Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Angot είπε:

      σήμερα εχω ελαφρώς πονάκια κοιλιτσα κ μέση! αλλά ισα ενόχληση! με πιάνουν 1 φορά τη βδομάδα , πίνω ένα ντεπονακι κ περνάει! το πρωί βέβαια ξύπνησα με τόση ενέργεια που ήθελα να βγω κ έξω…. 🙄 αύριο εχω το ντοπλερ και αν είναι όλα οκ και μας επιτρέψει ο γιατρός θα κάτσουμε με τον άντρα μ  1 ωριτσα  έξω για φαγητό … 

      Όλα οκ θα είναι και θα πάτε για το φαγητό σας!!!! 🥰

      πρίν από 48 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Ναι,είναι αυτής της φιλοσοφίας ο γιατρός μου.Και μετά την πρώτη αποτυχημένη προσπάθεια,είχαμε αφήσει κενό ένα μήνα και μετά προσπάθησα ξανά. Μακάρι να πετύχει αυτή τη φορά ❤️

      Συγχαρητήρια και για τη χοριακη! Είναι σούπερ ❤️ 🥰 Με το καλό μια τελειομηνη,γλυκιά εγκυμοσύνη 🥰 

      Σε ευχαριστώ κορίτσι μου! 🥰Το ξέρεις και συ ότι περιμένω να δω χοριακη την Τετάρτη....είναι σημαντική...

      Μπράβο τον γιατρό σου που σκέφτεται το καλυτερο για σενα και μπράβο και σένα που τον εμπιστεύεσαι τόσο! Ειναι πολύ σημαντικό. Και μένα ο γιατρός μου είναι πρώτα άνθρωπος και μετά και άριστος  γιατρός και νιώθω πολλή ασφάλεια. Έχω γνωρισει στα τόσα χρόνια πολλούς γιατρούς εξωσωματικέης, 2 ξεχωρίζω μονο!! 

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

πρίν από 7 λεπτά , ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Εννοειται καθε εμποδιο για καλο αλλα ειπα αφου φτασαμε ως εδω τπτ δεν θα παει στραβα αλλα τελευταια ωρα να γινει τετοιο πραγμα; τεσπα συνεχιζουμε ακαθεκτοι επεσα λιγο ψυχολογικα αλλα συνεχιζουμε η μπεμπουλα να ειναι καλα!!

Ε ναι τι να λέμε ήταν τραγικο εκ μέρους τους. 

Τέλος καλό όλα καλα θα είναι αύριο!  Η μπεμπουλα και εσείς να είστε καλα!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

πρίν από 8 λεπτά , Beboula25 είπε:

Ε ναι τι να λέμε ήταν τραγικο εκ μέρους τους. 

Τέλος καλό όλα καλα θα είναι αύριο!  Η μπεμπουλα και εσείς να είστε καλα!!

Ναι κοριτσι μουυμ..εσυ τι κανεις;;;


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

5 ώρες πρίν, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Κανουμε κ ρημαζουμε το εχεις ακουσει αυτο;....ειχαμε τον γαμο σημερα στις 9 η ωρα τους πηρα για μια επιβεβαιωση μας ειπαν ολα οκ ειμαστε ετοιμοι...μας πηραν 11κ μας εκαναν την καρδια περιβολι υπαρχει προβλημμα στα δικα μου χαρτια γιατι δεν ανηκω λεει σε αυτον τον δημο μονο π εγω ψηφιζω εδω κανονικα κ οχι στον δημο π μ λενε οτι ανηκω ουτε η μητερα μ το ηξερε απλα της ειπαν οτι θα της ανοιξουν μεριδα μετα τον χωρισμο αλλα δεν την ενημερωσαν που της ανοιξαν εγινε μεταδημοτευση δηλαδη ειπαν αυτο εγινε το '13 απο τοτε οτι χρειαστηκαμε το περναμε απο αυτον τον δημο κ οχι απο αυτο π μας λενε εν τελει μας ειπαν να παρουμε τα χαρτια μ και να τα παμε στο αλλον δημο για να βγει η αδεια γαμου για εμενα αυτο γινεται σε 7μερες πηγε ο αντρας μ στο δημο κ τους τα ψαλλε ενα χερακι για ποιο λογο δεν το κοιταξαν πιο νωρις κ το ειδαν τελευταια στιγμη οι καλεσμενοι να ετοιμαζονται εγω να ετοιμαζομαι ο αντρας μ να εχει παει να παρει την ανθοδεσμη...εν τελει μετα το κραξιμο μας ειπαν θα γινει αυριο ο γαμος κανονικα ιδια ωρα με σημερα...τα νευρα μ κροσια...δεν ξερω τι να πω δημοσιο... @Beboula25 ειχες δικιο ολο λαθοι γινονται...:angry:ντροπη...

