Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Lila ki είπε:

      Εγώ πάντως κορίτσια έκανα ένα τεστ πριν καμία ώρα αλλά είχα πιει νερό βέβαια και δεν ήταν πολύ σκουρα τα  ουρα και βγήκε πιο αχνη από χθες η γραμμή … και τσάμπα τώρα μπηκα σε αυτή τη διαδικασία . Θα κάνω ένα τη Παρασκευή κ ας γίνει ότι θέλει π θεός γιατί βαρέθηκα κ κουράζω κ εσάς τσάμπα που έχει η κάθε μια τις σκέψεις και τις έννοιες της … 

      Αχ αυτά τα τεστ!Τζάμπα στεναχώρια πήρες τώρα ρε συ..μπορεί να είναι όλα καλά και απλά λόγω του ότι είναι βράδυ,να έδειξε πιο αχνό.. Πότε εχεις χοριακη?Εγώ το πήρα απόφαση πάντως,δεν θα ξανακάνω τεστ πριν τη χοριακη,είχα σαλταρει τελείως! 

      Και φυσικά δεν κουράζεις καμία από εμάς,πάλι καλά που υπάρχει το φορουμ και συζητάμε ο,τι μας προβληματίζει 

ΜΕΛΛΟΥΣΕΣ ΚΑΙ ΗΔΗ ΔΙΔΥΜΟΜΑΝΟΥΛΕΣ!!!!!


giota.

Recommended Posts

Twins, το μικρό μου δεν έχει κανένα από αυτά τα συμπτώματα παλινδρόμησης πια. Και κλείσαμε και τους τρεις μήνες... Να χαρώ; Να δοκιμάσω να του δώσω αυτό που πίνει και ο μεγάλος ή να μην κάνω τίποτα και να ρωτήσω πρώτα τη γιατρό του;

Τα συγκέντρωσα όλα σε ένα, για να μην με λέτε ζαβολιάρα :):):):):):):)

Βελτιώνεστε, αυτό είναι σίγουρο. Αν το πίνει το γάλα του, μην του το αλλάξεις, γιατί το έχει συνηθίσει. Μόνο αν δείχνει ότι το αρνείται...

Ζαβολιάρα; Ποιά είναι ζαβολιάρα; Ελα να γράψουμε 10.000 μηνύματα η καθεμιά μας για να αυτο-ανακυρυχθούμε βασίλισσες όχι μόνο του φόρουμ, αλλά και κάθε φόρουμ :mrgreen::mrgreen::mrgreen:


322173ul1svytggs.gif

JhX4p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Agorakia, έλα να τραγουδήσουμε για να παρηγορηθούμε

Εγώ θα τραγουδήσω το "τσάι με λεμόνι στο μπαλκόνι" γιατί μόλις έδωσα της δεσποινίδος κίντερντε και το έφτυσε πάνω μου. Οπότε, θα βγώ στο μπαλκόνι να αφήσω τα κιντερντορούχα μου. Το λεμόνι, κάπου θα κολάει και αυτό!:P

Χαχαχα! Εμένα ο καλόβολος μικρούλης μου το πίνει τελικά το χαμομήλι, κουτσά στραβά! Δεν είχα άλλη επιλογή από το να τον πιέσω, διότι η δυσκοιλιότητα τον έχει ταράξει, λόγω σιδήρου! Παρατηρώ, όμως, πως όταν πριν λίγες μέρες του έδινα συνεχώς χαμομήλι από την αγωνία μου να ενεργηθεί, άρχισε να μην έχει αποτέλεσμα! Έτσι, τώρα του δίνω μέχρι 3 γεύματα με χαμομήλι και τα άλλα κανονικά! Ενεργείται μία, το πολύ δύο φορές, και πολύ μα πολύ δύσκολα!

Πες μου τη γνώμη σου για την παλινδρόμηση! Σε ρώτησα σε προηγούμενο μήνυμα!


rPPrp3.png
Link to comment
Share on other sites

Βελτιώνεστε, αυτό είναι σίγουρο. Αν το πίνει το γάλα του, μην του το αλλάξεις, γιατί το έχει συνηθίσει. Μόνο αν δείχνει ότι το αρνείται...

Ζαβολιάρα; Ποιά είναι ζαβολιάρα; Ελα να γράψουμε 10.000 μηνύματα η καθεμιά μας για να αυτο-ανακυρυχθούμε βασίλισσες όχι μόνο του φόρουμ, αλλά και κάθε φόρουμ :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Ναι, δεν το αρνείται ακριβώς, αλλά τρώει πια με μεγάάάάάλη βαρεμάρα. Αργάάάάά αργάάάάά και βασανιστικά! Χωρίς μεγάλη όρεξη. Από ποσότητες, βέβαια, ικανοποιητικά σε γενικές γραμμές, εκτός από κάποιες μέρες, που αλλάζουν συνήθειες, όπως αυτές που διανύουμε. Ναι, αυτή είναι η σωστή λέξη, το βαριέται το φαγητό του, δείχνει να μην παρουσιάζει κανένα ενδιαφέρον γι' αυτόν :) Το κάνει απλά επειδή έτσι πρέπει (και προσπαθώ απελπισμένα να τους κάνω αντισυμβατικούς και να ζουν έξω από πρέπει :):) )


rPPrp3.png
Link to comment
Share on other sites

Πάω βεράντα, μην φύγετε!

Nufaki, γύρισες, ε; Ξέρω το γιατί!!!!!!!!!!!!!!!

