Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 ώρες πρίν, Eflenew είπε:

      Μέχρι πόσα κιλά είναι υγιές να πάρουμε? Μιλώ για ένα μωρό όχι για δίδυμα.

      Εγώ σε αυτή την εμβρυομεταφορα τα πήρα τα utrogestan από το στόμα και μου έφεραν τρελή θολούρα και ζάλη...δυσκολεύομουν πολύ στη δουλειά...σε παλιότερες φορές δε με είχαν επηρεάσει τόσο. Παρολαυτα τα προτιμω απο το στομα ...κολπικα βάζω vasclor και cyclacur και με αγχώνει...και γιατι πεφτουν καποιες φορες αρα δε ξέρω αν απορροφάται όλο και μαζεύει η περιοχή vasclor μετά από πολλές μέρες, δεν απορροφάται όλη και είναι μια μόνιμη υγρασία στην περιοχή που ευνοεί την ανάπτυξη μυκητων...καπου το διαβασα. ..δε ξερω αν ισχυει 100%. Άρα παρολη τη θολούρα αν μπορούσα θσ τα έπαιρνα όλα από στόμα.. 

      Όλα να σου πάνε καλά!!! Να πάρεις μια τεράστια χοριακη!!!! 🙏

      Και εγω το ζόρι στη δουλειά σκεφτόμουν και είπα να το αποφύγω! Αφού το διαχειρίζεσαι μπράβο! Δεν έχεις κ άδικο για την απορρόφηση, αλλα τη δουλίτσα του ελπίζω να την κάνει έστω και έτσι!! 

      Αχ σε ευχαριστώ πολύ!! Ανταποδίδω την υπέροχη ευχή!! Να είναι η τυχερή σου!! 😍

      πρίν από 30 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Δεν τις  έκανα σήμερα αυτές,μόνο ΑΜΗ έκανα.Παιζουν ρόλο αυτές λες?

      Εγώ έχω μόνο ένα εμβρυακι ακόμα.. ευτυχώς που έχω την κορούλα μου,νιώθω πως δεν θα μπορέσω να κάνω άλλο παιδί..δεν αισθάνομαι καθόλου καλά,δεν ξέρω 

      Εγω απο τη μοναδικη ωοληψια που εκανα και εύχομαι να είναι και η τελευταία (με καλη ΑΜΗ για την ηλικια μου) καταλαβα αυτο που ακουγα και ακουω τοσο καιρο! Δεν θελουμε πολλα, αλλα λιγα και ποιοτικά! Να χαιρεσαι το παιδακι σου και να εχεις θετικη σκεψη! Μπορει και αυτο το εμβρυακι να ειναι το τυχερο και στο ευχομαι!!!

Θα γίνουμε Γονείς τον Δεκέμβριο του 2018 :-)


Recommended Posts

10 ώρες πρίν, Katerina-90 είπε:

Δεν κοιμαστε καλα εσεις;; ξυπνατε συχνα;;

Καλημερα στα κοριτσια! Τωρα π ειναι αρρωστη ξυπναει 4-5φορες αλλα δεν ζηταω και πολλα αλιμονο,, οταν δεν ειναι αρρωστη 1-2φορες ξυπναει αλλα 1της δινω γαλα μπας κ μ κωψει την δευτερη φορα! Την εχω σε δικο της δωματιο στο κρεβατι της εχουμε κανει βηματα θεωρω απο εκει π κοιμοταν μονο στο ρηλαξ κ πουθενα αλλου.....το πρωι δεν κοιμαται σχεδον καθολου ενα μισαωρο στις 10η ωρα αλλα το μεσημερι την παιρνω στο κρεβατι μ μετα το γαλα 2η ωρα και κοιμαμαστε αγγαλια καμια ωρα στις καλες μας και μετα μπορει κανα μισαωρο κατα τις 8μιση(αυτο οταν το κοιμαται,,,το κοιμαται χωρις κουνημα μονη της στον καναπε) και μετα το βραδυ 10η ωρα κοιμαται σταθερα αντε μπορει απο τις 10παρα δεκα μεχρι και 10κ10 εχουμε οριο! Αλλα οπως ελεγε κ η συγχωρεμενη η γιαγια μου το πρωι ας σκαρφαλωνει στα πολυφωτα κ τα κουρτινοξυλα το βραδυ να κοιμαται ειναι το θεμα! Κ συμφωνω απολυτα με αυτο..η μερα περναει το βραδυ ειναι δυσκολο αρα θεωρω πως ειμαστε καλα αν κ θα μπορουσαμε και καλυτερα αλλα κ χειροτερα οποτε δοξα τω Θεω!


