Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Eflenew είπε:

      Εγώ νόμιζα το εξωμητριο δίνει πολύ υψηλές τιμές στη χοριακη. Αλλά ο γιατρός ξερει καλύτερα. Μακάρι να μηδενιστεί άμεσα...

      Εγώ πάλι δεν έχω ιδέα από εξωμητρια κύηση και λόγω του ότι έχω κλειστές σάλπιγγες, πιστευα πως είναι αδύνατον να μου συμβεί.Ο γιατρός είπε πως το έμβρυο κινείται και προσπαθεί να κολλήσει κάπου,οπότε υπάρχει πιθανότητα να πάει στη σάλπιγγα..Αν συμβαίνει κάτι τέτοιο,μιλάμε για την υπέρτατη γκαντεμια

ΕΠΙΔΟΤΗΣΗ ΜΗΤΕΡΩΝ ΓΙΑ ΔΙΔΑΚΤΡΑ ΠΑΙΔΙΚΩΝ ΣΤΑΘΜΩΝ


Recommended Posts

μαλιστα......βαλαν κόφτη δλδ????

σορρυ κορες αλλα 63 μόρια (δν μπορω να υπολογισω ξυπνησε η ετερη θυγατερα) ποσο ειναι το οικ.εισοδ???

Αν παρουμε παραδειγμα 2 παιδια πχ κ εργαζομενη.

ειναι για κλωτσιες

Μια "μέση" εργαζόμενη πχ αορίστου χρόνου (35 μόρια) άντε να πάρει άλλα 10-12 μόρια από εκκ/κό με δυο παιδιά σου βγαίνει γύρω στα 45-46-47 βαριά... :rolleyes: εκτός εάν είσαι 3τεκνη οπότε αλλάζει...

άντε βρε, κάνε άλλο ένα προλαβαίνεις !!! χα χα !

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 8,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

καλημερα κοριτσια

μιλησα χτες με 2 ιδιοκτητριες παιδικων

λενε θα κανουν ενστασεις και οι ιδιες

που απο 100 θεσεις πχ τους καλυψαν τις 30πχ

ενω στο διπλα παιδικο στον ιδιο δημο απο 30 καλυψαν και τις 30

εχει γινει μεγαλος χαμος

ευχομαι να βρειτε ακρη

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, ούτε εμένα με πήραν και είχα 52 μόρια. Έχω καταστεναχωρηθεί. Είμαι χωρισμένη, το εισόδημά μου είναι κάτω από 10.000, δουλεύω κανονικά οκτάωρο, με έχουν προς το παρόν ανασφάλιστη και γι' αυτό το λόγο έχασα μια θέση και από Σεπτεμβρη δεν θα έχω να αφήσω κάπου τον μικρό. Είμαι να σκάσω. Έχω χάσει τον ύπνο μου από εχθές


l3tpp2.png 12Erp2.png
Link to comment
Share on other sites

ναι σαν ετοιμάζομαι να παντρευτώ να έχω κάνει τη λίστα με 1500 καλεσμένους και στο τραπέζι να ταΐσω μόνο τους 50 γιατί τελικά τα είχα υπολογίσει λάθος και δεν φτάσανε τα λεφτά :rolleyes:

Ακριβώς έτσι και το πιο τραγικό είναι ότι μαθαίνουν οι υπόλοιποι 1450 ότι δεν χωράνε την τελευταία στιγμή...κυριολεκτικά....εμείς είμαστε από τους τυχερούς διότι περάσαμε , αλλά πραγματικά συμπάσχω και καταλαβαίνω την απόγνωση των μαμάδων που δεν μπήκαν φέτος...ότι μαγικά και να κάνεις δεν "βγαίνει" το 300σάρι το μήνα για να πληρώσεις παιδικό (στο δικό μας budget τουλάχιστον...)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

sygnomi afta ta mamimena 125,000,000 poy lipoune de tia dini i E E ???ή τα εχουνε παρει και τα εχουνε παει αλλου ???δε καταλαβαινω απο τη στιγμη που ειναι προγραμματισμενο προυπολογισμος απο το 2007,,,,δε μπορω να το πιασω,,,απο το πρωι βριζω,,,,

Link to comment
Share on other sites

Ακριβώς έτσι και το πιο τραγικό είναι ότι μαθαίνουν οι υπόλοιποι 1450 ότι δεν χωράνε την τελευταία στιγμή...κυριολεκτικά....εμείς είμαστε από τους τυχερούς διότι περάσαμε , αλλά πραγματικά συμπάσχω και καταλαβαίνω την απόγνωση των μαμάδων που δεν μπήκαν φέτος...ότι μαγικά και να κάνεις δεν "βγαίνει" το 300σάρι το μήνα για να πληρώσεις παιδικό (στο δικό μας budget τουλάχιστον...)

πλακα κανεις??που να βγουνε με τετοιους μισθους που περνουν ολοι???και τι αντε πες οτι καπως το πας τελικα στον ιδιωτικο,,,,και σε παιρνουν το οκτοβρη-νοεμβρη και σου λεεν ξερετε βρηακμε λεφτα περνατε στο δημοσιο της περιοχης σας????μπορεις να σκεφτεις μετα τι θα γινει????θα αλλαξεις σχολειο???θα σου δωσουν πισω τα λεφτα που εχεις δωσει στον ιδιωιτκο για τη μαλακια που τους δερνει????για αυτο λεω απο οπου και να το πιασεις ειναι μπαχαλο:evil::evil::evil::evil::evil:

Link to comment
Share on other sites

Ετοιμάζομαι σε λίγο πάω από ΕΕΤΑΑ . Αν έχω κάποιο νεότερο θα ενημερώσω.

Πιθανόν να στείλω πμ στο καλαμάρι στο φβ, γιατί από κινητό να μπω στο πάρεντς...εχμ...δε με λες ότι το χω και να ενημερώσει.


Wktmp2.png

qIogp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Βλέπω ότι μέχρι και στατιστικά έχουν βγάλει στην ΕΕΤΑΑ . Δεν μπορώ να καταλάβω ρε γαμώτο τι ακριβώς γίνεται . Ελπίζω ότι κάποιοι που θα πάνε στα γραφεία τους , θα τους δώσουν μια απάντηση , να δούμε τι ακριβώς γίνεται !!!!

Link to comment
Share on other sites

και δεν καταλαβα γιατί τετοια μείωση ποσοστων στην αττικη....και στη θεσσαλονικη λιγότερο αλλα στην αττικη παραγινε, οκ ειναι περισσοτερες οι αιτησεις αλλα δεν είανι δικαιο.


eNeap2.pngTSzHp3.png
Link to comment
Share on other sites

επισης αυτες οι 43.000 θεσεις δεν ηταν απο πριν μετρημενες???? δηλ οκ οση ζητηση παραπανω να ειχε να ελεγαν, εμεις μεχρι 43000 θεσεις καλυπτουμε. πόσες ηταν δηλ αρχκα οι προφερόμενες?


eNeap2.pngTSzHp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...