Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Lila ki είπε:

      Καλημέρα κορίτσια !!! Έχω θετικο τεστ !!! Είμαι συγκρατημένα αισιόδοξοι γιατί ίσως κάποιες να έχετε διαβάσει και παλαιότερα ότι δεν θπηρξε  εύκολος για μένα π δρόμος της μητρότητας … μου είπαν και εδώ θα το προσπαθήσουμε να τα καταφέρουμε και εύχομαι να φτάσουμε έως το τέλος γιατί είναι παρά πολύ νωρίς ακόμα και μιλάμε δ ξέρω πως θα αντέξω να μην πάθει ψυχολογικά χαχαχα ειλικρινά … σας ευχαριστω όλες που πριν ακόμα ξεκινησω διέγερση ήσασταν παρά πολύ αισιόδοξες και μου γράφατε ελπισοφορα μηνύματα και γενικά που προσπαθούμε να ηρεμουμε η μια την άλλη . Εύχομαι μεγάλη βδομάδα που είναι να καταφέρουμε όλες να κάνουμε την προσωπική μας ανασταση !!! 
       

      θα πάρω στο κέντρο να τους ενημερώσω να δούμε πως θα προσχωρήσουμε τι θα γίνει με τα καφέ εάν συνεχιστούν κλπ κλπ 

      Απαράδεκτος … θα έπρεπε να σε είχε πάρει τηλέφωνο να σε καλέσει στο γραφείο … ντροπή του που ξεστόμισε να ψαχτείς έξω είσαι σε προχωρημένη εγκυμοσύνη … εγώ δεν θα απαντούσα καν και θα πήγαινα άλλου … δηλαδή η μαια τι έπαθε ;;;; Την πρόσβαλες της φώναξες της μίλησες  άσχημα ; Δεν ξέρουν ότι είναι η φύση της δουλειάς τέτοια που έχουν να φροντίσουν καθημερινά έγκυες μα κυρίως την ψυχολογία κάθε έγκυας που μέσα στο άγχος στην παράνοια κλπ είναι λογικό να κάνει ερωτήσεις ακόμα κ ανούσιες είναι ο ρόλος τους να απαντούν με ευγένεια … για μένα ήταν απαράδεκτος .. ποιος ήταν ; 

      Μπράβο!!!! Συγχαρητήρια!!! 🥰 Είδες που στο είχα πει? Αχνη γραμμη + καφέ = θετικη χοριακη.  Τώρα το πάμε βήμα βήμα....εγώ έχω επαναληπτική την Τετάρτη...το ίδιο άγχος θα έχω πάλι...

      9 ώρες πρίν, Faith22 είπε:

       

      Χθες είχα υπέρηχο κ είναι όλα καλά.Ειμαι στην 25η εβδομάδα κ με έχει ενημερωσει η μαία ότι δεν είναι συστηματικές οι κινήσεις των εμβρύων αυτή την εβδομάδα.Χθες αυτό δεν το συζήτησα καθόλου με τον γιατρό.Εγω όμως τα νιώθω κάθε μέρα κ σήμερα από το πρωί δεν τα είχα νιώσει κ είχε πάει 3 το μεσημέρι.Η ξαδέρφη μου πριν 3 εβδομάδες έχασε το μωρο της στις 33 εβδομάδες.Δεν το ένιωσε μια μέρα κ τελικά είχε ενδομητρίο θάνατο.Το αναφέρω για να καταλάβετε λίγο την ψυχολογία μου,θέλω δεν θέλω είναι κάτι που το σκέφτομαι κάθε μέρα.Η μαία μου το ξέρει.Στελνω λοιπόν το μεσημέρι ότι δεν έχω νιώσει τα μωρά χωρίς να της πω καλησπέρα,ήμουν στο κρεβάτι όλο το πρωί ζουμπωντας την κοιλιά μου κ ενώ ήθελα μόνο ένα μην ανησυχείς μου απαντά ότι "κακώς δεν ρώτησες τον γιατρό,είπαμε μετράμε μετά τις 32 εβδομάδες κ παρεπιπτόντως καλησπέρα τάδε" κ της απάντησα "ναι κακώς δεν ρώτησα τον γιατρό κ ρωτάω εσένα.Δεν βλάπτει λίγο ενσυναίσθηση που κ που.Καλησπερα".Απάντησα έτσι γιατί ένιωσα ειρωνεία.Λαθος μου,το ξέρω.Μου απάντησε κ εκεινη πάλι αλλα το άφησα εκεί.Δεν ξανααπαντησα.Δεν ήθελα να το συνεχίσω.

