Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Angot είπε:

      καλημερα κορίτσια! χρόνια πολλά στις Μανούλες! εγώ ξύπνησα με αίμα σήμερα στις 5 το χάραμα και ειμαι στο νοσοκομείο! μου βάζουν όρους αλλά δεν σταματάει η μήτρα τις συσπάσεις , το ράμμα και ο τράχηλος οκ ! ο γιατρός είπε ότι δε καμια ώρα θα μ πει αν θα πάμε για τοκετό η οχι επειδή αν δεν σταματήσουν δεν μπορεί να διακινδυνεύσει ! αυτά τα νέα μ! 

      Με τη βοηθεια του Θεου όλα θα πάνε καλά!!! Οι σκέψεις μας και οι ευχες μας είναι μαζί σου. 🙏

      On 8/5/2024 at 1:17 ΜΜ, η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Σάββατο 28.40 Δευτέρα 68.10 Τετάρτη 227.60 Παρασκευή 732.40 Κυριακή 1957.20 η γιατρός είπε να μην κάνουμε άλλη αλλά ξέρεις από το άγχος μασ πήγαμε και  σήμερα Τετάρτη που βγήκε 5.127 λες να τα καταφέρουμε νομίζω ότι από τότε που βλέπεις θετικό έχεις περισσότερο άγχος εύχομαι να τα καταφέρουμε όλοι μασ αλήθεια. Έχουμε ραντεβού για υπέρηχο την Παρασκευή άντε να δούμε τ θα δούμε.Εσύ κορίτσι μου όλα καλά έκανες σήμερα;; Κάναμε μαζί εμβρυομεταφορα μαζί με την γυναίκα μου θα γεννάται 🥰🥰 άρα λες ότι δεν έχουμε κανένα θέμα με την προγεστερόνη για μια φορά που άργησε;;

      Η τελευταία βλέπω δεν έγινε*2 κάτι δεν μου αρέσει 

      @η ζωή είναι όμορφηΠως είστε? Κάνατε υπέρηχο? Ελπίζω να είναι όλα σούπερ 🙏

Μανουλες Φεβρουαριου 2015


Greta

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 6,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Καλημερα κοριτσακια μου!! πως ειστε σημερα? εγω ετσι και ετσι..ειδικα απο ψυχολογια πολυ down!ευχομαι να φταινε οι ορμονες!!! δεν εχω και διαθεση για τιποτα! ουτε να βγω απ το σπιτι θελω..και ειμαι ανθρωπος που μπορω να ειμαι ολη μερα εξω!θεωρω οτι δεν ειμαστε φτιαγμεοι για να κλεινομαστε στα κλουβια!! και τωρα δεν μπορω ουτε τον μικρο να πηγαινω στις κουνιες.περιμενω μονιμως καποιον.τον μπαμπα μου, τον αντρα μου να πανε σουπερ μαρκετ, στις κουνιες..

Για τις πητ δεν πειραζει θα τα αλλαξουμε με το καλο οταν γεννησουμε! να μου γραψετε ολες.προς το παρον μονο αυτα ηξερα..αντε και σε λιγο καιρο θα ξερουμε και το φυλο απ τα μωρακια μας! εγω την επομενη παρασκευη εχω αυχενικη! ανυπομονω!

σας φιλω


tqpkp3.png

PzUbp3.png

Link to comment
Share on other sites

Greta μου λες τα χρώματα να είναι σημαδιακά για σένα και την aik? τότε το μωβ για μένα τι σημαίνει?:D:tongue::D:tongue:

χαχαχα κοριτσαρα μου ημουν σιγουρη οτι θα με ρωτησεις!! μεχρι να μαθουμε φυλο θα βαλω διαφορα χρωματα! μετα θα τα αλλαξω! παντως σε μενα σκεφτηκα να βαλω φουξια αλλα λεω αστο μην καρφωθω για το κοριτσακι που θέλω τοσο!!:-D:tongue:


tqpkp3.png

PzUbp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!

Βάλτε και εμένα στη λίστα 19/02 ΠΗΤ. Η μανούλα μου έφυγε σήμερα για Θεσσαλονίκη, αφού όμως μου έκανε γενική και 4-5 φαγητά να έχουμε. Νιώθω απίστευτα τυχερή!

Από χθες το απόγευμα μπορώ να πω ότι νιώθω πολύ καλά, δεν έχω ανακατώματα και ζαλάδες αλλά ανά μία ώρα θα φάω κάτι ελάχιστο (π.χ. ένα σπιτικό κουλουράκι ή μία φρυγανιά). Και διάθεση έχω καλή, αν είμαι και αργότερα έτσι, το απογευματάκι λέω να πάω να χαζέψω κανά ρούχο εγκυμοσύνης και μετά για καμιά μπύρα (άνευ αλκοολ εννοειται) με τον σύζυγο.


