Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 ώρες πρίν, Eflenew είπε:

      Τι σου ειπαν ομως, απο τι ειναι? Απο πιεση ή σακχαρο? Καλά είμαι, περιμένω την Τετάρτη να δω πως είναι τα πράγματα ........

      Αυτό το έχω ξανακούσει...άρα πας ταυτόχρονα σε,2 γιατρούς? Και αν αυτά που σου λένε είναι  διαφορετικά? Ποιες οδηγίες ακολουθείς?

      Να σου πω δεν έχω φτάσει μέχρι αυτό το σημείο ακόμη.....

      Κάνε ότι σε κάνει νιώθεις ασφαλής κ σου δίνει σιγουριά. Όλα θα πάνε καλά!

Μανούλες Οκτωβρίου 2019!


Recommended Posts

Just now, winspert είπε:

Κορίτσια εγω θα ξανακανω ερώτηση... Καταλαβαινετε τα μωρα σας καθε μερα όλη μέρα το ιδιο; Θα πρεπει απο τωρα να τα καταλαβαινουμε να κουνιουνται συγκεκριμένες φορες μεσα στη μερα; Για παράδειγμα προχθες κλωτσαγε πολυ. Εχθες νομιζω κάτι καταλαβα το πρωι αλλα μετα τίποτα ιδιαίτερο... Κ σημερα λιγο το πρωι, σαν να γυρισε αλλα λιγα πράγματα... Αισθάνομαι μια μικρή κινηση αλλα απαλη, οχι κλωτσιες οπως τις αλλες μερες... Έμεινα ξυπνια τα ξημερώματα απο τις 4μιση μέχρι τις 6μιση απο το αγχος μου... 

Είσαι σίγουρη ότι δεν κάνει πάρτυ όταν κοιμάσαι; Ας πούμε χθες κι εμένα δεν κουνιόταν πολύ κι έτυχε να ξυπνήσω στις 4 τα ξημερώματα για πιπι και έκανε πάρτυ. Αν δε ξυπνούσα χαμπάρι δε θα έπαιρνα... Σίγουρα με τα την 24-25 εβδομάδα πρέπει να παρακολουθούμε τις κινήσεις αλλά όχι συγκεκριμένες ώρες και φορές την ημέρα. Θέλουμε όμως να νιώθουμε κάτι τι .... 

Όσο για τα αμνιακα @Farmakotriftena μου το κόλπο του γιατρού σου δε με βρίσκει σύμφωνη γιατί πάντα θα μου φύγει κάτι τι ακόμη και μετά το πιπι και δε θέλω να πιστέψω πως είναι αμνιακό η αλήθεια είναι.... Όλη την ώρα έχω νωπό εσώρουχο ή φεύγει ναι μεν κάτι σε νερό αλλά είναι πιπι και όπου και να πάω κρατάω εσώρουχο μαζί χαχαχαχα... Το αμνιακό είναι άχρωμο, άοσμο να φύγει σα νερό άμα δε χάνεις ποσότητα δεν είναι απαραίτητο... για να φύγει σα νερό και να το καταλάβεις πρέπει να έχει κάνει κάποια τρυπιτσα ο σάκος εκείνη τη στιγμή.... Αλλιώς φεύγει αργά και δεν αισθανόμαστε διαφορα απ' τα κανονικά υγρά.απλά νιώθουμε απότομα το εσώρουχο μας υγρό και όχι απλά νωπό. Είχα ρωτήσει το γιατρό όταν είχα ολιγαμνιο να ξέρω τι παίζει να καταλάβουμε εγκαίρως αν χάνω γι'αυτό στα λέω με σιγουριά. Πήγαινε στο γιατρό να δεις αλλά αμνιακό χωρίς λόγο πάντως σπάνια έως ποτε δε χάνουμε κάτι πρέπει να έχει προηγηθεί... Άσε τα σενάρια όμως στην άκρη μέχρι να δεις τι θα σου πει...

