Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Faith22 είπε:

       

      Χθες είχα υπέρηχο κ είναι όλα καλά.Ειμαι στην 25η εβδομάδα κ με έχει ενημερωσει η μαία ότι δεν είναι συστηματικές οι κινήσεις των εμβρύων αυτή την εβδομάδα.Χθες αυτό δεν το συζήτησα καθόλου με τον γιατρό.Εγω όμως τα νιώθω κάθε μέρα κ σήμερα από το πρωί δεν τα είχα νιώσει κ είχε πάει 3 το μεσημέρι.Η ξαδέρφη μου πριν 3 εβδομάδες έχασε το μωρο της στις 33 εβδομάδες.Δεν το ένιωσε μια μέρα κ τελικά είχε ενδομητρίο θάνατο.Το αναφέρω για να καταλάβετε λίγο την ψυχολογία μου,θέλω δεν θέλω είναι κάτι που το σκέφτομαι κάθε μέρα.Η μαία μου το ξέρει.Στελνω λοιπόν το μεσημέρι ότι δεν έχω νιώσει τα μωρά χωρίς να της πω καλησπέρα,ήμουν στο κρεβάτι όλο το πρωί ζουμπωντας την κοιλιά μου κ ενώ ήθελα μόνο ένα μην ανησυχείς μου απαντά ότι "κακώς δεν ρώτησες τον γιατρό,είπαμε μετράμε μετά τις 32 εβδομάδες κ παρεπιπτόντως καλησπέρα τάδε" κ της απάντησα "ναι κακώς δεν ρώτησα τον γιατρό κ ρωτάω εσένα.Δεν βλάπτει λίγο ενσυναίσθηση που κ που.Καλησπερα".Απάντησα έτσι γιατί ένιωσα ειρωνεία.Λαθος μου,το ξέρω.Μου απάντησε κ εκεινη πάλι αλλα το άφησα εκεί.Δεν ξανααπαντησα.Δεν ήθελα να το συνεχίσω.

      Κ τώρα το βράδυ μου έστειλε ο γιατρός μήνυμα ότι αν δεν με καλύπτουν,να κάνω τις επιλογές μου,εννοώντας ότι μπορώ να φύγω κ να αλλάξω γιατρό,μαζί με ένα κατεβατο.

      Αυτό με πείραξε παρά πολύ.Ενιωσα ότι με διώχνει.

      Ξέρω ότι είμαι παράλογη,εκφραστείτε ελεύθερα.

       

       

      Ε βλακεία του γιατρού . Κανονικά έπρεπε να σε πάρει τηλέφωνο Κ να σε ρωτησει εάν είσαι καλά Κ γιατί μίλησες έτσι στην μαία . Τώρα μηνύματα εάν δεν σε καληπτουμε άλλαξε τη γιατρό είναι εντελώς αντιεπαγγελματικο τι είστε ζευγαρι Κ χωρίζετε . 

      Πάντως αν δεν νιώθεις κάποια μέρα τα μωρά φάε κάτι γλυκό ή πιες κάτι παγωμένο μετά από λίγο θα εμφανιστούν . Προς Θεού μην ζουλας την κοιλιά κάνει συσπάσεις . 

      • Μου αρέσει 1

Προσπαθεις συλληψης για δευτερο παιδακι..


Recommended Posts

Γεια σας κορίτσια! Επέστρεψα σήμερα, μια μέρα έφυγα και μου έλειψε το σπιτάκι μου..Ευη μου αμυγδαλίτιδα τελικά η μικρή;; :( Περαστικά! Αφού πήρε αντιβίωση θα ηρέμησε λογικά απόψε ε;

Σήμερα μου συνέβη κάτι παράξενο..Αδιαθέτησα, και με έπιασε ένας ψιλό-πανικός στη σκέψη ότι σύντομα θα ξαναμπώ στη φάση γόνιμες μέρες, τεστ, χοριακη κτλ..Ξαφνικά μου φάνηκε βουνό όλο αυτό..:( Θα αυτοχαστουκιστώ και θα το ξεπεράσω :tongue:

Για τη γέννα που λέτε (καλά Ευη, είσαι αντιδραστικό στοιχείο, τέλος! :tongue: ) αν σας πω ότι δεν θυμάμαι πότε και πώς μου έκαναν την επισκληρίδιο;; :rolleyes: Εκ των υστέρων έμαθα ότι έχει ένα βαθμό επικινδυνότητας και μακάρι να μην χρειαστεί να την ξανακάνω πάντως..

