Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Bluee19 said:

      Κορίτσια γνωρίζετε αν μετά την ετ μπορείς να ταξιδέψεις με αεροπλάνο ; (Μετά από δυο τρεις μέρες ) ή μπορεί να επιρεαΣει αρνητικά τα έμβρυα ; 

      Εμένα στο κέντρο δεν μου τόνισαν κάτι ούτε με ρώτησαν εάν έχω κάποιο προγραμματισμένο ταξίδι ! Μου είπαν συνέχισε την καθημερινότητα σκεπτόμενη πάντα  ότι είσαι έγκυος … δηλαδή όχι βαρύ όχι σκυψιματα όχι απότομες κινήσεις κλπ 

Cafe για μαμάδες Μαίου 2012!!!


ksdesign

Recommended Posts

Αγγελική στέκομαι γρήγορα για να σε προλάβω σε ένα. Υπάρχει περιπτωση εγκυμοσυνης; Εγω στην πρώτη εγκυμοσύνη που παλινδρομησε είχα ροζ υγρά λίγες μέρες μετά την ωορρηξία. Ήταν απο την εμφύτεσυη. Ροζ υγρά λόγω ωορρηξίας, δεν νομίζω....

οχι οχι ελενιτσα μου,δεν υπαρχει τετοια περιπτωση,τωρα με τη μετακομιση και με τις δουλειες και με τη μπεμπα ολη μερα ξυπνια,που καιρος για τετοια:oops:...χε χε...βεβαια οταν συνεβη,συνεβη με προληπτικα μετρα,οποτε δεν εχει συμβει κατι υποπτο...λιγα πραγματα χα χαχα

τωρα που το λες με βαζεις σε σκεψεις...αυτο μας ελειπε τωρα...

βεβαια οταν εγινε δεν ημουν σε γονιμες μερες και εχω μεγαλο κυκλο 35 μερες περιπου....


an1cMeTVM2J0000Mzc3bGR8Mjc1MDU0NjAzZGF8dG8gb25laXJvIG1vdSBlaW5haQ.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

οχι οχι ελενιτσα μου,δεν υπαρχει τετοια περιπτωση,τωρα με τη μετακομιση και με τις δουλειες και με τη μπεμπα ολη μερα ξυπνια,που καιρος για τετοια:oops:...χε χε...βεβαια οταν συνεβη,συνεβη με προληπτικα μετρα,οποτε δεν εχει συμβει κατι υποπτο...λιγα πραγματα χα χαχα

τωρα που το λες με βαζεις σε σκεψεις...αυτο μας ελειπε τωρα...

βεβαια οταν εγινε δεν ημουν σε γονιμες μερες και εχω μεγαλο κυκλο 35 μερες περιπου....

Ε, τότε μην ανησυχείς. Έτσι όπως μου τα λες πολύ χλωμό για εγκυμοσύνη, άρα ίσως από κούραση;;; Δες πώς θα πάει και πάρε το γυναικολόγο, αν και δεν νομίζω να είναι κάτι... :rolleyes:


ZCE2p3.png

vSQmp3.png

Link to comment
Share on other sites

Aggelik, κ εσυ μεγαλο κυκλο? κ εγω 36 μερες, τι εγινε μας ψεκασαν του '83?χαχαχα:tongue:! Ροζ ή καφε-ροζ καπως? Ισως ηταν λογω της ωορηξιας, μου εχει συμβει κ εμενα! Απ' οτι περιγραφεις εισαι 16-17η μερα που συμπεφτει με την ωορηξια, οπως κ εμενα 17η-18η περιπου!;) Να εισαι ηδη εγκυος με τοσο μεγαλο κυκλο λιγο δυσκολο το κοβω, κ εγω το ειχα καταλαβει την 38η μερα (απο την προηγουμενη περιοδο) οτι ημουν εγκυος χαχαχ, γιατι μου ειχε φανει οτι ειχε καθυστερησει,αχαχα!:tongue:


