Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

2χρονα.. Μα, τι εχουν παθει ολα τους???


Recommended Posts

Ναι μωρέ λογικό ειναι και την καταλαβαίνω... δεν είναι σκωληκοειδίτης ούτε κύστη κόκκυγος...

Σε όλους τους ανθρώπους αξίζει ένας θάνατος ήπιος... στον ύπνο τους... ό,τι κι αν έχουν κάνει στη ζωή τους! Μπαμ και κάτω! Να μην καταλάβουν, να μην σκέφτονται, να μην υποφέρουν! Ευτυχισμένοι όσοι μένουν πίσω από έναν τέτοιο θάνατο :)

-------------------------

1.5 χρόνος ε; Εντάξει το έχουμε ξεφτιλίσει το θέμα :lol: πρέπει να κανονίσουμε να βρεθούμε επιτέλους :P

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 22,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • culte

    3929

  • Melduck

    3329

  • Γατουλα

    2320

  • Aeriko

    2256

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημέρα!

Μεταξάκιιιιι :tongue::tongue::tongue::tongue:!!!! γιατί κοροϊδεύεις ???? εεεεεε ????? γιατίιιιι ???? :rolleyes:

Τέλεια πέρασε στο μπαλέτο,βρήκες και φίλες της που δε ξέραμε καν ότι θα είναι εκεί και είναι μες τη τρελή χαρά! Όταν κατεβήκαμε από το αυτοκίνητό μου λέει με το χαμόγελο της κολγκέιτ:αχ μαμά είμαι τόσο ευτυχισμένη σήμερα:D

Οπότε κατοχυρώθηκε η δραστηριότητά μας,- τι και αν η μαμά ήθελε γυμναστική; η κόρη αποφάσισε!

Προχτές είχαμε συνάντηση γονέων δασκάλων στο σχολείο....είμασταν και τα δύο τμήματα και το κλασικό και το ολοήμερο και μετά μιλήσαμε και με τις δασκάλες κατά ιδίαν. Ευτυχώς φέτος που πήγαμε στο ολοήμερο και όχι σε αυτό που σχολάει 12:15 γιατί το επίπεδο εκεί είναι πεσμένο....βαριούνται να συμμετέχουν και είναι λίγο ανώριμα τα παιδάκια, είπε η δασκάλα τους. Αντίθετα στο ολοήμερο τα παιδιά συμμετέχουν, είναι δουλεμένα, ώριμα, τα προνήπια πολύ χαρισματικά ΑΛΛΑ είναι ζωηρά:tongue:

...

Τέλος να πω ότι και αυτή τη φορά το ένστικτό μου με οδήγησε στη σωστή απόφαση ....

Πάω για τις φωτό...αφού το απαιτεί η Μεταξία μου:D:tongue: ευχαριστώ ντάρλινγκ !!!! τρέχωωωωωω !!!

Μπράβο βρε Μαριτάκι για όλα και για το μπαλέτο και για το προνήπιο που είσαι ευχαριστημένη και νιώθεις ότι εκεί γίνεται δουλειά.... εγώ πάλι είμαι σίγουρη για την Ν σου ότι δεν θα δημιουργούσε από μόνη της θέμα στην τάξη.... να ακολουθήσεί σε κάτι, όπως είπε και η δασκάλα της, ναι (ε μα τί ???? ζαβό είναι το παιδί ????:rolleyes:) ! φυσιολογικό κορίτσι με τα όλα της !;)

Έχει γίνει ολοκληρο παιδί η συνονόματη από τότε που έχουμε να την δουμε !!!

Η πνευμονολόγος δίνει πράσινο φως με μεγάλη λάμπα :lol: για την εγχειριση... ο καρδιοχειρουργος θα μιλήσει μαζί της και εμείς μαζί του την Παρασκευή....

Η μαμά κάνει δηλώσεις......

Αχ και βαχ... τώρα σε περιμένει το πιο δύσκολο... που δεν είναι άλλο από το χειρουργείο... αισθάνομαι ότι θα πάει καλά παρεπιπτόντως !

