Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Θα γίνουμε Γονείς τον Δεκέμβριο του 2018 :-)


Recommended Posts

Θα περασει ναι μην αγχωνεσαι καθολου!!! Απλα ταλαιπωρουνται πολυ τα καιμενα!!! Κανε αυτο με το ατμο που σου ειπα οπωσδηποτε..εμενα την ανακουφιζε κατευθειαν και ηρεμουσε κ η γκρινια!! Βοηθαει να διασπαστει το φλεμμα που τους φερνει το βηχα!!! Αντε ολα μια χαρα θα πανε θα γινει γρηγορα η μπεμπουλα καλα!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 14 λεπτά , Katerina-90 είπε:

Θα περασει ναι μην αγχωνεσαι καθολου!!! Απλα ταλαιπωρουνται πολυ τα καιμενα!!! Κανε αυτο με το ατμο που σου ειπα οπωσδηποτε..εμενα την ανακουφιζε κατευθειαν και ηρεμουσε κ η γκρινια!! Βοηθαει να διασπαστει το φλεμμα που τους φερνει το βηχα!!! Αντε ολα μια χαρα θα πανε θα γινει γρηγορα η μπεμπουλα καλα!!!

Σε ευχαριστω πολυ για τις συμβουλες σου....ηταν πολυτιμες.....ευχομαι να ειναι παντα γερη η μπεμπα σου!!!

  • Μου αρέσει 1

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Σε ευχαριστω πολυ για τις συμβουλες σου....ηταν πολυτιμες.....ευχομαι να ειναι παντα γερη η μπεμπα σου!!!

Σε ευχαριστω πολυ!!! Ολα τα μπεμπακια του κοσμου να ειναι καλα!!! Και εσενα να γινει γρηγορα γερη και δυνατη!!! 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 21 λεπτά , Katerina-90 είπε:

Σε ευχαριστω πολυ!!! Ολα τα μπεμπακια του κοσμου να ειναι καλα!!! Και εσενα να γινει γρηγορα γερη και δυνατη!!! 

Ευχαριστω κοπελα μου....πως πατε με τον υπνο τωρα.;


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Alex. Arap είπε:

Μονο στο κεφαλακι έχει ξηροδερμια; μηπως εχεις πολυ ζεστη σπιτι και αφυδατώνεται; εγω επερνα το πλανετ και τα ξεπλενα δυο φορες γιατι κρατανε σαπουναδα. Δεν το πας καλυτερα να σου πει αυτος να μην παιδευεσαι ουτε εσυ ουτε ο μικρος; αστα καθε μερα κανει κατι διαφορετικο και μας εχει ξετρελανει!!!ο δικο σου τι κανει ολο ζυζακι θελει!? Σημερα ανα καλυψα οτι ειχε βγαλει και αλλο δοντακι!! 

Εχουμε 20 βαθμους σταθερα στο σπιτι. Εχει σε ολο το σωμα, απλα στο κεφαλι ειναι πιο εντονο. Ναι θα τον παω σε δερματολογο γιατι το χει πολυ καιρο και δεν στρωνει. Ασεεε. Ολο ζυζι δεν λες τπτ!!! Και επισης ολο αγκαλια. Μολις τον αφησω καπου για να κανω καμια δουλεια ξεκιναει!!! Δοκιμασα μαρσιπο μηπως του αρεσει και κλαιει. Αχ μωρε η μικρουλα σουου.. μεγαλωνειειει!!! 


0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

2 ώρες πρίν, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Ευχαριστω κοπελα μου....πως πατε με τον υπνο τωρα.;

Πολυ καλα παμε με τον υπνο.. κοιμαται κατα τις 11-12 το βραδυ και κοιμαται συβεχομενες 5-6 ωρες μετα σηκωνεται τρωει και ξανακοιμαται κανενα 4ωρο... και με αποκλειστικο θηλασμο παρακαλω!!! Βεβαια μεσα στην μερα δεν κοιμομαστε πολυ ωρα!!! 20λεπτα -μισαωρα!!! Αλλα νομιζω ειμαστε μια χαρα.. σε σχεση με την αρχη που κοιμοταν ελαχιστα και τα βραδια ολο ξυπνουσε να φαει!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, nanoula90 είπε:

Εχουμε 20 βαθμους σταθερα στο σπιτι. Εχει σε ολο το σωμα, απλα στο κεφαλι ειναι πιο εντονο. Ναι θα τον παω σε δερματολογο γιατι το χει πολυ καιρο και δεν στρωνει. Ασεεε. Ολο ζυζι δεν λες τπτ!!! Και επισης ολο αγκαλια. Μολις τον αφησω καπου για να κανω καμια δουλεια ξεκιναει!!! Δοκιμασα μαρσιπο μηπως του αρεσει και κλαιει. Αχ μωρε η μικρουλα σουου.. μεγαλωνειειει!!! 