bkPSp3.png
Link to comment
Share on other sites

Aggelik, κ εσυ μεγαλο κυκλο? κ εγω 36 μερες, τι εγινε μας ψεκασαν του '83?χαχαχα:tongue:! Ροζ ή καφε-ροζ καπως? Ισως ηταν λογω της ωορηξιας, μου εχει συμβει κ εμενα! Απ' οτι περιγραφεις εισαι 16-17η μερα που συμπεφτει με την ωορηξια, οπως κ εμενα 17η-18η περιπου!;) Να εισαι ηδη εγκυος με τοσο μεγαλο κυκλο λιγο δυσκολο το κοβω, κ εγω το ειχα καταλαβει την 38η μερα (απο την προηγουμενη περιοδο) οτι ημουν εγκυος χαχαχ, γιατι μου ειχε φανει οτι ειχε καθυστερησει,αχαχα!:tongue:

Κορίτσια κι εγώ έχω μεγαλούτσικο κύκλο (31-32 μέρες), αλλά εσείς πια....η υδρόγειος η ίδια! χαχαχα :tongue: :tongue: :tongue:


ZCE2p3.png

vSQmp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια κι εγώ έχω μεγαλούτσικο κύκλο (31-32 μέρες), αλλά εσείς πια....η υδρόγειος η ίδια! χαχαχα :tongue: :tongue: :tongue:

Αχαχαχαχαχαχα, εγραψες!!!!!!!! ουτε που το ειχα σκεφτει ποτε ετσι, σε παραδεχομαιιιιιιιιιιιιιι!!!!!!!!!!!!!!!!!:tongue::tongue::tongue:


bkPSp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Μανούλες καλησπέρα, πού είστε; Σας έφαγαν οι βόλτες ή οι δουλειές;;; graphics-lol-008669.gif

Αγγελική, πώς είσαι; Εξακολουθούν τα ροζ υγρά;

Κατρινάκι, πώς ήταν το βράδυ σας; Ο μικρός καλύτερα; Στη γιατρό πήγατε; Για πες μας τα νέα σας.... Καλά στο βίντεο είναι υπέροχα τα γιαβράκια σας! Η ευτυχία ξεχειλίζει στο σπιτικό σας από τις παιδικές φωνούλες που συνεχώς θα ακούγονται!! smileys-happy-775829.gif

Λία μου, πως είσαι σήμερα; Υποχωρούν τα συμπτώματα της κόκκινης;

Φουτράκι, το βράδυ σας πώς ήταν τελικά; Σε είχε stand by η ζουζούνα σου ή τη γλίτωσες με πταίσματα;;; ;)

Εμείς είχαμε ένα όχι και τόσο καλό βράδυ, ήταν πολύ ανήσυχη από την ώρα σχεδόν που κοιμήθηκε, ήδη μέχρι τις 2 μου είχε ζητήσει 3 φορές πιπίλα (ευτυχώς δεν κοιμόμουν ακόμη) και στις 3:30 τη σήκωσα γιατί ξύπνησε τελικά! :shock: Δεν φαινόταν ζορισμένη, κουτουλούσε λίγο στην αρχή γιατί ναι μεν ξύπνησε, αλλά το πνεύμα της ακόμη κοιμόταν μετά από 5 λεπτά όμως έπαιζε κιόλας... Στις 4 που τριβόταν της έδωσα γάλα και κοιμήθηκε πιο ήρεμα αυτή τη φορά. Τώρα τι να πω, είχε ενόχληση από τα δόντια, πεινούσε....μάλλον το πρώτο! :?

