Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 4 ώρες πρίν, Antonia_ είπε:

      Καλησπέρα !! Κ εμένα δεύτερη μερα με ξεκινάνε!

      Στην προηγούμενη περίοδο ξεκίνησα προετοιμασία αλλά στον υπέρηχο είδαμε ότι το ενδομήτριο δεν ήταν όπως θέλαμε . Συγκεκριμένα δεν διακρίναμε ξεκάθαρα τις 3 ζώνες που θα έπρεπε οπότε το αφήσαμε. Σήμερα μου ήρθε η επόμενη περίοδος και ξεκινάμε πάλι προετοιμασία να δούμε αυτή τη φορά τι θ γίνει.

      Όλα με το καλό!!!! ❤️

      3 ώρες πρίν, Bluee19 είπε:

      Καλή επιτυχία κορίτσι μου εύχομαι αυτή η φορά να είναι η τυχερή και στις δυο μας !!! Θα ήμαστε κοντά κοντά πρώτα ο θεός κ εγω έχω ξεκινήσει είμαι 5η μέρα προετοιμασίας σήμερα !! 

      Θα είναι η τυχερή σας!!!! 🥰

      7 ώρες πρίν, Angot είπε:

      πήγε στο 2 από 2,5 σε 14 ημέρες 30η εβδομάδα ! ο γιατρός μου το έχει πει ότι θα γεννήσω πιο νωρίς! είπε ως 35 θα φτάσουμε.   τώρα τι να σ πω

      Σε βλέπω για 35 μέσα στο νερό!!!! Κάνει από τώρα το δικα του 😆αλλά δε θα βιαστεί !!! Και 35 καλά δεν είναι? Δε γνωρίζω....

      On 10/5/2024 at 6:24 ΜΜ, Angot είπε:

      καλε η μέθη είναι ότι καλύτερο , σιγά μην κάθεσαι να πονάς και να αγχώνεσαι ! εγώ σ λέω εκανα αυτές τις 3 αλλά δεν θυμαμαι ημέρες ! εκανα σίγουρα 2η ημέρα περιόδου και μετά δεν θυμαμαι 

      Μέθη και ξερο ψωμί!!!! 😁

Μανούλες Οκτωβρίου 2019!


Recommended Posts

Just now, Mamacita Alina είπε:

Γειά σας κορίτσια!! Τι κάνετε; Καλή επιτυχία κοριτσι μας με την αυχενική σου @winspert.

Για όνομα είμαστε σε συζητήσεις και επειδή μας αρέσουν τα "περίεργα" ονόματα δε θα ήθελα να πω κάτι ακόμη γιατί μπορεί να μας διαβάζουν και γνωστοί χαχαχαχα. Πάντως θα πάρει 2 όπως η αδερφούλα του.

Το πινακακι είναι μια χαρά @Farmakotriftena

Η @Rafaelatarzan πού είναι βρε κορίτσια; Τόσο καιρό που δεν έμπαινα σωστά λόγο φορουμ δεν ξέρω μήπως έχασα κάτι.

@Giotitsa χαρά μου δε σε είπα γρουσουζίτσα από μόνη μου αλλά ξέρεις πόση ώρα πάλευα να μπω; Χαχαχαχα αγαπώ σε πάραυτα!!

 

 

Χαχχαχαχχαχαχα ναι μαρη γιατί εγω παρεξηγηθηκα  τι να κανω εγω ρε να του πω ξεκολλα πάντως εχει φτιαξει το φορουμ αχχαχαχχα η ραφαελιτσα θα μπει καλα είναι μην αγχωνεσται ειδα που λεγατε για την κοιλιτσα μου αλλα τωρα θα απαντησω σε ολες σας ευχαριστώ είναι μεγάλη και όμορφη κοιλιτσα


xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Penny...

    1828

  • winspert

    1791

  • Mamacita Alina

    1638

  • tsilona

    1294

Just now, Giotitsa είπε:

Χαχχαχαχχαχαχα ναι μαρη γιατί εγω παρεξηγηθηκα  τι να κανω εγω ρε να του πω ξεκολλα πάντως εχει φτιαξει το φορουμ αχχαχαχχα η ραφαελιτσα θα μπει καλα είναι μην αγχωνεσται ειδα που λεγατε για την κοιλιτσα μου αλλα τωρα θα απαντησω σε ολες σας ευχαριστώ είναι μεγάλη και όμορφη κοιλιτσα

Κοιλίτσα; Εγώ δεν την είδα. Πού ζω; Πάντως κι εμένα σα να περίμενε την αυχενική. Χθες πετάχτηκε για τα καλά χαχα. 

  • Χαχα 1

0dftp2.png rVxgp2.pnghHSMp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mamacita Alina είπε:

Κοιλίτσα; Εγώ δεν την είδα. Πού ζω; Πάντως κι εμένα σα να περίμενε την αυχενική. Χθες πετάχτηκε για τα καλά χαχα. 

Χαχαχαχαχαχα ναι καλέ εβαλα την κοιλιτσα μου δες την πεταχτηκε και εσένα τι τελεια


xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου, Τελεια, Τελεια, Τελεια.... Ολα καλα μου ειπε, ηταν γρηγορος αλλα μου εξηγουσε τα παντα καθώς τα μετραγε... Μου ειπε για πητ 8/10, αυχενικη διαφάνεια 1,00 κ 55% αγορακι, 45% κοριτσακι.... Ειχε χιαστη τα ποδαρακια του το καλο μου... Ειμαι παρα πολυ χαρούμενη... Τωρα μπορω να χαλαρωσω!!! Ευχαριστώ την Παναγια κ το Χριστουλη!!! 