      Κ τώρα το βράδυ μου έστειλε ο γιατρός μήνυμα ότι αν δεν με καλύπτουν,να κάνω τις επιλογές μου,εννοώντας ότι μπορώ να φύγω κ να αλλάξω γιατρό,μαζί με ένα κατεβατο.

      Αυτό με πείραξε παρά πολύ.Ενιωσα ότι με διώχνει.

      Ξέρω ότι είμαι παράλογη,εκφραστείτε ελεύθερα.

       

       

      Απαράδεκτη συμπεριφορά και γιατρού και μαιας. Οφείλουν να έχουν παραπάνω ενσυναισθηση και αν κάτι τους ενοχλεί να παίρνουν τηλ σαν άνθρωποι και να μιλάνε με ευγένεια και ενδιαφέρον. Θα βρεις σίγουρα γιατρό!!!! Σκέψου αν θέλεις σίγουρα να αλλάξεις. Σκέψου τι θα σε στρεσάρει λιγότερο...να είσαι με αυτόν και να φοβασαι να ρωτήσεις κάτι ξανά ή να αλλάζεις γιατρό? Εσύ ξέρεις το καλύτερο για σένα! Αν αποφασίσεις να αλλάξεις σε οποια πόλη μένεις ρώτησε φίλες και γνωστές και θα δεις ποιον προτείνουν οι περισσότερες. 

      1 hour ago, Lila ki είπε:

      Καλημέρα κορίτσια !!! Έχω θετικο τεστ !!! Είμαι συγκρατημένα αισιόδοξοι γιατί ίσως κάποιες να έχετε διαβάσει και παλαιότερα ότι δεν θπηρξε  εύκολος για μένα π δρόμος της μητρότητας … μου είπαν και εδώ θα το προσπαθήσουμε να τα καταφέρουμε και εύχομαι να φτάσουμε έως το τέλος γιατί είναι παρά πολύ νωρίς ακόμα και μιλάμε δ ξέρω πως θα αντέξω να μην πάθει ψυχολογικά χαχαχα ειλικρινά … σας ευχαριστω όλες που πριν ακόμα ξεκινησω διέγερση ήσασταν παρά πολύ αισιόδοξες και μου γράφατε ελπισοφορα μηνύματα και γενικά που προσπαθούμε να ηρεμουμε η μια την άλλη . Εύχομαι μεγάλη βδομάδα που είναι να καταφέρουμε όλες να κάνουμε την προσωπική μας ανασταση !!! 
       

      θα πάρω στο κέντρο να τους ενημερώσω να δούμε πως θα προσχωρήσουμε τι θα γίνει με τα καφέ εάν συνεχιστούν κλπ κλπ 

      Απαράδεκτος … θα έπρεπε να σε είχε πάρει τηλέφωνο να σε καλέσει στο γραφείο … ντροπή του που ξεστόμισε να ψαχτείς έξω είσαι σε προχωρημένη εγκυμοσύνη … εγώ δεν θα απαντούσα καν και θα πήγαινα άλλου … δηλαδή η μαια τι έπαθε ;;;; Την πρόσβαλες της φώναξες της μίλησες  άσχημα ; Δεν ξέρουν ότι είναι η φύση της δουλειάς τέτοια που έχουν να φροντίσουν καθημερινά έγκυες μα κυρίως την ψυχολογία κάθε έγκυας που μέσα στο άγχος στην παράνοια κλπ είναι λογικό να κάνει ερωτήσεις ακόμα κ ανούσιες είναι ο ρόλος τους να απαντούν με ευγένεια … για μένα ήταν απαράδεκτος .. ποιος ήταν ; 

      Και να ξέρεις σε καταλαβαίνω...και γω συγκρατημένα αισιόδοξη ήμουν στην πρώτη χοριακη...στη δεύτερη το χάρηκα πιο πολυ. Όλα θα μας πανε μια χαρά!! ❤️

Μανούλες Οκτωβρίου 2019!


