Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Eflenew είπε:

      Χριστος Ανεστη! Και εγώ λαχανιαζω πολύ εύκολα. Εγώ έχω επαναληπτική χοριακης την Τετάρτη...αν πάνε όλα καλά λογικά θα μου πούνε να κλείσω για τον πρώτο υπέρηχο.

      Δυστυχώς δε γνωρίζω καθόλου πόσο ρίσκο είναι. Οι κοπέλες που έχουν προχωρημένη εγκυμοσύνη ή έχουν ήδη παιδάκι μπορούν να βοηθήσουν...Έχεις αποφασίσει να φύγεις ε? 

      Πως είσαι?? Ελπίζω να μην ξαναειχες το ίδιο...

      μια στο τόσο με πιάνει! δεν είναι συχνό! ήμουν ανάμεσα στην πίεση και το σάκχαρο! εσυ,;

Μανούλες Οκτωβρίου 2019!


Recommended Posts

Just now, Farmakotriftena είπε:

Κορίτσια γύρισα! Αρνητικό το τεστ ευτυχώς!! Το εκανα στο Ρέα. Βέβαια μετά που μίλησα με τον γιατρό του λέω "τώρα ηρεμώ με αυτό ετσι;;;" και μου λέει "Κοίτα υπάρχει μια πολύ μικρή πιθανότητα ψευδούς αρνητικου αλλά δεν νομίζω σε σενα να έγινε κάτι τέτοιο αλλά να το παρακολουθείς..." άντε τώρα εγώ μετά από αυτό να ησυχάσω. Πιο πολύ ηρεμώ από εσάς που λέτε όλες ότι είναι ελαφρώς βρεγμένο το εσώρουχο.

Όσο για αυτό που ρωτας @winspert κι εμένα υπάρχουν μέρες που κάνει τούμπες και κλωτσάει φουλ και υπάρχουν μέρες που ίσα που νιώθω κινήσεις και αυτό πρέπει να βάλω το χέρι μου στη κοιλιά για να τις καταλάβω. Εγώ ευτυχώς εγώ και ντομπλερ και αν ανησύχησω το βάζω μια για να ακούσω την καρδιά της. 

@Mamacita Alina έχεις δίκιο για το πείραμα που με έβαλε να κάνω κι αυτό προσπαθούσα να του πω στο τηλ ότι Ναι μεν δεν βγήκε βρεγμένο αλλά ελαφρώς νωπό βγήκε και πως να μη βγει; δεν είναι μόνο αν μας φύγει καμία σταγόνα κατά το βηξιμο , αλλά η ευαίσθητη περιοχή μας βρε κορίτσια σχεδόν πάντα δεν έχει μια πολύ μικρή υγρασία;; 

Ορίστε αφήσαμε τα κουλια και πιάσαμε τα .... Τώρα αχαχαχααχ

Εεεεε γιατί πως είδατε ότι δεν είναι αμνιακό και σου είπε οτι υπάρχει ψευδούς αρνητικού καλέ τι τεστ κάνατε;

Επεξεργάστηκαν by Giotitsa

xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Penny...

    1828

  • winspert

    1791

  • Mamacita Alina

    1638

  • tsilona

    1294

Just now, minxri είπε:

Τέλεια μια χαρά μένουμε στο αρνητικό τεστ δεν έχεις λόγο να φοβάσαι λανθασμένο τεστ αφού δεν είχε λόγο ο σάκος να πάθει κάτι απλά πιο πολύ για σιγουριά πήγες όλα θα πάνε καλά και εγώ μέχρι εχθές ήμουν πολύ νταουν με το θέμα αυτό σήμερα έχω καλύτερη διάθεση που είδα ότι όλα είναι οκ και δεν σκέφτομαι ότι μπορεί να έχει βγει λάθος το τεστ...

Μα τι ήθελε να μου το πει αυτο πάντως ρε γαμωτο. Ας μου έλεγε ότι μπορεί να βγει ψευδώς θετικό... αχααχα πάντως και η προϊσταμένη που μου το έκανε μου είπε όλα καλά μην αγχώνεσαι δεν είναι αμνιακό...

Σου έβαλε την ταινία που βάζουν μέσα στον κόλπο ε; 


yplDp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Farmakotriftena είπε:

Μα τι ήθελε να μου το πει αυτο πάντως ρε γαμωτο. Ας μου έλεγε ότι μπορεί να βγει ψευδώς θετικό... αχααχα πάντως και η προϊσταμένη που μου το έκανε μου είπε όλα καλά μην αγχώνεσαι δεν είναι αμνιακό...

Σου έβαλε την ταινία που βάζουν μέσα στον κόλπο ε; 

Μωρηηηηηηηη μιλάω η Ερμή τι τεστ σου έκανε και είπε ετσι 

  • Χαχα 2

xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Giotitsa είπε:

Εεεεε γιατί πως είδατε ότι δεν είναι αμνιακό και σου είπε οτι υπάρχει ψευδούς αρνητικού καλέ τι τεστ κάνατε;

Εκανα αυτό με το χαρτάκι που το βάζει στον κόλπο μέσα μέσα, ρίχνει κάτι σβουρες με το δάκτυλο να πάει παντού το χαρτάκι το βγάζει και τσεκάρει αν άλλαξε χρώμα.


yplDp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Farmakotriftena είπε:

Εκανα αυτό με το χαρτάκι που το βάζει στον κόλπο μέσα μέσα, ρίχνει κάτι σβουρες με το δάκτυλο να πάει παντού το χαρτάκι το βγάζει και τσεκάρει αν άλλαξε χρώμα.

