Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 9 ώρες πρίν, Faith22 είπε:

      😳Πόσο λυπάμαι.Εσύ από τι έχασες το μωράκι σου?Η ξαδέρφη μου θρόμβωση στον ομφάλιο λώρο περιμένουμε κ τα αποτελέσματα της νεκροψίας βέβαια αλλά μάλλον αυτό ήταν.

      Ακριβώς αυτό που είπες,θύμωσε η μαία κ ο γιατρός,μου έστειλε να με μαλώσει.

      Α να σου πω... καλύτερα μου φαίνεται που δεν θα μπεις στο χώρο των χοριακων,πολύ αγχωτικό κομμάτι κ αυτό.

      Και εγώ κάποια θρόμβωση έπαθα και δεν αιματονωταν καλά το μωρό στη δεξιά πλευρά. Μέχρι τότε είχα κάνει β επιπέδου και ντοπλερ και κανένας γιατρός δεν είχε δει τίποτα (πχ είχε ένα νεφρό). Επίσης έκανα αντιπηκτικες τις οποίες είχα σταματήσει στο ενδιάμεσο για κανένα δίμηνο. Η ξαδέρφη σου έκανε; Η γενετιστρια μου είπε ότι και όλο το διάστημα να έκανα, αν ήταν να το παθω, θα το πάθαινα. Ήταν η πρώτη εξωσωματική και είχα θετικό τεστ. Έχουν περάσει 2 χρόνια και σε όλες τις επόμενες προσπαθεις, τίποτα!ας ελπίσουμε να συμβεί μες το 24!! Με το καλό τα διδυμακια σου!!γερά και καλότυχα να είναι ❤️❤️

Θα γίνουμε Γονείς τον Δεκέμβριο του 2018 :-)


Recommended Posts

πρίν από 3 λεπτά , Cath3rine είπε:

Ααα θα μπω να δω γτ δεν βρίσκω... Κ ετσι του παίρνω σετακια μπλουζάκια με τζιν.. Τωρα του αγόρασα τζιν σε φόρμα γτ ειχε εκπτώσεις στα prenatal k ta benetton γινόταν χαμός! Κ μπήκα τυχαία κ πήρα... Σκέψου πήρα  ζευγάρια καλτσουλες απο 9€-  2,50€..

Για κοριτσάκια ειχε παρά πολλα..... Πολλες επιλογές...! Φορέματα.. Ολόσωμες φόρμες.. Κολαν.. Μπαλέρο.. Αλλο στυλ! Τωρα που κλείσαμε τα βαφτιστικα βα δεις πως θα ναι... Μορτης χαχαχααχ

Ναι να μπεις εγω της πηρα 4σετακια το ενα 8€ με την minnie τα εχει σε καλες τιμες! 

Εμεις θα την βαφτισουμε καλοκαιρι ανυπομονω να της βαλω σορτς φορεματακια τρελααα!!!!


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 2 λεπτά , ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Ναι να μπεις εγω της πηρα 4σετακια το ενα 8€ με την minnie τα εχει σε καλες τιμες! 

Εμεις θα την βαφτισουμε καλοκαιρι ανυπομονω να της βαλω σορτς φορεματακια τρελααα!!!!

Μπήκα τωρα κ έριξα μια ματια εχει αρκετα γι αγοράκι ετσι με τα ποδαρακια μεσα.. Εσυ τα πήρες;; ειναι ποιοτικά καλα::;;;

Εμείς Μάϊο. Κ του πηρα παντελόνι με πουκάμισο κ γιλέκο.. Παπιγιόν κ τιραντες χαχααχαχα θα χει πολυ φαση ανυπομονώ να του τα βάλω! Επειδη ειναι κολεξιόν ανοιξη καλοκαίρι δεν εχει πανωφόρι.. Οποτε ειπα μήπως του πάρουμε μια πλεκτη ζακετουλα γι απο πανω! 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 13 λεπτά , Cath3rine είπε:

Μπήκα τωρα κ έριξα μια ματια εχει αρκετα γι αγοράκι ετσι με τα ποδαρακια μεσα.. Εσυ τα πήρες;; ειναι ποιοτικά καλα::;;;

Εμείς Μάϊο. Κ του πηρα παντελόνι με πουκάμισο κ γιλέκο.. Παπιγιόν κ τιραντες χαχααχαχα θα χει πολυ φαση ανυπομονώ να του τα βάλω! Επειδη ειναι κολεξιόν ανοιξη καλοκαίρι δεν εχει πανωφόρι.. Οποτε ειπα μήπως του πάρουμε μια πλεκτη ζακετουλα γι απο πανω! 

