Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 52 λεπτά , Eflenew είπε:

      Άρα θα αφήσεις ένα μήνα κενό? Είχα απορία σε αυτό αν είναι καλό που προτείνουν κάποιοι γιατροί αμέσως επόμενη μεταφορά ή πρέπει να ξεκουράζεται ο οργανισμός. Αν κόψεις τα φάρμακα θα πέσει προγεστερονη και θα σου ερθει περίοδος. Είναι πολύ ενθαρρυντικό που έχεις ένα εμβρυακι έτοιμο να σε περιμένει. ❤️

      Σου εύχομαι μια υψηλή χοριακη την Παρασκευή!!!! 🙏

      Πωωωω έπεσες τελείως μέσα σε όσα είπες!!!!😁 Εσυ πως εισαι?

      Ναι,είναι αυτής της φιλοσοφίας ο γιατρός μου.Και μετά την πρώτη αποτυχημένη προσπάθεια,είχαμε αφήσει κενό ένα μήνα και μετά προσπάθησα ξανά. Μακάρι να πετύχει αυτή τη φορά ❤️

      Συγχαρητήρια και για τη χοριακη! Είναι σούπερ ❤️ 🥰 Με το καλό μια τελειομηνη,γλυκιά εγκυμοσύνη 🥰 

Mummy's babyclub


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 836
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • marmin

    marmin 312 δημοσιεύσεις

  • margi

    margi 230 δημοσιεύσεις

  • korina89

    korina89 147 δημοσιεύσεις

  • pepsi

    pepsi 49 δημοσιεύσεις

Πηγα πηρα αποτελεσματα εξετασεων. Αιματοκριτης 29 . ωχ που θα φτασουμε;

Πολυ χαμηλο..εγω να δω ποσο θα εχω που ετσι κι αλλιως εχω χαμηλο..

Ρε κοριτσια διαβαζω που γραφουν οτι στο πρωτο τριμηνο δεν κανουν τιποτα αλλα κοριτσια ,δεν σκηβουν ,δεν κανουν δουλειες,δεν πανε ουτε βολτα..μονο εγω λεω θελω να κανω απο ολα'? Μου φαινεται υπερβολικο να μην περπαταω καθολου..


m5tfp2.pngPEzvp1.png
Link to comment
Share on other sites

Εχω αυριο ραντεβου, οποτε τι να μιλαμε απο σημερα; αυριο θα φαω τη κατσαδα μου!!!!! Εσυ ποτε εχεις ραντεβου?

Το χειρουργειο πως πηγε;

Δευτέρα ραντεβού! Εμενα καμπύλη κ γενική καλές αλλά στα ούρα λευκώματα κ μου είπε να κόψω αλάτι κ αναψυκτικά ως τη Δευτέρα που θα πάω!

Το χειρουργείο δύσκολο κράτησε μία ώρα, της το άνοιξαν όπως δηλαδή γινόταν παλιότερα ο καταρράκτης αλλά τα περιμέναμε αυτά! Σημασία έχει πως πήγε καλά! Απλά η καημενούλα πόνεσε σήμερα αρκετά!


vU2tp2.png

o0TFp2.png

hXmXp2.png

"Όταν γελάει ο κόσμος μου γελά..."

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ωχ κριμα η καημενη!!! Τουλαχιστον τελειωσε.

Αλατι κ αναψυκτικα; δεν κοβονται αυτα!!!!!!!!

αχαχα!! Μάλλον βρήκε τρόπο να μου χάσει κιλά!! Γιατί χωρίς αλάτι φαί γιοκ!!


vU2tp2.png

o0TFp2.png

hXmXp2.png

"Όταν γελάει ο κόσμος μου γελά..."

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν κορίτσια σας το είπα;; Ψόφησα!! Αύριο το απόγευμα η μαμά έχει επανεξέταση στο κέντρο Αγίας Σοφίας και με θέλει μαζί της!! Δε θέλει να πάει με τον μπαμπά μου!! Κ ρωτάω τώρα εγώ! Είμαστε τρία αδέλφια, σε όλα πρέπει να τρέχει η διδυμοέγκυος;; Τόση αναισθησία πια;; Και άντε ο αδελφός μου είναι άντρας και δεν τα κατέχει αυτά η αδελφή μου που έμεινε και δύο φορές έγκυος γιατί δεν προσφέρεται;;; Οκ το πρωί δουλεύει ας μη λείψει και έτσι κι αλλιώς στην κλινική θα πήγαινα αλλά για αύριο στο τσακ είμαι να την πάρω να της πω να πάει αν και δεν ξέρω αν θα θέλει η μαμά να πάει μαζί της!! Αλλά δε θέλω να ακούσει και ο άντρας μου γιατί στην περίπτωση που θα πει όχι η αδελφή μου θα τα πάρει και με το δίκιο του!! Ήδη μου είπε!! Τεσπα! Υπομονή δυο τρεις φορές ακόμα!


vU2tp2.png

o0TFp2.png

hXmXp2.png

"Όταν γελάει ο κόσμος μου γελά..."

Link to comment
Share on other sites

Κορίνα, μην σκέφτεσαι τώρα το σκύψιμο. Το έκανες, πάει και τελείωσε! Δεν θα έχει πάθει τίποτα το μωράκι, μην ανησυχείς!

Πέπσι, μου φαίνεται πως από τώρα εξασκείστε στο ξενύχτι! Κοιμηθείτε τώρα και όσο μπορείτε, γιατί μετά τη γέννα σας βλέπω να είστε με μαυρους κύκλους κάτω από τα μάτια μονίμως!

Πριν από λίγο έβαλα τη μικρή για ύπνο. Πάλι δεν μου κοιμόταν. Την μάλωσα κι έκλαιγε! Ηθελε να παίξει, το κακόμοιρο! Τη λυπήθηκα. Την άφησα να παίξει λίγο και μετά ήθελε να θηλάσει! Αχ, πώς θα το κόψουμε, αν κάθε μεσημέρι για να κοιμηθεί, θα πρέπει να θηλάσει;;;

Τέσπα. Σήμερα είμαι πιο ξεκούραστη, γιατί ξύπνησα 10 η ώρα το πρωί! Σηκωθήκαμε μια στις 7, ήπιε γάλα, παίξαμε λίγο, έφτασε η ώρα 8, ήπιε το υπόλοιπο γάλα και μετά ξαπλώσαμε και κοιμηθήκαμε ως τις 10! Ξεκουράστηκα!

Μάρτζι ο δικος μου παραδόξως τελευταία έκοψε το μεσημεριανό θηλασμό! πρωί και βράδυ κοιμόταν χωρίς στήθος μεσημέρι με τίποτα! και μετά που το έκοψε είχαμε (και έχουμε αλλά κάπως καλύτερα) τρομερό πρόβλημα με το μεσημεριανό ύπνο! Κοιμόταν ή στο αμάξι ή αν λυποθημούσε από τον ύπνο ξαπλωμένος πάνω μου!! Αλλά χόρτασα αγκαλιές και φιλιά!!


vU2tp2.png

o0TFp2.png

hXmXp2.png

"Όταν γελάει ο κόσμος μου γελά..."

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις



Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...