Recommended Posts

Just now, minxri είπε:

Το δικό μου είχε 35€ και ήταν μια ταινία μπλε την έβαλε μέσα στον κόλπο την άφησε 2-3 λεπτά μου είπε να βήχω για να κατέβουν υγρά μάλλον και μετά το έβαλε σε ένα μπουκαλάκι και το άφησε για 5 λεπτά είχε μια γραμμούλα πάνω πάνω ήταν αρνητικό άμα είχε δυο θα ήταν θετικό στα γράφω αναλυτικά για να δεις όλη τη διαδικασία που μου έκανε

Καμία σχέση εμένα... Απλά πήρε την ταινία την έβαλε μέσα με το δάκτυλο, έφερε κάποιες σβουρες μέσα με το δάκτυλο και το έβγαλε. Και μου λέει "αρνητικό είναι, δεν άλλαξε χρώμα.."


yplDp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Penny...

    1828

  • winspert

    1791

  • Mamacita Alina

    1638

  • tsilona

    1294

Θα φωνάξω την @Mamacita Alina να επιβάλλει την τάξη.

Καλέ αν είχε υποψία οτι κάτι δεν πάει καλά δε θα στο λεγε; χαλάρωσε μαναρι μου λιγάκι. Ξέρω πως πέρασες πολλά, όμως σε είπαν ότι είναι αρνητικό κ ψάχνεις τη μικρή πιθανότητα λάθους;

 

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1

UBi6p3.pngwFClp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Farmakotriftena είπε:

Καμία σχέση εμένα... Απλά πήρε την ταινία την έβαλε μέσα με το δάκτυλο, έφερε κάποιες σβουρες μέσα με το δάκτυλο και το έβγαλε. Και μου λέει "αρνητικό είναι, δεν άλλαξε χρώμα.."

Αχαχαχα έχει δίκιο η @tsilona ηρέμησε άμα κολλάμε στο 0,01% θα φρικάρουμε στο τέλος όλα καλά είναι αυτό κράτα...Έλα κοντεύουμε σε λίγο καιρό θα έχουμε τα μωράκια μας αγκαλιά

@gogouli_ Τι έγινε τελικά με την καμπύλη όλα καλά?Σε πείρε ο γιατρός σου?

  • Μου αρέσει 1

kIwmp3.png TMGAp3.png

Link to comment
Share on other sites

Βρε @Farmakotriftena χαρά μουυυυ μια φορά να σου πει γιατρος ότι είναι όλα καλά και να μη το ψυριζεις μετά δε παίζει; Χαχαχαχα. Όλα καλά είναι!!! Δεν ήταν αμνιακό....Να σου έλεγε ότι δεν είναι σίγουρος ναι αλλά δε θα έπαιρνε ευθύνη να είναι αμνιακό και να σε διώξει!!!

Όλα τα τεστ έχουν πιθανότητες ψεύδους αποτελέσματος από τα πιο εξελιγμένα μέχρι τα λιγότερο, από τα ακριβοπληρωμένα μέχρι τα δωρεάν... Όπως και τα τεστ εγκυμοσύνης μας που βγήκαν θετικά ίσως να ήταν ψευδώς θετικά τότε αλλά υπάρχει 0.01% πιθανότητα.... Είμαστε όλες έτσι με νωπό βρακί και μόνιμη διαρροή!!! Δεν είναι τυχαίο που μας συμβαίνει σχεδόν σε όλες συν τη ζέστη και τον υπέροχο (ιού) ιδρώτα μαζί με τα υγρα....

ΜΗΝ ψαχνεστε βρε κορίτσια παραπάνω αν ειναι λάθος αν το ένα αν το αλλο. Οι γιατροί οφείλουν να πουν ότι δεν είναι 100% έμπιστα τα τεστ ή οι εξετάσεις ή οι υπέρηχοι και ότι υπάρχει ψευδως αποτέλεσμα για να έχουν το κεφάλι τους ήσυχο που αααααααν κάτι δεν ανιχνευτηκε σωστά δε θα βρουν οι ίδιοι μπελα γιατί τάχα μου ενημέρωσαν...