Just now, Mamacita Alina είπε:

Είσαι σίγουρη ότι δεν κάνει πάρτυ όταν κοιμάσαι; Ας πούμε χθες κι εμένα δεν κουνιόταν πολύ κι έτυχε να ξυπνήσω στις 4 τα ξημερώματα για πιπι και έκανε πάρτυ. Αν δε ξυπνούσα χαμπάρι δε θα έπαιρνα... Σίγουρα με τα την 24-25 εβδομάδα πρέπει να παρακολουθούμε τις κινήσεις αλλά όχι συγκεκριμένες ώρες και φορές την ημέρα. Θέλουμε όμως να νιώθουμε κάτι τι .... 

Όσο για τα αμνιακα @Farmakotriftena μου το κόλπο του γιατρού σου δε με βρίσκει σύμφωνη γιατί πάντα θα μου φύγει κάτι τι ακόμη και μετά το πιπι και δε θέλω να πιστέψω πως είναι αμνιακό η αλήθεια είναι.... Όλη την ώρα έχω νωπό εσώρουχο ή φεύγει ναι μεν κάτι σε νερό αλλά είναι πιπι και όπου και να πάω κρατάω εσώρουχο μαζί χαχαχαχα... Το αμνιακό είναι άχρωμο, άοσμο να φύγει σα νερό άμα δε χάνεις ποσότητα δεν είναι απαραίτητο... για να φύγει σα νερό και να το καταλάβεις πρέπει να έχει κάνει κάποια τρυπιτσα ο σάκος εκείνη τη στιγμή.... Αλλιώς φεύγει αργά και δεν αισθανόμαστε διαφορα απ' τα κανονικά υγρά στη ροή απλά νιώθουμε απότομα το εσώρουχο μας υγρό και όχι απλά νωπό. Πήγαινε στο γιατρό να δεις αλλά αμνιακό χωρίς λόγο πάντως σπάνια έως ποτε δε χάνουμε κάτι πρέπει να έχει προηγηθεί... Άσε τα σενάρια όμως στην άκρη μέχρι να δεις τι θα σου πει...

 

Επεξεργάστηκαν by Mamacita Alina
  • Μου αρέσει 1

0dftp2.png rVxgp2.pnghHSMp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Penny...

    1828

  • winspert

    1791

  • Mamacita Alina

    1638

  • tsilona

    1294

Just now, winspert είπε:

Κορίτσια εγω θα ξανακανω ερώτηση... Καταλαβαινετε τα μωρα σας καθε μερα όλη μέρα το ιδιο; Θα πρεπει απο τωρα να τα καταλαβαινουμε να κουνιουνται συγκεκριμένες φορες μεσα στη μερα; Για παράδειγμα προχθες κλωτσαγε πολυ. Εχθες νομιζω κάτι καταλαβα το πρωι αλλα μετα τίποτα ιδιαίτερο... Κ σημερα λιγο το πρωι, σαν να γυρισε αλλα λιγα πράγματα... Αισθάνομαι μια μικρή κινηση αλλα απαλη, οχι κλωτσιες οπως τις αλλες μερες... Έμεινα ξυπνια τα ξημερώματα απο τις 4μιση μέχρι τις 6μιση απο το αγχος μου... 

Και γω τον μικρό τον καταλαβαίνω γενικά πιο πολύ από την μπέμπα που είναι από την άλλη μεριά που πρέπει να βάλω το χέρι μ για να καταλάβω ότι κουνιέται και αυτή αλλά γενικά δεν είναι όλες τις μέρες το ίδιο.Εγώ αν δεν κουνηθούν για αρκετή ώρα αρχίζω και παίζω με την κοιλιά μου για να τα ξυπνήσω....Αλλά νομίζω ότι παίζει ρόλο και ο πλακούντας αν είναι πρόσθιος η οπίσθιος στο πόσο έντονα καταλαβαίνεις το μωρό σου έτσι έχω διαβάσει κάπου

  • Ευχαριστώ 1

kIwmp3.png TMGAp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Giotitsa είπε:

Αυτό ήθελα να σου πω κάποια μωρά βαριουνται το θέμα είναι να νιώθεις έστω κάτι λίγο με καταλαβαίνεις;

Κατι λιγο καταλαβαίνω... Απλα οχι με ενταση κ συχνοτητα. Γι αυτο φοβηθηκα λιγο... Τι λιγο δλδ;;; 

 

Just now, Mamacita Alina είπε:

Είσαι σίγουρη ότι δεν κάνει πάρτυ όταν κοιμάσαι; Ας πούμε χθες κι εμένα δεν κουνιόταν πολύ κι έτυχε να ξυπνήσω στις 4 τα ξημερώματα για πιπι και έκανε πάρτυ. Αν δε ξυπνούσα χαμπάρι δε θα έπαιρνα... Σίγουρα με τα την 24-25 εβδομάδα πρέπει να παρακολουθούμε τις κινήσεις αλλά όχι συγκεκριμένες ώρες και φορές την ημέρα. Θέλουμε όμως να νιώθουμε κάτι τι .... 

Αυτο ειναι αλήθεια οτι δεν το ξερω... Βεβαια καθε βραδυ ξυπναω κατα τις 4μιση για πιπι αλλα δεν καταλαβαίνω κατι... Μπορει κ να γίνεται νωριτερα ή αργότερα... Παντως γενικα εμενα απο τις 5 το απογευμα κ μετα ειναι συνήθως πιο κινητικο. Εκτός απο εχθες... Για σημερα θα δουμε... Θα παω στη μαια μου το απογευμα για μαθημα κ θα ζητησω να το ακουσω. Εχει συσκευη... Αν δεν το εχω ακουσει... 

 

Just now, minxri είπε:

Και γω τον μικρό τον καταλαβαίνω γενικά πιο πολύ από την μπέμπα που είναι από την άλλη μεριά που πρέπει να βάλω το χέρι μ για να καταλάβω ότι κουνιέται και αυτή αλλά γενικά δεν είναι όλες τις μέρες το ίδιο.Εγώ αν δεν κουνηθούν για αρκετή ώρα αρχίζω και παίζω με την κοιλιά μου για να τα ξυπνήσω....Αλλά νομίζω ότι παίζει ρόλο και ο πλακούντας αν είναι πρόσθιος η οπίσθιος στο πόσο έντονα καταλαβαίνεις το μωρό σου έτσι έχω διαβάσει κάπου

Ειναι κ θεμα παιδιου οποτε... Για να δουμε σημερα... Σε ευχαριστώ πολυ διδυμομανουλα!!! 

  • Μου αρέσει 1

kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, winspert είπε:

Κατι λιγο καταλαβαίνω... Απλα οχι με ενταση κ συχνοτητα. Γι αυτο φοβηθηκα λιγο... Τι λιγο δλδ;;; 

 

Αυτο ειναι αλήθεια οτι δεν το ξερω... Βεβαια καθε βραδυ ξυπναω κατα τις 4μιση για πιπι αλλα δεν καταλαβαίνω κατι... Μπορει κ να γίνεται νωριτερα ή αργότερα... Παντως γενικα εμενα απο τις 5 το απογευμα κ μετα ειναι συνήθως πιο κινητικο. Εκτός απο εχθες... Για σημερα θα δουμε... Θα παω στη μαια μου το απογευμα για μαθημα κ θα ζητησω να το ακουσω. Εχει συσκευη... Αν δεν το εχω ακουσει... 

 

@winspertαυτο εννοώ με την @Mamacita Alinaνα νιώθεις κάτι λίγο έστω μέσα στην ημέρα Οχι και να κάνε πάρτι αλλά κάτι να νιώθεις

  • Μου αρέσει 1

xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, winspert είπε:

Κατι λιγο καταλαβαίνω... Απλα οχι με ενταση κ συχνοτητα. Γι αυτο φοβηθηκα λιγο... Τι λιγο δλδ;;; 

 

Αυτο ειναι αλήθεια οτι δεν το ξερω... Βεβαια καθε βραδυ ξυπναω κατα τις 4μιση για πιπι αλλα δεν καταλαβαίνω κατι... Μπορει κ να γίνεται νωριτερα ή αργότερα... Παντως γενικα εμενα απο τις 5 το απογευμα κ μετα ειναι συνήθως πιο κινητικο. Εκτός απο εχθες... Για σημερα θα δουμε... Θα παω στη μαια μου το απογευμα για μαθημα κ θα ζητησω να το ακουσω. Εχει συσκευη... Αν δεν το εχω ακουσει... 