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

10 ώρες πρίν, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Καλημερα στα κοριτσια! Τωρα π ειναι αρρωστη ξυπναει 4-5φορες αλλα δεν ζηταω και πολλα αλιμονο,, οταν δεν ειναι αρρωστη 1-2φορες ξυπναει αλλα 1της δινω γαλα μπας κ μ κωψει την δευτερη φορα! Την εχω σε δικο της δωματιο στο κρεβατι της εχουμε κανει βηματα θεωρω απο εκει π κοιμοταν μονο στο ρηλαξ κ πουθενα αλλου.....το πρωι δεν κοιμαται σχεδον καθολου ενα μισαωρο στις 10η ωρα αλλα το μεσημερι την παιρνω στο κρεβατι μ μετα το γαλα 2η ωρα και κοιμαμαστε αγγαλια καμια ωρα στις καλες μας και μετα μπορει κανα μισαωρο κατα τις 8μιση(αυτο οταν το κοιμαται,,,το κοιμαται χωρις κουνημα μονη της στον καναπε) και μετα το βραδυ 10η ωρα κοιμαται σταθερα αντε μπορει απο τις 10παρα δεκα μεχρι και 10κ10 εχουμε οριο! Αλλα οπως ελεγε κ η συγχωρεμενη η γιαγια μου το πρωι ας σκαρφαλωνει στα πολυφωτα κ τα κουρτινοξυλα το βραδυ να κοιμαται ειναι το θεμα! Κ συμφωνω απολυτα με αυτο..η μερα περναει το βραδυ ειναι δυσκολο αρα θεωρω πως ειμαστε καλα αν κ θα μπορουσαμε και καλυτερα αλλα κ χειροτερα οποτε δοξα τω Θεω!

Εεε μια χαρα ειστε κ εσεις!!! Ολα τα μωρακια οταν ειναι αρρωστα ειναι πολυ ανυσηχα!!! Ισχυει οτι το βασικο ειναι να κοιμουνται βραδυ!!! Η μερα καπως περναει... 

Να σας ρωτησω βρε κοριτσια τι ρουχαλακια τους φορατε εσεις;;;εμεις ειμαστε με τα φορμακια δεν της βαζω παντελονακια μπλουζακια ακομα!!! Επισης το βραδυ τα αλλαζετε ρουχα βαζετε πιτζαμακια;; εμεις με το φορμακι που ειμαστε την μερα με αυτο κοιμομαστε!!!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , Katerina-90 είπε:

Εεε μια χαρα ειστε κ εσεις!!! Ολα τα μωρακια οταν ειναι αρρωστα ειναι πολυ ανυσηχα!!! Ισχυει οτι το βασικο ειναι να κοιμουνται βραδυ!!! Η μερα καπως περναει... 

Να σας ρωτησω βρε κοριτσια τι ρουχαλακια τους φορατε εσεις;;;εμεις ειμαστε με τα φορμακια δεν της βαζω παντελονακια μπλουζακια ακομα!!! Επισης το βραδυ τα αλλαζετε ρουχα βαζετε πιτζαμακια;; εμεις με το φορμακι που ειμαστε την μερα με αυτο κοιμομαστε!!!

Εγω τα σταματησα τα φορμακια γιατι ενω σε παχος ηταν καλα σε υψος δεν μας εκαναν τα 3μηνων κ ετσι πηρα παντελονακια με κλειστο ποδαρακι και μπλουζακια σετακια με την minnie συγκεκριμενα κ της φοραω αυτα για 4μηνων οχι δεν αλλαζουμε εμεις με αυτα π ειναι την ημερα με αυτα την αφηνω κ βραδυ εκτος και αν κανουμε μπανιο τοτε αλλαζουμε αλλα με αυτα την αφηνω το πρωι π θα ξυπνησει!


