Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 19 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Μπορείς να πάρεις ναι,ντεπον και απλό παναντολ δεν υπάρχει θέμα 

      ο 8ο σ ποτέ ξεκινάει; ναι μιλησα με τη μαια γιατί ήταν λίγο περίεργα τα πονάκια με έπιανε κοιλιά μέση ταυτόχρονα για 20 δευτέρα μπυ περνούσε και μετά από κανα 5 λεπτό με έπιανε πάλι 

2χρονα.. Μα, τι εχουν παθει ολα τους???


Recommended Posts

εμένα είναι φίλη από το νηπιαγωγείο !!! κολλητές , ξέρει και ξέρω τα πάντα ,κάθε λεπτομέρεια της ζωης μας ,είμαστε σαν αδελφές , τα καλοκαίρια για τα κερνάγαμε μαζί για κάμποσες μέρες στο εξοχικό μου και στο δικό της ! Τι μου θυμίσατε τώρα

Αλήθεια δε μετακομίζουμε πουθενά αλλού??? Άσε που όσες μπαίνουν και διαβάζουν τη κάνουν με ελαφρά πηδηματακια γιατί δε διαβάζουν τίποτα για 2χρονα


362dqfx42eoh7x91.png

3b3lu8mjbt2pbtrc.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 22,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • culte

    3929

  • Melduck

    3329

  • Γατουλα

    2320

  • Aeriko

    2256

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Εν τω μεταξύ τα παιδιά θα πανε γυμνάσιο κι εμείς ακόμα θα γράφουμε στα δίχρονα :P

ε μα ναι.... έτσι είναι - σε λίγα χρόνια θα το αλλάξουμε σε 20χρονα μωρέ... σιγά τα ωά !;) {κοινώς, όσο και να πάνε, εμείς θα τα βλέπουμε 2}

Ο πεθερός μου μάλλον θα βγει τη Παρασκευή και ο κουνιάδος μου ξύπνησε χτες...όλα καλά από την υγεία του αλλά τώρα ξεκινάνε άλλα όργανα:(:( τί να πω, εύχομαι ό,τι καλύτερο

Βαρύς ο Νικόλας σου ε;;;Δε στο είχε πει τόσο καιρό; Πως να μη χυθείς στα πατώματα με τέτοιες δηλώσεις;:D...

όχι βρε ! λέει σ' αγαπώ, ψυχή μου, αγάπη μου, ζωή μου, είσαι όλη δική μου και όλα αυτά τα μελο-συγκινητικά ;););) και πολύ συχνά μάλιστα -είναι ιδιαίτερα εκδηλωτικό το Κριάρι - την συγκεκριμένη κουβέντα δεν μου είχε πει ποτέ.... - ;)

Link to comment
Share on other sites

Το σκεφτόμουν στο δρόμο... να ανοίξουμε ένα thread με τίτλο... 'μεγαλώνουν αυτά... μεγαλώνουμε μαζί τους'

τι λέτε;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα! Συννεφιες και σημερα!

Αερικο και Μαριτα ευχομαι ο,τι καλύτερο για τους δικούς σας! Να πάνε όλα καλά.

Μαραγκάκι ωραια τα νεα για το γιο σου! Όντως κι εγω συγκινηθηκα οταν τον προηγουμενο Φεβρουαριο παντρευτηκε η κολλητη μου. Και το να συγκινουμαι εγω ειναι σπάνιο - πιστεψτε με.

Αν μετακομισετε εγω που θα ανηκω - στα 2χρονα ή αλλού;:tongue:

Εμεις αυριο φευγουμε για Αθηνα. Η μικρη δεν κρατιεται. Δεν ξερω αν θα μπορεσω να μπω καθολου. Ευχομαι να ειστε όλες καλά και να περνάτε ακομη καλύτερα.

Φιλιά και καλό ΣΚ.


ktiri7jq0bqkpc3m.png  q93iayvjx.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα !!!

Φωτεινή αν μετακομίσουμε θα αφήσουμε εσένα αντικαταστάτρια και φυσικά θα έρχεσαι και στο άλλο αφού μαζί με το παιδί θα μεγαλώνεις και εσύ !!![ το ξέχασες αυτό??:tongue:]

Με το καλό να έρθετε και καλά να περάσετε μαζί με το μπαμπά


362dqfx42eoh7x91.png

3b3lu8mjbt2pbtrc.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα :)

Δεν έχω κοιμηθεί καθόλου καλά αφού εξορίστηκα από τα "τανκς" από το κρεβάτι μου και ειμαι μες στην γκρίνια! γρρρρρρρρρ Μου ήρθε και η μικρή κατά τις 5.00 και ολοκληρώθηκε το έγκλημα!

Link to comment
Share on other sites

Το σκεφτόμουν στο δρόμο... να ανοίξουμε ένα thread με τίτλο... 'μεγαλώνουν αυτά... μεγαλώνουμε μαζί τους'

τι λέτε;

Λίγο μελαγχολικό μου ακούγεται... αλλά αν συμφωνεί η πλειοψηφία κι εγώ μαζί σας !!! Στον τίτλο θα κολλήσουμε ??? ;)

Εμεις αυριο φευγουμε για Αθηνα. Η μικρη δεν κρατιεται. Δεν ξερω αν θα μπορεσω να μπω καθολου

Μπράβο Φωτεινή ! Με το καλό η εξέταση - καλά αποτελέσματα να 'χετε και κοίτα να γεμίσεις μπαταρίες !!