Margioula, με τον Χ. γέννησες;! Και πώς και δεν ταιριάξατε; Δεν τον έχω γνωρίσει, αλλά όσες τον έχουν, κι απ΄ όσο διαβάζω και στο πάρεντς, πίνουν νερό στο όνομά του και τον είχα στα υπόψιν..

Αχ θέλω πολύ να σας γράψω ένα κατεβατό, αλλα ειμαι απ΄ το κινητό και θα πάθω τενοντίτιδα οσονούπω :P

Φιλιά σε όλες, καλό βράδυ :)


g8Sbp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Γεια σας κορίτσια!Τωρα κατάφερα να μπω....η μικρούλα τελικά έχει αμυγδαλίτιδα,δεν έπεφτε ο πυρετός και την πήγα μια βόλτα στο νοσοκομείο...

Ελπίζω με την αντιβίωση να υποχωρήσει τώρα γιατι το καημένο ψήθηκε 2 μερες με 39,5 :(

Αχ τι μου θυμίζετε με τις γέννες...

Όλα σχετικά είναι....το θέμα πόνου το χάρηκα δε μπορώ να πω....ίσως η μεγαλύτερη γέννα στην παρέα!!!Με έπιασαν πόνοι 30 εβδομάδων και γέννησα 38!!!Κάθε βράδυ ένα 8ωρο πόνων που ξεκινούσαν με απόσταση 7 λεπτων και τελείωναν στα 2 λεπτά...Ούτε εγω ήθελα επισκληρήδιο...

Το αστείο είναι οτι με τόσους μήνες πόνων όταν έπρεπε (είχε μειωθει ο ρυθμός ανάπτυξης του εμβρύου) δεν προχωρούσε ο τοκετός και αναγκάστηκαν να κάνουν πρόκληση.Τι γλέντι πέρασα άλλο πράγμα!Ολοι με παρακαλούσαν να κάνω επισκληρήδιο αλλά εγω εκεί....οχι οχι οχι!!!Για όσες γεννησαν με φυσιολογικό τοκετο θυμούνται τους τελευταίους πόνους της εξώθησης που έχουν απόσταση 1 λεπτό και διαρκουν συνολικά το πολύ 1 ωρα...ε εγω αποφάσησα να τους κάνω χωρις απόσταση και 7 ώρες

Εκει με έπεισαν για επισκλ. ..ενιωθα οτι δεν ελέγχω το σώμα μου κι οτι δεν μπορω να βοηθήσω το παιδί μου...απαίσιο συναίσθημα...σε πιανει πανικός...ένιωθα άχρηστη...

χρειάστηκαν 2 δόσεις φαρμάκου για να με πιάσει και ευτυχώς ο αναισθησιολόγος είχε ελαφρί χέρι και δεν καταλαβα τίποτα (εκτος κι αν ήταν απ τους τρελους πόνους σε όλο το κορμι που ένα τσιμπηματακι στη μέση ήταν αμελητέο).Σε μιση ώρα γέννησα...Ολα λοιπόν είναι σχετικά...εμένα με βοήθησε κι αν δεν την είχα κάνει μάλλον θα γεννούσα με καισαρική :(

Βέβαια αν με ρωτήσεις πάλι δεν θα έκανα επισκλ.....και μετα τη γεννα που με ρώτησαν όχι είπα και τράβαγαν όλοι τα μαλλιά τους...:tongue: ξεροκέφαλη!!!

αχχχ τι μου θυμήσατε....

παρόλα αυτα δε φοβάμαι τη γέννα....την εγκυμοσύνη και την λοχεία τρέμω:shock:

Αμυγδαλιτιδα ωχ περαστικα στο κοριτσακι σου!!!

και εγω κατι αναλογο επαθα με την επισκληριδιο δεν με επιασε οταν επρεπε και μετααφου δεν ερχοτανε ο γιατρος μου, με διαστολη 10+ μετακινησαν το σωληνακι και περιμενα καμια ωρα ακομα τουλαχιστον γιατι δεν μπορουσα να σπωξω, δεν αισθανομουνα τα ποδια μου.... αφου εφυγε η επιδραση της επισκληριδιου και τελειωσε τουλαχιστον αλλες τρεις γεννες ο γιατρος, τοτε με αφησαν να σπρωξω μετα μου αφαιρεσε εναν πολυποδα που ειχα οποτε μου εκανε αρκετα ραματα και εμενα!!!

