Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 11 λεπτά , Eflenew είπε:

      Και οι 2 Τετάρτη είμαστε! Εύχομαι να έχουμε διπλασιασμους!!! Καταλαβαίνω απόλυτα το άγχος και τις σκέψεις που έχετε. Το μόνο που μπορούμε να κάνουμε είναι υπομονή και την προσευχή μας. 

      Είναι η 8η εμβρυομεταφορά μου! Μακάρι να έχω διπλασιασμο την Τετάρτη. 17η ε? Πέρασες πολλά και συ...έχεις άλλο παιδάκι? Εγώ όχι.

      Σε ποιο κέντρο είσαι;;

      Μακάρι να τα καταφέρουμε το θέλουμε τόσο πολύ σαν όνειρο το βλέπω απλά όλα αυτά δεν σε αφήνουν να χαρείς ας τα καταφέρουμε και δεν με νοιάζει. 

Didimomanoules 2015!!


SalomiSofia

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 306
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Salomisofia τι κάνετε; Τα μωρά; Έχετε κάποιο νέο;

Έλα καλή μου δεν μπαίνω πολυ.. Μέχρι στιγμής ολα καλα, Και ο γιατρος πολυ ευχαριστημένος! Χθες μας ειπε οτι δεν υπάρχει ένδειξη για περαιτέρω εξετάσεις και απλα να ολοκληρώσουμε αυτές που πρέπει τωρα για να ειμαστε καλυμμένοι.. Όρεξη έχουν βέβαια τωρα με τις στέρεες και τους βλεπω πιο ζωντανούς..

Εσείς πως πάτε;;; Κάνατε το χειρουργείο;;


kadxp2.png

FghAp2.png

duX5p1.png

Link to comment
Share on other sites

Έλα καλή μου δεν μπαίνω πολυ.. Μέχρι στιγμής ολα καλα, Και ο γιατρος πολυ ευχαριστημένος! Χθες μας ειπε οτι δεν υπάρχει ένδειξη για περαιτέρω εξετάσεις και απλα να ολοκληρώσουμε αυτές που πρέπει τωρα για να ειμαστε καλυμμένοι.. Όρεξη έχουν βέβαια τωρα με τις στέρεες και τους βλεπω πιο ζωντανούς..

Εσείς πως πάτε;;; Κάνατε το χειρουργείο;;

Μπράβο τα μαναράκια μου, δόξα το Θεό!!!:P:p:p:p

Ναι, έγινε την περασμένη Τετάρτη, πήγε καλά αλλά θέλει χρόνο να αποκατασταθεί το αναπνευστικό της και να αφαιρεθεί ο αναπνευστήρας.

Εχθές δεν ήταν πολύ καλά, δεν ανέπνεε δηλ εύκολα αλλά σήμερα είναι καλά με το ενδεχόμενο πάντα της υποτροπής. Έχει ξεκινήσει να πίνει γάλα, μέχρι προχθές της έδιναν 7ml το 2ωρο αλλά το μείωσαν στα 4ml λόγω του χθεσινού περιστατικού. Στις 24/8 επιστρέφει ο χειρούργος για να αποφασίσουν πως θα χειριστούν το σοβαρό πρόβλημα του οισοφάγου.

Μέχρι τότε υπομονή και το σταυρό μας.

Φιλάκια στα αγόρια σου!!!!;);)


ugAHp3.png

jfV0p3.png

Link to comment
Share on other sites

Ναι, έγινε την περασμένη Τετάρτη, πήγε καλά αλλά θέλει χρόνο να αποκατασταθεί το αναπνευστικό της και να αφαιρεθεί ο αναπνευστήρας.

Εχθές δεν ήταν πολύ καλά, δεν ανέπνεε δηλ εύκολα αλλά σήμερα είναι καλά με το ενδεχόμενο πάντα της υποτροπής. Έχει ξεκινήσει να πίνει γάλα, μέχρι προχθές της έδιναν 7ml το 2ωρο αλλά το μείωσαν στα 4ml λόγω του χθεσινού περιστατικού. Στις 24/8 επιστρέφει ο χειρούργος για να αποφασίσουν πως θα χειριστούν το σοβαρό πρόβλημα του οισοφάγου.

Μέχρι τότε υπομονή και το σταυρό μας.

Bravo koritsi mou, poli xairomai pou pige kala to xeirourgeio! Siga siga tha apokatastathoun ola tha to deis. Thelei to xrono tis i mikroula alla einai polemistria kai den masaei!

Afou anapneei kai simera kalytera, ftpu ftou tou mwrou!

Tha trwei olo kai perissotero apo edw ki pera!

Kali dynami kai kalo kouragio kai apo emas!


b5Zrp2.png
Link to comment
Share on other sites

Νίκηαντωνια μου πολυ συγκινούμε κάθε φορα που σε διαβάζω!! Λες και τα ξανά περνάω τα δικά μας!! Αμα δεν το έχεις περάσει δεν το νιώθεις! Εύχομαι να μην το περάσει καμία άλλη μανούλα! Με το καλο να αναρρώσει και να προχωρήσετε στα επόμενα!!