Άσε μας εμάς ! Εδώ θα είμαστε - πρώτα ο Θεός- !:cool:

Δεν έχω κοιμηθεί καθόλου καλά αφού εξορίστηκα από τα "τανκς" από το κρεβάτι μου και ειμαι μες στην γκρίνια! γρρρρρρρρρ Μου ήρθε και η μικρή κατά τις 5.00 και ολοκληρώθηκε το έγκλημα!

..... μα γιατί ???? δεν σε καταλαβαίνω !!! :confused::confused:

Κι εγώ εχθές το δράμα μου το έζησα... κάτι έσκασε στις 6 παρά 1 (νταν)... κι επρεπε να κάτσω ΚΑΙ να βρω ποιός θα πάει να πάρει τα παιδιά.... :evil: ΟΚ, να ΄ναι καλά ο παππούς μας που τσακίστηκε ο έρημος να κατέβει ... τα πήγε και στην παιδική χαρά, άλλο που δεν ήθελαν εκείνα...

εμένα δεν με ρώτησε κανείς πόσο άσχημα ένιωσα και με πόσες τύψεις γέμισα -πάλι-...

:|:-|:| τέλος πάντων, δεν θα επαναλάβω τπτ να μην σας κουράζω - ο καθένας μας με τα δικά του- ΑΠΛΑ τα γράφω κάπου έτσι, να τα λέω..

Καλημέρες και φιλάκια !

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Άμα σου φαίνεται μελαγχολικό να το κάνουμε: "μεγαλώνουν... μικραίνουμε..." (που είναι και πιο κοντά στην αλήθεια!!!)

Να αφήσεις τις τύψεις στην άκρη γιατί κάνεις ό,τι καλύτερο μπορείς γι' αυτά! Είναι βλακεία να δηλητηριάζουμε τη ψυχή μας για τύψεις σε πράγματα που ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΜΕ να αποφύγουμε!

Ο κύβος ερρίφθη. Δευτέρα μπαίνουμε... Τρίτη σφαζόμαστε :lol: (θα το έχετε δει φαντάζομαι ήδη στο fb αλλά το γράφω κι εδω να το χωνέψω εγώ!)

Φωτεινή εσύ θα καλωσορίσεις τους επόμενους σε αυτό το thread αλλά θα είσαι και μαζί μας :lol:

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα Καλή Εβδομάδα

Αερικό,

Σήμερα οι προ-εγχειρητικές έτσι ???? Όλα καλά να πάνε εύχομαι από καρδιάς, η Παναγιά να είναι κοντά της !!!! {σε σκέφτομαι}

ναι, ναι αυτό το σχήμα "εκείνα μεγαλώνουν... εμείς μικραίνουμε..." μου αρέσει, σα να μου κλείνει το μάτι !!! χα χα

ΟΚ.... ξεπατώθηκα το Σ/Κ, ευτυχώς βοήθησε ο καιρός αλλά έχει αυτή την υγρασία που σπάει κόκκαλα βρε παιδί μου...

Γενική it' s over.... έτοιμο το σπίτι για το γενέθλιο της Σεμίνας και τώρα έχω δίλημμμα

να ζητήσω άδεια Τετάρτη ή/και Πέμπτη ???? οεο ? κάτι πήρε το αυτί μου ότι την Πέμπτη δεν κινούνται τα ταξί και πώς θα είναι κλειστά τα εμπορικά λέει ???? θέλω να φτιάξω μαλλί, νύχια και, κυρίως, να πάω σούπερμάρκετ όπου πρέπει να ψωνίσω τα ... άπαντα ... ωχ μάνα... (πριν προτρέξετε την Παρασκευή που ήθελα αρχικά την ξεχνάμε γιατί θα λείπει ο κος Δ/ντής οπότε... χ.σε μέσα Πολυχρόνη !!!)

Φιλάκια

Link to comment
Share on other sites

Καλή βδομάδα!

Αερικό όλες οι σκέψεις μας και οι ευχές μας είναι μαζί σας αυτή τη βδομάδα! Δε μπορώ να δώσω αίμα δυστυχώς για να σας βοηθησω, εύχομαι όμως να σας έχουν δώσει ήδη αρκετό....όλα καλά θα πάνε!

Μπράβο βρε Μεταξάκι για τις δουλειές! Δεν έρχεσαι και από εδώ να βάλες ένα χεράκι;:D Εγώ το μόνο που έκανα είναι να βγάλω τα χειμωνιάτικα της μικρής και να χωρίσω ποια καλοκαιρινά πάνε για του χρόνου και ποια στην αποθήκη....και έφτιαξα και τη ντουλάπα της. Τακτοποίησα και τα παπούτσια μας τα καινούρια για του χρόνου και είμαστε κομπλέ από το παιδικό δωμάτιο:D

3 ζευγάρια πέδιλα της έχω για το καλοκαίρι και ένα ζευγάρι μπαλαρίνες ανοιξιάτικες.

Τι ωραίες οι ετοιμασίες για πάρτυ! Από τώρα τις σκέφτομαι και εγώ, και ευτυχώς φέτος ξέρω και το θέμα-αλλά το θέμα είναι αν βρω αυτά που θέλω.

Τη Πέμπτη να πάρεις άδεια για να είναι πιο κοντά στο Σάββατο....αλήθεια ποια ημερομηνία ακριβώς έχει γενέθλια;

Link to comment
Share on other sites

η Σεμινα γενεθλιαζει καλε??? να την χαιρεστε και να την δειτε οπως επιθυμειτε!

και εγω εβγαλα χειμωνιατικα και μακρυμανικα για ολους και χαρισα και ολα τα περσινα καλοκαιρινα της μικρης που ηταν οριακα και δεν εχει εξω ουτε ενα κοντομανικο! και τεταρτη πεμπτη ειδα οτι θα κανει 30 βαθμους!!! γκρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...