A81Mp3.pngk1NRp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Τελικά το βραχιόλακι μόνο δουλεια δεν έκανε! Τα ίδια! Vtgian και Greta και όλες σας ευχαριστώ πολύ για την συμπαράσταση!! Εγώ έχω πητ 25/2 κ κάτι σαν να Μ λέει πως κ αυτό αγόρι θα βγει να σας Πω με βολεύει κιόλας έχω έτοιμα πολλά ρούχα!

Greta και εγώ μια από τα ίδια όλο κάποιον περιμένω για τα πάντα!

Aik καλώς ήρθες! Το 4 εεε;; Χαρά στο κουράγιο σου βρε κοπέλα μ! Δώσε λίγο κουράγιο κ σε μένα!


KMwEp3.png
Link to comment
Share on other sites

χαχαχα κοριτσαρα μου ημουν σιγουρη οτι θα με ρωτησεις!! μεχρι να μαθουμε φυλο θα βαλω διαφορα χρωματα! μετα θα τα αλλαξω! παντως σε μενα σκεφτηκα να βαλω φουξια αλλα λεω αστο μην καρφωθω για το κοριτσακι που θέλω τοσο!!:-D:tongue:

Άσε, τώρα καρφώθηκες!:tongue::tongue:


7qw0p2.pngbIK3p3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Greta και εγώ μια από τα ίδια όλο κάποιον περιμένω για τα πάντα!

Aik καλώς ήρθες! Το 4 εεε;; Χαρά στο κουράγιο σου βρε κοπέλα μ! Δώσε λίγο κουράγιο κ σε μένα!

και να σκεφτείς ότι εμείς έχουμε 1 και δεν την παλεύουμε.... :roll::roll::roll:

Ακριβώς το ίδιο κι εγώ περιμένω συνεχώς κάτι από κάποιον και μου τη δίνει γιατί γενικά σαν άτομο είμαι της άποψης "αν θες κάτι να γίνει όπως το θες, κάντο μόνος σου". Αφήστε που θα λείψει ο άντρας μ για δουλειά εκτός Αθηνών για μία εβδομάδα και έχω φρικαρει ότι θα πρέπει να σηκώνω εγώ το παιδί για πλύσιμο, μπάνιο και όλα τα άλλα....


7qw0p2.pngbIK3p3.png
Link to comment
Share on other sites

Ρε κορίτσια που κάνω επικόλληση τον κωδικό για να βάλω κ εγώ τικερακι;

Πας από τα "Βοηθήματα" στην "Επεξεργασία υπογραφής" και εκεί το κάνεις επικόλληση και αποθήκευση.

Έκλεισα χθες την 9η εβδομάδα. Εμετούς δεν είχα αλλά από ναυτίες και ανακατεμένο στομάχι άλλο τίποτα! Τώρα σα να άρχισε να με πιάνει ξανά η ανακατωσούρα. Οχου!


A81Mp3.pngk1NRp2.png
Link to comment
Share on other sites

Vtgian εύχομαι να σ περάσουν πολύ γρήγορα οι ναυτιες γιατί κι αυτές άτιμο πράγμα ειναι!

Boulitsa ασε έχεις δίκιο έχουμε ένα και λέμε δεν προλαβαίνω να κάνω ένα μπάνιο φαντάσου να έρθει κ το δεύτερο μάλλον τότε απλά δεν θα κάνουμε μπάνιο! Χαχαχαχα


KMwEp3.png
Link to comment
Share on other sites

Μην αγχωνεστε ολα θα τα καταφερουμε!!! θα βρουμε τον χρονο..τοσες μανουλες τα καταφεραν!!!

kashmam μουφα το βραχιολι ε? οι αποψεις διίστανται και γι αυτο! και εγω μονιμως εχω αναγουλες! και σαλια επισης! και πριν απο λιγο λιγο ημουν στον γυναικολογο της μαμας μου να μου γραψει κατι εξετασεις για εκεινη και ειπα να ρωτησω και εκεινον για τα σαλια και μου ειπε οτι πρεπει να παω σε ενδοκρινολογο!!! επαθα πλακα..θα κλεισω ραντεβου το συντομοτερο δυνατον!

αλλο θεμα, εχετε προβλημα οσες οδηγατε? εμενα με ενοχλει πολυ η ζωνη.τι με μανταλακια που διαβασα την πιασαμε τι την τραβαω να μην με παταει στην κοιλια τιποτα.παλι εκει με πιεζει.εσεις τι κανετε?


tqpkp3.png

PzUbp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...