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Εγω τα σταματησα τα φορμακια γιατι ενω σε παχος ηταν καλα σε υψος δεν μας εκαναν τα 3μηνων κ ετσι πηρα παντελονακια με κλειστο ποδαρακι και μπλουζακια σετακια με την minnie συγκεκριμενα κ της φοραω αυτα για 4μηνων οχι δεν αλλαζουμε εμεις με αυτα π ειναι την ημερα με αυτα την αφηνω κ βραδυ εκτος και αν κανουμε μπανιο τοτε αλλαζουμε αλλα με αυτα την αφηνω το πρωι π θα ξυπνησει!

Και εμας αυτα που ηταν 1-3 μας μικρυναν.  Καποια που ρχω 2-4 της ειναι ακριβως.. στο υψος και εμας ειναι το θεμα.. ειναι 63 cm ηδη η ζουζουνα.. και εχω και καποια 3-6 φορμακοα... εχω και παντελονακια με μπλουζακια που μας εχουν φερει και δεν ξερω αν βολευουν... και αν ειναι ανετα και για υπνο!! Δεν ειναι κλειστα απο κατω θελουν καλτσακια δλδ!!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 33 λεπτά , Katerina-90 είπε:

Και εμας αυτα που ηταν 1-3 μας μικρυναν.  Καποια που ρχω 2-4 της ειναι ακριβως.. στο υψος και εμας ειναι το θεμα.. ειναι 63 cm ηδη η ζουζουνα.. και εχω και καποια 3-6 φορμακοα... εχω και παντελονακια με μπλουζακια που μας εχουν φερει και δεν ξερω αν βολευουν... και αν ειναι ανετα και για υπνο!! Δεν ειναι κλειστα απο κατω θελουν καλτσακια δλδ!!

Ααα χωρις ποδαρακι κλειστο δεν νομιζω κ εγω να σας βολεψει θα της μαζευεται πανω....εμας ειναι κλειστα κ μας βολευουν πολυυυ τα επομενα σετακια π εχω κ ειναι κολανακια κ μπλουζακια σετακια 6-9μηνων π θα της τα βαλω απο τον επομενο μηνα ειναι χωρις κλειστο ποδαρακι αλλα μαλλον θα το βαζω μεσα στα καλτσακια για να μην ανεβαινει!!! Αχχχ αυτο το υψος τα κοριτσια μας!


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημερα κοριτσακια καλο μηνα,,καλη ανοιξη να εχουμε!!! 

Ενα δυσκολο βραδυ περασαμε πιστευω οταν αρχισει να γινεται καλυτερα να κοιματσι κ καλυτερα!!! κοιμηθηκε 10κ μιση και ξυπνησε 4 εφαγε κ δεν ξανακοιμηθηκε ευτυχως 6η ωρα την πηρε ο αντρας μ κ ξαπλωσα 1μιση ωριτσα....

Τι κανετε;;


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου καλημέρα και καλό μήνα!!! Πήγαμε την Τετάρτη και κάναμε υπέρηχο Γοπ και πυλωρου.. ολα βγήκαν καλά κ το μόνο που εχει ο μικρούλης ειναι παλινδρόμηση μετρίου βαθμού.. Οπότε συνεχίζουμε με epadoren για αποφυγή οισοφαγιτιδας κι επίσης αλλάξαμε το γαλατακι.. απο novalac ar σε novalac ar digest και ομολογώ να πω πως απο το πρώτο γευμα με το καινούριο γαλα μεχρι και αυτη τη στιγμή που μιλάμε δεν εχει βγαλει σταγόνα γαλατακι!! Εχθές ηταν πολύ ευδιάθετος, γέλαγε έπαιζε κλπ.. Οπότε πιστεύω παμε καλα..!!! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια! Τι κάνετε; Εμείς τρώμε και ετοιμαζόμαστε να βγούμε βόλτα! 

Βαλεντινα μου περαστικά στο κοριτσάκι σου. Εμεις για τα ρουχαλάκια που λέτε φοράμε παντελόνια- μπλουζακια με καλτσακι αν είναι ανοιχτό από κάτω απλά παίρνω αυτά που πιάνουν το μπλουζάκι στη ζώνη του παντελονιού για να μην ανεβαινει πάνω το μπλουζάκι. Τα παντελόνια δεν του ανεβαίνουν. Έχουμε και με κλειστό ποδαράκι ένα δύο. Από φορμακια λίγα του κάνουν και δεν θα πάρω αλλά γιατί μετά που θα ανοίξει ο καιρός δεν τα φοράνε. 