Και η δική μου η μαμά κάνει κάτι κουλές δηλώσεις τέτοιου τύπου... ε μα ναι, φέτος μάς είχε πει ότι θα πέθαινε στις 07 Αυγούστου που είχε γενέθλια... τρία χρόνια μετά τον θάνατο του μπαμπά μου που έτυχε κι εκείνος να φύγει 7 του μηνός....

ήθελε να έχει πεθάνει στην ίδια ηλικία !!! α χα χα

ΚΑΙ της είπα : "Καλά ρε μάνα δεν μας λυπάσαι ??? Καταρχήν είναι άβολη ημερομηνία... μας χαλάς τον οικογενειακό προγραμματισμό ούτε διακοπές θα πάμε ούτε πουθενά... και 2ον) δεν το λυπάσαι το κοριτσάκι σου να φοράει μαύρα μες στον καύσωνα ?????" :rolleyes::rolleyes::rolleyes::shock::shock::shock::shock:

Αχ Παναγία βόηθα !!!! Τί άλλο θα ακούσω δεν ξέρω !

Καλά, η δικιά σου έχει και λόγο να ανησυχεί... αλλά να ξες ... είναι ντούρασελ λέμε !!!! Έτσι τα λένε - χαϊδεύονται !

Ευχαριστούμε για τα καλά σου λόγια! Πέρασε και 1 1/2 χρόνος από τότε ε;;;Μεγαλώσαν αυτά μεγαλώσαμε και εμείς!:tongue:

1.5 χρόνος ε; Εντάξει το έχουμε ξεφτιλίσει το θέμα :lol: πρέπει να κανονίσουμε να βρεθούμε επιτέλους :P

..............................................................................................

μην κανονίσετε πάρα πολύ και γκρεμιστεί κανένας φούρνος !!!

:cool:

Σε καμιά δεκαετία λέω εγώ που θα είμαστε πιο χαλαρά και που τα τέκνα μας θα μας γράφουν εις τα παλιά τους τα παπούτσια.... τότε θα πηγαίνουμε εκδρομές !!!!

Εμείς καλά.

Μίλησα χθες με την αναπτυξιολόγο και μας έκλεισε ραντεβού για την άλλη Παρασκευή στις 7 το απόγευμα και είναι στο Ψυχικό κιόλας ... να δω πώς θα προλάβω ! Πέφτει και σε σχετικά άβολη μέρα αλλά δεν μπορούσα να της το αλλάξω με την καμία... :| αναπτυξιολόγος είναι αυτή- εδώ τους παρακαλάς για να πας .... είμαι περίεργη να δω τί θα μας πει !

Κατά τα λοιπά εχθές εδέησε ο Κύριος κι έκαμα τα ρούχα των παιδιών... ευτυχώς ο Νικόλας έχει ρούχα . Βασικά θέλει κανένα τζιν, κάλτσες, πυτζάμες - τα περσινά τα παντελόνια πρέπει να του κάνουν και είχα αφήσει από μέσα περιθώριο... και οι μπλούζες ελπίζω... θα δείξει...

Η μικρή θέλει από όλα .... τζιν, κολάν, μπλούζες, καλσόν, πυτζάμες .... το καλό είναι πως έχει 2-3 φορεματάκια πιο καλά και μπουφάν-παλτό ! :|

Τα δικά μας τα ρούχα σιγά-σιγά... δεν θέλω γιατί ξέρω ότι δεν έχω τπτ...

και αυτό το Σ/Κ πρέπει να πλύνω κουρτίνες, ριχτάρια, τα μαξιλάρια των καναπέδων και να κάνω γενική το σύνθετο όπως και δήποτε !!! χα χα χα

Link to comment
Share on other sites

Να 'σαι καλά Μεταξάκι με έκανες και γέλασα ποικιλοτρόπως :lol: κι εγώ κάτι τέτοια κουλά της απαντάω π.χ. 'πέθανε εσύ και μη σε νοιάζει, στα πούπουλα θα σε έχω'... Εμείς πάλι ως οικογένεια μαύρα για πένθος δεν φοράμε! Δηλωμένο, ξεκαθαρισμένο!