Ακούστε φάση το μεσημεράκι κατά τις 12 που υποτίθεται κοιμόταν... Εκεί λοιπόν που "κοιμόταν" και φυσικά στο δωμάτιό της είχε ησυχία,εμείς αραχτοί στο σαλόνι, ακούω απο την ενδοεπικοινωνία τη μουσική από αυτό που έχω στην κούνια της το τύπου μόμπιλο, απλά είναι σταθερό στα κάγκελα τέρμα πάνω.... Λέει ο Τάσος "της έβαλες μουσική;;", "όχι", απαντάω και πετάγομαι και πάμε να δούμε τι γίνεται καθώς εκεί που είναι το μουσικό με τίποτα δεν το φτάνει όταν είναι ξαπλωτή. Τι να δούμε... Η Αθανασία μας καθιστή στο κρεβάτι και πατούσε τα κουμπιά του παιχνιδιού, γελούσε και μόλις μας είδε σηκώθηκε και όρθια! Έτοιμη να φουντάρει, καταλαβαίνετε! Δεν είχαμε κατεβάσει το στρώμα ακόμη γιατί ποτέ άλλοτε δεν είχε σηκωθεί μόνη από ξαπλωμένη! Εννοείται τρελαθήκαμε από τη χαρά μας, άλλο ένα κατόρθωμα το κατακτήσαμε! smileys-happy-008211.gif Επί τόπου έβαλα τον Τάσο να κατεβάσει το στρώμα γιατί εφόσον το είχε κάνει μία φορά θα το ξανά έκανε και όντως, μετά κατά τις 1μιση που γκρίνιαζε και την έβαλα πάλι για ύπνο έκανε το ίδιο! Μόλις τελείωσε η μουσική, σηκώθηκε εντελώς όρθια στην κούνια (τώρα που είναι χαμηλά το στρώμα μπορεί πιο εύκολα) και πατούσε πάλι τη μουσική!!! χαχαχαχαχα Πάλι ακούσαμε τη μουσική ενώ είχε κλείσει, πάμε και είναι εντελώς σηκωμένη, όπως στο πάρκο! smileys-happy-514478.gif

Επίσης μιμείται διάφορα που της κάνουμε, π.χ. γέρνουμε το κεφάλι στο πλάι και γελάμε και γελάει και κάνει το ίδιο, κάνει συνέχεια "έλα" με το χεράκι και "γεια σου"...

Άσχετο, αλλά αυτός ο σπαστικός αέρας συνεχίζει ακάθεκτος! Για πουθενά δεν είναι, ένα σούπερ μάρκετ και πολύ μας είναι.... Αυτά τα δικά μας!


ZCE2p3.png

vSQmp3.png

Link to comment
Share on other sites

hello, ειπα να μπω τωρα νωρις που εχω στειλει περιπατο την υπολοιπη οικογενεια!

Ελενη ειδες η Αθανασια ηταν να μην παρει φορα, τωρα που ανακαλυψε την "ορθοστασια", θα σας πεθανει στην ορθοστασια:tongue::tongue::tongue:. Ορθια στην κουνια ακουω, πλαγιαστα βηματα (καβουρισια) στα επιπλα ακουω, κολπακια-γελακια! Γι' αυτο ειχε ανησυχια το βραδυ ηθελε να ξεκινησει τα καινουρια κατορθωματα της;):tongue:! Σας αποζημιωσε για το δυσκολο βραδυ που βγαλατε;):D!

Εμεις συμπαθητικα θα ελεγα, ειχαμε μονο πταισματικες παραβασεις στον υπνο, οπως πολυ σωστα ανεφερες!!

Λια μου την φετα ψωμι την τρωει συναινετικα με τα ρουχα της, το καρεκλακι κ το πατωμα:rolleyes:... Αν τα ενωσεις ολα αυτα, ναι εχει καταναλωθει το φετονι κ εχει κατσει ηρεμη η Αναστω την ωρα που τρωμε εμεις! Κ εγω στην αρχη ειχα φοβηθει κ της εβγαζα απο το στομα τα κομματακια, μετα ειδα οτι οσα κοβονταν μεγαλα στο στομα της κ δεν μπορουσε νσ τα διαχειριστει τελικα κατεληγαν κατω, οποτε ηρεμησα κ τωρα απλα μαζευω τα "σκαγια" ψυχας σπαρμενα σε διαφορα σημεια!:tongue:;)

Κατερινα μου, περαστικα στον Γιωργη σου, (το βιντεακι απλα τελειο:tongue:), αλλα ακομα κ η ταλαιπωρια με τα δοντια να του το γυριζει στο λαιμο, ειναι ευαισθητος ο κακομοιρος, λογω των ιωσεων που του μεταφερει ο Χρηστος απο τον παιδικο!:|

Αγγελικουλα πως εισαι σημερα? Οπως ειπε κ η Ελενη εμεις εχουμε υδρογειο ολοκληρη, οχι απλο κυκλο,χαχααχ! (πετυχημενο):tongue:.