Ωχ ουτε μαρσιπο εμενα της αρεσε παρα πολυ κοιμοταν κιολας. Ειναι ακομα μικρουλης σε λιγο θα κάθεται μονος του να χαζεύει. Στο ριλαξ; 


5mtvp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 15 λεπτά , Alex. Arap είπε:

Ωχ ουτε μαρσιπο εμενα της αρεσε παρα πολυ κοιμοταν κιολας. Ειναι ακομα μικρουλης σε λιγο θα κάθεται μονος του να χαζεύει. Στο ριλαξ; 

Ουτε το ριλαξ του αρεσει. Μονο αγκαλιτσες και παιχνιδακια θελει το σκατιαρικο μου

  • Μου αρέσει 1

0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Katerina-90 είπε:

Πολυ καλα παμε με τον υπνο.. κοιμαται κατα τις 11-12 το βραδυ και κοιμαται συβεχομενες 5-6 ωρες μετα σηκωνεται τρωει και ξανακοιμαται κανενα 4ωρο... και με αποκλειστικο θηλασμο παρακαλω!!! Βεβαια μεσα στην μερα δεν κοιμομαστε πολυ ωρα!!! 20λεπτα -μισαωρα!!! Αλλα νομιζω ειμαστε μια χαρα.. σε σχεση με την αρχη που κοιμοταν ελαχιστα και τα βραδια ολο ξυπνουσε να φαει!!

Οοο τελεια και εσεις εμεις να δουμε ποτε θα στρωσουμε!


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 23 λεπτά , nanoula90 είπε:

Ουτε το ριλαξ του αρεσει. Μονο αγκαλιτσες και παιχνιδακια θελει το σκατιαρικο μου

Ωχ ειναι απο τωρα μαμακιας κανονισε τι θα κάνεις στην νυφη κακομοίρα μου!!!!! 

  • Χαχα 1

5mtvp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 43 λεπτά , Katerina-90 είπε:

Δεν κοιμαστε καλα εσεις;; ξυπνατε συχνα;;

Αααχ τετοια ακουω κ ζηλευωωωωω ,ποσο ειναι εσενα κ ποτε αρχισε να φτιαχνει??εμεις με το κιαλι το 4 ωρο κ με πολυ ανησυχο υπνο ολο στριφογυρναει το κεφαλι σαν να χει παρει τιποτα κ ειμαστε 2 μιση μηνων κ εχω απελπιστει σκεφτομαι να δωσω ξενο το βραδυ μπας κ κοιμηθει δεν αντεχω αλλο αυπνια


7We5p3.png

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, Dimitra K είπε:

Αααχ τετοια ακουω κ ζηλευωωωωω ,ποσο ειναι εσενα κ ποτε αρχισε να φτιαχνει??εμεις με το κιαλι το 4 ωρο κ με πολυ ανησυχο υπνο ολο στριφογυρναει το κεφαλι σαν να χει παρει τιποτα κ ειμαστε 2 μιση μηνων κ εχω απελπιστει σκεφτομαι να δωσω ξενο το βραδυ μπας κ κοιμηθει δεν αντεχω αλλο αυπνια

2μιση μηνων περιπου ειμαστε και εμεις!!! Εχουμε 3-4 εβδομαδες που εχουμε στρωσει!!! Ειναι στο παιδι νομιζω!! Μην αγχωνεσαι θα στρωσει.. και εγω ειχα κουραστει πολυ.. λιγακι υπομονη και θα αρχισει και σενα να κοιμαται παραπανω!!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 55 λεπτά , Katerina-90 είπε:

2μιση μηνων περιπου ειμαστε και εμεις!!! Εχουμε 3-4 εβδομαδες που εχουμε στρωσει!!! Ειναι στο παιδι νομιζω!! Μην αγχωνεσαι θα στρωσει.. και εγω ειχα κουραστει πολυ.. λιγακι υπομονη και θα αρχισει και σενα να κοιμαται παραπανω!!

Καλημερα κορίτσια;;; εμενα για δεύτερη μέρα κοιμάται συνεχόμενα 5,5 ώρες τον ταισα κ ξανά κοιμάται... Ακομα ενα 6 ωρο θα κοιμάται πιστεύω .ετσι ξαφνικα ξεκίνησε. Βασικά εχω κανει μια αλλαγή.. Ενω τον είχα κ κοιμοταν σε σεντόνι πάνω τωρα τον εχω βάλει σε ενα σαν υπνόσακο κ είναι πιο ζεστός μαλλον κ χουχουλιαζει ...εαν είναι αυτό που να το ξερα πιο μπροστά! 

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Cath3rine είπε:

Καλημερα κορίτσια;;; εμενα για δεύτερη μέρα κοιμάται συνεχόμενα 5,5 ώρες τον ταισα κ ξανά κοιμάται... Ακομα ενα 6 ωρο θα κοιμάται πιστεύω .ετσι ξαφνικα ξεκίνησε. Βασικά εχω κανει μια αλλαγή.. Ενω τον είχα κ κοιμοταν σε σεντόνι πάνω τωρα τον εχω βάλει σε ενα σαν υπνόσακο κ είναι πιο ζεστός μαλλον κ χουχουλιαζει ...εαν είναι αυτό που να το ξερα πιο μπροστά! 

Αντε ειδες στρωνει σιγα σιγα και εσενα!!!Εγω την εχω στη κουνια της και εχω την κουβερτα στρωμενη απο κατω και απο τις ακρες την σκεπαζω και απο πανω!!! Κ απο πανω βαζω και μια λεπτουλα κουβερτα ετσι μ ειχε πει ο γιατρος να τη βαζω δεν ξερω!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...