:):):):):):):):):):):):)

Αφού είναι εδώ η μαμά, να βγείτε με τον καλούλη σου! Η σχέση με την αγάπη μας είναι ένα άλλο καυτό θέμα συζήτησης σε διδυμοφόρουμ, που σέβεται τον εαυτό του! Εμείς τώρα αρχίζουμε να στρώνουμε! Εγώ ήμουν μέσα στο νεύρο και την τσίτα!!!!! (ευτυχώς, εμφανίστηκε από μηχανής θεός ο ενδοκρινολόγος μου και έδωσε την απάντηση! δεν φταίει μόνο το σκαμπανέβασμα των ορμονών της λοχείας, αλλά κι ο παλιοθυρεοειδής, που δουλεύει τρελά. παρένθεση: από τη μέρα που έκοψα το χάπι πήρα ένα κιλό...)


rPPrp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Που είναι η nufi οεο;

Agorakia, με τι πιπίλα του δίνεις το AR; Εγώ έβαλα τη nuk για κρέμες και την αντίστοιχη του δόκτορ. Βέβαια, της έκανα μια πατέντα και μαλλον της άρεσε, αλλά αν το πω του παιδιατρου θα με κυνηγήσει με το σκουπόξυλο.

Τώρα για τη σχέση μας με την αγάπη μου... χεχεχεχε...

Εγώ προσωπικά θα ήθελα να πάω ένα μακρύ ταξίδι, να είμαστε οι δυο μας. Αυτός μου λέει ότι δεν θέλει με τίποτα... ταξίδι θα πάμε αφού μεγαλώσουν τα παιδιά και με τα παιδιά.... γράφε δηλαδή σε καμια 5ετία... κλάψ!

Μήπως να πάω μόνη μου;


322173ul1svytggs.gif

JhX4p3.png

Link to comment
Share on other sites

Που είναι η nufi οεο;

Agorakia, με τι πιπίλα του δίνεις το AR; Εγώ έβαλα τη nuk για κρέμες και την αντίστοιχη του δόκτορ. Βέβαια, της έκανα μια πατέντα και μαλλον της άρεσε, αλλά αν το πω του παιδιατρου θα με κυνηγήσει με το σκουπόξυλο.

Τώρα για τη σχέση μας με την αγάπη μου... χεχεχεχε...

Εγώ προσωπικά θα ήθελα να πάω ένα μακρύ ταξίδι, να είμαστε οι δυο μας. Αυτός μου λέει ότι δεν θέλει με τίποτα... ταξίδι θα πάμε αφού μεγαλώσουν τα παιδιά και με τα παιδιά.... γράφε δηλαδή σε καμια 5ετία... κλάψ!

Μήπως να πάω μόνη μου;

Ποιά είναι η πιπίλα της νουκ για κρέμες;;;; Λάβε υπ' όψιν σου, όμως, ότι είμαστε 3 μηνών και οι πιπίλες της νουκ είναι 0-6, 6-12 και λοιπά, οπότε είμαστε στην απλή 0-6. Με αυτή του το δίνω. Ψιλοζοριζόταν στην αρχή, αλλά τώρα την συνήθισε σχετικά, δεν διαμαρτύρεται. Για διαφώτισέ με, όμως!


rPPrp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ποιά είναι η πιπίλα της νουκ για κρέμες;;;; Λάβε υπ' όψιν σου, όμως, ότι είμαστε 3 μηνών και οι πιπίλες της νουκ είναι 0-6, 6-12 και λοιπά, οπότε είμαστε στην απλή 0-6. Με αυτή του το δίνω. Ψιλοζοριζόταν στην αρχή, αλλά τώρα την συνήθισε σχετικά, δεν διαμαρτύρεται. Για διαφώτισέ με, όμως!

Είναι 6-12 και γράφει L (μεγάλη τρύπα). Μια χαρά τρώει με αυτή. Θα μου πεις, εμεις είμαστε 5 μηνών (με τι καμάρι το γράφω αυτό), τι 5 μηνών, τι έξι...


322173ul1svytggs.gif

JhX4p3.png

Link to comment
Share on other sites

Αχ, αισθάνομαι αρρωστούλα..... Πονάνε κοκκαλάκια, πονάει λαιμουδάκι, νιώθω αδυναμία! Βοήθειααααααα, δεν προλαβαίνω να αρρωστήσω τώρα! Από Μάρτιο!

Για να κόψουμε λίγο το μπαλκόνι.... περαστικούλια σου όμως!!!!!

Φιλάκια σε όλα τα κοριτσάκια!!!! Να περάσετε όλες ένα ήρεμο βράδυ!


322173ul1svytggs.gif

JhX4p3.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα!

αχ καλες μου χαλανδριωτισες συνεχισατε την κουβεντουλα κ γω απουσα..

λοιπον κανω γκαλοπακι!

απευθυνομαι στις μανουλες με αγορακι κοριτσακι..

δεν ειναι πολυ πιο μπροστα το κοριτσακι σας??

το δικο μου μιλαει(κραυγουλες κτλ)εδω κ ενα μηνα,κ ο μικρος τωρα ξεκιναει..

το βλεμα της μικρης ειναι λες κ καταλαβαινει,σε διαπερναει, ενω του μικρου ειναι εκεινο το χαριτωμενο του κουταβιου!

κ αλλες μικρες διαφορουλες..

τι εχετε να δηλωσετε??


33E7p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...