Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 4 ώρες πρίν, Antonia_ είπε:

      Καλησπέρα !! Κ εμένα δεύτερη μερα με ξεκινάνε!

      Στην προηγούμενη περίοδο ξεκίνησα προετοιμασία αλλά στον υπέρηχο είδαμε ότι το ενδομήτριο δεν ήταν όπως θέλαμε . Συγκεκριμένα δεν διακρίναμε ξεκάθαρα τις 3 ζώνες που θα έπρεπε οπότε το αφήσαμε. Σήμερα μου ήρθε η επόμενη περίοδος και ξεκινάμε πάλι προετοιμασία να δούμε αυτή τη φορά τι θ γίνει.

      Όλα με το καλό!!!! ❤️

      3 ώρες πρίν, Bluee19 είπε:

      Καλή επιτυχία κορίτσι μου εύχομαι αυτή η φορά να είναι η τυχερή και στις δυο μας !!! Θα ήμαστε κοντά κοντά πρώτα ο θεός κ εγω έχω ξεκινήσει είμαι 5η μέρα προετοιμασίας σήμερα !! 

      Θα είναι η τυχερή σας!!!! 🥰

      7 ώρες πρίν, Angot είπε:

      πήγε στο 2 από 2,5 σε 14 ημέρες 30η εβδομάδα ! ο γιατρός μου το έχει πει ότι θα γεννήσω πιο νωρίς! είπε ως 35 θα φτάσουμε.   τώρα τι να σ πω

      Σε βλέπω για 35 μέσα στο νερό!!!! Κάνει από τώρα το δικα του 😆αλλά δε θα βιαστεί !!! Και 35 καλά δεν είναι? Δε γνωρίζω....

      On 10/5/2024 at 6:24 ΜΜ, Angot είπε:

      καλε η μέθη είναι ότι καλύτερο , σιγά μην κάθεσαι να πονάς και να αγχώνεσαι ! εγώ σ λέω εκανα αυτές τις 3 αλλά δεν θυμαμαι ημέρες ! εκανα σίγουρα 2η ημέρα περιόδου και μετά δεν θυμαμαι 

      Μέθη και ξερο ψωμί!!!! 😁

      • Μου αρέσει 1

Μανουλες Σεπτεμβριου 2018


Recommended Posts

πρίν από 37 λεπτά , Μάντη είπε:

Καλησπέρα κορίτσια! Απ οτι εχω καταλαβει τις προγραμματισμένες καισαρικές τις βάζουν 38 εβδομάδων και κατι;;;; επίσης τωρα μετράτε βαση περιόδου ή βαση αυχενικής;;;

Ναι 38 και.. βάση περιόδου πάντα γτ και στο Ρέα όταν πάω για nst με ρωτάνε οι κοπέλες πότε ήταν η τελευταία περίοδος..


bzCDp2.png
 
SRQyp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

5 ώρες πρίν, Sofaki91 είπε:

Άντε ωραία να μας πεις πως πήγε..

Εγώ αν έτρωγα ότι ήθελα θα έπαιρνα σίγουρα 20 αλλά και τώρα που τρώω καλά εδώ και λίγο καιρό μόνο 6 το πολύ.. παράξενο..  Και εσένα παράξενο πάντως να προσέχεις και να παίρνεις και να τρως ότι θέλεις και μόνο 5 χαχα τυχερή..

Ίσως είναι επειδή τρέχω όλη μέρα με τον μικρο, τι να πω;


Opjnp2.pngnWWEp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 12 λεπτά , Sofaki91 είπε:

Ναι 38 και.. βάση περιόδου πάντα γτ και στο Ρέα όταν πάω για nst με ρωτάνε οι κοπέλες πότε ήταν η τελευταία περίοδος..

Απο τη 36 ξεκινάει το nst?πληρώνεις καθε φορα μου πας;;;  Εγω οταν πηγα στο Ρέα για β επιπέδου με ρωτησαν τελευταία περιοδο αλλα πητ μου εβαλαν της αυχενικής....


jgJqp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , ΦαιηΚατς είπε:

Ίσως είναι επειδή τρέχω όλη μέρα με τον μικρο, τι να πω;

Ναι σωστά έχεις τον μικρούλη σου παίζει ρόλο και αυτό..

 

πρίν από 1 λεπτό , Μάντη είπε:

Απο τη 36 ξεκινάει το nst?πληρώνεις καθε φορα μου πας;;;  Εγω οταν πηγα στο Ρέα για β επιπέδου με ρωτησαν τελευταία περιοδο αλλα πητ μου εβαλαν της αυχενικής....

Ναι από 36 ξεκινάει αλλά μπορεί και λόγω συσπάσεων να κάνεις νωρίτερα..Όχι όχι δεν πληρώνω τίποτα..Α δεν έχω ιδέα..  Καλά ούτως ή άλλως εμένα δεν άλλαξε καθόλου η ημερομηνία ούτε Αυχενική ούτε β επιπέδου παντού η ίδια..


bzCDp2.png
 
SRQyp2.png
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , Sofaki91 είπε:

Ναι σωστά έχεις τον μικρούλη σου παίζει ρόλο και αυτό..

