Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 23 λεπτά , Katiamaxiking είπε:

      Σε καμία περίπτωση δεν είσαι παράλογη. Εμένα δεν θυμάμαι από ποια εβδομάδα μου είχε πει ο γιατρός να "ακουω-καταλαβαίνω" το μωρό ανά κάποιες ώρες αλλά ήταν σίγουρα πριν τη 30η εβδομάδα γιατί στην 30η όντως δεν το άκουσα μια μέρα. έφαγα γλυκό και εκεί κάπως τη κατάλαβα αλλά με έτρωγε η ανησυχία και πήγα στο γιατρό. κάτι μου έλεγε οτι δεν πάει καλά. δυστυχώς έπαθα το ίδιο με την ξαδέρφη σου 1 μέρα μετά. Δεν το λέω τώρα για να σε τρομοκρατήσω. Αλλά πρέπει να μας ακούνε. Για μένα να βρεις ένα γιατρό που καταλαβαίνει τις ανησυχίες σου και κυρίως να κρατά ένα πεαγγελαμτικό επίπεδο. δλδ θύμωσε η μαία που δεν είπες καλησπέρα και μετά σε διωχνει ο γιατρος;; πάνω στον πανικό σου, θα σκεφτείς τα τυπικα;; 

      😳Πόσο λυπάμαι.Εσύ από τι έχασες το μωράκι σου?Η ξαδέρφη μου θρόμβωση στον ομφάλιο λώρο περιμένουμε κ τα αποτελέσματα της νεκροψίας βέβαια αλλά μάλλον αυτό ήταν.

      Ακριβώς αυτό που είπες,θύμωσε η μαία κ ο γιατρός,μου έστειλε να με μαλώσει.

      πρίν από 8 λεπτά , Lila ki είπε:

      Μακάρι να πάνε όλα καλα !!! Χοριακη δεν ξέρω αλλά μάλλον όχι …. Θα με πάρουν το μεσημεράκι να μου πουν πως προχωράμε αλλά ρώτησα στην γραμματεία κ μ είπαν το επόμενο βήμα είναι σκαν στην 7η εβδομάδα…

      Καλή Ανασταση να έχουμε με υγεία να λέμε μόνο ευχάριστα !!! Χοριακη δεν θα κάνω μάλλον …. Μ είπαν για σκαν υην 7η εβδομάδα θα με πάρουν το μεσημεράκι να με ενημερώσουν ! 

      Α να σου πω... καλύτερα μου φαίνεται που δεν θα μπεις στο χώρο των χοριακων,πολύ αγχωτικό κομμάτι κ αυτό.

ΜΕ ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ ΚΑΙ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΜΑΝΟΥΛΑ ΘΑ ΓΙΝΩ!!!


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

38 minutes ago, Eleni1986 said:

Miss Sunny με κατεστρεψες, μολις παραγγειλαμε πιτσα...

Εμεις πηγαμε σουπερ κ με ρωταγε ο συζυγος τι θελω να το παρω. Αποτελεσμα τωρα τρωμε nachos με μελιτζανοσαλατα... Καλη ορεξη!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Miss Sunny είπε:

Εμεις πηγαμε σουπερ κ με ρωταγε ο συζυγος τι θελω να το παρω. Αποτελεσμα τωρα τρωμε nachos με μελιτζανοσαλατα... Καλη ορεξη!

χαχαχα!!! Υποφερω απλα....


ABHSp3.png
Y2Ijp3.png
 
 
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, astrogea said:

Miss sunny δουλευα 12 χρονια στους σταθμους του δημου αθηναιων σαν συμβασιουχος,2 χρονια με εσπα στον παραπανω δημο και απο τον σεπτεμβριο ειμαι μονιμη στο δημο αθηναιων.

Ειμουν επυτυχουσα σε μια προκηρυξη του 2008 και μας πηραν τωρα!

Επιτελους δεν θα εχω το αγχος οτι του χρονου μπορει να μην εχω δουλεια!

Συγχαρητηρια για το διορισμο!!! Ειδες καμια φορα; Κι εγω επιτυχουσα ασεπ 08, διορισμοι τελος... Ποτε δεν ξερεις βεβαια..

Link to comment
Share on other sites

Αχαχαχα! "Με κατεστρεψες" λεει!

Πωωωω κορίτσια! Τι λιχουδιες τρωτε;;;; Κι εγω με φρουτο;;;;; Αδικια!!! Χμμμ... μηπως να κλεψω κανενα κομματακι απο το παστιτσακι του αντουλη μου;;;; Εστειλε βλεπετε η μαμα την ανθρωπιστικη βοηθεια και το πετυχαινει η ατιμη!