Καλή επιτυχία με την αναπτυξιολόγο! Όσο για τα ρούχα... εγώ δεν μπορώ να την πείσω να κάτσει να δοκιμάσει αν και θεωρητικά όλα τα παντελόνια θα της είναι κοντά! Μια φορμα που της έβαλα σήμερα και την είχα πάρει Μάρτιο... είναι οριακά για να λες 'το πάτησε το τρένο το παντελόνι'... οπότε άρχισα ήδη να ψάχνομαι! Για μπλούζες μόνο δεν ανησυχώ γιατί ακόμα της κάνουν μπλούζες που γράφουν 18-24 μηνών :lol:

Εννοείτια πως κουράστηκα και μονο που διάβασα τι θα κάνεις!!! Αν και εφόσον χρειαστεί θα κατέβουν σιγά σιγά και ακόμα πιο σιγά σιγά θα μαζευτούν τα καλοκαιριά... Γενική; Τι είναι αυτό; :P

Link to comment
Share on other sites

Ναι αυτή είναι η Μεταξία μας!Ευτυχώς που την έχουμε ακόμα στη παρέα μας και μας φτιάχνει το κέφι:D:rolleyes:

Πόσο καιρό έχετε να πάτε στον αναπτυξιολόγο κορίτσι; Όλα καλά θα σας πει είμαι σίγουρη!Απλά όντως πρέπει να κάνεις αγώνα δρόμου εκείνη την ημέρα....

καλά πέθανα στα γέλια με τις απαντήσεις σου στη μητέρα:D

Θα βρεθούμε βρε κάποια στιγμή, γιατί κοροιδεύεις;;;:tongue::tongue:Δε το πιστεύεις;;Ούτε εγώ!:cool:

Το μαραγκάκι που είναι να μας πει πως πάει ο ΑΓΓΕΛΟΣ στο παιδικό;

Link to comment
Share on other sites

Να 'σαι καλά Μεταξάκι με έκανες και γέλασα ποικιλοτρόπως ξεκαθαρισμένο!

Καλή επιτυχία με την αναπτυξιολόγο!

Εννοείτια πως κουράστηκα και μονο που διάβασα τι θα κάνεις!!! Αν και εφόσον χρειαστεί θα κατέβουν σιγά σιγά και ακόμα πιο σιγά σιγά θα μαζευτούν τα καλοκαιριά... Γενική; Τι είναι αυτό; :P

Μου αρέσεις ... που δεν αγχώνεσαι με τπτ... εγώ και στις 2 αλλαγές της εποχής με πιάνει μουρλίαση να τα κάνω όοοοσο το δυνατόν γρηγορότερα για να ξεμπερδεύω... γιατί το μισώ το μισώ το μισώ !!! :cool:

Αχ και να 'χαμε, λέει, ένα από το απ' αυτό το walking-closet ε ???? να μπαίνεις μέσα και να τα βλέπεις όλα τακτοποιημένα από εδώ τα χειμερινά από εκεί τα καλοκαιρινά... :rolleyes: μην με ξυπνήσετε, αφήστε με να ονειρεύομαι !!!

Καλέ, το δικό μου το σούργελο έβαλε μέχρι και το γουναρικό σε λέω !!! Κόντευε να βγάλει την μπέμπελη αλλά αυτή εκεί ! Σαν άλλη Βουγιουκλάκη μου είχε φορέσει την πατατούκα κι έπαιρνε πόζες μπρος στον καθρέφτη !!!

