Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Κορίτσια έχω αγχωθεί πάλι. Είμαι στην 10η εβδομαδα. Είχα υπέρηχο πριν 10 μέρες ήταν όλα καλά βέβαια ο γιατρός μου είπε πως το ένα έμβρυο είναι χαμηλά στη μήτρα και θα έχω αιμορραγία καθώς θα δημιουργείται η τροφοβλαστη. Εγω αίμα από τότε δεν έχω δει και αγχώνομαι λέω λες να εχει γίνει κάνα κακό. Στο μεταξύ τα συμπτώματα πηγαινοέρχονται περα από το στήθος που είναι σταθερά πρησμένο και πονάει μόνιμα. Η κοιλιά μου μια φουσκώνει μια ξεφουσκώνει..αναγούλες μια μέρα έχω μια όχι και τόσο. τώρα έχω αυχενική 23/5 αλλά λέω να παω αύριο στο νοσοκομείο για έναν υπέρηχο να μου φύγουν οι σκέψεις..

Το 2018 ας γίνουμε όλες ΜΑΝΕΣ!!!!!!!


Bela

Recommended Posts

πρίν από 12 λεπτά , loyloy είπε:

Φοβισμένη αγχωμένη αλλά ενταξει τη παλεύω.αντε να πάω τη Δευτέρα να το δω να ησυχάσω.κοιλιτσα έκανες καθόλου  ή δεν φαίνεται τπτ με τοσα κιλά που έχασες.

Καλημέρα μπετουλα.πως πάει με το σύζυγο? Τον έβαλες Κατ ω?

@Luckystars @Bela που είστε? @bouboubou122 δεν μας είπες αν τελικά είσαι ε γκυος.

Εχω κανει κοιλια αλλα ειναι πρηξιμο και σίγουρα οχι εγκυμοσυνης!!!! Αλλα ειμαι σαν εγκυος 5 μηνων!!! Βεβαια εχω μπει σ 4ο πλεον οποτε οπου να ναι φαντάζομαι θα ξεπεταχτει κανονικα!! 


cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • P.L.L.

    1310

  • loyloy

    1242

  • Beboula25

    1015

  • Penny...

    562

πρίν από 14 λεπτά , anemoni1989 είπε:

Εχω κανει κοιλια αλλα ειναι πρηξιμο και σίγουρα οχι εγκυμοσυνης!!!! Αλλα ειμαι σαν εγκυος 5 μηνων!!! Βεβαια εχω μπει σ 4ο πλεον οποτε οπου να ναι φαντάζομαι θα ξεπεταχτει κανονικα!! 

Στον 4ο και νομίζεις ότι ειναι πρήξιμο?καλεεεεεεεεε.το μωράκι είναι.

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , loyloy είπε:

Στον 4ο και νομίζεις ότι ειναι πρήξιμο?καλεεεεεεεεε.το μωράκι είναι.

Τωρα μπηκα.. Χθες συγκεκριμένα!!! Αχαχαχχαχαχ στην αυχενική την Τριτη ηταν μονο 10γρ δε νομιζω να ναι αυτη η κοιλια!!!! Τωρα τι να πω!???? Δεν εχω και εμπειρία!!!! :P


cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 49 λεπτά , Beboula25 είπε:

Καλα είμαι κοριτσάκι μου εσυ;; 

Καλά είμαι! Λέω σήμερα να κάνω καθαριότητα στο σπίτι και προσπαθώ να το πάρω απόφαση να σηκωθώ. 

πρίν από 52 λεπτά , loyloy είπε:

Φοβισμένη αγχωμένη αλλά ενταξει τη παλεύω.αντε να πάω τη Δευτέρα να το δω να ησυχάσω.κοιλιτσα έκανες καθόλου  ή δεν φαίνεται τπτ με τοσα κιλά που έχασες.

Καλημέρα μπετουλα.πως πάει με το σύζυγο? Τον έβαλες Κατ ω?

@Luckystars @Bela που είστε? @bouboubou122 δεν μας είπες αν τελικά είσαι ε γκυος.