Τελος εχω να πω οτι ο καιρος ειναι ενα μαυρο χαλι, 2 μερες απλα περασαμε απο διαφορες κουνιες εδω στην περιοχη κ δεν υπηρχαν ουτε τα σκυλια που συχναζουν, σαν πολη-φαντασμα!!:cool::confused: Ελπιζω αυριο να ειναι καλυτερα γιατι δεν την παλευουμε τοσες ωρες μεσα!

Καλο βραδυ κοριτσια φιλια!


bkPSp3.png
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσια!!!!

Να ΄μαι και εγω!!!! βγηκαμε σημερα για κατι ψωνια... ψαχνω παπουτσια για το φορεμα και πηγαμε ποδηλατουπολη για να παρουμε ποδηλατο το γιαβρακι μας!!!! το δοκιμασαμε και τρελαθηκε ο μικρουλης μου αλλα δυστυχως δεν το πηραμε γιατι το ειχε μονο σε ροζ την αλλη Δευτερα θα φερουν σε μπλε!!!! οποτε αναμενουμε;)

Κατερινιω τι κανει ο Γιωργακης??? εχετε θεμα με την υγρασια ε? το σπιτι εχει υγρασια?.....

Ελενη μου τι κανετε? ναι μετα τα γενεθλια φευγουμε ολοι μαζι για το χωριο.Και οι γονεις μου μαζι, ευτυχως τα πεθερικα μου εχουν 3 κρεβατοκαμαρες οποτε ολοι θα βολευτουμε;) και εγω εδω εχω αλλη μια κρεβατοκαμαρα στον ξενωνα οποτε και εδω κομπλε ειμαστε!!! χιλιοι καλοι χωρανε :D:D:D... μπραβο στην Αθανασια μας!!! σηκωθηκε ε??? χαχαχαχ εχει πολυ πλακα να μπαινεις στο δωματιο και να τα βλεπεις ορθια.... και εμενα με πιανουν τα γελια οταν βλεπω το Γιαννακη ορθιο να αλωνιζει στο κρεβατακι.....

Σοφακι καλα εκανες και αλλαξες δωρα που δεν θα τα φορουσατε σχεδον καθολου.... λιγο μεγαλο μου φαινεται βρε κοριτσι το νουμερο που πηρες τα παπουτσακια!!! λες το χειμωνα να φορανε 23 νουμερο??

Λιακι τι κανετεεεεε? ο μικρος πως ειναι???

Αγγελικουλα πως πανε οι δουλειες???.....το ιδιο ακριβως επαθα και εγω αυτο το μηνα.... ηταν να ειχα 10 Απριλιου αλλα απο αρχες Απριλιου ειχα ροζ υγρα και λιγο αιμα για μια βδομαδα!!! και περιοδο κανονικη ακομα δεν μου ηρθε, βεβαια λογω θηλασμου ο γιατρος μου ειπε οτι θα εχω καποιες ανωμαλιες, για να δουμε!!! στην βαπτιση μονο να μην εχω.....

κοριτσια μιλατε για μεγαλο κυκλο.... εγω ποτε δεν ειχα σταθερο κυκλο, υπηρχαν μηνες που ειχα και 3 βδομαδες καθυστερηση αλλα συνηθως καθε 40 μερες ειχα περιοδο. Τωρα μετα τη γεννα (2 φορες ειχα ) μου ηρθε κανονικα στις 28 μερες.... αντε μπας και σταθεροποιηθει.....

Τα δικα μας νεα ειναι οτι χθες επιτελους κοιμηθηκε καπως καλυτερα.... εκανε και 3-4 ωρες σερι, αντε μπας και στρωσει ο υπνος τωρα που βγαλαμε δοντακι.... Το αλλο ειναι οτι σημερα ειπε "κακα" χαχαχαχα ειχα πεθανει στο γελιο... του λεω το πρωι (γιατι συνηθως καθε πρωι τα κανουμε μετα το φρουτο εχχεχεχε) "Γιαννη εκανες κακα?" και τον ακουω σε καποια φαση να φωναζει κακα κακα κακα χαχαχαχα.... αντε πηρανε φορα τα μαγιοπαιδα λεμε!!!