Είδα κι έπαθα να την πείσω να το βγάλει -ευτυχώς, έλειπε ένα κουμπί και της είπα ότι πρέπει να το δώσουμε στην γιαγιά να το ράψει (δεν θέλω ου, ας κάνει κάτι ντε !) για να είναι όμορφη !!! :rolleyes:

Ναι αυτή είναι η Μεταξία μας!Ευτυχώς που την έχουμε ακόμα στη παρέα μας και μας φτιάχνει το κέφι:D:rolleyes:

:tongue::tongue::tongue:

Πόσο καιρό έχετε να πάτε στον αναπτυξιολόγο κορίτσι;

Το μαραγκάκι που είναι να μας πει πως πάει ο ΑΓΓΕΛΟΣ στο παιδικό;

Αλήθεια λες να φτιάχνει ντουλάπες και το μαραγκάκιον ??? :confused:

Σε αυτή δεν έχουμε ξαναπάει. Θα μας δει ιδιωτικά γιατί αν περίμενα μέσω Δημοσίου ... καλά κρασιά (1ον) και (2ον) πιστεύω πως στο ιατρείο της θα του αφιερώσει τον απαιτούμενο χρόνο. Αναπτυξιολόγο είχαμε πάει πιο παλιά στο Αττικό τον 05/2011. Επίσης, μου είπαν από το Κέντρο που κάνουμε μαθήματα ότι για περιπτώσεις λογοθεραπείας σαν του Ν γράφει, λέει η συγκεκριμένη, 300 ευρώ τον μήνα να πάιρνεις πίσω από ΙΚΑ/ΣΥΚΑ/ΕΟΠΠΥ πώς σκ.τά το λένε τέλος πάντων ....

για να δούμε τί θα δούμε !

:shock:

Μωρέ λες ??? και να τρέχω σαν τον Βέγγο και να πληρώσω το 120άρικο και να μου γράψει τρεις κι εξήντα ????

ΔΕΝ πειράζει όμως ...ας μας πει ότι όλα βαίνουν καλώς κι έχει ο Θεός ...;)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

όχι ρε δεν αγχώνομαι για τίποτα από αυτά!!! για αρκετά άλλα αγχώνομαι... σιγά μην αγχωθώ για το σπίτι!

Link to comment
Share on other sites

Το μαραγκάκιον δηλώνει παρούσα … τώρα κατόρθωσα να ξεμπερδέψω ,σας διάβασα και θα σας γράψω [ γκουχ γκουχ ] αυριο !!!

Μέχρι τότε το μόνο που έχω να πω είναι ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ

4p9yn3jh.gif


362dqfx42eoh7x91.png

3b3lu8mjbt2pbtrc.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα :) Πρωί πρωί μάζευα φυλαρράκια από το μπαλκόνι μας :lol:

Έχουν ως θέμα του μήνα για το φθινόπωρο και την περπερούνα (ποντιακό έθιμο). Μας είχε πει λοιπόν η δασκάλα πως κάποια στιγμή θα τους ζητήσει να φέρουν φύλλα. Χθες στο δρόμο για τον παιδότοπο αρχίζει να μας μιλάει για την περπερούνα αλλά για φύλλα τίποτα. Την ψυλλιάζομαι και αρχίζω και κάνω ερωτήσεις για το τι είναι οπότε κάποια στιγμή το θυμήθηκε!!!

Μαμά πρέπει να μαζέψουμε σε μια σακούλα φύλλα για να τα πάω αύριο!

Αν και δεν το θυμήθηκε μόνη της, από τις ερωτήσεις είδα ότι τουλάχιστον παρακολουθεί και ήξερε τι θα κάνουν :lol: To νέο σύστημα επικοινωνίας με το σταθμό και η σύνδεση με το σπίτι πολύ με αρέσουν! :D

Οπότε πρωινιάτικα αφού μαζέψαμε από το μπαλκόνι μέχρι να ετοιμαστούμε κατεβήκαμε κάτω και ξεκληρίσαμε και τα δέντρα της γειτονιάς που ευτυχως έχουμε ακόμα :lol:

Link to comment
Share on other sites

1.5 χρόνος ε; Εντάξει το έχουμε ξεφτιλίσει το θέμα :lol: πρέπει να κανονίσουμε να βρεθούμε επιτέλους :P

ναι ναι να κανονίσουμε να …βρεθείτε fill-mdr.gif χι χι , πλάκα κάνω έτσι , δε ξέρω πάντως άλλη φορά δε το χάνω ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΑΣ ΔΩΩΩΩΩΩ!!!!!!

.............................................................................................

μην κανονίσετε πάρα πολύ και γκρεμιστεί κανένας φούρνος !!!