Να σου πω την αλήθεια μου δεν μου κάνει εντύπωση γιατί ζούμε στο ελλαδισταν.... Το ελληνικό δημοσιο είναι τελείως ανοργάνωτο με αποτέλεσμα να παιδεύει τον κόσμο... Το γεγονός ότι σας άλλαξαν την ημέρα του γάμου τον γάμο σας είναι απλά τραγικό! Μην το σκέφτεσαι όμως εσύ κορίτσι μου! Είναι η πιο σημαντικη μέρα! Άρα ζειστη παρά τα εμπόδια!

3 ώρες πρίν, Beboula25 είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου για την ελπίδα που μου δίνεις ειλικρινά συγκινήθηκα.. 

Πραγματικά στεναχωρήθηκα 9ταν είχα διαβάσει τα σχόλια σου... Και τώρα χάρηκα πολύ! Είμαι σίγουρα πως όλα θα πάνε κατ ευχην!

4 ώρες πρίν, Smile89 είπε:

@Efouko πολυ ώραια νεακια!! 

@ΒαλεντιναΧρηστος οκ απαραδεκτοι οι τύποι με το που τα ακουσαν όμως λύθηκε το θεματακι!! 

Περιμένεις και εσύ νινακι? Δεν έχω καταλαβει!

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, mariatr said:

Καλημέρα κορίτσια! Έχω μέρες να μπω και έχασα τα νέα σας! @Beboula25 τι έγινε τελικά τι σου είπε ο γιατρός? @ΒαλεντιναΧρηστος τι κάνεις εσύ? @loukoumaki roz συγχαρητήρια! με το καλό το νινακι! 

Μην χάνεις καιρο! Όλα καλά θα πάνε! Το μυριζομαι εγώ το νινι τώρα στις διακοπές!

:grin:δεν ειμαι εγκυουλα ακόμη αλλα ευχαριστω πολυ για τις ευχες σου!

Καλησπέρα κοριτσια! Μαλλον μου κανει τερτιπια ο κύκλος μου,βγηκε αρνητικη η χοριακή! Δε πειραζει ομως,πλησιαζουν οι διακοπες τον Αυγουστο και εκει θα χαρουμε αγκαλιτσες καλοκαιρινες!! Το ποτε θα αδιαθετησω βεβαια ειναι αλλο ζητημα γιατι δε νιωθω κατι στον οριζοντα...:roll:

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 9 λεπτά , mariatr είπε:

Να σου πω την αλήθεια μου δεν μου κάνει εντύπωση γιατί ζούμε στο ελλαδισταν.... Το ελληνικό δημοσιο είναι τελείως ανοργάνωτο με αποτέλεσμα να παιδεύει τον κόσμο... Το γεγονός ότι σας άλλαξαν την ημέρα του γάμου τον γάμο σας είναι απλά τραγικό! Μην το σκέφτεσαι όμως εσύ κορίτσι μου! Είναι η πιο σημαντικη μέρα! Άρα ζειστη παρά τα εμπόδια!