Γεια σας κορίτσια! Επέστρεψα σήμερα, μια μέρα έφυγα και μου έλειψε το σπιτάκι μου..Ευη μου αμυγδαλίτιδα τελικά η μικρή;; :( Περαστικά! Αφού πήρε αντιβίωση θα ηρέμησε λογικά απόψε ε;

Σήμερα μου συνέβη κάτι παράξενο..Αδιαθέτησα, και με έπιασε ένας ψιλό-πανικός στη σκέψη ότι σύντομα θα ξαναμπώ στη φάση γόνιμες μέρες, τεστ, χοριακη κτλ..Ξαφνικά μου φάνηκε βουνό όλο αυτό..:( Θα αυτοχαστουκιστώ και θα το ξεπεράσω :tongue:

Για τη γέννα που λέτε (καλά Ευη, είσαι αντιδραστικό στοιχείο, τέλος! :tongue: ) αν σας πω ότι δεν θυμάμαι πότε και πώς μου έκαναν την επισκληρίδιο;; :rolleyes: Εκ των υστέρων έμαθα ότι έχει ένα βαθμό επικινδυνότητας και μακάρι να μην χρειαστεί να την ξανακάνω πάντως..

Margioula, με τον Χ. γέννησες;! Και πώς και δεν ταιριάξατε; Δεν τον έχω γνωρίσει, αλλά όσες τον έχουν, κι απ΄ όσο διαβάζω και στο πάρεντς, πίνουν νερό στο όνομά του και τον είχα στα υπόψιν..

Αχ θέλω πολύ να σας γράψω ένα κατεβατό, αλλα ειμαι απ΄ το κινητό και θα πάθω τενοντίτιδα οσονούπω :P

Φιλιά σε όλες, καλό βράδυ :)

Λοιπον ο Χ. γεννησα ναι, αλλα σταματησα να πηγαινω σε αυτον, οχι γιατι ειναι κακος γιατρος ειναι λατρεμενος ανθρωπος και υπεροχος γιατρος..... αλλα εχει τοσεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεες πολλες γυναικες, εγω τελευταια φορα που τον ειδα ημουν 36+5 και μου ειπε ραντεβου σε 2 Τριτες αλλα αυτο το ραντεβου δεν το καναμε ποτε γιατι μου το ακυρωσε, μετα μου ακυρωσε αλλο ενα... οποτε πηγα με διαστολη και δεν ξεραμε τη θεση που ειναι το παιδι, μπορει αν γεννουσα στο ιδιωτικο μπορει να ειχα καλυτερη εμπειρια!!!!!!!!!!

Ο τωρινος γιατρος ειναι αυτος που με ειχε αναλαβει μεχρι τον τελευταιο μηνα αλλα χρειαστηκε να φυγει το διαστημα που γεννουσα και με συστησε στον κουμπαρο του τον χ.

Με τον τωρινος μου γιατρο ειναι ενας υπεροχος πραος ανθρωπος, εχουμε αναπτυξει μια υπεροχη ανθρωπινη σχεση....τον εμπιστευομαι τυφλα.... ειναι διαθεσιμος οποιαδηποτε ωρα της ημερας να μου μιλησει, το διστημα τον αποβολης με επαιρνε τηλεφωνο να δει τι κανω, γενικα νιωθω ασφαλης μαζι του και αυτο ειναι το Α και το Ω για την εγκυμονουσα - επιτοκο

ΔΕΝ ΘΕΩΡΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ Ο ΚΑΛΥΤΕΡΟΤΕΡΟΣ ΟΛΩΝ ΑΠΛΑ ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ!!!!


jUhhp3.png

dj7Zp3.png

Link to comment
Share on other sites

Margioula, με τον Χ. γέννησες;! Και πώς και δεν ταιριάξατε; Δεν τον έχω γνωρίσει, αλλά όσες τον έχουν, κι απ΄ όσο διαβάζω και στο πάρεντς, πίνουν νερό στο όνομά του και τον είχα στα υπόψιν..

