Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 26 λεπτά , Antonia_ είπε:

      Καλησπέρα !! Κ εμένα δεύτερη μερα με ξεκινάνε!

      Στην προηγούμενη περίοδο ξεκίνησα προετοιμασία αλλά στον υπέρηχο είδαμε ότι το ενδομήτριο δεν ήταν όπως θέλαμε . Συγκεκριμένα δεν διακρίναμε ξεκάθαρα τις 3 ζώνες που θα έπρεπε οπότε το αφήσαμε. Σήμερα μου ήρθε η επόμενη περίοδος και ξεκινάμε πάλι προετοιμασία να δούμε αυτή τη φορά τι θ γίνει.

      Καλή επιτυχία κορίτσι μου εύχομαι αυτή η φορά να είναι η τυχερή και στις δυο μας !!! Θα ήμαστε κοντά κοντά πρώτα ο θεός κ εγω έχω ξεκινήσει είμαι 5η μέρα προετοιμασίας σήμερα !! 

      • Ευχή 2

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση??? κορίτσια την βοήθεια σας παρακαλώ!!!


Recommended Posts

Just now, Sofiamar93 είπε:

Κοριτσια μου τι κανετε?? Χαθηκαααα.. Εχω χασει παρα πολλες σελίδες.. Αδύνατο να τις διαβασω ολες.. Ειστε καλα? Ειχαμε κανενα θετικο τεστακι? 

Και εγω τις pregnacare παιρνω.. Μαρεσουν πολυ.. 

Ωραία ναι είπα να μας ενισχύσουμε λίγο χαχα. . Και παραδόξως είπα στον άντρα μου (και καλά πάντα τι να κάνω ο σκοπός αγιάζει τα μέσα) ότι είναι καλύτερη προσφορά οι δυο μαζι δεν είναι κακό να πάρεις κάι συ βιταμίνες είναι και δεν αντέδρασε χαχα... 

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

1 ώρα πρίν, Τονιαα είπε:

Ακομα δεν έχει γίνει η ωορρηξία ...το ίδιο έπαθα και εγώ αυτό το μήνα 2 μέρες θετικό τεστ...φυσιολογικό ειναι αφού αφού βρεις το πρώτο θετικο η ωορρηξία γίνετε σε 24 έως 36 ωρες

Πιστευω οτι η ωορηξια γινεται την επομενη απο το πρωτο θετικο οποτε εχε επαφουλες ολες τις μερες για σιγουρια

Link to comment
Share on other sites

Just now, kons27 είπε:

Κορίτσια.......τι να κάνω??? Να κάνω αύριο τεστ ή να κρατηθώ κ ν το κάνω την Πέμπτη??????26 η μέρα του κύκλου σήμερα....με κύκλο 30-31ημερών...

Αν έχεις κάνε αύριο... Αν δεν έχεις κρατήσου κ πήγαινε προς Τρίτη με Τετάρτη!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Τονιαα είπε:

Πώς είσαι κορίτσι Σ έχει φάει η αγωνία; θερμοκρασία; στήθος; για πες;

Με την θερμοκρασία έχω μπερδευτεί..κάτι κάνω λάθος.καθε μέρα έχει μεγάλη απόκλιση . καμία σχέση με την ζουζούνα... στήθος πρησμένο...αλλά χθες είχα πονοκέφαλο που Μ πιάνει πάντα πριν την ακατανομαστη

Link to comment
Share on other sites

Just now, kons27 said:

Με την θερμοκρασία έχω μπερδευτεί..κάτι κάνω λάθος.καθε μέρα έχει μεγάλη απόκλιση . καμία σχέση με την ζουζούνα... στήθος πρησμένο...αλλά χθες είχα πονοκέφαλο που Μ πιάνει πάντα πριν την ακατανομαστη

Και εμένα το μόνο συμπτώμα πριν αδιαθετισω είναι ο πονοκέφαλος και νεύρα...τι θερμοκρασία εχεις;

Link to comment
Share on other sites

Just now, Τονιαα είπε:

Και εμένα το μόνο συμπτώμα πριν αδιαθετισω είναι ο πονοκέφαλος και νεύρα...τι θερμοκρασία εχεις;

36.6 σήμερα....εσύ πως είσαι?

Αρνητικό αρνητικό τ έκανα δεν κρατήθηκα....

  • Λυπημένη/-ος 5
Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πρίν, Ria_ είπε:

Παραγγειλα τελικά της pregnacare for him &her που λέει... Πιο πολύ για αυτές διάβασα στο ίντερνετ. Αυτές έχουν και φολικό μέσα οπότε σταματάω το filicine σωστά..?

εγω νομιζω έπαιρνα τοτε κ τα 2 δεν θυμαμαι ποσο εχει αν εχει 5 mg νομιζω οτι εισαι οκ.

καλημερα!! πήγα για την 2η χοριακη ελπιζω να δω νούμερο πανω απο 300+ 

  • Μου αρέσει 8

url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, kons27 είπε:

Με την θερμοκρασία έχω μπερδευτεί..κάτι κάνω λάθος.καθε μέρα έχει μεγάλη απόκλιση . καμία σχέση με την ζουζούνα... στήθος πρησμένο...αλλά χθες είχα πονοκέφαλο που Μ πιάνει πάντα πριν την ακατανομαστη

την παίρνεις την ίδια ώρα? εγω μολις κανει μπιπ περιμένω λίγο κ μετράω μεχρι το 10 γιατι πάντα ανεβαινει ακομα 0,1 

Just now, Τονιαα είπε:

Εγώ σήμερα δεν περιμένω...Και εγώ 36.6 το πρωί τώρα 37

καλημερα εκανες τεστ?


url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites

Just now, *ζουζουνα*!!! είπε:

την παίρνεις την ίδια ώρα? εγω μολις κανει μπιπ περιμένω λίγο κ μετράω μεχρι το 10 γιατι πάντα ανεβαινει ακομα 0,1 

καλημερα εκανες τεστ?

Ναι αρνητικό βγήκε....εσύ δεν θα κάνεις???

Link to comment
Share on other sites

Just now, *ζουζουνα*!!! said:

την παίρνεις την ίδια ώρα? εγω μολις κανει μπιπ περιμένω λίγο κ μετράω μεχρι το 10 γιατι πάντα ανεβαινει ακομα 0,1 

καλημερα εκανες τεστ?

Καλημέρα ζουζουνα μου καλη  σου εύχομαι καλή χοριακη για να ηρεμήσεις και να απολαύσεις την εγκυμοσύνη σου...

Όχι δεν έκανα εάν πάνε όλα καλά θα κάνω το πρωί...πέφτει η θερμοκρασία πριν αδιαθετισεις; και ποσο; όλες αυτές τις μέρες παίζει το πρωί 36.7 και την υπόλοιπη μέρα φτάνει και μέχρι 37.2

Link to comment
Share on other sites

Just now, Τονιαα είπε:

Καλημέρα ζουζουνα μου καλη  σου εύχομαι καλή χοριακη για να ηρεμήσεις και να απολαύσεις την εγκυμοσύνη σου...

Όχι δεν έκανα εάν πάνε όλα καλά θα κάνω το πρωί...πέφτει η θερμοκρασία πριν αδιαθετισεις; και ποσο; όλες αυτές τις μέρες παίζει το πρωί 36.7 και την υπόλοιπη μέρα φτάνει και μέχρι 37.2

πέφτει στην βασική σου θερμοκρασία 


url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...