Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, Angot είπε:

      κορίτσια να ρωτησω 31η εβδομάδα ξεκινά ο 8ος  μήνας; επισης πριν 2 ώρες πήρα ένα buscopan γιατί εχω κατι ενοχλήσεις στην κοιλιά ! δεν μου έκανε δουλειά, μπορώ να πάρω και ένα depon ?

      Μπορείς να πάρεις ναι,ντεπον και απλό παναντολ δεν υπάρχει θέμα 

2χρονα.. Μα, τι εχουν παθει ολα τους???


Recommended Posts

...

Τη Πέμπτη να πάρεις άδεια για να είναι πιο κοντά στο Σάββατο....αλήθεια ποια ημερομηνία ακριβώς έχει γενέθλια;

Το Σάββατο στις 20 γενεθλιάζει ;) ....

και τελικά ζήτησα μόνο την Τετάρτη (είπανε 2 μέρες είναι πολλές .... :evil: να το αφήσω ασχολίαστο ε ????)

Ωραίες οι προ-ετοιμασίες για πάρτυ... όσο οσκέφτομαι το αφτερ... :cool: !!!!

Τί θέμα έχεις σκεφτεί Μαριτάκι ????

Ναι, Καλτ -ευχαριστουμε προκαταβολικώς-, θα κάνει ζέστη έτσι δείχνει τουλάχιστον... δεν έχεις αυτό το καβατζο-σύρταρο που το λέω εγώ >>>> με ρούχα αντίθετα της εποχής ίσα-ίσα όταν αλλάζει ο καιρός και κάνει τις πρώτες ζέστες / τα πρώτα κρύα ????

την παρασκευη πανε για τρυγο πατημα σταφυλια και τα συναφη

και πηρα αδεια να παω ως συνοδος χεχχεχεχεεχχχεχε

θα πεσει πολυ φωτο!!!!!!!

Σε αυτό πήγανε την περασμένη εβδομάδα με τον σταθμό ! Και μου έκανε παράπονα ο Νικ ότι τα σταφύλια που πατάγανε και καλά ήταν ψέυτικα !!! χαχα ήθελε να πατήσει κανονικά η αφεντιά του !!! :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 22,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • culte

    3929

  • Melduck

    3329

  • Γατουλα

    2320

  • Aeriko

    2256

Περισσότερες δημοσιεύσεις

εμείς έχουμε πατήσει κανονικά στο χωριό μας, και έχουμε πιει και το κρασάκι τους:D

Είναι αγαπημένη μας δραστηριότητα στο χωριό μας!

Εχω σκεφτεί την γοργόνα Μερλία, αφού έχει τόσο αδυναμία;;; Της πήρε ο μπαμπάς της προχτές που έλειπε ο κακομοίρης όλη μέρα τη γοργόνα μερλία και την παίρνουμε παντού μαζί!Ξετρελάθηκε!:D

Αλλά δε ξέρω αν θα βρω τα σχετικά....

Α ρε Σεμινάκι, μεγάλωσες και εσύ!:D

Μα καλά δε ντρέπεσαι λίγο;;;; Δύο μέρες άδεια;;; ε;;;; θα έπρεπες να κοκκινίζεις κύρια μου....εν καιρό κρίσης; ακούς εκεί 2 μέρες άδεια-ντροπή σου!:tongue:

κιουλτάκι για πες για το θέατρο που πηγατε....χάλια; σε θέλω και κάτι άλλο αλλά τώρα δε μπορώ...θα σου πω εν καιρό...

Link to comment
Share on other sites

που λαβ???? γιατι εμεις αληθινα θα πατησουμε ρε χαχαχχχαχα στη Παιανια

Σε αυτό είχαν πάει καλέ ... με δουλεύει ή μου φαίνεται ?? ε. λοιπόν, θ μου πει ο μικρός Αρτέμης Μάτσας (σσσσσςςςς ονόματα δε λέμε !):cool:

εμείς έχουμε πατήσει κανονικά στο χωριό μας, και έχουμε πιει και το κρασάκι τους:D

Είναι αγαπημένη μας δραστηριότητα στο χωριό μας!

Εχω σκεφτεί την γοργόνα Μερλία, αφού έχει τόσο αδυναμία;;; Της πήρε ο μπαμπάς της προχτές που έλειπε ο κακομοίρης όλη μέρα τη γοργόνα μερλία και την παίρνουμε παντού μαζί!Ξετρελάθηκε!:D

Αλλά δε ξέρω αν θα βρω τα σχετικά.... μμμ δύσκολο με την γοργόνα την μερλία ειδικά εκτός αν το γυρίσεις σε μπάρμπι-γενικά !!!

Α ρε Σεμινάκι, μεγάλωσες και εσύ!:D

...