Ειναι ισως ο ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ γιατρος στην Ελλαδα... και εγω πινω νερο στο ονομα του.....

καταρχας ειναι υπερανω χρηματων δεν παιρνει χρηματα ποτε στο ιατρειο του

επειτα με χειρουργησε αμεσως μετα τον τοκετο που δεν το κανει κανενας,ολοι θα μου λεγανε ξανα ελα να στα ξαναφαω καταλαβαινετε τι εννοω?

Τριτων αν δεν ηταν αυτος, ισως να μου ειχαν κανει καισαρικη, η μπεμπα μου τοτε ηταν σε οπισθια ινιακη, δηλαδη το προσωπο της ηταν στραμμενο προς τα εμπρος και το πισω μερος του κεφαλιου και η πλατη της πιεζανε τη σπονδυλικη στηλη μου (ηταν δηλαδη...ανασκελα αντι για μπρουμυτα) καθε αλλως θα εκανε καισαρικη και θα τελειωνε , αυτος την γυρισε μεσα στην κοιλια ωστε να προχωρησει ο τοκετος....οι ειδικευομενοι ειχαν μεινει με το στομα ανοιχτο.....

ειναι υπερ του θηλασμου, υπερ του φυσιολογικου τοκετου.....

Γενικα δεν θα αποτρεπα καμια κοπελα να παει σε αυτον!!!!!!

απλα εχει παρααααααααααααααα πολυ κοσμο ειναι το μοναδικο αρνητικο του και αν θελεις εγω, μπορει να εχω κακη εμπειρια με την επισκληριδιο λογω του δημοσιου νοσοκομειου και λογω του αναισθησιολογου οχι, λογω του γιατρου μου (αχου μιλαω τοση ωρα για αυτον και αναρωτιεμαι αν εχω κανει λαθος που εχω αλλαξει γιατρο):confused:.... ειμαι ζυγος δικιολογουμε καθολου????????:)


jUhhp3.png

dj7Zp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κοριτσακια μου που ειστε????

Εδώ ειμαι εγώ. .διαβάζω τα νέα απ ολα τα

κορίτσια. .

Εγώ πήγα προχθες στην γιατρό ειδική

στην παχυσαρκία. Μου εκανε πολυ καλή

εντύπωση ήτανε πολυ αναλυτική..

μου έδωσε διατροφή και την έχω ξεκινήσει. .

προς το παρόν ολα καλα. .αυριο ξεκινάω

περπάτημα το πρωί. .

μου ήρθε και η ακατανομαστη χθες και

υποφέρω. .πολυ πόνο .

Link to comment
Share on other sites

Εδώ ειμαι εγώ. .διαβάζω τα νέα απ ολα τα

κορίτσια. .

Εγώ πήγα προχθες στην γιατρό ειδική

στην παχυσαρκία. Μου εκανε πολυ καλή

εντύπωση ήτανε πολυ αναλυτική..

μου έδωσε διατροφή και την έχω ξεκινήσει. .

προς το παρόν ολα καλα. .αυριο ξεκινάω

περπάτημα το πρωί. .

μου ήρθε και η ακατανομαστη χθες και

υποφέρω. .πολυ πόνο .

Jenaki μπραβο κουκλιτσα μου.... ξεκινα χαλαρα λογω της ακατανομαστης και εγω πονουσα αρκετα στον πρωτο κυκλο μετα την αποβολη.... ολα καλα θα πανε, καλη αρχη!!!

φιλακια πολλα.


jUhhp3.png

dj7Zp3.png

Link to comment
Share on other sites

Με αυτήν τη γιατρό μιλήσαμε για τις

παλίνδρομες και μου είπε οτι μαζί με

τον γυναικολόγο και μαζί της θα κάνουμε

οτι χρειάζεται για να βρούμε το πρόβλημα .

Μου έδωσε να κανω 3 εξετασεις για

σάκχαρο και πολλές φορες ίσως

οφείλεται η μια αν βγει ανεβασμένη

για τις αποβολές. Θα τις κάνω την

παραπανω εβδομάδα και στις 19 του

μήνα θα πάω πάλι .

Μακάρι να πανε ολα καλα, είμαι αισιόδοξη

πάντως. Τον Ιανουάριο θα πάμε και μια

βολτα στον καινούργιο γυναικολόγο να

με δει καθ να συζητήσουμε. .