Στη προκειμένη περίπτωση αν υπήρχε τόσο μεγάλη πιθανότητα ψευδώς αρνητικου θα έκανε κι άλλο τεστ ή θα έκανε υπέρηχο να δει τα επίπεδα αμνιακού. Αν χάνουμε αμνιακό φαίνεται και στον υπέρηχο θα κατέβει το νούμερο.... πρέπει να συστήσει όμως παρακολούθηση για παν ενδεχόμενο... Οπότε μην ψυριζεστε παλιιιι.... Κι εγώ που του είπα τις προάλλες ότι το εσώρουχο κάθε μία ώρα είναι νωπό μου λέει παρακολουθα το.... Λογικό είναι... Δε θα πάρουν την ευθύνη να πουν όλα καλά και εν τέλει μετά από κάνα μήνα να έχει κάποια από μας διαρροή και να νομίζει ότι κατουρηθηκε χαχαχαχα θα πουν παρακολουθα το να σε έχουν δε εγρήγορση και ας είναι το αποτέλεσμα τέλειο.... Αυτά τα λίγα...

  • Μου αρέσει 4

0dftp2.png rVxgp2.pnghHSMp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, minxri είπε:

Αχαχαχα έχει δίκιο η @tsilona ηρέμησε άμα κολλάμε στο 0,01% θα φρικάρουμε στο τέλος όλα καλά είναι αυτό κράτα...Έλα κοντεύουμε σε λίγο καιρό θα έχουμε τα μωράκια μας αγκαλιά

@gogouli_ Τι έγινε τελικά με την καμπύλη όλα καλά?Σε πείρε ο γιατρός σου?

Την πάτησα κορίτσια, λείπει σε συνέδριο στο εξωτερικό, οπότε θα ξέρω από μεθαύριο! Με έχει φάει η αγωνία και το άγχος!!!

@Farmakotriftena μην αγχώνεσαι αφού βγήκε αρνητικό! Και ας το πάρουμε απόφαση ότι θα είμαστε με βρεγμένα βρακακια χαχαχαχα

  • Μου αρέσει 1

EGLbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mamacita Alina είπε:

Βρε @Farmakotriftena χαρά μουυυυ μια φορά να σου πει γιατρος ότι είναι όλα καλά και να μη το ψυριζεις μετά δε παίζει; Χαχαχαχα. Όλα καλά είναι!!! Δεν ήταν αμνιακό....Να σου έλεγε ότι δεν είναι σίγουρος ναι αλλά δε θα έπαιρνε ευθύνη να είναι αμνιακό και να σε διώξει!!!

Όλα τα τεστ έχουν πιθανότητες ψεύδους αποτελέσματος από τα πιο εξελιγμένα μέχρι τα λιγότερο, από τα ακριβοπληρωμένα μέχρι τα δωρεάν... Όπως και τα τεστ εγκυμοσύνης μας που βγήκαν θετικά ίσως να ήταν ψευδώς θετικά τότε αλλά υπάρχει 0.01% πιθανότητα.... Είμαστε όλες έτσι με νωπό βρακί και μόνιμη διαρροή!!! Δεν είναι τυχαίο που μας συμβαίνει σχεδόν σε όλες συν τη ζέστη και τον υπέροχο (ιού) ιδρώτα μαζί με τα υγρα....

ΜΗΝ ψαχνεστε βρε κορίτσια παραπάνω αν ειναι λάθος αν το ένα αν το αλλο. Οι γιατροί οφείλουν να πουν ότι δεν είναι 100% έμπιστα τα τεστ ή οι εξετάσεις ή οι υπέρηχοι και ότι υπάρχει ψευδως αποτέλεσμα για να έχουν το κεφάλι τους ήσυχο που αααααααν κάτι δεν ανιχνευτηκε σωστά δε θα βρουν οι ίδιοι μπελα γιατί τάχα μου ενημέρωσαν...