Καλά εντάξει πες του έλεος πια τι άλλο θα ακούσω ρε δεν μπορω λυπήθητε με την έγκυο γυναίκα εγώ εκανα ενα εξελιγμένο τεστ με 99.9% ακρίβεια απο ότι ξέρω και το χαρτάκι είναι ακριβείς δεν εχεις ψευδή αποτέλεσμα ωχ με γκαστρωσατε

  • Χαχα 4

xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Farmakotriftena είπε:

Μα τι ήθελε να μου το πει αυτο πάντως ρε γαμωτο. Ας μου έλεγε ότι μπορεί να βγει ψευδώς θετικό... αχααχα πάντως και η προϊσταμένη που μου το έκανε μου είπε όλα καλά μην αγχώνεσαι δεν είναι αμνιακό...

Σου έβαλε την ταινία που βάζουν μέσα στον κόλπο ε; 

Ναι τεστ υψηλής ρήξης μου είπε εγώ στο Μητέρα πήγα άσε σαν να με γρατζούνισε και λίγο από κάτω η ταινία...Όλα καλά ρε αγάπη μην αγχώνεσαι εγώ πιστεύω ότι αν ήταν αμνιακό θα φαινότανε αμέσως στο τεστ νομίζω ότι πιο πολύ στο είπε για να είναι κατοχυρωμένος

  • Μου αρέσει 1

kIwmp3.png TMGAp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, minxri είπε:

Ναι τεστ υψηλής ρήξης μου είπε εγώ στο Μητέρα πήγα άσε σαν να με γρατζούνισε και λίγο από κάτω η ταινία...Όλα καλά ρε αγάπη μην αγχώνεσαι εγώ πιστεύω ότι αν ήταν αμνιακό θα φαινότανε αμέσως στο τεστ νομίζω ότι πιο πολύ στο είπε για να είναι κατοχυρωμένος

Απο τι να είναι κατοχυρωμενος μαρεεε αυτά έχουν ακρίβεια ωχ ωχ ωχ δεν μπορω

  • Μου αρέσει 1

xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Giotitsa είπε:

Απο τι να είναι κατοχυρωμενος μαρεεε αυτά έχουν ακρίβεια ωχ ωχ ωχ δεν μπορω

Ναι ρε συ και γω αυτό πιστεύω απλά αυτός δεν ξέρεις πως μπορεί να σκέφτεται...Εμένα δεν μου είπε εχθές ο δικός μ ότι υπάρχει πιθανότητα για λάθος


kIwmp3.png TMGAp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, minxri είπε:

Ναι ρε συ και γω αυτό πιστεύω απλά αυτός δεν ξέρεις πως μπορεί να σκέφτεται...Εμένα δεν μου είπε εχθές ο δικός μ ότι υπάρχει πιθανότητα για λάθος

Οχι φυσικά αυτά τα τεστ δεν είναι χθεσινα αμάν πια χαχαχχαχαα

  • Χαχα 1

xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Farmakotriftena είπε:

Άρα κορίτσια είναι ακριβειας αυτό που εκανα; αυτο έκαναν και σας σας;;

Εγω δεν εκανα αυτό με το χαρτί εγώ εκανα ενα παρα πολύ εξελιγμένο τεστ το οποίο το πλήρωσα 50€ και έχει 100% ακρίβεια


xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Giotitsa είπε:

Εγω δεν εκανα αυτό με το χαρτί εγώ εκανα ενα παρα πολύ εξελιγμένο τεστ το οποίο το πλήρωσα 50€ και έχει 100% ακρίβεια

Άρα ίσως γι αυτό μου είπε ο γυναικολόγος μου ότι με το χαρτάκι υπάρχει μια πολύ μικρή πιθανότητα ψευδούς αρνητικου... πφφφφ

Πάντως δεν πλήρωσα τίποτα.


yplDp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Farmakotriftena είπε:

Άρα ίσως γι αυτό μου είπε ο γυναικολόγος μου ότι με το χαρτάκι υπάρχει μια πολύ μικρή πιθανότητα ψευδούς αρνητικου... πφφφφ

Πάντως δεν πλήρωσα τίποτα.

Δεν ξέρω αγάπη εγώ το πλήρωσα και ήτανε εξελιγμένο αυτό το ξέρω τώρα ξέρω οτι και τα χαρτάκια τα κανουν πολλές


xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Farmakotriftena είπε:

Άρα κορίτσια είναι ακριβειας αυτό που εκανα; αυτο έκαναν και σας σας;;

Το δικό μου είχε 35€ και ήταν μια ταινία μπλε την έβαλε μέσα στον κόλπο την άφησε 2-3 λεπτά μου είπε να βήχω για να κατέβουν υγρά μάλλον και μετά το έβαλε σε ένα μπουκαλάκι και το άφησε για 5 λεπτά είχε μια γραμμούλα πάνω πάνω ήταν αρνητικό άμα είχε δυο θα ήταν θετικό στα γράφω αναλυτικά για να δεις όλη τη διαδικασία που μου έκανε


kIwmp3.png TMGAp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...