Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, Neverstop είπε:

      Καλημέρα!! Το γάλα μου κατέβηκε αφού γέννησα και μετά από λίγες μέρες. 

      Σε ό, τι αφορά τα κιλά.. το τελευταίο δίμηνο πήρα σχεδόν δέκα κιλά,είχα μια απίστευτη όρεξη..τι ενάμισι κιλό ακούω??!!!!! μια χαρά είναι!!!

      βασικα ο άντρας μ μου είπε προχθές να κόψω τις σαβούρες γιατί ψιλό πήρα και λέω ρε λες να είναι πολύ;  (εγώ του εχω πει, όταν με δει και πάρω να μ το πει)  εγώ εχω όρεξη για fast food δε θέλω φαγητό 

Μανούλες Οκτωβρίου 2019!


Recommended Posts

Just now, gogouli_ είπε:

Μαριουλα μου δεν έβαλα, ούτε 2 ολόκληρα δεν έχω βάλει, χαχαχα Ίσως όπως είπαν και τα κορίτσια να είναι απο το παπούτσι! Αλλά δε θέλω να βάλω κλειστό, σκάω!!! Χαχαχα

@Giotitsa φίλη κι εγώ ειδικά.στον ύπνο το καταλαβαίνω 2-3 βράδια! Χτες τα είχα 2 ώρες σε νεράκι με άλατα και έκανε και μασαζακι ο σύζυγος και ήμουν καλύτερα!

Χαχαχαχαχαχαχαχα και εμένα κάθε μέρα μου κανει μασάζ ο γλυκουλης μου παρολο που είναι κουρασμένος Ολη μερα απο την δουλειά

  • Μου αρέσει 1

xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Penny...

    1828

  • winspert

    1791

  • Mamacita Alina

    1638

  • tsilona

    1294

@Clue εχω πεθάνει στα γέλια.... Δεν μας επεσε το απλως το ζάχαρο μαζί αλλαααα κάναμε και την ίδια σκέψη μαζί.... Κι εγώ εχθές έφαγα ένα γλυκό απ' τα τρουφάκια του ζαχαροπλαστείου και πήγε 90!!! Σήμερα το νηστείας κλασσικά πλέον. 71 και άρχισα να σκέφτομαι μήπως το μηχανάκι χάλασε κι εγώ τρώω τον αγλεορα με αποτέλεσμα το ζάχαρο να είναι πιο υψηλό και να κάνω κακό; Ο άντρας μου βέβαια μου λέει εεε κάθε φορά μικρές; Άμα χάλασε δε θα έβγαζε και μια μεγάλη για τη πλάκα του; Ένα δίκιο το χει... εδώ αναρωτιομουν αν έχει χαλάσει και παλαιότερα όμως που από 150 τη μέτρηση η δεύτερη στα καπάκια ήταν 110 το πολύ και λίγο αγχώθηκα ότι τελικά μπορεί να τα έφτυσε αλλά εσύ μην αγχώνεσαι γιατί και η καμπύλη σου ήταν τέλεια αρα δεν έχεις μόνο τα που μηχανακιου....

  • Ευχαριστώ 1

0dftp2.png rVxgp2.pnghHSMp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Farmakotriftena είπε:

Κορίτσια μου είπε ο γιατρός να πάω στο νοσοκομείο να το δούμε... οπότε σε λίγο φεύγω.

Ποπο ρε συ και γω το ίδιο άγχος είχα σε καταλαβαίνω απόλυτα...Καλή επιτυχία


kIwmp3.png TMGAp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Giotitsa είπε:

Πήγαινε να σου φύγει η ιδέα

Μου είπε να κάνω ένα κόλπο. Να κάτσω στη λεκάνη σαν να θέλω να κατουρήσω, να πάρω ένα χαρτί να το κολλήσω πάνω και να βηξω... να περιμένω 1' και μετά να δω αν είναι βρεγμένο η όχι... σε μένα δεν ήταν εντελώς βρεγμένο αλλά ούτε και στεγνό.. Να πω ότι δεν με έχει πιάσει τρόμος τωρα;;

Just now, minxri είπε:

Ποπο ρε συ και γω το ίδιο άγχος είχα σε καταλαβαίνω απόλυτα...Καλή επιτυχία

Εσένα πως ήταν τα υγρα; ένιωθες να τρεχει; έβρισκες το εσώρουχο σου βρεγμενο;


yplDp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Farmakotriftena είπε:

Μου είπε να κάνω ένα κόλπο. Να κάτσω στη λεκάνη σαν να θέλω να κατουρήσω, να πάρω ένα χαρτί να το κολλήσω πάνω και να βηξω... να περιμένω 1' και μετά να δω αν είναι βρεγμένο η όχι... σε μένα δεν ήταν εντελώς βρεγμένο αλλά ούτε και στεγνό.. Να πω ότι δεν με έχει πιάσει τρόμος τωρα;;

Μωρή πήγαινε να σου φύγει η ιδέα και άσε τώρα τα σενάρια 

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 2

xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Farmakotriftena είπε:

Μου είπε να κάνω ένα κόλπο. Να κάτσω στη λεκάνη σαν να θέλω να κατουρήσω, να πάρω ένα χαρτί να το κολλήσω πάνω και να βηξω... να περιμένω 1' και μετά να δω αν είναι βρεγμένο η όχι... σε μένα δεν ήταν εντελώς βρεγμένο αλλά ούτε και στεγνό.. Να πω ότι δεν με έχει πιάσει τρόμος τωρα;;

Εσένα πως ήταν τα υγρα; ένιωθες να τρεχει; έβρισκες το εσώρουχο σου βρεγμενο;

Ναι εμένα ήταν πολύ βρεγμένο γι’αυτό ανησύχησα δεν ήταν υγρά εγκυμωσύνης ήταν πιο νερουλά αλλά τελικά μου είπε ότι ήταν από την κύστη μου να πίνω πολλά νερά μην πάθω ουρολοίμωξη


kIwmp3.png TMGAp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, minxri είπε:

Ναι εμένα ήταν πολύ βρεγμένο γι’αυτό ανησύχησα δεν ήταν υγρά εγκυμωσύνης ήταν πιο νερουλά αλλά τελικά μου είπε ότι ήταν από την κύστη μου να πίνω πολλά νερά μην πάθω ουρολοίμωξη

Για αυτό είπα πριν δεν είναι αμνιακό ντε και καλά υπάρχουν και κολπικά υπάρχουν και τσισα για αυτό πριν είπα για νερά γενικά κορίτσια τα νερά είναι πολύ καλο για την εγκυμοσύνη μα αφού το αμνιακό είναι νερό βοηθηστε το γενικά


xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Giotitsa είπε:

Για αυτό είπα πριν δεν είναι αμνιακό ντε και καλά υπάρχουν και κολπικά υπάρχουν και τσισα για αυτό πριν είπα για νερά γενικά κορίτσια τα νερά είναι πολύ καλο για την εγκυμοσύνη μα αφού το αμνιακό είναι νερό βοηθηστε το γενικά

Ναι εσύ κάτι παραπάνω ξέρεις εγώ είμαι πρωτάρα γι’αυτό ζήτησα την άποψη σας.Εδώ με ρώτησε εχθές αν είχα συσπάσεις και λέω που να ξέρω τι είναι οι συσπάσεις? Πρώτη εγκυμωσύνη είναι.Άσε ρεζίλι έγινα θα με πέρασε για χαζή αλλά τι να κάνω την αλήθεια είπα.Αχαχαχαχα κλαίωωωωω

  • Χαχα 2

kIwmp3.png TMGAp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, minxri είπε:

Ναι εσύ κάτι παραπάνω ξέρεις εγώ είμαι πρωτάρα γι’αυτό ζήτησα την άποψη σας.Εδώ με ρώτησε εχθές αν είχα συσπάσεις και λέω που να ξέρω τι είναι οι συσπάσεις? Πρώτη εγκυμωσύνη είναι.Άσε ρεζίλι έγινα θα με πέρασε για χαζή αλλά τι να κάνω την αλήθεια είπα.Αχαχαχαχα κλαίωωωωω

Οχι κορίτσι μου δεν είσαι χαζή που να ξέρεις και εγώ δεν τα ξςρω όλα μην νομίζεις απλα τυχαίνει και ρωταω πολλά τον γιατρό

