Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 hours ago, Eflenew said:

      Σήμερα είναι 9η ημέρα.. ήταν να κάνω αύριο χοριακη αλλά λόγω Κυριακής θα την κάνω Δευτέρα. Την προηγούμενη Παρασκευή εβαλα 2 βλαστοκυστες. Ξέρεις όμως τι με προβληματίζει? Ότι βγήκε τόσο αχνό 9η ημέρα...δεδομένου ότι κανονικά αύριο θα γινόταν η χοριακη θα έπρεπε να είχε πολύ πιο σκούρη γραμμή. Όχι τόσο αχνη μια μέρα πριν τη χοριακη...

      Δεν είναι καθόλου αχνό …. Είναι μια ωραιότατη γραμμή εγκυμοσύνης … εγώ έκανα σήμερα και είναι αχνη που κε το ζόρι φαίνεται και πέρασαν οι ώρες και φαίνεται ακόμα λίγοτερο σχεδόν καθόλου … με το καλό . Σπυ εύχομαι ολόψυχα μια μεγάλη χοριακη γιατί το αξίζεις και νομίζω ήρθε η ώρα να λάβεις το πολυπόθητο πλασματάκι σου ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Εννοείται πως θα ενημερώσω,αν και δεν βλέπω να προχωράει..Και εγώ πιστεύω πως το τεστ της @Eflenewδεν είναι απλά αχνό και θα δείξει καλή χοριακη🥰

      Άσε τα δεν βλέπω να προχωράει … θέλω αισιοδοξία … ολα καλα θα πάνε ! Εμένα μου έχουν μείνει κατάψυξη 4 βλαστοκυστες εκ των οποίων η μια είναι άριστη όπως αυτή που έβαλα όπως συζητήσαμε εάν δεν έχω επιτυχία τώρα θα έχω την επόμενη ! Αλλά ούτε έτσι θέλω να σκέφτομαι … γιατί να μην προσχωρήσουν βρε κορίτσια μου τα εμβρυακια μας ; Άντε να πάρουμε τα πάνω μας λίγο !! Εύχομαι αύριο μια γερη χοριακη !!!

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση??? κορίτσια την βοήθεια σας παρακαλώ!!!


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Φραουλίνο είπε:

Θεοστραβη! Ποιο τεστ είναι αυτό;; 

Άψογη, ιδανική!!! 

Σαλοσπιρ γιατί παίρνεις έχεις θρομβοφιλια; 

Σήμερα είσαι 27η; Αν είσαι έγκυος μπορεί το καφέ να μην είναι από περίοδο αλλά ακόμα να μη φαίνεται στο τεστ, τι μέρα είπες ένιωσες ωορηξια; 

σας ευχαριστώ πολυ κορίτσια! επειδή ειχα μια βιοχημικη πριν το 2ο παιδι στα αλλα 2 όπως κ τωρα θα παρω προληπτικά για να είμαστε καλυμμένη.

Just now, Emilly είπε:

Όλα τέλεια λοιπόν.αντε με το καλού όλα να πάνε ζουζούνα.

ευχαριστώ πολυ και στα δικά σας τωρα κοριτσια!!

  • Μου αρέσει 5

url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites

Just now, kons27 είπε:

Είναι το self clear...δεν ξέρω όμως γιατί βγήκε έτσι η γραμμή τ κ να παίζει κάποιο ρόλο...την Δευτέρα 2/11 είχα πάει γυναικολόγο κ Μ είπε ότι βλέπει τ αυγό Μ έτοιμο κ σ 2 μέρες τ πολύ θα κάνω ωορρηξία....

Αρα σήμερα είσαι από 12η το λιγότερο έως 14η μέρα από την ωορρηξια, λογικά θα έδειχνε το τεστ! Επίσης είναι λογικό να σου έρθει τώρα όπου να ναι περίοδος εφόσον έκανες τότε ωορρηξια.. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Φραουλίνο είπε:

Αρα σήμερα είσαι από 12η το λιγότερο έως 14η μέρα από την ωορρηξια, λογικά θα έδειχνε το τεστ! Επίσης είναι λογικό να σου έρθει τώρα όπου να ναι περίοδος εφόσον έκανες τότε ωορρηξια.. 

Ναι σωστά! Απλά Μ έκανε εντύπωση πως από 32 ημέρες κύκλο τώρα έκανα 27...

Link to comment
Share on other sites

Just now, SerafinaPekala είπε:

Δεν ξέρω αν ρώτησες την Ellidr μας ή εμανα χεχε εγώ πάντως μια χαρά περνάω από μήνα σε μήνα χάνω τις γόνιμες εε εκνευρίζομαι λίγο αλλά τι να κάνω, όχι τπτ αλλά άλλες ξεμενουν από τεστ εγώ έχω καβαντζα τζάμπα θα λήξουν χαχαχ

Αχ έτσι μπράβο ωραία όμορφη χορταστική χοριακη!! Αντε με το καλό τώρα να ηρεμήσεις και να το απολαύσεις!! 

