to comment
Share on other sites

Just now, Flolipop είπε:

Η αλήθεια είναι ότι κ εγώ δυσκολεύομαι να τηρήσω προγραμμα ... όποτε κάνω ότι μπορώ όταν βρω χρόνο κι ευκαιρία ..

Αστα να πανε το θεμα ειναι οτι εχω χρονο αλλα παντα το μικρο θα με διακοψει οταν ξεκινησω κατι παντα κατι υπαρχει να μου διακοψει την πορεια προς το να γινω μοντελο χα χα χα

  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...