  • Μου αρέσει 1

xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια εγω θα ξανακανω ερώτηση... Καταλαβαινετε τα μωρα σας καθε μερα όλη μέρα το ιδιο; Θα πρεπει απο τωρα να τα καταλαβαινουμε να κουνιουνται συγκεκριμένες φορες μεσα στη μερα; Για παράδειγμα προχθες κλωτσαγε πολυ. Εχθες νομιζω κάτι καταλαβα το πρωι αλλα μετα τίποτα ιδιαίτερο... Κ σημερα λιγο το πρωι, σαν να γυρισε αλλα λιγα πράγματα... Αισθάνομαι μια μικρή κινηση αλλα απαλη, οχι κλωτσιες οπως τις αλλες μερες... Έμεινα ξυπνια τα ξημερώματα απο τις 4μιση μέχρι τις 6μιση απο το αγχος μου... 


kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, winspert είπε:

Κορίτσια εγω θα ξανακανω ερώτηση... Καταλαβαινετε τα μωρα σας καθε μερα όλη μέρα το ιδιο; Θα πρεπει απο τωρα να τα καταλαβαινουμε να κουνιουνται συγκεκριμένες φορες μεσα στη μερα; Για παράδειγμα προχθες κλωτσαγε πολυ. Εχθες νομιζω κάτι καταλαβα το πρωι αλλα μετα τίποτα ιδιαίτερο... Κ σημερα λιγο το πρωι, σαν να γυρισε αλλα λιγα πράγματα... Αισθάνομαι μια μικρή κινηση αλλα απαλη, οχι κλωτσιες οπως τις αλλες μερες... Έμεινα ξυπνια τα ξημερώματα απο τις 4μιση μέχρι τις 6μιση απο το αγχος μου... 

Μην στρεσαρεσε είναι χειρότερα μαζευετε και δεν κλωτσαει εγώ το νιώθω καθε μέρα το ίδιο αλλά καποιες μέρες δεν είναι το ιδιο κινητικο ολες τις μέρες π.χ μια μέρα μπορεί να κινείται απο το πρωι ως το βράδυ και αλλες μέρες οπως π.χ εδώ και τρεις μέρες αν μια ωρα αρχίζει και κλωτσαει και μετα σταματάει και ξαναρχίζει κατσε χαλαρή κάτω στο κρεβάτι στον καναπέ και ηρεμησε μην σκέφτεσαι τιποτα πιασε την κοιλιτσα και θα δεις οτι θα αρχίσει να κανει κινήσεις αν δεις οτι αγχωνεσαι πολύ κάνε ενα υπέρηχο μπορεί να έχει γυρίσει με την πλάτη και να μην το καταλαβαινεις

  • Ευχαριστώ 1

xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Giotitsa είπε:

Μην στρεσαρεσε είναι χειρότερα μαζευετε και δεν κλωτσαει εγώ το νιώθω καθε μέρα το ίδιο αλλά καποιες μέρες δεν είναι το ιδιο κινητικο ολες τις μέρες π.χ μια μέρα μπορεί να κινείται απο το πρωι ως το βράδυ και αλλες μέρες οπως π.χ εδώ και τρεις μέρες αν μια ωρα αρχίζει και κλωτσαει και μετα σταματάει και ξαναρχίζει κατσε χαλαρή κάτω στο κρεβάτι στον καναπέ και ηρεμησε μην σκέφτεσαι τιποτα πιασε την κοιλιτσα και θα δεις οτι θα αρχίσει να κανει κινήσεις αν δεις οτι αγχωνεσαι πολύ κάνε ενα υπέρηχο μπορεί να έχει γυρίσει με την πλάτη και να μην το καταλαβαινεις

Εχω βαλει κλασικη μουσικη κ χαλαρωνω... Δεν με ειχε αγχωσει κατι νωριτερα... Αγχωθηκα λιγο απο καποια στιγμη που περναγαν οι ωρες κ δεν καταλαβαινα κατι... Με βλεπω ολο το καλοκαίρι να ειμαι στην τσιτα αν είναι τεμπελακος ο μπεμπουλης μου... 


kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, winspert είπε:

Εχω βαλει κλασικη μουσικη κ χαλαρωνω... Δεν με ειχε αγχωσει κατι νωριτερα... Αγχωθηκα λιγο απο καποια στιγμη που περναγαν οι ωρες κ δεν καταλαβαινα κατι... Με βλεπω ολο το καλοκαίρι να ειμαι στην τσιτα αν είναι τεμπελακος ο μπεμπουλης μου... 

Αυτό ήθελα να σου πω κάποια μωρά βαριουνται το θέμα είναι να νιώθεις έστω κάτι λίγο με καταλαβαίνεις;


xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...