Στη προκειμένη περίπτωση αν υπήρχε τόσο μεγάλη πιθανότητα ψευδώς αρνητικου θα έκανε κι άλλο τεστ ή θα έκανε υπέρηχο να δει τα επίπεδα αμνιακού. Αν χάνουμε αμνιακό φαίνεται και στον υπέρηχο θα κατέβει το νούμερο.... πρέπει να συστήσει όμως παρακολούθηση για παν ενδεχόμενο... Οπότε μην ψυριζεστε παλιιιι.... Κι εγώ που του είπα τις προάλλες ότι το εσώρουχο κάθε μία ώρα είναι νωπό μου λέει παρακολουθα το.... Λογικό είναι... Δε θα πάρουν την ευθύνη να πουν όλα καλά και εν τέλει μετά από κάνα μήνα να έχει κάποια από μας διαρροή και να νομίζει ότι κατουρηθηκε χαχαχαχα θα πουν παρακολουθα το να σε έχουν δε εγρήγορση και ας είναι το αποτέλεσμα τέλειο.... Αυτά τα λίγα...

Χαχαχαχαχαχαχαχα δεν μπορω μωρή και εσύ ελάτε να πούμε για κούλια μωρέ με τα αμνιακα τα πουλιά τα μεμε με τα κωλια με όλα ελάτε @Farmakotriftenaγλυκιαα μου εχεις αναγκη τόσο το κουλι του άνδρα σου πιστευε με ναι το χρειαζεσαι άρπαξε το καλη μου 

  • Χαχα 1

xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

Έχετε δίκιο κορίτσια.. τι στο καλό, στο Ρέα το έκανα δεν θα μου έκαναν κάτι τελείως της πλάκας. Απ την άλλη όπως λέτε όλες  έχουμε βρεγμένα βρακιά αχαχχα 

Λέω να ηρεμήσω για κάνα δυο μέρες αχαχαχα

Πάντως ο επόμενος υπέρηχος αργεί. 2/7 στο εμβρυολογο. Μακάρι Παναγία μου , να μην δω ξανά το Ρέα και τον γυναικολόγο μου μέχρι τότε.

Όχι άλλο υπέρηχο!!!!

  • Μου αρέσει 2

yplDp3.png

Link to comment
Share on other sites

@gogouli_ Τώρα βρήκε και αυτός δεν μπορούσε να πάει μεταααά???Αχαχαχα όλα καλά θα είναι μην ανησυχείς

Just now, Farmakotriftena είπε:

Έχετε δίκιο κορίτσια.. τι στο καλό, στο Ρέα το έκανα δεν θα μου έκαναν κάτι τελείως της πλάκας. Απ την άλλη όπως λέτε όλες  έχουμε βρεγμένα βρακιά αχαχχα 

Λέω να ηρεμήσω για κάνα δυο μέρες αχαχαχα

Πάντως ο επόμενος υπέρηχος αργεί. 2/7 στο εμβρυολογο. Μακάρι Παναγία μου , να μην δω ξανά το Ρέα και τον γυναικολόγο μου μέχρι τότε.

Όχι άλλο υπέρηχο!!!!

Για πες εντυπώσεις έχεις ξαναγεννήσει εκεί?Άσχετο αλλά στο θέμα μας Αχαχαχα


kIwmp3.png TMGAp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Giotitsa είπε:

Χαχαχαχαχαχαχαχα δεν μπορω μωρή και εσύ ελάτε να πούμε για κούλια μωρέ με τα αμνιακα τα πουλιά τα μεμε με τα κωλια με όλα ελάτε @Farmakotriftenaγλυκιαα μου εχεις αναγκη τόσο το κουλι του άνδρα σου πιστευε με ναι το χρειαζεσαι άρπαξε το καλη μου 

Μετά το σημερινό, ο άντρας μου θα μείνει με το κουλι στο χέρι... Μετά την γέννα με ξαναβλέπω..

  • Χαχα 3

yplDp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Farmakotriftena είπε:

Κορίτσια γύρισα! Αρνητικό το τεστ ευτυχώς!! Το εκανα στο Ρέα. Βέβαια μετά που μίλησα με τον γιατρό του λέω "τώρα ηρεμώ με αυτό ετσι;;;" και μου λέει "Κοίτα υπάρχει μια πολύ μικρή πιθανότητα ψευδούς αρνητικου αλλά δεν νομίζω σε σενα να έγινε κάτι τέτοιο αλλά να το παρακολουθείς..." άντε τώρα εγώ μετά από αυτό να ησυχάσω. Πιο πολύ ηρεμώ από εσάς που λέτε όλες ότι είναι ελαφρώς βρεγμένο το εσώρουχο.