Link to comment
Share on other sites

Ειναι ισως ο ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ γιατρος στην Ελλαδα... και εγω πινω νερο στο ονομα του.....

καταρχας ειναι υπερανω χρηματων δεν παιρνει χρηματα ποτε στο ιατρειο του

επειτα με χειρουργησε αμεσως μετα τον τοκετο που δεν το κανει κανενας,ολοι θα μου λεγανε ξανα ελα να στα ξαναφαω καταλαβαινετε τι εννοω?

Τριτων αν δεν ηταν αυτος, ισως να μου ειχαν κανει καισαρικη, η μπεμπα μου τοτε ηταν σε οπισθια ινιακη, δηλαδη το προσωπο της ηταν στραμμενο προς τα εμπρος και το πισω μερος του κεφαλιου και η πλατη της πιεζανε τη σπονδυλικη στηλη μου (ηταν δηλαδη...ανασκελα αντι για μπρουμυτα) καθε αλλως θα εκανε καισαρικη και θα τελειωνε , αυτος την γυρισε μεσα στην κοιλια ωστε να προχωρησει ο τοκετος....οι ειδικευομενοι ειχαν μεινει με το στομα ανοιχτο.....

ειναι υπερ του θηλασμου, υπερ του φυσιολογικου τοκετου.....

Γενικα δεν θα αποτρεπα καμια κοπελα να παει σε αυτον!!!!!!

απλα εχει παρααααααααααααααα πολυ κοσμο ειναι το μοναδικο αρνητικο του και αν θελεις εγω, μπορει να εχω κακη εμπειρια με την επισκληριδιο λογω του δημοσιου νοσοκομειου και λογω του αναισθησιολογου οχι, λογω του γιατρου μου (αχου μιλαω τοση ωρα για αυτον και αναρωτιεμαι αν εχω κανει λαθος που εχω αλλαξει γιατρο):confused:.... ειμαι ζυγος δικιολογουμε καθολου????????:)

τετοια θέση είχα εγω όταν γεννήθηκα...κι εκενα δωρο στη μάνα μου ένα κάταγμα κόκκυγος...να με θυμάται...Η ίδια λέει οτι είχε όμορφο γιατρό ίσως γι αυτό βγήκα έτσι...για να τον βλέπω!!!!

Η δικια μου ερχόταν με τον αγκώνα λες και έκανε ηλιοθεραπεία....βλέπω τα κορίτσια της παρέας όλο πόζα είναι.....χαχαχαχαχαχ

Εχετε δίκιο πάντως ,όσο καλός κι αν είναι ο γιατρός αν δεν τον βλέπεις και δε σε βλέπει...φοβάσαι.Δε μιλάω για την Pani γιατι την βλέπει μαια και είναι το ίδιο.

jeni υπομονή..λιγες μέρες είναι θα περάσει!

marilou δεν είναι ανάγκη να μπεις στο ίδιο λούκι.Κάνε τις απαραίτητες ενέργειες :oops: κι οταν με το καλό έχεις καθυστέρηση κάνε τη χοριακή ή τεστ για να ξεκινήσεις με την αγωγή.Ελεος με αυτές τις 200 χοριακές!!!Μήπως κι αν αποφασίσει αυτό να φύγει μπορούμε να το σταματήσουμε!!!μόνο αγχος μας προκαλούν!

..δεν είμαι αντιδραστική...απόλυτη είμαι...είχα αποφασίσει πως θα γεννήσω φυσιολογικά οπως γεννάνε εκατομμύρια γυναίκες...και είχα τσατιστει γιατί όλοι μου έλεγαν απ την αρχή οτι θα φάω καισαρική.Μόνο ο γιατρός μου πιστεψε σε μένα και προσπάθησε ακόμα κι οταν του λεγα "σφαξε με αγά μ να αγιάσω" χαχαχαχαχαχαχ

Link to comment
Share on other sites

Με αυτήν τη γιατρό μιλήσαμε για τις

παλίνδρομες και μου είπε οτι μαζί με

τον γυναικολόγο και μαζί της θα κάνουμε

οτι χρειάζεται για να βρούμε το πρόβλημα .