 

Ειναι κ θεμα παιδιου οποτε... Για να δουμε σημερα... Σε ευχαριστώ πολυ διδυμομανουλα!!! 

Αφού υπάρχει δυνατότητα να το ακούσεις καλέ άκου το δε το συζητάμε... Εγώ και κλωτσιά να έτρωγα πάλι θα το ζητούσα χαχαχαχα μαρεσει το ατόμου τικ τικ τακ τακ 

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1

0dftp2.png rVxgp2.pnghHSMp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Giotitsa είπε:

@winspertαυτο εννοώ με την @Mamacita Alinaνα νιώθεις κάτι λίγο έστω μέσα στην ημέρα Οχι και να κάνε πάρτι αλλά κάτι να νιώθεις

Ναι αλλα δεν ξερω αν ειναι καλο να ειναι υποτονικο... Κ οταν λεω οτι το καταλαβα σαν τις μπουρμπουληθρες που καταλαβαιναμε στην αρχη... 


kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, winspert είπε:

Ναι αλλα δεν ξερω αν ειναι καλο να ειναι υποτονικο... Κ οταν λεω οτι το καταλαβα σαν τις μπουρμπουληθρες που καταλαβαιναμε στην αρχη... 

  Κοιτά αν δεις ότι αγχωνεσαι κάνε το απόγευμα ενα υπέρηχο μπορεί να έχει γυρίσει

  • Ευχαριστώ 1

xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, winspert είπε:

Ναι αλλα δεν ξερω αν ειναι καλο να ειναι υποτονικο... Κ οταν λεω οτι το καταλαβα σαν τις μπουρμπουληθρες που καταλαβαιναμε στην αρχη... 

Βρε τώρα κοιμούνται από 14 έως και 20 ώρες το 24ωρο λογικό αν σου κοιμάται τη μέρα να νιώθεις απλά να αλλάζει πλευρό.... Φάε κάτι γλυκό ή παγωμένο ή χυμό πορτοκαλι να δεις αν αλλάξει κάτι...

  • Ευχαριστώ 1

0dftp2.png rVxgp2.pnghHSMp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mamacita Alina είπε:

Βρε τώρα κοιμούνται από 14 έως και 20 ώρες το 24ωρο λογικό αν σου κοιμάται τη μέρα να νιώθεις απλά να αλλάζει πλευρό.... Φάε κάτι γλυκό ή παγωμένο ή χυμό πορτοκαλι να δεις αν αλλάξει κάτι...

Ναι μπράβο φαε κάτι γλυκό σε ποσότητα όμως η κάτι παγωμένο να εμένα είχε μια ώρα τώρα να κουνηθεί και αρχισε παλι @winspert

  • Ευχαριστώ 1

xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Giotitsa είπε:

  Κοιτά αν δεις ότι αγχωνεσαι κάνε το απόγευμα ενα υπέρηχο μπορεί να έχει γυρίσει

 

Just now, Mamacita Alina είπε:

Βρε τώρα κοιμούνται από 14 έως και 20 ώρες το 24ωρο λογικό αν σου κοιμάται τη μέρα να νιώθεις απλά να αλλάζει πλευρό.... Φάε κάτι γλυκό ή παγωμένο ή χυμό πορτοκαλι να δεις αν αλλάξει κάτι...

Ευχαριστώ κορίτσια... Αν δεν δωσει σημαδια κ το μεσημερι που θα τρωω, το απογευμα θα ζητησω απο τη μαια να ακουσουμε την καρδουλα του. Κ αν ανησυχω ακομα θα πεταχτω αυριο το πρωι στο νοσοκομειο για υπερηχο... 

  • Μου αρέσει 2

kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, winspert είπε:

 

Ευχαριστώ κορίτσια... Αν δεν δωσει σημαδια κ το μεσημερι που θα τρωω, το απογευμα θα ζητησω απο τη μαια να ακουσουμε την καρδουλα του. Κ αν ανησυχω ακομα θα πεταχτω αυριο το πρωι στο νοσοκομειο για υπερηχο... 

Ναι κοριτσάκι μου αν και θα δεις απλα βαριέται να κουνηθεί

  • Μου αρέσει 1

xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

Ζέστη κοριιιιιτσιααααα, σκάω λέμε!!! 