τί λέτε ??? να την κάνω από το τόπικ ??? χα χα χα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Να φύγετε, να φύγετε να πάτε αλλού!!!χαχαχα

Μπάρμπι σκέτο από και κλείεται! Εδώ τη γοργόνα με κρύα καρδιά θα τη κάνω, επειδή της αρέσει. Σκέτη μπάρμπι δε της λέει και τίποτα εξάλλου...κάτι θα βρω σε γοργόνες τι στο καλό;

Link to comment
Share on other sites

αλλιώς θα πάμε σε μπαλαρίνα!!!εύκολο και γλυκό!!και αυτό πιστεύω θα της αρέσει πολύ!Στη μαμά σίγουρα πάντως!χαχαχα

Πιο καλά μπαλαρίνα υπάρχουν πολλά όμορφα κι αφού αρχίσατε και το μπαλέτο "κουμπώνει" !

Σε μπάρμπι και δη μερλία... δεν έχει καρδιά μου !

Link to comment
Share on other sites

το φαντάζομαι....ουτε κάτι σε γοργόνες γενικά ε;;;Ωραίες οι μπαλαρίνες αλλά μόλις τις είδε και δε τρελάθηκε...κάτι σε νεραιδούλες μας βλέπω πάλι....δε με χαλάει βέβαια!

Το βασικό είναι το θέμα της τούρτας....τα πιατάκια τα κουμπώνω άνετα, στην ανάγκη παίρνω μονόχρωμα, δε με πειράζει και πολύ...αλλά η τούρτα;;;;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


λοβ εγω φωτο θα τραβηξω

μας εχει πει η δασκαλα να τα παμε ακαλτσωτα, παντελονακια και πετσετες για να σκουπισουν ποδια πριν και μετα

εεεεε του π@@@@@ τι θα πλυνουν χαχααχα

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ και για τις ευχές και για τις πράξεις :) Δεν έχω να πω πολλα... ειμαι κουρασμένη πολύ γιατί χθες δεν κοιμήθηκα από το άγχος και ξετίναξα όλο το incardiology! Έτσι ήμουν απόλυτα προετοιμασμένη για όσα τελικά μου είπε ο γιατρός σήμερα στις 9 το βράδυ... υπέγραψα και τα σχετικά χαρτιά και ελπίζουμε και οι δυο (εγώ και ο γιατρός) πως η προετοιμασία είναι τέτοια που δεν θα έχουμε εκπλήξεις (αν και το ενδεχόμενο δεν αποκλείεται ποτέ!)... Μέσα σε όλα τα άλλα έχουμε και στένωση καρωτίδων αλλά με διαβεβαίωσε ότι έχουμε το καλύτερο δυνατό team στη σέντρα και στο γήπεδο!

Link to comment
Share on other sites

ολα καλα να πανε στη μαμα του αερικου μας σημερα!

η παρασταση ηταν μαπα, σεβεντιλα εντελώς, με ενα μαγο που εβγαζε κουνελια απο καπελα, κλπ..η μικρη ενθουσιαστηκε, χορευε συνεχως και ο Σ οπως ειπε και η γατα ειπε και το κανε φυσικα οτι θα πνιξει τον πονο του σε ενα μπουκαλι κρασι χαχα..

Μαριτακι στειλε πμ..και γω υπερ της μπαλαρινας ειμαι...

Link to comment
Share on other sites

Καλη επιτυχια και απο εδω αερικομανα και συντομα σπιτακι και στην ησυχια σας.

Μπαλαρινα θεμα σουπερ!!!!! Λατρευω τα κοριτσιστικα θεματα! Εμεις καλα ησυχιες μυξα παλι εχουμε αλλα αρκει να ειναι μονο αυτη και τιποτα αλλο. Και εγω χαλια λαιμος μυξα και το απογευμα εχω και την ενημερωση απο το σχολειο συναντηση και τα λοιπα.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα !

Εύχομαι να πάνε όλα τέλεια με την μαμά του Αερικού !!!!! Να λάβει τέλος η αγωνία !

Γάτα,

Εσύ εκεί θα βγάλεις καμιά 50αριά φωτογραφίες χα-λα-ρά !

Άντε Μαρκοπουλάκι,

Θα πας και στην 1η σας συνάντηση να σου πουν όλα τα καλά για τον Μ σου !!!

Εμείς σήμερα το πρωί φάγαμε πετριά.. η μαν Σεμίνα ήθελα σόνυ και ντε φόρεμα ο δε μεγάλος κάτι μου ζήταγε.... α ναι να πάρει μαζί το κινητό που του έδωσε ο παππούς .... ωχ Θεέ μου και δεν είναι καν πέντε.... του δήλωσα ότι απαγορεύεται.. μάς άκουσε όλη η Καλλίπολη μέχρι κάτω και η Φρεαττύδα μη σας πω ...

Τί σκ.τόκαιρος είναι αυτός ???? πολλή υγρασία, έχω νον-στοπ πονοκέφαλο και δεν ξέρω αν οφείλεται στον καιρό ή .... στους καιρούς που διανύουμε ...

και ο νοών νοείτο !

Φιλάκια !

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...