:cool:

Σε καμιά δεκαετία λέω εγώ που θα είμαστε πιο χαλαρά και που τα τέκνα μας θα μας γράφουν εις τα παλιά τους τα παπούτσια.... τότε θα πηγαίνουμε εκδρομές !!!!

Μέσα και εγώ για τη δεκαετία !!! Τι καλά που θα ναι

Εμείς καλά.

Κατά τα λοιπά εχθές εδέησε ο Κύριος κι έκαμα τα ρούχα των παιδιών... ευτυχώς ο Νικόλας έχει ρούχα . Βασικά θέλει κανένα τζιν, κάλτσες, πυτζάμες - τα περσινά τα παντελόνια πρέπει να του κάνουν και είχα αφήσει από μέσα περιθώριο... και οι μπλούζες ελπίζω... θα δείξει...

Η μικρή θέλει από όλα .... τζιν, κολάν, μπλούζες, καλσόν, πυτζάμες .... το καλό είναι πως έχει 2-3 φορεματάκια πιο καλά και μπουφάν-παλτό ! :|

Τα δικά μας τα ρούχα σιγά-σιγά... δεν θέλω γιατί ξέρω ότι δεν έχω τπτ...

και αυτό το Σ/Κ πρέπει να πλύνω κουρτίνες, ριχτάρια, τα μαξιλάρια των καναπέδων και να κάνω γενική το σύνθετο όπως και δήποτε !!! χα χα χα

πως φαίνεται το προκομμένο κορίτσι , :tongue:

Εμείς πάλι ως οικογένεια μαύρα για πένθος δεν φοράμε! Δηλωμένο, ξεκαθαρισμένο!

Εννοείτια πως κουράστηκα και μονο που διάβασα τι θα κάνεις!!! Αν και εφόσον χρειαστεί θα κατέβουν σιγά σιγά και ακόμα πιο σιγά σιγά θα μαζευτούν τα καλοκαιριά... Γενική; Τι είναι αυτό; :P

Αχ να ξερες τι μου κάνες ….

διάβασα χθες βράδυ όλα τα παραπάνω και έκανα ένα ύπνο σκατα

Όλο παλιοόνειρα έβλεπα , φόραγα μαύρα , κάτι ατυχήματα , άσε δε θέλω να τα σκέφτομαι

Για άλλη μια φορά κατάλαβα για τα καλά ότι ακόμα έχω θέμα

Η μεγάλη μου φοβία είναι ο θάνατος , δε θέλω να πεθάνω ,ή μάλλον θέλω να πεθάνω όταν θα είμαι γριούλα [100 χρονών ] και μόνο τότε , και κουτσή και τυφλή και μισή θέλω να ζω , δε θα ενοχλώ κανέναν , ας με βάλουν σε ίδρυμα και να έρχονται μια φορά την εβδομάδα να με βλέπουν και να τους βλέπω , ευχαριστημένη θα είμαι , τους αγαπώ όλους πάρα πολύ , θέλω να είμαι και να είναι «κοντά μου»

ΤΕΛΟΣ

ο μαραγκάκι που είναι να μας πει πως πάει ο ΑΓΓΕΛΟΣ στο παιδικό;

και εδώ γελάμε !!!!

Ο Αγγελάκος ακόμα κλαίει , έχει καλυτερέψει όμως δε κλαίει από το σπίτι αλλά από την είσοδο του παιδικού . Κάναμε μια πρόοδο πάντως δε μπορείτε να πείτε???

Αλήθεια λες να φτιάχνει ντουλάπες και το μαραγκάκιον ??? :confused:

Είσαι τρελή??? Από τώρα ???Ακόμα καλοκαίρι έχουμε, Εμείς είμαστε ευρωπαίοι βόρειοι !! Θα μας δεις με σορτσάκι και ζακετούλα , τουριστ

...................................................................................