 

Ναι από 36 ξεκινάει αλλά μπορεί και λόγω συσπάσεων να κάνεις νωρίτερα..Όχι όχι δεν πληρώνω τίποτα..Α δεν έχω ιδέα..  Καλά ούτως ή άλλως εμένα δεν άλλαξε καθόλου η ημερομηνία ούτε Αυχενική ούτε β επιπέδου παντού η ίδια..

Δηλαδη απλα πας στο ρεα και λες οτι θελεις να κανεις nst? Πρεπει να κλείσεις ραντεβού;


jgJqp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 12 λεπτά , Μάντη είπε:

Απο τη 36 ξεκινάει το nst?πληρώνεις καθε φορα μου πας;;;  Εγω οταν πηγα στο Ρέα για β επιπέδου με ρωτησαν τελευταία περιοδο αλλα πητ μου εβαλαν της αυχενικής....

Στις 36 ναι! Εγώ που πηγαίνω στο νοσοκομείο δεν πληρώνω...

πρίν από 11 λεπτά , Sofaki91 είπε:

Ναι σωστά έχεις τον μικρούλη σου παίζει ρόλο και αυτό..

Τι μικρούλης; Ταλιμπανακι σκέτο είναι! Ξυπνάει στις 9 το πρωί και ξανακοιμαται στις 12 το βράδυ!!! Υπερκινητικός όσο δεν πάει! Ξεκινάμε σχολείο την Τρίτη όμως και θα ξεσπάει λίγο και εκεί!

  • Μου αρέσει 1

Opjnp2.pngnWWEp2.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Μάντη είπε:

Δηλαδη απλα πας στο ρεα και λες οτι θελεις να κανεις nst? Πρεπει να κλείσεις ραντεβού;

Ο γιατρός σου δε συνεργάζεται άλλωστε με το Ρέα?κανονικά μαζί πρέπει να είστε.. Εγώ στην υποδοχή δίνω το όνομα της γιατρού μου το δικό μου και ένα τηλέφωνο συνοδού..νομίζω πως μπορείς και έτσι να πας αλλά ρώτησε το καλύτερα.. 

1 hour ago, ΦαιηΚατς είπε:

Στις 36 ναι! Εγώ που πηγαίνω στο νοσοκομείο δεν πληρώνω...

Τι μικρούλης; Ταλιμπανακι σκέτο είναι! Ξυπνάει στις 9 το πρωί και ξανακοιμαται στις 12 το βράδυ!!! Υπερκινητικός όσο δεν πάει! Ξεκινάμε σχολείο την Τρίτη όμως και θα ξεσπάει λίγο και εκεί!

Χαχα πάλι καλά και λίγο όπως είπες αυτά τα παιδάκια νομίζω ποτέ δεν κουράζονται..

  • Ευχαριστώ 1

bzCDp2.png
 
SRQyp2.png
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 34 λεπτά , Sofaki91 είπε:

Ο γιατρός σου δε συνεργάζεται άλλωστε με το Ρέα?κανονικά μαζί πρέπει να είστε.. Εγώ στην υποδοχή δίνω το όνομα της γιατρού μου το δικό μου και ένα τηλέφωνο συνοδού..νομίζω πως μπορείς και έτσι να πας αλλά ρώτησε το καλύτερα.. 

Χαχα πάλι καλά και λίγο όπως είπες αυτά τα παιδάκια νομίζω ποτέ δεν κουράζονται..

Ναι συνεργάζεται! Αφου πρωτα Θεός εκει θα γεννήσω! Καθε φορα που πας ειναι και ο γιατρός σ μαζι;;; δεν το εχω ρωτήσει εχω ραντεβού μαζι τ στις 11 του μηνα οπου θα συζητήσουμε και το θεμα της καισαρικης... 


jgJqp3.png

Link to comment
Share on other sites

Μόλις γύρισα και γω από γιατρό. Όλα πολύ καλά, η μπεμπαρα μου πάλι μεγάλη μας βγαίνει. 3.197 βάρος και το μηριαίο ακριβώς στο ανώτατο όριο. Πόσο θα φτάσει κορίτσια; :shock:  

Να είναι καλά η ψυχή μου!!! Α! Και ζωηρουλα πολύ!!!:D

 

  • Μου αρέσει 5

l6GMp3.png%22%20 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Sofaki91 είπε:

Ο γιατρός σου δε συνεργάζεται άλλωστε με το Ρέα?κανονικά μαζί πρέπει να είστε.. Εγώ στην υποδοχή δίνω το όνομα της γιατρού μου το δικό μου και ένα τηλέφωνο συνοδού..νομίζω πως μπορείς και έτσι να πας αλλά ρώτησε το καλύτερα.. 