Κατά τα άλλα μια χαρά ξυπνάμε το βράδυ ανά δύο με δυόμισι ωρες να φάμε, αλλά το συνήθισα μπορώ να πω αφού κοιμόμαστε μαζί. 

Άσε που το πρωί όταν είναι να σηκωθούμε μου σκάει κάτι χαμόγελα!!!! 


 

U9Tvp2.png
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 16 λεπτά , kathyv25 είπε:

Καλημέρα κορίτσια! Τι κάνετε; Εμείς τρώμε και ετοιμαζόμαστε να βγούμε βόλτα! 

Βαλεντινα μου περαστικά στο κοριτσάκι σου. Εμεις για τα ρουχαλάκια που λέτε φοράμε παντελόνια- μπλουζακια με καλτσακι αν είναι ανοιχτό από κάτω απλά παίρνω αυτά που πιάνουν το μπλουζάκι στη ζώνη του παντελονιού για να μην ανεβαινει πάνω το μπλουζάκι. Τα παντελόνια δεν του ανεβαίνουν. Έχουμε και με κλειστό ποδαράκι ένα δύο. Από φορμακια λίγα του κάνουν και δεν θα πάρω αλλά γιατί μετά που θα ανοίξει ο καιρός δεν τα φοράνε. 

Κατά τα άλλα μια χαρά ξυπνάμε το βράδυ ανά δύο με δυόμισι ωρες να φάμε, αλλά το συνήθισα μπορώ να πω αφού κοιμόμαστε μαζί. 

Άσε που το πρωί όταν είναι να σηκωθούμε μου σκάει κάτι χαμόγελα!!!! 

Ευχαριστω κοπελα μ...ναι τα φορμακια εμεις τα σταματησαμε εδω κ ενα μηνα σχεδον πιο πολυ μ αρεσει να την βλεπω με σετακια πανω κατω τρελενομαι...αα κ εσεις ξυπνατε συχνα μαλιστα δεν ειμαι μονη τελεια!!! 

Εμεις το πρωι π ξυπναμε παω την παιρνω αν εχει ξυπνησει απο το δωματιο της ερχομαστε στο σαλονι την αφηνω στον καναπε διπλα μ,μου κανει παραπονα λεει τα δικα της ενα μισαωρο με γελια χαμογελα φωνες λογια κ μετα αλλαζουμε κ τρωμε χαχα!!!!

Κοριτσια μην κοροιδεψετε αλλα χθες ειπε μπαμπα κ οχι μια φορα π λεμε μπορει να της βγηκε καταλαθος αλλα 3φορες την ειχε ο αντρας μ αγγαλια εγω μιλουσα με την μαμα μ στο τηλ κ παθαμε πλακα ολοι μαζι αφου το φωναζε ο δε αντρας μ κοντεψε να κατουρηθει πανω του απο χαρα κ συγκινηση!!! Δεν ειναι νωρις;;; αν κ μ ειπε η παιδιατρος την τεταρτη π πηγαμε οτι ειναι πολυ φλυαρη κ θα μιλησει υπερβολικα γρηγορα αλλα κ παλι,,,απο την αλλη τι να κανει η καημενη ολη μερα οι δυο μας δεν εχω που να μιλησω κ τα λεω σε αυτην αναγκαστικα το καημενο θα μαθει να μιλαει γρηγορα για να μ λεει αντε σκασε λιγο ρε μανα ολο μιλας χα χα χα!!!

  • Χαχα 1

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

On 28/2/2019 at 9:32 ΠΜ, Katerina-90 είπε:

Αντε ειδες στρωνει σιγα σιγα και εσενα!!!Εγω την εχω στη κουνια της και εχω την κουβερτα στρωμενη απο κατω και απο τις ακρες την σκεπαζω και απο πανω!!! Κ απο πανω βαζω και μια λεπτουλα κουβερτα ετσι μ ειχε πει ο γιατρος να τη βαζω δεν ξερω!!!

