Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 43 λεπτά , Angot είπε:

      @Blue Velvet τελικά είναι σάκχαρο αυτό που μ πιάνει! το νιώθω πάλι τώρα και μέτρησα πίεση και εχω 10,1 με 6,3 ! φυσιολογική για τα δεδομένα μ

      Και τι σου είπε ο γιατρός? Πρέπει να αλλάξεις κάτι στη διατροφή σου? Φάε κάτι αλμυρό τώρα πάντως για να σου ανέβει λίγο η πίεση

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση??? κορίτσια την βοήθεια σας παρακαλώ!!!


Recommended Posts

Just now, *ζουζουνα*!!! said:

πέφτει στην βασική σου θερμοκρασία 

Μάλιστα σ ευχαριστώ...ελπίζω όλα να πάνε όλα καλά...

Just now, kons27 said:

Ναι αρνητικό βγήκε....εσύ δεν θα κάνεις???

Να σε ρωτήσω σε πόσες μέρες δεν περιμένεις; αρνιτικο σου βγήκε άλλα εγώ πιστεύω ότι αυτά τα φτηνά θέλουν η την ίδια μέρα που δεν περιμένεις η με καθυστέρηση μην μου πέφτεις....

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Τονιαα είπε:

Μάλιστα σ ευχαριστώ...ελπίζω όλα να πάνε όλα καλά...

Να σε ρωτήσω σε πόσες μέρες δεν περιμένεις; αρνιτικο σου βγήκε άλλα εγώ πιστεύω ότι αυτά τα φτηνά θέλουν η την ίδια μέρα που δεν περιμένεις η με καθυστέρηση μην μου πέφτεις....

Σε 5 με 6 ημέρες....είναι το self clear ...αυτό πιάνει από 10 μονάδες...θα έδειχνε πιστεύω!!! Δεν πειράζει θα δούμε πως θα πάει η εβδομάδα...κ μετά ξεκινάμε δυναμικά!!!

Link to comment
Share on other sites

Just now, kons27 said:

Σε 5 με 6 ημέρες....είναι το self clear ...αυτό πιάνει από 10 μονάδες...θα έδειχνε πιστεύω!!! Δεν πειράζει θα δούμε πως θα πάει η εβδομάδα...κ μετά ξεκινάμε δυναμικά!!!

Σε 5 με 6 μέρες; και μ αρέσει που είχες κάνει και πριν 3 μέρες....έχεις χρόνο μπροστά σου....υγρά έχεις; τα υγρά είναι πολυ θετικό συμπτώμα που εγώ δεν το έχω....

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Τονιαα είπε:

Σε 5 με 6 μέρες; και μ αρέσει που είχες κάνει και πριν 3 μέρες....έχεις χρόνο μπροστά σου....υγρά έχεις; τα υγρά είναι πολυ θετικό συμπτώμα που εγώ δεν το έχω....

Χαχα είμαι ανυπόμονη!!!έχω υγρά ναι

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, *ζουζουνα*!!! είπε:

εγω νομιζω έπαιρνα τοτε κ τα 2 δεν θυμαμαι ποσο εχει αν εχει 5 mg νομιζω οτι εισαι οκ.

καλημερα!! πήγα για την 2η χοριακη ελπιζω να δω νούμερο πανω απο 300+ 

Καλή επιτυχία ζουζούνα...αν κ πιστεύω θα υπερδιπλασιάστηκε σίγουρα ..τι ώρα περιμένεις;;ς

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα ομαδουλα καλη εβδομάδα!!!!

@*ζουζουνα*!!! καλή επιτυχία στη χοριακή!!!!

@Ellidr ελπίζω να είσαι καλά κορίτσι μου κ εσύ και ο  μπαμπάς!!!!

Just now, SerafinaPekala είπε:

Καλημέρα Κορίτσια!!! Καλή επιτυχία σε όλες σας!! Στέλνω θετική ενέργεια κ αγάπη μόνοοο :-D @Ellidr Ειδικά σε σέναααα σε έχω στον νου μου!!! 

Κοριτσι μου έχω καιρό να διαβάσω νςα σου!!!πως εισαι εσυ??

  • Μου αρέσει 3
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Emilly είπε:

Καλή επιτυχία ζουζούνα...αν κ πιστεύω θα υπερδιπλασιάστηκε σίγουρα ..τι ώρα περιμένεις;;ς

γυρω στις 4,30 περιμενω για πες μου εσύ ποσο λες? εγω πιστευω πανω απο 300 για διπλασιασμό νομιζω οτι ειναι πανω απο 260 απλα δεν ξερω επειδη ειναι 3η μερα σημερα αν απλα θα διπλασιαστεί ή αν ειναι κ παραπάνω κ παει γυρω στο 390


url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα και απο εμενα και καλη εβδομαδα σε ολες με θετικη διαθεση και καλα νεα! :grin:

@kons27 Κωνσταντινα προτεινω να υπολογισεις ποσες μερες εχουν περασει απο την ωορηξια σου. Τα τεστ πρωιμης ανιχνευσης λογικα δειχνουν σιγουρα μετα τη 12η μερα απο ωορηξια

@Τονιαα Ευχομαι ενα ΘΕΤΙΚΟ τεστ αυτη την εβδομαδα!

Περιμενουν κ αλλες κοριτσια δε θυμαμαι, καλη επιτυχια σε ολες!!!

Εγω παντως περιμενω την ωορηξια λογικα προς το τελος της εβδομαδας ..

 

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κορίτσια ήρθε λίγο καφέ.... 27η μέρα..άρα 2/11 έκανα ωορρηξία όπως το καταλαβα από τον πόνο.. είχα επαφές κ 1/11 και 2/11.... Δεν πειράζει ελπίζω ο άλλος μήνας που έχουμε κ επέτειο να είναι ο τυχερός μας!!! 

  • Λυπημένη/-ος 7
Link to comment
Share on other sites

Just now, *ζουζουνα*!!! είπε:

γυρω στις 4,30 περιμενω για πες μου εσύ ποσο λες? εγω πιστευω πανω απο 300 για διπλασιασμό νομιζω οτι ειναι πανω απο 260 απλα δεν ξερω επειδη ειναι 3η μερα σημερα αν απλα θα διπλασιαστεί ή αν ειναι κ παραπάνω κ παει γυρω στο 390

Εγώ πιστεύω γύρω στο 400 θα πάει...κάνει εκείνη τον πρώτο καιρό.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...