Ναι πηρα πολυ καλη ποιοτητα δεν το περιμενα να σου πω την αληθεια αλλα ειναι τελεια!!!

Αχχχχ μικρος γαμπρουλης φανταζομαι για φαγωμα θα ειναι ναι καλα εκανες κ πηρες ζακετουλα για απο πανω μαιο δεν εχει κ παρα πολυ ζεστη!!!


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 10 λεπτά , ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Ναι πηρα πολυ καλη ποιοτητα δεν το περιμενα να σου πω την αληθεια αλλα ειναι τελεια!!!

Αχχχχ μικρος γαμπρουλης φανταζομαι για φαγωμα θα ειναι ναι καλα εκανες κ πηρες ζακετουλα για απο πανω μαιο δεν εχει κ παρα πολυ ζεστη!!!

Αν κ εχω δει στο ίντερνετ λενε 25-26 βαθμους θα χει. Να δούμε!!! Ενα πανωφόρι χρειάζεται! 

Ετσι νομίζω.. Θα ναι μόνο για φαγωμα... Εσεις έχετε μπουτάκια κ διπλες;; εμενα έχει κ σε καθε αλλαγη πάνας κοντεύω να τα φαω χαχαα

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , Cath3rine είπε:

Αν κ εχω δει στο ίντερνετ λενε 25-26 βαθμους θα χει. Να δούμε!!! Ενα πανωφόρι χρειάζεται! 

Ετσι νομίζω.. Θα ναι μόνο για φαγωμα... Εσεις έχετε μπουτάκια κ διπλες;; εμενα έχει κ σε καθε αλλαγη πάνας κοντεύω να τα φαω χαχαα

Εχουμε αλλα εγω δεν κρατιεμαι σε καθε αλλαγη πανας κ μπανιο τρωω μπουτια χερια λαιμο μ@@@κι!!!! Χαχαχαχα μεχρι π κλαιει κ εκει σταματαω κ την ντυνω!!!


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

3 ώρες πρίν, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Εχουμε αλλα εγω δεν κρατιεμαι σε καθε αλλαγη πανας κ μπανιο τρωω μπουτια χερια λαιμο μ@@@κι!!!! Χαχαχαχα μεχρι π κλαιει κ εκει σταματαω κ την ντυνω!!!

Χαχαχαχαχ κλαίει ε;; εμενα γελάει ...κ μετα τον φυσάω στα μπουτάκια κ ακομα πιό πολύ γελάει.. Ειναι να τρελαίνεσαι!!!!

Να σε ρωτήσω βρε κορίτσι... Εσενα το γαλα ποσο σου πάει;;; 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Cath3rine είπε:

Χαχαχαχαχ κλαίει ε;; εμενα γελάει ...κ μετα τον φυσάω στα μπουτάκια κ ακομα πιό πολύ γελάει.. Ειναι να τρελαίνεσαι!!!!

Να σε ρωτήσω βρε κορίτσι... Εσενα το γαλα ποσο σου πάει;;; 

Κοιταξε πριν π επεινε ανα 3ωρες αρα 7γευματα αλλα 120-130μλ το γευμα πηγαινε 5μερες η συσκευασια των 800γρ τωρα π πινει 5γευματα των 150-170μλ παει 6μιση-7μερες αν δεν κανω λαθος εσενα;;


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 19 λεπτά , ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Κοιταξε πριν π επεινε ανα 3ωρες αρα 7γευματα αλλα 120-130μλ το γευμα πηγαινε 5μερες η συσκευασια των 800γρ τωρα π πινει 5γευματα των 150-170μλ παει 6μιση-7μερες αν δεν κανω λαθος εσενα;;

Εμένα ακόμα δεν έχει σταθεροποιηθεί  ..δλδ πότε πίνει 90 ποτε, 120 ποτε, 180 κ κάνα δύο φορές τώρα τελευταία 210..μας παει 7-8 μέρες.. Τα 800γρ.. Τωρα που κοιμάται ετσι 5-6 ώρες το βράδυ ξυπνάει κ τρωει μονοκοπανια 120 κ μετα ξανακοιμαται! 

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια απο Δευτερα εχει στα lidl ρουχαλακια για τα μπεμπακια μας!!! Εχει κατι παντελονακια και ζακετακια πολυ ωραια!! Και απο οτι μου εχουν πει τα ρουχα απο κει ειναι πολυ καλα ποιοτικα!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


9 ώρες πρίν, Cath3rine είπε:

Εμένα ακόμα δεν έχει σταθεροποιηθεί  ..δλδ πότε πίνει 90 ποτε, 120 ποτε, 180 κ κάνα δύο φορές τώρα τελευταία 210..μας παει 7-8 μέρες.. Τα 800γρ.. Τωρα που κοιμάται ετσι 5-6 ώρες το βράδυ ξυπνάει κ τρωει μονοκοπανια 120 κ μετα ξανακοιμαται! 

