Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 43 λεπτά , Angot είπε:

      @Blue Velvet τελικά είναι σάκχαρο αυτό που μ πιάνει! το νιώθω πάλι τώρα και μέτρησα πίεση και εχω 10,1 με 6,3 ! φυσιολογική για τα δεδομένα μ

      Και τι σου είπε ο γιατρός? Πρέπει να αλλάξεις κάτι στη διατροφή σου? Φάε κάτι αλμυρό τώρα πάντως για να σου ανέβει λίγο η πίεση

Μανουλες Φεβρουαριου 2015


Greta

Recommended Posts

Boulitsa, κι εγώ ψηφίζω ψηλά τα μαλλιά λόγω ζέστης, μην τυχόν ιδρώσεις και σου χαλάσουν αν τα έχεις κάτω. Αν είναι και μακριά, θα κάνεις πολύ εντυπωσιακό και πλούσιο κότσο! Βέβαια, εξαρτάται από το τί σου πάει περισσότερο...Γιατί δεν τα δοκιμάζεις και τα δύο, να βγάλεις και φωτογραφίες, να δεις πώς θα είσαι και να διαλέξεις το καλύτερο;


FEJKp3.png

zHIYp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 6,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

τι να πρωτοσχολιασω!!

boulitsa και εγω λεω να τα δοκιμασεις και τα δυο και οτι σου παει περισσοτερο και νοιωθεις και ανετα αυτο να διαλεξεις!

aik ενταξει δεν φανταζομουν οτι θα δουλευεις κι ολας με τρια παιδια..τι να σου πω!! μπραβο σου! και εγω στο σπιτι με ενα και γκρινιαζω ολη μερα!!:oops: :oops: οσο για το χρωμα σου στην λιστα ηταν τυχαιο!

Marianna στα H&M στο Athens Heart και στο καταστημα του Πειραιά εχει ρουχα εγκυμοσυνης και σουτιεν θηλασμου και απ ολα! μου κανει εντυπωση που στην Ερμου δεν ειχε!

Εγω νεα δεν εχω μονο νευρα πολλααααα νευρα!


tqpkp3.png

PzUbp3.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα εγκυουλες τι κανετε? vtgian εσυ πως πας με τα δεκατα?

σημερα η μερα μ ειναι καπως καλυτερη με εμετους παλι αλλα με καλυτερη ψυχολογια!

greta γιατι κοριτσι μ εχεις νευρα?


KMwEp3.png
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας και απο μενα!Νεα εγκυουλα, 9 εβδομαδων και 6 ημερων, με αναγουλες κλπ..Ειναι η 3η μου εγκυμοσυνη και αν ολα πανε καλα, το πρωτο μου παιδακι!

Π.Η.Τ. 21/2/2015

Αυχενικη εχω στις 7/8..


F4oIp2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλώς μας βρήκες LITTLE_STAR! Εγώ είμαι η Βάσω :D Έχουμε κοντινές ΠΗΤ, εμένα είναι στις 19/02 και εμένα το πρώτο παιδί (βιολογικό) και έχω και μία βιοχημική στο ιστορικό μου. Αυχενική έχω στις 6/8.

Τα δέκατα και ο πονόλαιμος εξαφανίστηκαν από χθες το μεσημέρι αλλά χθες με έπιασε πρώτη φορά αναγούλα και απίστευτο ρέψιμο (σορρυ :oops:) Ούτε να κρυφτώ δε μπορούσα και ο άντρας μου γελούσε, έλεγε "αυτό το μωρό μιλάει από πολύ νωρίς" :-P Τελικά βγήκα και περπάτησα για κανά μισάωρο και συνήλθα. Σήμερα νιώθω καλά (μέχρι στιγμής πάντα).

Και τα H&M στο MetroMall έχουν εγκυμοσύνης, τα είδα πριν από ένα μήνα.

Γιατί νεύρα βρε Greta? Ποιος σε νευρίασε να πάμε το club των εγκύων να τον πλακώσουμε. Όχι σκεφτείτε το, πέντε έξι γυναίκες με κοιλιές τούρλα και δοκάρια στα χέρια να κινούνται επιθετικά :mrgreen::mrgreen::mrgreen: Φόβος και τρόμος!


A81Mp3.pngk1NRp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπερα φιλες μου!

Little Star καλως ηρθες να εχεις μια τελειομηνη εγκυμοσυνη ευχομαι! ;)

Βασωδεν μου εκανε κανεις τιποτα.δεν ξερω τι εχω..και ο μικρος μου βγαζει την πιστη ειναι πολυ ζωηρος.ολοι μου λενε πως αντεχεις..δεν υπερβαλλω! και δεν μου φτανουν ολα τα αλλα ενω εχουμε βγαλει πανα εδω και δυο μηνες (μονο στον υπνο φοραμε) δεν καταλαβαινω τι εχει παθει και κατουραει στο σπιτι παντου.δεν μου το λεει.και ηταν πολυ συνεργασιμος.σε 3 μερες βγαλαμε την πανα.δεν ξερω τι να κανω ειλικρινα.ολη μερα με μια σφουγγαριστρα!

Καλα μιλαμε οι αναγουλες εχουν γινει ανυποφορες.τρεμει η ψυχη μου οταν βαζω πλυντηριο.αυτο το skip ειναι η αιτια που εχω κανει αρκετες φορες εμετο.οπως και τα αφρολουτρα.εκανα μπανιο πριν και ημουν ετοιμη να κανω εμετο.δεν μπορω και να αρχίσω να βαζω κρεμα για τις ραγαδες.δεν την αντεχω!:( :(


tqpkp3.png

PzUbp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


α ρε greta ποσο σε καταλαβαίνω. ..ποσα νευρα εχει πληρωσει ο καημένος ο γιος μ...εμεις τωρα κοβουμε παμπερς κ μ φαινεται τοοοοσο δυσκολο ειδικα τα πρωινα! κουραγιο μας!


KMwEp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...