Μου έδωσε να κανω 3 εξετασεις για

σάκχαρο και πολλές φορες ίσως

οφείλεται η μια αν βγει ανεβασμένη

για τις αποβολές. Θα τις κάνω την

παραπανω εβδομάδα και στις 19 του

μήνα θα πάω πάλι .

Μακάρι να πανε ολα καλα, είμαι αισιόδοξη

πάντως. Τον Ιανουάριο θα πάμε και μια

βολτα στον καινούργιο γυναικολόγο να

με δει καθ να συζητήσουμε. .

δηλαδή κυρία μου θα γίνεις σε λίγο απο τις μανούλες που βλέπουν στον δρόμο οι αντρες και φωνάζουν

"πωωωω ρε μάνα μου!!!"

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Jenaki μπραβο κουκλιτσα μου.... ξεκινα χαλαρα λογω της ακατανομαστης και εγω πονουσα αρκετα στον πρωτο κυκλο μετα την αποβολη.... ολα καλα θα πανε, καλη αρχη!!!

φιλακια πολλα.

Τώρα με την ακατανομαστη θέλω να φάω όλη

τη σοκολάτα του κόσμου . .γενικά δεν ειμαι

της σοκολάτας αλλά στην περίοδο την πέθαινω

την σοκολάτα. .και τι να κανω τώρα που δεν μπορώ

να φάω;μου έχει βάλει ένα γλυκό την εβδομάδα

αλλά δεν ξέρω ποτε να το φάω. .

αλλά θα κρατηθω ειναι για κάλο σκοπο . .

Link to comment
Share on other sites

δηλαδή κυρία μου θα γίνεις σε λίγο απο τις μανούλες που βλέπουν στον δρόμο οι αντρες και φωνάζουν

"πωωωω ρε μάνα μου!!!"

Χαχαχα δεν παιζεσαι Εύη μου!

Μακάρι να γινότανε αυτό,αλλά πολυ δύσκολο το

βλέπω. .γιατί είναί πολλα τα κιλά, ας χάσω 10

και θα ειμαι τρισευτυχισμενη

Link to comment
Share on other sites

Εδώ ειμαι κι εγω και σας διαβάζω, αλλα με το κινητό δεν μπορω να γράψω και πολλά :(

Ευη χαχαχα ατάκα η μαμά σου, ήταν λέει ωραίος ο γιατρός!! :D :D Αντιδραστικό στοιχείο σε είπα χαϊδευτικά, επειδή έγραψες οτι πιο πολυ φοβάσαι την εγκυμοσύνη και τη λαχεία, και όχι τον τοκετό :tongue: Η μικρή σου πώς ειναι σήμερα;;

Εγω πάλι εκανα δωρο στη μαμα μου μια καραμπινάτη προεκλαμψία κορίτσια, και μετα την εσπευσμένη καισαρικη που της έκαναν επεσε και σε κωμα.. :( Ευτυχώς ολα καλα, δεδομενης και της εποχης, το σωτήριον έτος 1979, που τι μέσα να ειχαν τοτε..! Επίσης ήμουν η έκτη εγκυμοσύνη της! Τις πέντε προηγούμενες έχει αποβάλει και μόλις είπε "τα παρατάω κι ο,τι γίνει", τσουπ, έσκασα μύτη :P

Margioula, έτσι όπως τον περιγράφεις ακούγεται τέλειος γιατρός! Αλλά ειναι όντως μειονέκτημα τόση πελατεία..Εχει μαία ή μαίες;

Jeni καλή αρχή!! Αντε μαζί σου μήπως καταφέρουμε κι εμείς να χάσουμε τίποτα..:P Η Διαιτολόγος που σε ανέλαβε ακούγεται σωστή πάντως, που σε ξεκίνησε με εξετάσεις..Σου έγραψε και θυροειδή;


g8Sbp2.png
Link to comment
Share on other sites

καλά jeni ας σε φωνάζουν "φρεγάτα" δε χρειάζεται να γίνεις ξυλάγγουρο!!!χάσε τα κιλάκια σου και όλες κούκλες είμαστε!!!

...αρκει να το πιστεύουμε!!!

marilou δε φοβάμαι τόσο τη γέννα γιατί είναι 1 μέρα...άντε 2...θα περάσει γρήγορα!

τους 9 μήνες και τα μετα της γέννας...φρίκη η λοχεία απο ψυχολογικής πλευράς...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...