Χαχαχα. Άκου να γελάσεις ,  με ρωταει χτες :

- Σήμερα θα έχουμε ρεπό, ε;

και του απαντάω εγώ :

- Να μην σού πω και καλά καλά άδεια θα σού δώσω! 

:D:lol::D

 

  • Χαχα 3

OQ1lp2.pngUFlDp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 9 λεπτά , BettySt είπε:

Καλά είμαι! Λέω σήμερα να κάνω καθαριότητα στο σπίτι και προσπαθώ να το πάρω απόφαση να σηκωθώ. 

Χαχαχα. Άκου να γελάσεις ,  με ρωταει χτες :

- Σήμερα θα έχουμε ρεπό, ε;

και του απαντάω εγώ :

- Να μην σού πω και καλά καλά άδεια θα σού δώσω! 

:D:lol::D

 

Μπετούλα να σε ρωτήσω όταν είσαι στις γόνιμες εκμεταλλεύεσαι τον άντρα σου κάθε μέρα ή μέρα παρά μέρα;


aKX8p2.png

Link to comment
Share on other sites

22 χρονων με.πολυκυστηκες ωοθηκες και θηροειδη...προσπαθοντας 6 μηνες αλλα τιποτα. εχω καθυστερηση 9 ημερες και εχω πονους στην κοιλια στο κατω μερος αλλα.καποιες φορες  κ πιο πανω δεξια και αριστερα που μια μου ερχονται μια μου φευγουν. επισης το στηθος μου πρηστηκε την 7 ημερα της καθυστερησης.. το πρωι μολλις ξυπναω νιωθω σαν να με ποναει στο στομαχι μου εκανα ενα τεστ την 3 μερα καθυστερησης και βγηκε αρνητικο...τι λετε εσεις;; 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , gretaaaki είπε:

22 χρονων με.πολυκυστηκες ωοθηκες και θηροειδη...προσπαθοντας 6 μηνες αλλα τιποτα. εχω καθυστερηση 9 ημερες και εχω πονους στην κοιλια στο κατω μερος αλλα.καποιες φορες  κ πιο πανω δεξια και αριστερα που μια μου ερχονται μια μου φευγουν. επισης το στηθος μου πρηστηκε την 7 ημερα της καθυστερησης.. το πρωι μολλις ξυπναω νιωθω σαν να με ποναει στο στομαχι μου εκανα ενα τεστ την 3 μερα καθυστερησης και βγηκε αρνητικο...τι λετε εσεις;; 

να ξανακανεις ενα τεστακι κ να πας στο γιατρο σου. τα συμπτωματα δεν λενε κατι δυστυχως κ δεν ειναι κ στανταρ. εχεις σταθερο κυκλο γενικα γιατι οι πολυκοιστικες φερνουν διαταραχες που κ που. 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 40 λεπτά , Diavolitsa είπε:

Οχι δεν μας ειπε! Επρεπε να μας πει?

Επειδή μας είχε πει η ανεμώνη τότε.γι αυτό είπα.δεν ξέρω.

πρίν από 40 λεπτά , BettySt είπε:

Καλά είμαι! Λέω σήμερα να κάνω καθαριότητα στο σπίτι και προσπαθώ να το πάρω απόφαση να σηκωθώ. 

Χαχαχα. Άκου να γελάσεις ,  με ρωταει χτες :

- Σήμερα θα έχουμε ρεπό, ε;

και του απαντάω εγώ :

- Να μην σού πω και καλά καλά άδεια θα σού δώσω! 

:D:lol::D

 

Τον ξεζούμισες χαχαχαχαχαχα.

πρίν από 26 λεπτά , gretaaaki είπε:

22 χρονων με.πολυκυστηκες ωοθηκες και θηροειδη...προσπαθοντας 6 μηνες αλλα τιποτα. εχω καθυστερηση 9 ημερες και εχω πονους στην κοιλια στο κατω μερος αλλα.καποιες φορες  κ πιο πανω δεξια και αριστερα που μια μου ερχονται μια μου φευγουν. επισης το στηθος μου πρηστηκε την 7 ημερα της καθυστερησης.. το πρωι μολλις ξυπναω νιωθω σαν να με ποναει στο στομαχι μου εκανα ενα τεστ την 3 μερα καθυστερησης και βγηκε αρνητικο...τι λετε εσεις;; 

Με 9 μέρες καθυστέρηση γιατί δεν πας να κάνεις μια χωριακη για σίγουρα?Τώρα αν έχεις ήδη τεστακι σπίτι Κάνε το τεστ.μη σου πω και τώρα.αν είναι θα δε ιξει.απο κει και πέρα αν δεν είσαι καλό είναι να μιλήσεις με το γιατρό σου Αφού έχεις τους πόνους.