Χαχα πάλι καλά και λίγο όπως είπες αυτά τα παιδάκια νομίζω ποτέ δεν κουράζονται..

Έχει ντουρασελ λέμε! Όλη μέρα υπερκινητικός δεν σταματάει πουθενα, μιλάει κ πάρα πολύ και ξαφνικά μπορεί να τον δεις το βράδυ πάνω στη λεκάνη της τουαλετας να κοιμαται...

πρίν από 46 λεπτά , 2angels είπε:

Μόλις γύρισα και γω από γιατρό. Όλα πολύ καλά, η μπεμπαρα μου πάλι μεγάλη μας βγαίνει. 3.197 βάρος και το μηριαίο ακριβώς στο ανώτατο όριο. Πόσο θα φτάσει κορίτσια; :shock:  

Να είναι καλά η ψυχή μου!!! Α! Και ζωηρουλα πολύ!!!:D

 

Μια σφαλιάρα τον έχει τον δικό μου! Αχαχαχαχα μπράβο το κοριτσι!!! Κατέβηκε; Τι σου είπε;

  • Χαχα 1

Opjnp2.pngnWWEp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 29 λεπτά , ΦαιηΚατς είπε:

Έχει ντουρασελ λέμε! Όλη μέρα υπερκινητικός δεν σταματάει πουθενα, μιλάει κ πάρα πολύ και ξαφνικά μπορεί να τον δεις το βράδυ πάνω στη λεκάνη της τουαλετας να κοιμαται...

Μια σφαλιάρα τον έχει τον δικό μου! Αχαχαχαχα μπράβο το κοριτσι!!! Κατέβηκε; Τι σου είπε;

Θηριακι ο μεγάλος,ε; ψυχή μου! Χαχαχα

Χαχαχα, λες; Μια σφαλιάρα; Χαχαχα

Μου είπε είναι χαμηλά  και ο τράχηλος 2 εκατοστά. Από Παρασκευή να περπατάω όσο πιο πολύ μπορω. Αυτά... Δεν μου είπε κάτι άλλο. Αν έχει εμπεδωθεί η όχι δεν σχολίασε κάτι. Την άλλη Τριτη θα ξαναπάμε.


l6GMp3.png%22%20 

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, 2angels είπε:

Μόλις γύρισα και γω από γιατρό. Όλα πολύ καλά, η μπεμπαρα μου πάλι μεγάλη μας βγαίνει. 3.197 βάρος και το μηριαίο ακριβώς στο ανώτατο όριο. Πόσο θα φτάσει κορίτσια; :shock:  

Να είναι καλά η ψυχή μου!!! Α! Και ζωηρουλα πολύ!!!:D

 

Μπραβο το κορίτσι μας!Αχ,φαγανη σαν τη δίκια μου !

Περπάτημα λοιπόν και υπομονή φαντάροι απολυομαστε!

  • Χαχα 2

aP0gp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κορίτσια,

πηγα σήμερα στο γιατρό. Σήμερα έκλεισα 38 βδομαδες.. 3550 ο μπέμπης μια χαρά όλες οι μετρήσεις αλλά δεν έχει εμπεδωθεί. Ο γιατρός λέει πως αφού είμαι πρωτότοκος κ είναι κ μπαμπατσικο το μωρο δε παίζει να γεννηθεί φυσιολογικά.. δε χωράει πια να εμπεδωθεί.. την άλλη Τρίτη ραντεβού μάλλον για να μου πει ποτε θα κάνουμε καισαρική.. τράχηλος κλπ καμία εξέλιξη.. αυτά! 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 56 λεπτά , 2angels είπε:

Θηριακι ο μεγάλος,ε; ψυχή μου! Χαχαχα

Χαχαχα, λες; Μια σφαλιάρα; Χαχαχα

Μου είπε είναι χαμηλά  και ο τράχηλος 2 εκατοστά. Από Παρασκευή να περπατάω όσο πιο πολύ μπορω. Αυτά... Δεν μου είπε κάτι άλλο. Αν έχει εμπεδωθεί η όχι δεν σχολίασε κάτι. Την άλλη Τριτη θα ξαναπάμε.

Τέλεια!!!! Πάρε τη @λιλιτο και πάτε σε κανενα γαμο για χορό από τη Παρασκευή! Αχαχαχαχαχα

  • Χαχα 4

Opjnp2.pngnWWEp2.png

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Marmat είπε:

Μπραβο το κορίτσι μας!Αχ,φαγανη σαν τη δίκια μου !

Περπάτημα λοιπόν και υπομονή φαντάροι απολυομαστε!

Πωπψ και εμενα τα ιδια μου ειπε κ εχει ζεστη σημερα πηγαμε μικρολιμανο για περπατημα 30λεπτα δν μπορω παραπανω τον τρεχω κ τον αντρα μ μαζι ....αλλα τι να κανουμε


...:-D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...