Κι εσενα χουχουλιαζει δλδ.. Μπορεί να τους αρέσει να νιώθουν ζεστασιά... Εγω ειχα σταματήσει να τον σκέπαζω πολυ γτ μου ιδρωνε! 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


5 ώρες πρίν, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Ευχαριστω κοπελα μ...ναι τα φορμακια εμεις τα σταματησαμε εδω κ ενα μηνα σχεδον πιο πολυ μ αρεσει να την βλεπω με σετακια πανω κατω τρελενομαι...αα κ εσεις ξυπνατε συχνα μαλιστα δεν ειμαι μονη τελεια!!! 

Εμεις το πρωι π ξυπναμε παω την παιρνω αν εχει ξυπνησει απο το δωματιο της ερχομαστε στο σαλονι την αφηνω στον καναπε διπλα μ,μου κανει παραπονα λεει τα δικα της ενα μισαωρο με γελια χαμογελα φωνες λογια κ μετα αλλαζουμε κ τρωμε χαχα!!!!

Κοριτσια μην κοροιδεψετε αλλα χθες ειπε μπαμπα κ οχι μια φορα π λεμε μπορει να της βγηκε καταλαθος αλλα 3φορες την ειχε ο αντρας μ αγγαλια εγω μιλουσα με την μαμα μ στο τηλ κ παθαμε πλακα ολοι μαζι αφου το φωναζε ο δε αντρας μ κοντεψε να κατουρηθει πανω του απο χαρα κ συγκινηση!!! Δεν ειναι νωρις;;; αν κ μ ειπε η παιδιατρος την τεταρτη π πηγαμε οτι ειναι πολυ φλυαρη κ θα μιλησει υπερβολικα γρηγορα αλλα κ παλι,,,απο την αλλη τι να κανει η καημενη ολη μερα οι δυο μας δεν εχω που να μιλησω κ τα λεω σε αυτην αναγκαστικα το καημενο θα μαθει να μιλαει γρηγορα για να μ λεει αντε σκασε λιγο ρε μανα ολο μιλας χα χα χα!!!

Χαχαχααχ μπράβο στο κορίτσι σου... Εμενα λεει ναι.. αγκού... Κ μια δυο φορές κατι σαν μαμά... !

Εγω κορίτσια εχω κατά ευχαριστηθεί τα παντελονακια με κλειστά πόδια.. Τα οποια φοράμε μεσα στο σπίτι κ για ύπνο.  Εγω οταν βγαίνουμε εξω τον φοράω το τζινακι με φορμακι μαύρο απο μεσα κοντομανικο... Πουκάμισο ανοιχτό.. Κ ζακετάκι απο πανω..κ καλτσουλες κ παπούτσια!!! Η μια σαλοπετα σε ολόσωμο Κορμάκι.. Εχω κ μια υπέροχη φορμα ολόσωμη adidas αλλα εμ ανοιχτά ποδια κ αυτη οποτε βαζω τα παπούτσια ... Η αλήθεια είναι τον ντυνω διαφορετικά εξω.. (Αναλογα πως ντυνόμαστε εμεις)χαχααχαχααχαχααχα 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 15 λεπτά , Cath3rine είπε:

Χαχαχααχ μπράβο στο κορίτσι σου... Εμενα λεει ναι.. αγκού... Κ μια δυο φορές κατι σαν μαμά... !

Εγω κορίτσια εχω κατά ευχαριστηθεί τα παντελονακια με κλειστά πόδια.. Τα οποια φοράμε μεσα στο σπίτι κ για ύπνο.  Εγω οταν βγαίνουμε εξω τον φοράω το τζινακι με φορμακι μαύρο απο μεσα κοντομανικο... Πουκάμισο ανοιχτό.. Κ ζακετάκι απο πανω..κ καλτσουλες κ παπούτσια!!! Η μια σαλοπετα σε ολόσωμο Κορμάκι.. Εχω κ μια υπέροχη φορμα ολόσωμη adidas αλλα εμ ανοιχτά ποδια κ αυτη οποτε βαζω τα παπούτσια ... Η αλήθεια είναι τον ντυνω διαφορετικά εξω.. (Αναλογα πως ντυνόμαστε εμεις)χαχααχαχααχαχααχα 

Μπραβο ο κουκλος σου ......εγω ακομα δεν την ντυνω ιδιαιτερα για εξω γιατι συνηθως δεν βγαζουμε καν το φορμακι εξοδου χαχα!!!! Ας ανοιξει ο καιρος κ τοτε σιγουρα θα της βαλω κ τα παπουτσακια και κολανακια με μπλουζακια κ μπολερο απο πανω κ κορδελα στα μαλλια για τσαχπινια!!!!


