Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 41 minutes ago, Blue Velvet said:

      Είδατε βελτίωση με τις βιταμίνες αυτές?Δεν περιμένω και θαύματα,αλλά τουλάχιστον για το σπέρμα,πιστεύω πως οι βιταμίνες βοηθούν αρκετά.Ειδα κάτι τιμές άσε..γύρω στα 250-300 για δύο άτομα για 3 μήνες,είναι τρέλα!

      Εμείς είχαμε θέμα με την μορφολογία  σπέρματος ήταν 2% … και στις τρεις εξετάσεις σπέρματος … αυτά πρόπερσι κ πέρυσι … πριν τιν εξωσωματική δεν έκαναν εξέταση σπέρματος στάθηκαν στις προηγούμενες … κ όταν κάναμε εξωσωματική άφησαν να γίνει φυσικά η γονιμοποίηση καθώς μας είπαν το σπερμα  κρίθηκε άριστο … τώρα τι να πω και εγώ σκεφτήκαμε μήπως λόγω κοβιντ κλπ το ανοσοποιητικό του άντρα μου ήταν πεσμένο καθώς ήταν κ πολύ συχνά κρυωμένος … από την άλλη γιατί όχι μπορεί αυτά τα χάπια όντως να βοήθησαν … τώρα όσον αγορά τιν ποιότητα ωαρίων δ ξέρω ακόμα σίγουρα πήγε σχετικά καλα γιατί πήραμε 5 βλαστοκυστες 5 ημερών με τις τρεις να χαρακτηρίζονται άριστες … 

ΜΕΛΛΟΥΣΕΣ ΚΑΙ ΗΔΗ ΔΙΔΥΜΟΜΑΝΟΥΛΕΣ!!!!!


giota.

Recommended Posts


Διαφημίσεις

Εχθές το πρωί ασχολήθηκα με την καθαριότητα του σπιτιού κ με κάτι αλλαγές στις ντουλάπες, όπως κ να ξεχωρίσω τα μικρά ρούχα των μωρών. Πήγαμε και σε κάτι γενέθλια, όμως εγώ δεν τα ευχαριστήθηκα...ήμουνα σε έναν χώρο που ήταν όλο μικρά κ ουρλιάζανε, γιατί ήταν ο μόνος χώρος που δεν καπνίζανε. Όταν γυρίσαμε είχανε τρομερή γκρίνια τα μικρά και τα 'παιξα λίγο.

Nunu μου, σχετικά με την ερώτησή σου, θα έρθω Αθήνα όταν πια ξεκινήσουν τις κρέμες για να είμαι πιο άνετη στο θέμα τάισμα όταν βγαίνω έξω :)

Φιλάκια κ να έχετε μια πολύ όμορφη Κυριακή.


RKdwp3.png
Link to comment
Share on other sites

καλημερα jas!

με προλαβες στο δευτερολεπτο!

:) :) :tongue::tongue::tongue::tongue:

jas εσυ που θηλαζεις, κανενα ελαφρυ καφεδακι μετα απο θηλασμο πινεις?

Πίνω κανέναν ελληνικό ή φίλτρου που και πού Nufi μου.

Τώρα έφτιαξα να πιω κακάο που το πεθύμησα :P:p:p


RKdwp3.png
Link to comment
Share on other sites

καλημεραααααα

τι κανετε τσουπρες?Τελικα επειδη εχω μπερδευτει.Ποιες εχουν σταματησει το βραδινο γαλα?

Αγορακια τελικα δεν μου ειπες.Τι εγινε με το πειραμα?

jas οταν θα ξεκινησετε κρεμες δεν θα ειναι πιο ευκολες οι μετακινησεις.Και γω ετσι νομιζα αλλα επεσα πολυ εξω!!!Δεν ξερω πως καταφερνουν καποιοι που βλεπω και ταιζουν τα μωρα εξω αλλα απο πειρα θα σας πω οτι η κρεμα διατηρειται μονο 1 ωρα αφου φτιαχτει και τα φρουτα 30 λεπτα.Οποτε τζιφος.Μονο με το μεσημεριανο κατι γινεται.

nufidio αν και δεν εχω κοριτσακι ειμαι σίγουρη οτι πανε πολυυυυ μπροστα!


tt7430777fltt.gif

2yPkp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα Ολγάκι!

Εγώ το λέω από την άποψη και μόνο ότι δεν θα βγαίνω και θα ψάχνω μέρος να θηλάσω ή να αντιμετωπίζω γκρίνια από το μωρό όταν πεινάει και δεν μπορώ άνετα να το ταίσω. Αυτό μόνο.

Βέβαια με την κρέμα θα δούμε πώς θα πάει. Νομίζω όμως ότι την κρέμα θα την φτιάχνουμε εκείνη την ώρα, έτσι? Θα κουβαλάμε σκόνη μαζί και θερμός και πιατάκι και την φτιάχνουμε επιτόπου. Όταν είμαστε σπίτι μπορούμε να κάνουμε τις πολτοποιήσεις στα φρουτάκια τους.


RKdwp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα κορίτσια! Nufi αυτο που λες με τα κορίτσια και τα αγόρια ισχύει και σε μας.

Είναι ποιο μπροστά τα κορίτσια!! Ειναι γεγονός αυτό.

Εμένα αυτό με τα μπολ τα πιατα και τρα μπιμπερό μου ακούγεται ταλαιπωρία!! Παλι καλά που όταν θα αρχίσουμε τις κρέμες και τις βόλτες θα ανοιξει και ο καιρός και θα είναι ποιο βολικά.

Link to comment
Share on other sites

καλημερααααααααααααα!!!!!!!!!!!

τι μου κανετε?

εμεις εχθες γυρισαμε στις δυο και περασαμε πολυ ωραια.

agorakia το χαμομηλι θελει μετρο.εως 200ml την ημερα.

και ερχομαι να φερω την ανατροπη.ο μικρος μου μιλαει και φωναζει ποοοολυ περισσοτερο απο την μικρη.η μικρη ειναι πιο τσαχπινα.


age.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγω αρνουμαι να δεχτώ οτι γιορταζει με τις παρθενες!!!

Τελος πάντων τι να κανουμε

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!

Σας εβαλα καινουργιες φωτογραφιες να μας δειτε που μεγαλώσαμε


tt7430777fltt.gif

2yPkp3.png

Link to comment
Share on other sites

Εγω αρνουμαι να δεχτώ οτι γιορταζει με τις παρθενες!!!

Τελος πάντων τι να κανουμε

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!

Σας εβαλα καινουργιες φωτογραφιες να μας δειτε που μεγαλώσαμε

Νομίζω ότι τη σήμερον ημέρα, για να βρεις παρθένα να γιορτάζει πρέπει να ψάξεις από δημοτικό και κάτω... :rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Γι' αυτό έχει καθιερωθεί απλά να γιορτάζουν οι ανύπαντρες! :rolleyes::rolleyes:


RKdwp3.png
Link to comment
Share on other sites

Μεγαλωσαν απιστευτα γρηγορα κοριτσια!Εχω πάθει πλακα

Δεν θα το πιστευετε και εσεις σε λιγο!

jas σου φαινονται ιδια ε?χαχαχα

witch θα μας δωσεις την κόρη σου?

Ε μα και οι παντρεμενες να γιορταζουν παλι δεν ταιριαζει!!!Γιατι πραγματι για παρθενες μονο στο παιδικο σταθμο θα βρουμε!


tt7430777fltt.gif

2yPkp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...