Αχ μανουλες τα φωτα σας.... οπως σας ειπα πηγα για παπουτσια... δεν ξερω αν θυμαστε το φορεμα!!! τι χρωμα να παρω?? το μοντελο στο περιοδικο το φορουσε με μαυρα peep toe... δεν ξερω εχω μπερδευτει με τοσα παπουτσια που ειδα. Εσεις τι λετε??


as1cMeZ0g410000MTYzZHwwMDA1MjRkfHRvIGFnZ2Vsb3VkaSBtYXMgZWluYWk.gif

Τα μεγαλυτερα ταξιδια τα κανεις οταν κοιτας το παιδι σου στα ματια!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!

Μαρία μου, εμένα θα μου άρεζε τα παπούτσια σου να είναι στο χρώμα ιβουάρ. Ή κάτι σε ασημί, αλλά διακριτικό, ανοιχτόχρωμο. Γκρι ανοιχτό δηλαδή.Το μαύρο δεν μου αρέσει για άνοιξη. Αν ήταν χειμώνας ευχαρίστως, αλλά τώρα....

Μπράβο στον μικρό, λέει κακα θα τρελαθω!!! :P


ZCE2p3.png

vSQmp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπέρα!

Μαρία μου, εμένα θα μου άρεζε τα παπούτσια σου να είναι στο χρώμα ιβουάρ. Ή κάτι σε ασημί, αλλά διακριτικό, ανοιχτόχρωμο. Γκρι ανοιχτό δηλαδή.Το μαύρο δεν μου αρέσει για άνοιξη. Αν ήταν χειμώνας ευχαρίστως, αλλά τώρα....

Μπράβο στον μικρό, λέει κακα θα τρελαθω!!! :P

Ελενη μου οσους εχω ρωτησει για ανοιχτοχρωμα λενε.... μαλλον θα ψαξω για γοβα του παγου που ειναι και μοδα ;) thanks Ελενακι!!!!:D


as1cMeZ0g410000MTYzZHwwMDA1MjRkfHRvIGFnZ2Vsb3VkaSBtYXMgZWluYWk.gif

Τα μεγαλυτερα ταξιδια τα κανεις οταν κοιτας το παιδι σου στα ματια!!!

Link to comment
Share on other sites

Ελενη μου οσους εχω ρωτησει για ανοιχτοχρωμα λενε.... μαλλον θα ψαξω για γοβα του παγου που ειναι και μοδα ;) thanks Ελενακι!!!!:D

Ναι, μπράβο, του πάγου θα είναι πολύ ωραίο! Αυτό εννούσα λέγοντας γκρι ανοιχτό.... ;)


ZCE2p3.png

vSQmp3.png

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα κοριτσακια,

βολταρετε?ελπιζω να ειστε ολες καλα!

εμεις καλα κλασσικα δουλιτσες και το απογευμα πηγαμε και πηραμε λουλουδακια να βαλουμε στο μπαλκονι,μαλλον θα τα βαλω με αυτη τη βαση που εχουν πανω στα καγκελα,να μην ειναι κατω και τα περιποιηθει σε λιγο καιρο το κοριτσι μου!!!μετα την πηγα παιδικη χαρα και στο δρομο της επιστροφης εβαλε κατι κλαματα και να οδηγω,να τα χασω και να παρω δρομο αλλου γι αλλου και να κανω ολοκληρο κυκλο για να ερθω σπιτι,κοντεψε να μεινει και να πνιγετε και να βηχει...ουφ μετα ηρεμησε οταν την πηρα αγκαλιτσα....

τα υγρα μειωθηκαν εως εξαφανιστηκαν,οποτε συμπεραινω οτι ειναι ωορηξια,το ειχα ξαναπαθει και πιο παλια,απλα μετα την γεννα το παραμικρο με ανησυχει...