Χάθηκα αυτές τις μέρες γιατί ο αντρούλης μου είχε άδεια και έτσι κάναμε βολτουλες και αράζαμε μαζι

εχθές αξιώθηκα και πήγα στη παιδίατρο τις εξετάσεις , όλα καλά , είναι πολύ ευχαριστημένη και μου είπε και εκείνη ουου έχει να ρίξει υψος !!! δεν ασχολούμαστε πια με αυτό, αχ μου έφυγε ένα βάρος

Το Σάββατο που μας πέρασε ήταν ο γάμος της καλύτερης μου φίλης !!yes.gif Ήταν τέλεια νύφη και όλα έγιναν όπως ήθελε . Πέρασα πολύ όμορφα και μέχρι σήμερα αναπολώ εκείνη τη μέρα

Μαριτάκι πως μεγάλωσε έτσι η Νάντια, και περιττό να πω ότι σου μοιάζει


362dqfx42eoh7x91.png

3b3lu8mjbt2pbtrc.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σου γεια σου μαραγκάκι!Μας έλειψες:D

Μπράβο για τα καλά νέα του Μάριου, μπασκετμπολίστας θα γίνει καλέ το παιδί τσάμπα οι εξετάσεις και το άγχος;)

Και βέβαια κάνατε πρόοδο με τον μικρό...σιγά σιγά θα το κόψει και αυτό:D

Μεγάλωσε μεγάλωσε το σκατό και τι θα κάνει η μανούλα όταν μεγαλώσει και άλλο;;;Αχ με βλέπω να γίνομαι σαν και αυτές που κοροιδεύω:lol::lol:

Η αλήθεια είναι όταν τη βλέπω δε καταλαβαίνω ότι μου μοιάζει αλλά σε φωτογραφίες που παίρνει τέτοιες εκφράσεις (γιατί μια κανονική φωτό δε μπορεί να βγάλει) είναι σαν να με βλέπω μικρούλα....τις υπόλοιπες στιγμές απλά βλέπω τον πατέρα μου:lol:

Εμείς με τα φύλλα ασχοληθήκαμε πολύ το καλοκαίρι καθότι στο χωριό σκουπίζαμε κάθε μέρα τον πλάτανο...οπότε βρήκα την ευκαιρία και της έμαθα τι είναι φυλλοβόλο και τι είναι αειθαλή δέντρο.

Η πλάκα είναι χτες που με διόρθωσε...βλέπαμε κάτι σχήματα και της λέω είναι ορθογώνιο αυτό: όχι μαμά, αυτό είναι παραλληλόγραμμο:shock:

Βρε λετε να αρχίσει να μου μαθαίνει αυτή πράγματα;;;χαχαχα!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα :) Πρωί πρωί μάζευα φυλαρράκια από το μπαλκόνι μας :lol:

....ξεκληρίσαμε και τα δέντρα της γειτονιάς που ευτυχως έχουμε ακόμα :lol:

....τουλάχιστον έχετε δέντρα όπως είπες !!! εμείς από αυτό.... δεν μόνο βράχια και θάλασσα !!!!:rolleyes:

.... Η μεγάλη μου φοβία είναι ο θάνατος

................................................................................... άντε καλέ από 'κει που κάθεσαι και σκέφτεσαι πώς/πότε θα ψοφήσεις....:| βλαμμένο !

Χάθηκα αυτές τις μέρες γιατί ο αντρούλης μου είχε άδεια και έτσι κάναμε βολτουλες και αράζαμε μαζι ΛΑΜΠΡΑ κάνατε !:cool:

εχθές αξιώθηκα και πήγα στη παιδίατρο τις εξετάσεις , όλα καλά , είναι πολύ ευχαριστημένη ΜΠΡΑΒΟ !

Το Σάββατο που μας πέρασε ήταν ο γάμος της καλύτερης μου φίλης !!Ήταν τέλεια νύφη και όλα έγιναν όπως ήθελε . Πέρασα πολύ όμορφα και μέχρι σήμερα αναπολώ εκείνη τη μέρα

Α, να ζήσουν τα παιδιά ! Και με καλούς απογόνους ! Άντε και στα παιδιά μας !!!