Πραγματικά στεναχωρήθηκα 9ταν είχα διαβάσει τα σχόλια σου... Και τώρα χάρηκα πολύ! Είμαι σίγουρα πως όλα θα πάνε κατ ευχην!

Περιμένεις και εσύ νινακι? Δεν έχω καταλαβει!

Ναι περιμένω τον Ιανουάριο!!! 

πρίν από 2 λεπτά , loukoumaki roz είπε:

:grin:δεν ειμαι εγκυουλα ακόμη αλλα ευχαριστω πολυ για τις ευχες σου!

Καλησπέρα κοριτσια! Μαλλον μου κανει τερτιπια ο κύκλος μου,βγηκε αρνητικη η χοριακή! Δε πειραζει ομως,πλησιαζουν οι διακοπες τον Αυγουστο και εκει θα χαρουμε αγκαλιτσες καλοκαιρινες!! Το ποτε θα αδιαθετησω βεβαια ειναι αλλο ζητημα γιατι δε νιωθω κατι στον οριζοντα...:roll:

Έτσι κοριτσιιιι!!! Αισιοδοξια!!! 

  • Μου αρέσει 1

nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 13 λεπτά , Smile89 είπε:

Ναι περιμένω τον Ιανουάριο!!! 

Έτσι κοριτσιιιι!!! Αισιοδοξια!!! 

Με το καλό το νινακια σου! Έχεις μάθει το φύλο?

 

πρίν από 16 λεπτά , loukoumaki roz είπε:

:grin:δεν ειμαι εγκυουλα ακόμη αλλα ευχαριστω πολυ για τις ευχες σου!

Καλησπέρα κοριτσια! Μαλλον μου κανει τερτιπια ο κύκλος μου,βγηκε αρνητικη η χοριακή! Δε πειραζει ομως,πλησιαζουν οι διακοπες τον Αυγουστο και εκει θα χαρουμε αγκαλιτσες καλοκαιρινες!! Το ποτε θα αδιαθετησω βεβαια ειναι αλλο ζητημα γιατι δε νιωθω κατι στον οριζοντα...:roll:

Δεν πειράζει! Να δεις που θα σου έρθει στις διακοπουλες που θα είσαι χαλαρή! 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , mariatr είπε:

Με το καλό το νινακια σου! Έχεις μάθει το φύλο?

 

Δεν πειράζει! Να δεις που θα σου έρθει στις διακοπουλες που θα είσαι χαλαρή! 

Στην αυχενική, η οποία βγήκε μια χαρα, μας είπε ότι μαλλον κοριτσι, αλλα χωρίς καμία βεβαιότητα. Δεν πολύ κουνιόταν το μικρουλι μας το τρομαξαμε. Χεχε


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 20 λεπτά , loukoumaki roz είπε:

:grin:δεν ειμαι εγκυουλα ακόμη αλλα ευχαριστω πολυ για τις ευχες σου!

Καλησπέρα κοριτσια! Μαλλον μου κανει τερτιπια ο κύκλος μου,βγηκε αρνητικη η χοριακή! Δε πειραζει ομως,πλησιαζουν οι διακοπες τον Αυγουστο και εκει θα χαρουμε αγκαλιτσες καλοκαιρινες!! Το ποτε θα αδιαθετησω βεβαια ειναι αλλο ζητημα γιατι δε νιωθω κατι στον οριζοντα...:roll:

Μπορεί να είναι επειδή αλλάζει λίγο ο κύκλος όταν ξεκινάτε ολοκληρωμένες επαφές. Η χοριακη είναι αξιόπιστη θα έδειχνε αν ήταν εκτός κι αν είναι πολύ νωρίς ακόμα;;; Περίμενε 2 μερες ακόμα κι αν δεν αδιάθετησεις ξανάκανε θα πρότεινα!!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 50 λεπτά , mariatr είπε:

Να σου πω την αλήθεια μου δεν μου κάνει εντύπωση γιατί ζούμε στο ελλαδισταν.... Το ελληνικό δημοσιο είναι τελείως ανοργάνωτο με αποτέλεσμα να παιδεύει τον κόσμο... Το γεγονός ότι σας άλλαξαν την ημέρα του γάμου τον γάμο σας είναι απλά τραγικό! Μην το σκέφτεσαι όμως εσύ κορίτσι μου! Είναι η πιο σημαντικη μέρα! Άρα ζειστη παρά τα εμπόδια!