Λοιπόν το εσώρουχο μου είναι πάντα νωπό κ αλλάζω συνέχεια.ειναι στο κουλι από σταγόνες τσισα, και πίσω από το λάστιχο κ κάτω ιδρώτας! Σα να μαι υδραυλικός κ να αφήνει σημάδι στον πισινό ο ιδρώτας. Μαύρα χάλια,μαυρα κ τα βρακια μου. Αφήστε.. 

Οι κινήσεις είναι πιο έντονες αλλά πιο λίγες όσο έχει ζέστη νομίζω. Αυτή την αίσθηση μου δίνει. Δλδ κινείται πιο λιγο, αλλά πιο έντονα τελευταία, κ επίσης σα έχει βάλει στόχο στο κουλι μου κ ώρες ώρες μου δίνει την αίσθηση ότι θα φύγει κάνα πόδι... Αυριο έχω γιατρό. 

Σας είπα ότι κάθε μέρα σιχτιριζω τον άντρα μου που με γονιμοποιησε Γενάρη ε; το επόμενο του είπα Ιούλιο πρέπει να το σπείρει.

  • Χαχα 8

UBi6p3.pngwFClp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια γύρισα! Αρνητικό το τεστ ευτυχώς!! Το εκανα στο Ρέα. Βέβαια μετά που μίλησα με τον γιατρό του λέω "τώρα ηρεμώ με αυτό ετσι;;;" και μου λέει "Κοίτα υπάρχει μια πολύ μικρή πιθανότητα ψευδούς αρνητικου αλλά δεν νομίζω σε σενα να έγινε κάτι τέτοιο αλλά να το παρακολουθείς..." άντε τώρα εγώ μετά από αυτό να ησυχάσω. Πιο πολύ ηρεμώ από εσάς που λέτε όλες ότι είναι ελαφρώς βρεγμένο το εσώρουχο.

Όσο για αυτό που ρωτας @winspert κι εμένα υπάρχουν μέρες που κάνει τούμπες και κλωτσάει φουλ και υπάρχουν μέρες που ίσα που νιώθω κινήσεις και αυτό πρέπει να βάλω το χέρι μου στη κοιλιά για να τις καταλάβω. Εγώ ευτυχώς εγώ και ντομπλερ και αν ανησύχησω το βάζω μια για να ακούσω την καρδιά της. 

@Mamacita Alina έχεις δίκιο για το πείραμα που με έβαλε να κάνω κι αυτό προσπαθούσα να του πω στο τηλ ότι Ναι μεν δεν βγήκε βρεγμένο αλλά ελαφρώς νωπό βγήκε και πως να μη βγει; δεν είναι μόνο αν μας φύγει καμία σταγόνα κατά το βηξιμο , αλλά η ευαίσθητη περιοχή μας βρε κορίτσια σχεδόν πάντα δεν έχει μια πολύ μικρή υγρασία;; 

Ορίστε αφήσαμε τα κουλια και πιάσαμε τα .... Τώρα αχαχαχααχ

  • Χαχα 1

yplDp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Farmakotriftena είπε:

Κορίτσια γύρισα! Αρνητικό το τεστ ευτυχώς!! Το εκανα στο Ρέα. Βέβαια μετά που μίλησα με τον γιατρό του λέω "τώρα ηρεμώ με αυτό ετσι;;;" και μου λέει "Κοίτα υπάρχει μια πολύ μικρή πιθανότητα ψευδούς αρνητικου αλλά δεν νομίζω σε σενα να έγινε κάτι τέτοιο αλλά να το παρακολουθείς..." άντε τώρα εγώ μετά από αυτό να ησυχάσω. Πιο πολύ ηρεμώ από εσάς που λέτε όλες ότι είναι ελαφρώς βρεγμένο το εσώρουχο.

Όσο για αυτό που ρωτας @winspert κι εμένα υπάρχουν μέρες που κάνει τούμπες και κλωτσάει φουλ και υπάρχουν μέρες που ίσα που νιώθω κινήσεις και αυτό πρέπει να βάλω το χέρι μου στη κοιλιά για να τις καταλάβω. Εγώ ευτυχώς εγώ και ντομπλερ και αν ανησύχησω το βάζω μια για να ακούσω την καρδιά της. 