Τώρα που το λες, έχω καιρό να πάω σε γάμο "δικού μου" ανθρώπου --- να μου πείς είναι όλοι σχεδόν παντρεμένοι με κάτι εξαιρέσεις από την μεριά του αντρούλη π.χ. κάποια ξαδέρφια... εμείς από φίλους κλπ κλείσαμε ! αυτό δείχνει άρα... ότι μεγαλώνουμε χο χο χο !!!

Ακούς Μαραγκάκι ?????

όλα καλά και με τον Άγγελό σου... θα το ξεπεράσει θα δεις !

Μεγάλωσε μεγάλωσε το σκατό και τι θα κάνει η μανούλα όταν μεγαλώσει και άλλο;;;Αχ με βλέπω να γίνομαι σαν και αυτές που κοροιδεύω:lol::lol:

... μμμμ καλά ιδίως εσύ που το 'χεις και μοναχοπαίδι ΧΕΙΡΟΤΕΡΗ θα γίνεις μάνα μου από αυτές που κορόϊδευες ! ΜΗΝ το σκέφτεσαι ;);):tongue::confused:

......

Βρε λετε να αρχίσει να μου μαθαίνει αυτή πράγματα;;;χαχαχα!!!

Μα και βέβαια ... έχουμε να μάθουμε κοντά τους ου ου ου ένα σωρό ! Άσε που , πολύ φοβάμαι, ότι θα πέσει το δούλεμα του αιώνα .... γερά να είναι κι ας μάς μαθαίνουν δεν με χαλάει !

Ο πεθερός σου βγήκε από το νοσοκομείο ? τί χαμπάρια ?

Εχθές το βράδυ άκουσα για 1η φορά από το στόμα του μεγάλου την κουβέντα "Σε λατρεύω !" περιττό να σας πω ότι χύθηκα στα πατώματα ε ???? ΜΕΓΑΛΩΝΟΥΝ !:D

Link to comment
Share on other sites

Εμείς ευτυχώς από φύση άλλο τίποτα εδώ που είμαστε!

Και εγώ έχω να πάω καιρό σε γάμο δικό μου τώρα που το λέτε....ήλπιζα για την αδερφή μου αλλά δε το βλέπω....μας μένει και η μία νονά μας που σκέφτεται για γάμο την Ανοιξη, άντε να δούμε!22 χρόνια τη ξέρω-και τι δεν έχουμε περάσει παρέα, όμορφα δύσκολα, θα είναι συγκινητικό! Ελπίζω να γίνουμε και παρανυφάκι εκεί.

Να ζήσουν λοιπόν τα παιδιά μαραγκάκι!

Τη Δευτέρα η κόρη μου θα πάει και τη πρώτη της εκδρομή. Θα τους πάνε σε ένα κέντρο κυκλοφοριακής αγωγής που έχουμε εδώ κοντά....θα πάνε 3 φορές και τον Μάιο θα πάρουν και δίπλωμα.

Και θα πάνε και ένα θέατρο αλλά ακόμα δε ξέρουν σε ποιο....ωραία πράγματα!

Link to comment
Share on other sites

.

Ο πεθερός σου βγήκε από το νοσοκομείο ? τί χαμπάρια ?

Εχθές το βράδυ άκουσα για 1η φορά από το στόμα του μεγάλου την κουβέντα "Σε λατρεύω !" περιττό να σας πω ότι χύθηκα στα πατώματα ε ???? ΜΕΓΑΛΩΝΟΥΝ !:D

Ο πεθερός μου μάλλον θα βγει τη Παρασκευή και ο κουνιάδος μου ξύπνησε χτες...όλα καλά από την υγεία του αλλά τώρα ξεκινάνε άλλα όργανα:(:(

Βαρύς ο Νικόλας σου ε;;;Δε στο είχε πει τόσο καιρό; Πως να μη χυθείς στα πατώματα με τέτοιες δηλώσεις;:D

Εμένα μου λέει ότι είμαι η πιο καλή, η πιο όμορφη και η πιο ψηλή μαμά του κόσμου...μήπως να την πάω πάλι οφθαλμίατρο;;;:lol::lol::tongue::tongue:χαχαχα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...