Μαοαμ πως πας εσυ κοπέλα μου;;


kadxp2.png

FghAp2.png

duX5p1.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γεια σας κορίτσια!! Να χαιρεστε τα μωρακια σας και με το καλό όσες περιμένετε!!!

Νικηαντωνια όλες οι μανουλες Ιουνίου σε σκεφτόμαστε και παρακολουθούμε τα νέα σας!!!

Χαίρομαι που πήγε καλά το χειρουργείο και ευχομαι όλα να ξεπεραστούν σιγά σιγά και να πάτε στο σπίτι σας σύντομα!!!

Καλή δύναμη και καλή συνέχεια!! Φιλάκια


yk1yp3.png

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο τα μαναράκια μου, δόξα το Θεό!!!:P:p:p:p

Ναι, έγινε την περασμένη Τετάρτη, πήγε καλά αλλά θέλει χρόνο να αποκατασταθεί το αναπνευστικό της και να αφαιρεθεί ο αναπνευστήρας.

Εχθές δεν ήταν πολύ καλά, δεν ανέπνεε δηλ εύκολα αλλά σήμερα είναι καλά με το ενδεχόμενο πάντα της υποτροπής. Έχει ξεκινήσει να πίνει γάλα, μέχρι προχθές της έδιναν 7ml το 2ωρο αλλά το μείωσαν στα 4ml λόγω του χθεσινού περιστατικού. Στις 24/8 επιστρέφει ο χειρούργος για να αποφασίσουν πως θα χειριστούν το σοβαρό πρόβλημα του οισοφάγου.

Μέχρι τότε υπομονή και το σταυρό μας.

Φιλάκια στα αγόρια σου!!!!;);)

Αχ κορίτσι μου εύχομαι όλα καλά κ θα κάνω την προσευχή μου για τη Μπέμπα σου. Όπως λέει κ η μαμά όλες του Ιουνίου σε σκεφτόμαστε.

Θα αποκατασταθεί κάθε πρόβλημα θα δεις. Θα έρθω Χανιά τέλη Αυγούστου, αν θες συναντιόμαστε. Στείλε μου προσωπικό μήνυμα. Ο μικρός σου τι κάνει;

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Κορίτσια τι κάνετε;

Salomisofia τι κάνουν τα αντράκια σου; πολύ υα ήθελα να μαθω νεα σας.

Εμείς καλά δοξα το Θεό, η εμμανουελα μου επεστρεψε προχθές στο παίδων μετα από 2 μήνες παραμονής στην Γαλλία όπου οι γιατροί έκαναν το θαυμα τους.

Kitriblue τακτοποιηθηκατε στα Χανιά; συγχώρα με που δεν καταφερα να κάνω κατι για σένα αλλα τρεχιυμε κ δε φτάνιυμε.

Moam πως εισαι;


ugAHp3.png

jfV0p3.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σου νικηαντωνια γραφτηκα για να σου πω οτι πολυ χαρηκα για την εμμανουελα σου κ οτι ολα απο δω κ περα θα πανε καλα!τα δυσκολα δοξα τω Θεο περασαν!ποτε θα την παρετε σπιτι? Ειμαι μανουλα ιουνιου κ σε διαβαζα κ αγωνιουσα οταν εγραψες οτι θα γινει χειρουργιο κ οτι ειστε γαλλια.απο εδω κ περα μονο χαρες να εχετε!:D

Link to comment
Share on other sites

Γεια σου νικηαντωνια γραφτηκα για να σου πω οτι πολυ χαρηκα για την εμμανουελα σου κ οτι ολα απο δω κ περα θα πανε καλα!τα δυσκολα δοξα τω Θεο περασαν!ποτε θα την παρετε σπιτι? Ειμαι μανουλα ιουνιου κ σε διαβαζα κ αγωνιουσα οταν εγραψες οτι θα γινει χειρουργιο κ οτι ειστε γαλλια.απο εδω κ περα μονο χαρες να εχετε!:D

Καλησπέρα!! Ευχαριστώ πολύ για το ενδιαφέρον!

Στις μανούλες Ιουνίου δεν σε βρίσκω, δεν έχεις γράψει;

Την Εμμανουέλα θα αργήσουμε να την πάρουμε σπίτι καθότι δεν αναπνέει ακόμα 100% μόνη της κ για να επιτευχθεί αυτό θέλει χρόνο.

Γίνονται προσπάθειες καθημερινά πάντως κ τα πάει καλά το μωρό μου. Έχουμε πολύ δρόμο μπροστά μας.........

Πολλά φιλιά!!!:P


ugAHp3.png

jfV0p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • 4 εβδομάδες μετά...
Κορίτσια τι κάνετε;

Salomisofia τι κάνουν τα αντράκια σου; πολύ υα ήθελα να μαθω νεα σας.