@Diavolitsa @elisavetkagia ξεκινάνε κάτι ωραιότατες τάσεις για εμετο μούρλια.εσεις Πως είστε? Πότε θα ξαναπάτε γιατρό?

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσια μου τι κανετε?εγω μολις σχολασα..αχ μια βδομαδα εμεινε ακομα να παω την εμδρομουλα μου να ξεκουραστω...οσο για τις χθεσινες σας απαντησεις..σας ευχαριστω πολυ για τις συμβουλες σας απλα θελω να πω οτι δεν εχω τοσο αγχος οσο απορια γτ δεν εχει ερθει ακομα το σπορακι..αλλα πλεον το πηρα αποφαση να μηντο σκέφτομαι αλλωστε του χρονου εχουμε τον γαμο μας...

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 1 λεπτό , Dimitr@17 είπε:

Γεια σας κοριτσια μου τι κανετε?εγω μολις σχολασα..αχ μια βδομαδα εμεινε ακομα να παω την εμδρομουλα μου να ξεκουραστω...οσο για τις χθεσινες σας απαντησεις..σας ευχαριστω πολυ για τις συμβουλες σας απλα θελω να πω οτι δεν εχω τοσο αγχος οσο απορια γτ δεν εχει ερθει ακομα το σπορακι..αλλα πλεον το πηρα αποφαση να μηντο σκέφτομαι αλλωστε του χρονου εχουμε τον γαμο μας...

Ωραι α!! !!!η ώρα η Καλή!!!!!!!θα ρθει Δήμητρα μου.αφου έχεις ξαναμεινει ήδη μια φορά θα ερθ ει.λογικο να δεις άγχος ειδικά οτ αν έχει υπάρξει η απώλεια.το ξέρω σε νιώθω.μη το βάζεις κάτω όμως.να πάτε την εκδρομουλα σας και μετά από κει οτ αν γυρίσετε Ίσως σε βοηθήσει μια διακοπή ελεύθερων επαφών για ένα με δύο μήνες.εμενα με βοήθησε κ Έτσι ξαναεμεινα.το έβγαλα από το μυαλό.μου όσο μπορούσα

 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , loyloy είπε:

Ωραι α!! !!!η ώρα η Καλή!!!!!!!θα ρθει Δήμητρα μου.αφου έχεις ξαναμεινει ήδη μια φορά θα ερθ ει.λογικο να δεις άγχος ειδικά οτ αν έχει υπάρξει η απώλεια.το ξέρω σε νιώθω.μη το βάζεις κάτω όμως.να πάτε την εκδρομουλα σας και μετά από κει οτ αν γυρίσετε Ίσως σε βοηθήσει μια διακοπή ελεύθερων επαφών για ένα με δύο μήνες.εμενα με βοήθησε κ Έτσι ξαναεμεινα.το έβγαλα από το μυαλό.μου όσο μπορούσα

 

Σε ευχαριστω πολυ....ναι τερμα το αγχος...αλλα απο την αλλη θα ηθελα να κανω ορμονικες εξετασεις..σεν εχω κανει ποτέ..

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 44 λεπτά , linaa είπε:

να ξανακανεις ενα τεστακι κ να πας στο γιατρο σου. τα συμπτωματα δεν λενε κατι δυστυχως κ δεν ειναι κ στανταρ. εχεις σταθερο κυκλο γενικα γιατι οι πολυκοιστικες φερνουν διαταραχες που κ που. 

το πολυ να εχω καθυστερηση 2 3 μερες αλλες φορες οχι τοσες πολλες.. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...