  • Μου αρέσει 8

kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, winspert είπε:

Κορίτσια μου, Τελεια, Τελεια, Τελεια.... Ολα καλα μου ειπε, ηταν γρηγορος αλλα μου εξηγουσε τα παντα καθώς τα μετραγε... Μου ειπε για πητ 8/10, αυχενικη διαφάνεια 1,00 κ 55% αγορακι, 45% κοριτσακι.... Ειχε χιαστη τα ποδαρακια του το καλο μου... Ειμαι παρα πολυ χαρούμενη... Τωρα μπορω να χαλαρωσω!!! Ευχαριστώ την Παναγια κ το Χριστουλη!!! 

αχ τελειααααα   :) να χαλαρώσεις αγαπη μου τωρα! 


83tdp2.pngcWE4p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, marioula1234 είπε:

αχ τελειααααα   :) να χαλαρώσεις αγαπη μου τωρα! 

 

Just now, tsilona είπε:

Μπράβο κοριτσακι μου!!! Ήρθε η ώρα της ηρεμίας κ για σένα!!! 

Ναι βρε κοριτσακια μου... Εχουμε δωσει μεγαλο αγωνα κ τωρα μπορω να παρω μια μικρη ανασα... Συνεχιζω ομως προσεχτικά... Σας ευχαριστώ πολύ πολύ πολύ πολύ!!!!! 

  • Μου αρέσει 1

kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, winspert είπε:

Κορίτσια μου, Τελεια, Τελεια, Τελεια.... Ολα καλα μου ειπε, ηταν γρηγορος αλλα μου εξηγουσε τα παντα καθώς τα μετραγε... Μου ειπε για πητ 8/10, αυχενικη διαφάνεια 1,00 κ 55% αγορακι, 45% κοριτσακι.... Ειχε χιαστη τα ποδαρακια του το καλο μου... Ειμαι παρα πολυ χαρούμενη... Τωρα μπορω να χαλαρωσω!!! Ευχαριστώ την Παναγια κ το Χριστουλη!!! 

Μπράβο αγάπη μου!! Ήμουν σίγουρη ότι θα ήταν όλα καλά! Τέλεια!!

Τώρα τα ποσοστά που σου έδωσε για φύλο είναι σχεδόν 50-50. Ο χθεσινός όμως σου είπε μάλλον αγόρι ε;


yplDp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Farmakotriftena είπε:

Μπράβο αγάπη μου!! Ήμουν σίγουρη ότι θα ήταν όλα καλά! Τέλεια!!

Τώρα τα ποσοστά που σου έδωσε για φύλο είναι σχεδόν 50-50. Ο χθεσινός όμως σου είπε μάλλον αγόρι ε;

Σε ευχαριστώ πολύ κοριτσάκι μου. Ναι κ αυτος είπε οτι κατι φυτρωνει αλλα το ντροπαλο το παιδακι μου ειχε τα ποδαρακια χιαστη κ γι αυτο μας εδωσε αυτα τα ποσοστα. Λιγο παραπανω για αγορακι βεβαια... Αγορομανα θα γινω εγω, το ξέρω... Χαχαχα 

  • Χαχα 1

kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Tsilona                  πητ    27/9     κοριτσάκι!!

mamacita Alina   πητ    2/10      κοριτσάκι!!

Giotitsa                 πητ    4/10         ??

Elpida20               πητ    5/10      αγοράκι!!

farmakotriftena   πητ    5/10     κοριτσάκι!!

Gogouli                 πητ    8/10      αγοράκι!!

Winspert               πητ    8/10         ??

Evangeliaa            πητ   12/10    κοριτσάκι!!

Just now, winspert είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ κοριτσάκι μου. Ναι κ αυτος είπε οτι κατι φυτρωνει αλλα το ντροπαλο το παιδακι μου ειχε τα ποδαρακια χιαστη κ γι αυτο μας εδωσε αυτα τα ποσοστα. Λιγο παραπανω για αγορακι βεβαια... Αγορομανα θα γινω εγω, το ξέρω... Χαχαχα 

Το αγόρι φαίνεται αμέσως είναι αλήθεια. Οπότε λογικά αγόρι έχεις! Γερά να ναι τα μωρά μας και πραγματικά και τα δύο φύλα έχουν τη χάρη τους. Εγώ ήθελα ο γιος μου να είναι ο μονακριβος μου και το πέτυχα αχααχ

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1

yplDp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, winspert είπε:

Κορίτσια μου, Τελεια, Τελεια, Τελεια.... Ολα καλα μου ειπε, ηταν γρηγορος αλλα μου εξηγουσε τα παντα καθώς τα μετραγε... Μου ειπε για πητ 8/10, αυχενικη διαφάνεια 1,00 κ 55% αγορακι, 45% κοριτσακι.... Ειχε χιαστη τα ποδαρακια του το καλο μου... Ειμαι παρα πολυ χαρούμενη... Τωρα μπορω να χαλαρωσω!!! Ευχαριστώ την Παναγια κ το Χριστουλη!!! 

Μπραβο κοριτσακι μου τέλεια νεακιαααα ηρεμησε τωρα ετσι


xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Farmakotriftena είπε:

@winspert και @Giotitsa αν έχετε αγοράκια τοτε παμε 50-50 μοιρασμενα τα αγοράκια με τα κοριτσάκια. Προς το παρόν το ροζ κυριαρχεί αχααχαχ

Ειπαμε χρειάζεται μια ισορροπία... Χαχαχα 

  • Χαχα 1

kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...