4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 23 λεπτά , Miss Sunny είπε:

Συγχαρητηρια για το διορισμο!!! Ειδες καμια φορα; Κι εγω επιτυχουσα ασεπ 08, διορισμοι τελος... Ποτε δεν ξερεις βεβαια..

Ειπες οτι εισαι δασκαλα?

Κοριτσια συγνωμη εχω χασει το μπουσουλα.!!μιλαω σε 4 θεματα με 25 ατομα και σημερα μιλησα στο τηλεφωνo με 3  κοριτσια απο το parents,

Παω για υπνο γιατι κουραστηκα να μιλαω........

Την καληνυχτα μου σε ολα τα κοριτσια.Ονειρα γλυκακια.....

 

Link to comment
Share on other sites

Καληνύχτα... Καλη ξεκούραση Astrogea....

Τελικά το "χτύπησα" το παστιτσάκι και τωρα έχω τύψεις!... Πφφφφ.....

Αντε σας καληνυχτιζω κι εγω γιατί κανει νύστα....

Όνειρα γλυκά!...


4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας!!!! Πριν λίγο ήρθα.... Είστε καλά??? 

Σουγκαρακι άσε τις δουλειές μανιτσα μου!!!! 

Πω πω Ελένη μου φαίνεται είσαι κινητή εγκυκλοπαίδεια...

Εμένα η γιατρός δε μου είπε κάτι που δεν περίμενα....... Μου έδωσε θεραπεία 3 μηνών, χάπια, λάκα και να βάζω και τειοδεντρο παράλληλα... Στον ένα μήνα θα πάω να μου γράψει εξετάσεις αίματος και στις 14/12/17 έχω ραντεβού για επανεξέταση... Οπότε μπεμπέ απαγορεύεται ρητώς και έτσι πάμε για προσπάθειες από τέλος του 2017 και μετά....  Μελενια μου και Δημητρούλα μαζι μας κόβω....

Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, Georgia1972 said:

Καληνύχτα... Καλη ξεκούραση Astrogea....

Τελικά το "χτύπησα" το παστιτσάκι και τωρα έχω τύψεις!... Πφφφφ.....

Αντε σας καληνυχτιζω κι εγω γιατί κανει νύστα....

Όνειρα γλυκά!...

Παστιτσακι μαμας ε;; Πωωω,τι μου θυμισες. Λεω να φτιαξω γιουβαρλακια αυριο,δεω εχω ξαναφτιαξει μονο φοιτητρια κ ηταν αποτυχια. Δεν ειχα βαλει αυγο κ παω να τα δω κ ηταν ενα διαλυμενο πραγμα κολλημενο στον πατο κ το πεταξα. Τωρα ειμαι διαβασμενη!

Καληνυχτα κοριτσια!!!

Calliopi, ετσι η γιατρος ειπε; Αρα υπομονη 3 μηνες..πφ..Ολα καλα θα ειναι τοτε, υπομονη κ μολις πλησιασουν Χριστουγεννα πολλα μπορει να συμβουν καλα εννοειται!!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Παστιτσακι, μιαμμμ!!!

Κοριτσια μπορω να πω και επισημα οτι περπατησαμε!!! ειχε 10 μερες που εκανε 5-6 βηματα και μολις μετρησα 20 βηματα και συνεχεια! Γιουπιιιιι!!!! Ετοιμαζω περπατοπιτα, που ειστε να σας κερασω!!!!!;;;;

  • Μου αρέσει 4

ABHSp3.png
Y2Ijp3.png
 
 
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


44 minutes ago, Eleni1986 said:

Παστιτσακι, μιαμμμ!!!

Κοριτσια μπορω να πω και επισημα οτι περπατησαμε!!! ειχε 10 μερες που εκανε 5-6 βηματα και μολις μετρησα 20 βηματα και συνεχεια! Γιουπιιιιι!!!! Ετοιμαζω περπατοπιτα, που ειστε να σας κερασω!!!!!;;;;

Ωωω, συγχαρητηρια!!! Ε απο δω και μπρος φανταζομαι θα κανει ολο κ περισσοτερα κ μετα τρεχα πιαστη!

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσακια μουυυυυυ τι μου κανετε;

Εμεις συνεχιζουμε τα ιδια χαλια.βρε μανουλες να σας ρωτησω.σας εχει επιτρεψει ο παιδιατρος σας καθολου  otrivin;εστω μια σταγονα τη νυχτα μονο;υποφερει ο μικρουλης μου.βεβαια εμενα ο δικος μου λεει μονο φ.ο και φυσιομερ.