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 13 λεπτά , ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Μπραβο ο κουκλος σου ......εγω ακομα δεν την ντυνω ιδιαιτερα για εξω γιατι συνηθως δεν βγαζουμε καν το φορμακι εξοδου χαχα!!!! Ας ανοιξει ο καιρος κ τοτε σιγουρα θα της βαλω κ τα παπουτσακια και κολανακια με μπλουζακια κ μπολερο απο πανω κ κορδελα στα μαλλια για τσαχπινια!!!!

Αχ μωρέ τα κοριτσακια έχουν αλλη χάρη κ αλλη ευκολία στα ψώνια θα πω χαχαχααχ χτες πηγαμε σε εμπορικό  κ, οηγα στα παιδικά μαγαζια... Θελω να βρω παντελονακια με τα πατουσάκια μεσα μ δεν βρισκω.. Ολα είναι σαν πυτζαμακια... Κ ειχε για τα κορίτσια. Κολαν. Καλσον ..ολοσωμα με κλειστά πατουσάκια... Ολα.  Αδικία χαχαχαχα δεν πειράζει ομως. Θα τ αντέξω!! Ευτυχώς κάθεται κ τον ντυνω δεν εχω πρόβλημα του αρέσει! Κι εμείς κ φόρμα εξόδου να φοράμε ντυνόμαστε! Χαχαχαχα

Πως είναι η μικρη σου σήμερα;; 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , Cath3rine είπε:

Αχ μωρέ τα κοριτσακια έχουν αλλη χάρη κ αλλη ευκολία στα ψώνια θα πω χαχαχααχ χτες πηγαμε σε εμπορικό  κ, οηγα στα παιδικά μαγαζια... Θελω να βρω παντελονακια με τα πατουσάκια μεσα μ δεν βρισκω.. Ολα είναι σαν πυτζαμακια... Κ ειχε για τα κορίτσια. Κολαν. Καλσον ..ολοσωμα με κλειστά πατουσάκια... Ολα.  Αδικία χαχαχαχα δεν πειράζει ομως. Θα τ αντέξω!! Ευτυχώς κάθεται κ τον ντυνω δεν εχω πρόβλημα του αρέσει! Κι εμείς κ φόρμα εξόδου να φοράμε ντυνόμαστε! Χαχαχαχα

Πως είναι η μικρη σου σήμερα;; 

Καθε μερα κ καλυτερα λιγο μπουκωμα λιγο βηχας λιγο διαρροια εχουμεαλλα ενταξει απο τις αλλες μερες πολυ καλυτερα....να σου πω εγω τα σετακια τα πηρα απο το ιντερνετ κ ειχε κ πολυ ωραια αγοριστικα με κλειστα ποδαρακια σε καλες τιμες αν θες ριξε μια ματια smbabyshop.gr....οντως αλλη ποικιλια για τα κοριτσακια!!!


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 11 λεπτά , ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Καθε μερα κ καλυτερα λιγο μπουκωμα λιγο βηχας λιγο διαρροια εχουμεαλλα ενταξει απο τις αλλες μερες πολυ καλυτερα....να σου πω εγω τα σετακια τα πηρα απο το ιντερνετ κ ειχε κ πολυ ωραια αγοριστικα με κλειστα ποδαρακια σε καλες τιμες αν θες ριξε μια ματια smbabyshop.gr....οντως αλλη ποικιλια για τα κοριτσακια!!!

Ααα θα μπω να δω γτ δεν βρίσκω... Κ ετσι του παίρνω σετακια μπλουζάκια με τζιν.. Τωρα του αγόρασα τζιν σε φόρμα γτ ειχε εκπτώσεις στα prenatal k ta benetton γινόταν χαμός! Κ μπήκα τυχαία κ πήρα... Σκέψου πήρα  ζευγάρια καλτσουλες απο 9€-  2,50€..

Για κοριτσάκια ειχε παρά πολλα..... Πολλες επιλογές...! Φορέματα.. Ολόσωμες φόρμες.. Κολαν.. Μπαλέρο.. Αλλο στυλ! Τωρα που κλείσαμε τα βαφτιστικα βα δεις πως θα ναι... Μορτης χαχαχααχ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...