μαρακι η φιλη ελενη με καλυψε και στυλιστικα!το μαυρο το κανει πολυ χειμερινο,ανοιξη χαρα θεου παρε κατι ανοιχτοχρωμο!οπως θυμαμαι το φορεμα επανω εχει και ασημι,οποτε θα προτιμησω ασημι,αυτες τις γοβες δεν τις εχω δει που λες,αλλα ωραιες ακουγονται. και πεδιλο μπορει να βαλεις...ειπε κακα ο δημητρακης,μπραβο το αγορι μας!μαθαινει πολυ γρηγορα!

ελενιτσα πολυ πετυχημενο αυτο που ειπες για την υδρογειο..χα χα!μπραβο η Αθανασια μας ,πηρε φορα και κανει καθε μερα και νεα κατορθωματα!εγω το εχω βγαλει αυτο απο καιρο γιατι την ειχα βρει να κανει τον ταρζαν και φοβηθηκα!μουσικη της βαζω απο το ραδιο τωρα...τι να κανουμε!ασχετο κουνουπιερα δεν κανει να βαλουμε φετος?νομιζω οχι...

σοφακι δεν ξερω για τη γενια του 83,παλι τα ιδια θα λεμε ειμαι 19 χρονων λεμε,νιατο!!!αχαχαχ!!!δεν ξερω αν μας ψεκασανε ,μαλλον μας ματιασανε γιατι μας ζηλευουν!!!χα χα χα!!!πολη φαντασμα ε?ελπιζω να εφτιαξε ο καιρος και να αλωνιζετε τα μερη σας με την αναστασια μας!

τα αλλα κοριτσια που ειναι???


an1cMeTVM2J0000Mzc3bGR8Mjc1MDU0NjAzZGF8dG8gb25laXJvIG1vdSBlaW5haQ.gif
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!

Χίλια συγγνώμη που εισβάλλω στην παρέα σας έτσι στα ξαφνικά. Είμαι έτοιμη να κάνω την έβδομη εξωσωματική μου και δυστυχώς έχει αλλάξει το σύστημα του δημοσίου για τα φάρμακα κι έτσι δεν μπορώ να πάρω πια μέσω ΙΚΑ λόγω των πολλών προσπαθειών που έχω κάνει.

Εάν σε κάποια κοπέλα έχουνε περισσέψει γκονάλ και μενοπούρ και δεν τα χρειάζεται γιατί έχει γίνει ήδη ευτυχισμένη..θα το εκτιμούσα πολύ να μου έστελνε ενα προσωπικό μήνυμα γιατί τα έχω πολύ μεγάλη ανάγκη άμεσα!

Ένα μεγάλο ευχαριστώ για το χρόνο σας...

Γεια σας αστεράκια!! Σου εύχομαι ολόψυχα να είναι η τελευταία σου προσπάθεια και σε 9 μήνες να είσαι η πιο ευτυχισμένη μανούλα του κόσμου!!! Παίρνω το θάρρος να σου απαντήσω για μένα και για τις υπόλοιπες κοπέλες της παρέας μας και να σου πω πως δεν έχει κάνει κάποια απο μας εξωσωματική, άρα δεν έχουμε τα συγκεκριμένα φάρμακα που ζητάς. Συνέχισε όμως να ψάχνεις εδώ μέσα και σε άλλα παρόμοια φόρουμ και ελπίζω σύντομα να τα βρεις!


ZCE2p3.png

vSQmp3.png

Link to comment
Share on other sites

τοκ τοκ!ειναι κανεις εδω???:tongue::tongue::tongue:

ειπα να δωσω εδω το παρον...μολις κοιμηθηκε η μπεμπουλα και παω να κανω μερικες δουλιτσες...γενικα εχει δυσκολια στο να κοιμηθει,εχει υπερενταση και βηχει μες στον υπνο ξυπναει και παμε παλι απο την αρχη...αυριο θα παρω τη γιατρο να δω τι θα μου πει...

καλο βραδυ σε ολες....


an1cMeTVM2J0000Mzc3bGR8Mjc1MDU0NjAzZGF8dG8gb25laXJvIG1vdSBlaW5haQ.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...