Εσενα ρώτησα κοριτσι μου!!!!μα να θέλεις να κάνεις τεστ και να μη σε αφήνουν!αχαχαχα

Just now, *ζουζουνα*!!! είπε:

σας ευχαριστώ πολυ κορίτσια! επειδή ειχα μια βιοχημικη πριν το 2ο παιδι στα αλλα 2 όπως κ τωρα θα παρω προληπτικά για να είμαστε καλυμμένη.

ευχαριστώ πολυ και στα δικά σας τωρα κοριτσια!!

Τέλεια η χοριακη σου!!!θα πάνε ολα τέλεια θά δεις!με το καλο κοριτσακι μου!

Just now, kons27 είπε:

Ναι σωστά! Απλά Μ έκανε εντύπωση πως από 32 ημέρες κύκλο τώρα έκανα 27...

Ο κύκλος μπορεί και να αλλάξει...αλλα αν είδες μόνο μια σταγόνα καφέ και δεν έχεις δει τίποτα άλλο εμενα μ ακούγεται σαν καλο σημάδι!!!:grin:

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, kons27 είπε:

Ναι σωστά! Απλά Μ έκανε εντύπωση πως από 32 ημέρες κύκλο τώρα έκανα 27...

κοριτδακι μου αν οντως δεν εχεις δει τοτ αλλο μηπως ειναι εμφυτευση.επισης το τεστ αν ειναι εμφυτευση δεν θα έδειχνε τωρα γιατι σε αυτο φαίνεται αντε μια με 2 μερες πριν την αναμενόμενη περίοδο...και συνήθως μετα την εμφυτευση ανεβαίνει η χοριακη.

  • Μου αρέσει 1

url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites

20 ώρες πρίν, Emilly είπε:

Έχω ανοίξει θέμα στα ιατρικά θέματα γιατί θα σκάσω ρε σεις.ο μικρός από περισυ μου έχει βγάλει περιστοματικη δερματίτιδα τύπος ατοπικου.εκζεματος είναι έχω δώσει σκασμός λεφτά έχω πάρει τα πάντα όμως τα πάντα κ δεν γίνεται τίποτα φεύγει ξαναβγαίνει...από εσάς με τα μεγάλα παιδιά Tataki και agate  μήπως ξέρει καμία τι άλλο να κάνω....τα νεύρα μου ..το καημένο αν φάει κάτι που έχω καταλάβει πλέον σκόνη πάπρικας ντοριτος τσιπς κλπ κ πορτοκάλια κλπ δεν τον πρόλαβα κ έφαγε σε πάρτυ ντοριτος.βοηθεια...τα νεύρα μου...αφού είπα να το αφήσω χωρίς κρέμες τώρα που φούντωσε κ είμαστε καραντίνα να δω που θα πάει αυτό.

 

Πωπω.. Ταλαιπωριεται ο καημενουλης! Δεν ξέρω, ο δικός μου στο στόμα δε μου έβγαλε ποτέ κάτι. Στο σώμα μου έκανε έκζεμα και του έκανα ομοιοπαθητική. Περαστικά σας! 

18 ώρες πρίν, Feniamam είπε:

Κοριτσια μου συγγνώμη για το άσχετο της ερώτησης.γνωριζει καμία καμία καλή κ σχετικά οικονομική ενυδατικη κρεμουλα καθως  αφρολουτρο φιλικό στην εγκυμοσύνη. Νιώθω λίγο ξηρό το δέρμα μου επίσης φσγουριζομαι κ κάπου κάπου κ θέλω να ενυδατωνομαι.εβαζα μπεπανθολ αλλά κάπου διάβασα να μη τη προτιμάμαι στην εγκυμοσύνη.

Δοκιμασε Bio Oil. Εγώ το βάζω παντού!Και σώμα και πρόσωπο. Μετά το μπάνιο, κάνει το δέρμα βελούδινο. Δε με τρελαίνει η μυρωδιά του, έχει όμως αποτέλεσμα στο δέρμα. 

πρίν από 55 λεπτά , vasiliki2020 είπε:

 

 

πρίν από 59 λεπτά , *ζουζουνα*!!! είπε:

κοριτσια μου βγηκε η χοριακη και νωρις κιολας!! 521 η τιμη!!! :wub:

Συγχαρητήρια κοριτσάκι! Μια καλή και τελειομηνη εγκυμοσύνη εύχομαι και ένα γερό μωρό! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Agatte είπε:

Πωπω.. Ταλαιπωριεται ο καημενουλης! Δεν ξέρω, ο δικός μου στο στόμα δε μου έβγαλε ποτέ κάτι. Στο σώμα μου έκανε έκζεμα και του έκανα ομοιοπαθητική. Περαστικά σας! 

Δοκιμασε Bio Oil. Εγώ το βάζω παντού!Και σώμα και πρόσωπο. Μετά το μπάνιο, κάνει το δέρμα βελούδινο. Δε με τρελαίνει η μυρωδιά του, έχει όμως αποτέλεσμα στο δέρμα. 

 

Συγχαρητήρια κοριτσάκι! Μια καλή και τελειομηνη εγκυμοσύνη εύχομαι και ένα γερό μωρό! 

σε ευχαριστώ πάρα πολύ!! 


url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...