Αυτο προσπαθω να κανω απλα ομως απαραδεκτοι πηγαμε ξαναδωσαμε παραγγελια την ανθοδεσμη γελουσε η πωλητρια για γελια κ για κλαματα ειμαστε γιατι η αλλη η καημενη η ανθοδεσμη ποσο θα αντεξει 11μιση η ωρα την πηραμε... Ευτυχως πηγαμε για μπανακι και καπως λιγο ηρεμησαμε!!!

  • Μου αρέσει 1

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 57 λεπτά , mariatr είπε:

Να σου πω την αλήθεια μου δεν μου κάνει εντύπωση γιατί ζούμε στο ελλαδισταν.... Το ελληνικό δημοσιο είναι τελείως ανοργάνωτο με αποτέλεσμα να παιδεύει τον κόσμο... Το γεγονός ότι σας άλλαξαν την ημέρα του γάμου τον γάμο σας είναι απλά τραγικό! Μην το σκέφτεσαι όμως εσύ κορίτσι μου! Είναι η πιο σημαντικη μέρα! Άρα ζειστη παρά τα εμπόδια!

Πραγματικά στεναχωρήθηκα 9ταν είχα διαβάσει τα σχόλια σου... Και τώρα χάρηκα πολύ! Είμαι σίγουρα πως όλα θα πάνε κατ ευχην!

Περιμένεις και εσύ νινακι? Δεν έχω καταλαβει!

Για να δούμε.. έχω πιστη ότι γίνει να είναι για καλό.. Και πάλι σε ευχαριστώ!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, ΒαλεντιναΧρηστος said:

Αυτο προσπαθω να κανω απλα ομως απαραδεκτοι πηγαμε ξαναδωσαμε παραγγελια την ανθοδεσμη γελουσε η πωλητρια για γελια κ για κλαματα ειμαστε γιατι η αλλη η καημενη η ανθοδεσμη ποσο θα αντεξει 11μιση η ωρα την πηραμε... Ευτυχως πηγαμε για μπανακι και καπως λιγο ηρεμησαμε!!!

Μετά απο χρόνια να δεις που,θα έχετε το κοριτσάκι σας αγκαλιά, θα τα θυμάστε αυτά και θα γελάτε!!

να είστε πάντα γέροι και πολύ-πολύ ευτυχισμένοι, μέχρι τα βαθιά γεράματα!!


LZ71p3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 52 λεπτά , loukoumaki roz είπε:

:grin:δεν ειμαι εγκυουλα ακόμη αλλα ευχαριστω πολυ για τις ευχες σου!

Καλησπέρα κοριτσια! Μαλλον μου κανει τερτιπια ο κύκλος μου,βγηκε αρνητικη η χοριακή! Δε πειραζει ομως,πλησιαζουν οι διακοπες τον Αυγουστο και εκει θα χαρουμε αγκαλιτσες καλοκαιρινες!! Το ποτε θα αδιαθετησω βεβαια ειναι αλλο ζητημα γιατι δε νιωθω κατι στον οριζοντα...:roll:

Μπράβο έτσι χαλαρή και αισιόδοξη δεν χρειάζεται κανενα άγχος απόλαυσε τις διακοπές και τον ερωτα με τον αντρουλη σου και θα το τσακωσετε! Γενικοτερα είχες ξανά τοσες μερες καθυστέρηση; 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...