Εμείς καλά δοξα το Θεό, η εμμανουελα μου επεστρεψε προχθές στο παίδων μετα από 2 μήνες παραμονής στην Γαλλία όπου οι γιατροί έκαναν το θαυμα τους.

Kitriblue τακτοποιηθηκατε στα Χανιά; συγχώρα με που δεν καταφερα να κάνω κατι για σένα αλλα τρεχιυμε κ δε φτάνιυμε.

Moam πως εισαι;

Τι λες κορίτσι μου !!! Τι να κανεις για μένα ;;; Ειναι δυνατόν;;; Έχεις την Εμμανουέλα σου που τρέχεις κ θα έκανες για μένα κάτι ;; Σε ευχαριστώ πααααρα πολυ για τη σκέψη σου. Χαίρομαι τόσο πολυ που το κορίτσι σου ειναι καλά!! Σε λίγο καιρό θα την πάρετε σπίτι θα δεις! Τι κανεις ο μικρός σου; Συγνώμη δε θυμάμαι το όνομα του... Τώρα λογικά μπήκατε στις κρέμες! Εμεις ναι ειμαστε πια τακτοποιημένοι στα Χανιά εδώ κ 1 μήνα!! Τι όμορφη η πόλη σου ....

Link to comment
Share on other sites

Τι λες κορίτσι μου !!! Τι να κανεις για μένα ;;; Ειναι δυνατόν;;; Έχεις την Εμμανουέλα σου που τρέχεις κ θα έκανες για μένα κάτι ;; Σε ευχαριστώ πααααρα πολυ για τη σκέψη σου. Χαίρομαι τόσο πολυ που το κορίτσι σου ειναι καλά!! Σε λίγο καιρό θα την πάρετε σπίτι θα δεις! Τι κανεις ο μικρός σου; Συγνώμη δε θυμάμαι το όνομα του... Τώρα λογικά μπήκατε στις κρέμες! Εμεις ναι ειμαστε πια τακτοποιημένοι στα Χανιά εδώ κ 1 μήνα!! Τι όμορφη η πόλη σου ....

Χαίρομαι που σου αρέσει!

Ο Νικόλας μου καλά είναι, έχει ξεκινήσει τροφές καιρό τώρα.


ugAHp3.png

jfV0p3.png

Link to comment
Share on other sites

Nikiantwnia!!!!poli xairomai gia to koritsaki sou!! Na nai kala to mwro kai syntoma na tin parete spiti sas, elpizw na anarrwsei kai na ste kai oi tessereis mazi. Ypomoni se olous sas, ftanei pou paei kala to mwro.

Egw gennisa ton noemvrio meta apo xapla kai akinisia gia ena 2mino peripou logw syspasewn...telika katafera na ftasoun ta mwra 2740 kai 2760 stis 36+6 pou kaname programmatismeni kaisariki. Eimaste spiti kai trexoume san treloi...tin epomeni vdomada tha fygei i mitera mou pou emeine mazi mas gia voitheia..tha nai ligo dyskola stin arxi alla tha ta kataferoume! Elpizw!


b5Zrp2.png
Link to comment
Share on other sites

Nikiantwnia!!!!poli xairomai gia to koritsaki sou!! Na nai kala to mwro kai syntoma na tin parete spiti sas, elpizw na anarrwsei kai na ste kai oi tessereis mazi. Ypomoni se olous sas, ftanei pou paei kala to mwro.

Egw gennisa ton noemvrio meta apo xapla kai akinisia gia ena 2mino peripou logw syspasewn...telika katafera na ftasoun ta mwra 2740 kai 2760 stis 36+6 pou kaname programmatismeni kaisariki. Eimaste spiti kai trexoume san treloi...tin epomeni vdomada tha fygei i mitera mou pou emeine mazi mas gia voitheia..tha nai ligo dyskola stin arxi alla tha ta kataferoume! Elpizw!

Καλά τι τέλειο βάρος που έχουν τα μωράκια σου!

Ειδες; άξιζε η ξάπλα.

Αφού βρήκατε τους ρυθμούς σας θα τα καταφέρετε.

Να ζήσουν τα ζουζουνια!!!!


ugAHp3.png

jfV0p3.png

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Γεια σας κοριτσια. Εχω πολυ καιρο να μπω αλλα ειμαι και γω διδυμομανουλα. Γεννησα στις 26-08-15 στις 34+5 εβδομαδες δυο μονοχωριακα αγορακια. Ειναι κουκλακια και ολοιδια.. Τωρα ειμαστε 6,5 μηνων και ειμαστε μια χαρα.. 8,5 κιλα και θηρια.. Ευχομαι σε ολες τις μανουλες υγεια πανω απο ολα και μια χαρουμενη ζωη για εσας και την οικογενεια σας..


Exd0p3.pngm8Dap3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...