@Mamacita Alina έχεις δίκιο για το πείραμα που με έβαλε να κάνω κι αυτό προσπαθούσα να του πω στο τηλ ότι Ναι μεν δεν βγήκε βρεγμένο αλλά ελαφρώς νωπό βγήκε και πως να μη βγει; δεν είναι μόνο αν μας φύγει καμία σταγόνα κατά το βηξιμο , αλλά η ευαίσθητη περιοχή μας βρε κορίτσια σχεδόν πάντα δεν έχει μια πολύ μικρή υγρασία;; 

Ορίστε αφήσαμε τα κουλια και πιάσαμε τα .... Τώρα αχαχαχααχ

Χαχαχαχα γελάω ήδη υστερικά με τη Τσιλονα και με αποτελειωσες. Εδώ εμένα μου βγαίνει χαρά μου σταγόνα αν κάνω απότομο βήμα όχι βήχα.... Και έχω πάει για πιπι μου δεν είναι ότι θέλω γι'αυτό βγαίνει.... Οπότε λιιιγο κουλό όντως σαν συμβουλη... Ειδικά με τόσα υγρά που έχουμε γενικά όσο πλησιάζει το τρίτο τρίμηνο συν την ακράτεια ααααααστα..... Πήγες ομως να σου περάσει οπότε τελεια κι εγώ είχα κάνει εξέταση και έφυγε απ' το κεφάλι μου αλλά τα υγρά δυστυχώς δε φύγανε Χαχαχαχα

  • Χαχα 4

0dftp2.png rVxgp2.pnghHSMp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Farmakotriftena είπε:

Κορίτσια γύρισα! Αρνητικό το τεστ ευτυχώς!! Το εκανα στο Ρέα. Βέβαια μετά που μίλησα με τον γιατρό του λέω "τώρα ηρεμώ με αυτό ετσι;;;" και μου λέει "Κοίτα υπάρχει μια πολύ μικρή πιθανότητα ψευδούς αρνητικου αλλά δεν νομίζω σε σενα να έγινε κάτι τέτοιο αλλά να το παρακολουθείς..." άντε τώρα εγώ μετά από αυτό να ησυχάσω. Πιο πολύ ηρεμώ από εσάς που λέτε όλες ότι είναι ελαφρώς βρεγμένο το εσώρουχο.

Όσο για αυτό που ρωτας @winspert κι εμένα υπάρχουν μέρες που κάνει τούμπες και κλωτσάει φουλ και υπάρχουν μέρες που ίσα που νιώθω κινήσεις και αυτό πρέπει να βάλω το χέρι μου στη κοιλιά για να τις καταλάβω. Εγώ ευτυχώς εγώ και ντομπλερ και αν ανησύχησω το βάζω μια για να ακούσω την καρδιά της. 

@Mamacita Alina έχεις δίκιο για το πείραμα που με έβαλε να κάνω κι αυτό προσπαθούσα να του πω στο τηλ ότι Ναι μεν δεν βγήκε βρεγμένο αλλά ελαφρώς νωπό βγήκε και πως να μη βγει; δεν είναι μόνο αν μας φύγει καμία σταγόνα κατά το βηξιμο , αλλά η ευαίσθητη περιοχή μας βρε κορίτσια σχεδόν πάντα δεν έχει μια πολύ μικρή υγρασία;; 

Ορίστε αφήσαμε τα κουλια και πιάσαμε τα .... Τώρα αχαχαχααχ

Τέλεια μια χαρά μένουμε στο αρνητικό τεστ δεν έχεις λόγο να φοβάσαι λανθασμένο τεστ αφού δεν είχε λόγο ο σάκος να πάθει κάτι απλά πιο πολύ για σιγουριά πήγες όλα θα πάνε καλά και εγώ μέχρι εχθές ήμουν πολύ νταουν με το θέμα αυτό σήμερα έχω καλύτερη διάθεση που είδα ότι όλα είναι οκ και δεν σκέφτομαι ότι μπορεί να έχει βγει λάθος το τεστ...

  • Μου αρέσει 1

kIwmp3.png TMGAp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...