Καλημερα μανουλομπεμπακια!!!!

Ε ναι κ εμενα σταθερα δεν πινει εννοειται ποτε 100 ποτε 120 ποτε 150 ποτε 170 ποτε 200 αναλογως την ορεξη εμεις παντα το ιδιο τρωμε;;;


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Καλημερα μανουλομπεμπακια!!!!

Ε ναι κ εμενα σταθερα δεν πινει εννοειται ποτε 100 ποτε 120 ποτε 150 ποτε 170 ποτε 200 αναλογως την ορεξη εμεις παντα το ιδιο τρωμε;;;

Σωστα τα λες! Σήμερα έχει υπέροχη μέρα!!!  Ηλιοοοοο.... Θα, έχουμε έξοδο..δεν είναι για μεσα!! Να σημειώσω οτι πριν το παιδί δεν έβγαινα τοσο συχνα χαχαχαχαα 

Σήμερα η μικρη σου πως είναι;; 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Cath3rine είπε:

Σωστα τα λες! Σήμερα έχει υπέροχη μέρα!!!  Ηλιοοοοο.... Θα, έχουμε έξοδο..δεν είναι για μεσα!! Να σημειώσω οτι πριν το παιδί δεν έβγαινα τοσο συχνα χαχαχαχαα 

Σήμερα η μικρη σου πως είναι;; 

Εχει τελεια μερα οπως κ εχθες....ειναι καλυτερα ευτυχως επανηλθε κ η ορεξη 4μερες δεν μ ετρωγε κανονικα 60-90μλ με το ζορι χθες το βραδυω εφαγε 175μλ φαινεται οτι γινεται καλυτερα κ με τη ορεξη της το πρωι εφαγε 130! Ωραια θα ηταν να βγαιναμε αλλα δεν θελω να γινει χειροτερα τωρα π παει καλυτερα!!!! Πιστευω 9τ μηνα π εχω γενεθλια να ειναι καλα να βγουμε!


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Εχει τελεια μερα οπως κ εχθες....ειναι καλυτερα ευτυχως επανηλθε κ η ορεξη 4μερες δεν μ ετρωγε κανονικα 60-90μλ με το ζορι χθες το βραδυω εφαγε 175μλ φαινεται οτι γινεται καλυτερα κ με τη ορεξη της το πρωι εφαγε 130! Ωραια θα ηταν να βγαιναμε αλλα δεν θελω να γινει χειροτερα τωρα π παει καλυτερα!!!! Πιστευω 9τ μηνα π εχω γενεθλια να ειναι καλα να βγουμε!

Ο, παιδίατρος είπε να μην βγαίνεται;; γτ εξω αν βγείτε θ αλλαξει κ ο αέρας της.. Θ αλλαξει παραστάσεις...!!!βάλτην σε φοτμα εξόδου.. Με σκουφί... Με κουβερτούλα.. Εγω βαζω ΕΒΑ σαν αδιάβροχο πανω στο καρότσι αμα φοβάμαι για να μην αρρωστήσει! 

Να ρωτησω εχει κανενα κορίτσι backpack τσάντα -αλλαξιερα;;;; 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 38 λεπτά , Cath3rine είπε:

Ο, παιδίατρος είπε να μην βγαίνεται;; γτ εξω αν βγείτε θ αλλαξει κ ο αέρας της.. Θ αλλαξει παραστάσεις...!!!βάλτην σε φοτμα εξόδου.. Με σκουφί... Με κουβερτούλα.. Εγω βαζω ΕΒΑ σαν αδιάβροχο πανω στο καρότσι αμα φοβάμαι για να μην αρρωστήσει! 

Να ρωτησω εχει κανενα κορίτσι backpack τσάντα -αλλαξιερα;;;; 

Ναι την βγαλαμε τελικα ηρθαμε στα πεθερικα μου να την δουνε.... Την εβαλα σε φορμα εξοδου τις προηγουμενες μερες π ηταν χαλια με πολυ βηχα κ μπουκωμα δεν βγαιναμε μην γινει χειροτερα βγηκαμε την τσικνοπεμπτη πηγαμε για φαγητο στην ταβερνουλα π ειχαμε παει στη γιορτη μ δεν εχει κοσμο κ ειναι μισο για καπνιστες μισο για μη καπνιστες κ μεις εχουμε ποδοσακο ο οποιος συναντιεται με την κουκουλα του καροτσιου κ δεν περναει ο αερας!!!


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...