Ελενη μου δεν μου εκανε υψηλο πυρετο. Μονο μεχρι 37.6 αλλα μπορει να ηταν κ λογω των δοντιων που εσκασαν.Η μικρη σου αρχισε τις βολτες το κοριτσι...ποιος την πιάνει τωρα.

Σουγκαρακι ασε τις ντουλαπες για τη μαμα κ τον αντρα σου.για εμενα ηταν σκετη απολαυση περυσι που καθομουν στο κρεβατι κ εδινα εντολες στον αντρα μου πως να το κανει.

Γεωργιτσα αντε 2 μερουλες εμειναν...αγωνιαααααα

Μελενια ,καλιοπακι κ Δημητρουλα ερχεται σιγα σιγα η σειρα σας....

Νατασουλιιιιιι....φιλησε μου τα μπουτακια του μικρου...

Μαρακι το αγορι σου το γλυκο με τρελαινει...ειναι μεγαλο φατσονι...

Καλο βραδυ σε ολες...


VXtmp2.pngdbarp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα αγαπες μου!! Μολις τελειωσα τις παραδοσεις και φτιαχνω καφεδακι!  πολυ βροχη εριξε χτες!!! Παειιιιι το καλοκαιρακι....!!!!!

Sunny Πιπινακι εισαι και εσυ χαχαχα!!!

Αντζυ μου οχι απαγορευεαι το οτριβιν, φαντασου απαγορευεται και στην θηλαζουσα, ποσο μαλλον κατευθειαν στο μωρο. με φυσικο ορο δεν ανακουφιζεται; ειναι το καλυτερο. θελει πολυ ορο ομως για να γινει δουλεια, οχι μια αμπουλα μονο.

Καλλιοπη μου επειδη δεν παρακολουθησα, για ποιο λογο θα κανεις θεραπεια; Θα γινουν ολα τελεια για να ερθει το μωρακι, λιγη υπομονη μονο!!!


ABHSp3.png
Y2Ijp3.png
 
 
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια, καλημερα Ελενη! Ναι, πολυ πιπινακι! Τι παραδοσεις κανεις;

Σημερα ξυπνησα πουρνο πουρνο να παω για υπερηχο και αιμα. Θα με παρουν μετα οι μαιες να μου πουν (για το συνδρομο). Κουραστηκα να πω την αληθεια.

Απο τα ξημερωματα εχω παρα μα παρα πολυ αγχος, το εντερο μου χαλια κ ταχυκαρδιες, σκεφτομαι πως θα περασουν οι μερες κ ποιο θα ειναι αραγε το αποτελεσμα. Εσεις κοριτσια τι κανατε; Ειμαι πολυ αγχωμενη ξαφνικα κ κανω κακο...

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , Miss Sunny είπε:

Καλημερα κοριτσια, καλημερα Ελενη! Ναι, πολυ πιπινακι! Τι παραδοσεις κανεις;

Σημερα ξυπνησα πουρνο πουρνο να παω για υπερηχο και αιμα. Θα με παρουν μετα οι μαιες να μου πουν (για το συνδρομο). Κουραστηκα να πω την αληθεια.

Απο τα ξημερωματα εχω παρα μα παρα πολυ αγχος, το εντερο μου χαλια κ ταχυκαρδιες, σκεφτομαι πως θα περασουν οι μερες κ ποιο θα ειναι αραγε το αποτελεσμα. Εσεις κοριτσια τι κανατε; Ειμαι πολυ αγχωμενη ξαφνικα κ κανω κακο...

Παραδιδω την μικρη στα πεθερικα μου και τον αντρα μου στο μετρο για τη δουλεια! Για λιγες μερες μονο καθως 9/10 επιστρεφω και εγω στη δουλεια οποτε θα πηγαινουμε μαζι  με τον αντρα μου.

Αντε καλα αποτελεσματα να εχεις και ΜΗΝ ΠΕΙΣ ΣΤΗΝ ΜΑΙΑ ΤΙ ΕΦΑΓΕΣ!! χαχα!!! Το εντερο μαλλον ειναι απο το αγχος, καιεγω αυτες τις μερες που ξυπναω πρωι πρωι και τρεχω να ετοιμασω τη μικρη κλπ με πιανει ενα γλυκο αγχος στην κοιλια και διαροια. Οι μερες θα περασουν πολυ γρηγορα, εγω πηγαινα για δουλεια κανονικα και αυτο με βοηθησε να ξεχνιεμαι. χαιδεψε την κοιλιτσα, βγες καμια βολτουλα, καμια ταινιουλα! Το αποτελεσμα θα ειναι φυσικα ΘΕΤΙΚΟ!!!!

  • Μου αρέσει 1

ABHSp3.png
Y2Ijp3.png
 
 
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...