Όσο για αυτό που ρωτας @winspert κι εμένα υπάρχουν μέρες που κάνει τούμπες και κλωτσάει φουλ και υπάρχουν μέρες που ίσα που νιώθω κινήσεις και αυτό πρέπει να βάλω το χέρι μου στη κοιλιά για να τις καταλάβω. Εγώ ευτυχώς εγώ και ντομπλερ και αν ανησύχησω το βάζω μια για να ακούσω την καρδιά της. 

@Mamacita Alina έχεις δίκιο για το πείραμα που με έβαλε να κάνω κι αυτό προσπαθούσα να του πω στο τηλ ότι Ναι μεν δεν βγήκε βρεγμένο αλλά ελαφρώς νωπό βγήκε και πως να μη βγει; δεν είναι μόνο αν μας φύγει καμία σταγόνα κατά το βηξιμο , αλλά η ευαίσθητη περιοχή μας βρε κορίτσια σχεδόν πάντα δεν έχει μια πολύ μικρή υγρασία;; 

Ορίστε αφήσαμε τα κουλια και πιάσαμε τα .... Τώρα αχαχαχααχ

Χαίρομαι πολυ κοριτσακι μου... Ενα ενα να μπαινει στη θεση του... Σε οποιαδηποτε εξεταση κ να κανεις μπορει να σου πει ο γιατρος οτι υπαρχει  μια μικρη πιθανότητα λαθους κ το λενε για να ειναι καλυμμενοι οι γιατροι... Φυσικα κ ειναι ολα καλα... Κ ρμενα νομιζω πριν με κλωτσησε λιγο οποτε λεω να ηρεμησω λιγο τωρα... Ειχα ξανακάνει την ερωτηση εδω κ αλλη φορα αλλα καθε φορα αγχωνομαι σα να ειναι η πρωτη.... Καλη συνεχεια.... 

  • Μου αρέσει 3

kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, minxri είπε:

@gogouli_ Τώρα βρήκε και αυτός δεν μπορούσε να πάει μεταααά???Αχαχαχα όλα καλά θα είναι μην ανησυχείς

Για πες εντυπώσεις έχεις ξαναγεννήσει εκεί?Άσχετο αλλά στο θέμα μας Αχαχαχα

Ναι και τα άλλα δύο παιδιά εκεί τα γέννησα! Και στο 1ο παιδί κιόλας νοσηλευτηκα ίσα με 100 φορές. Στο Ρέα θα γεννήσεις ή στο μητέρα;


yplDp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Farmakotriftena είπε:

Μετά το σημερινό, ο άντρας μου θα μείνει με το κουλι στο χέρι... Μετά την γέννα με ξαναβλέπω..

Ε μωρή εντάξει απέξω απέξω τηε παρθενίας οπως λέει η @tsilona

  • Χαχα 2

xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Farmakotriftena είπε:

Ναι και τα άλλα δύο παιδιά εκεί τα γέννησα! Και στο 1ο παιδί κιόλας νοσηλευτηκα ίσα με 100 φορές. Στο Ρέα θα γεννήσεις ή στο μητέρα;

Εμένα είναι και στα 2 ο γιατρός μ δεν έχω αποφασίσει όμως ακόμα γι’αυτό σε ρώτησα τώρα έμεινες ευχαριστημένη γενικά?

Just now, minxri είπε:

Εμένα είναι και στα 2 ο γιατρός μ δεν έχω αποφασίσει όμως ακόμα γι’αυτό σε ρώτησα τώρα έμεινες ευχαριστημένη γενικά?

Τις 2 πρώτες εξωσωματικές τις είχα κάνει εκεί με άλλο γιατρό βέβαια και δεν έμεινα καθόλου ευχαριστημένη γενικά και από τη συμπεριφορά των μαιών ώρες ώρες ρώταγες 5 πράγματα και σε κοιτάζανε με μισό μάτι με το ζόρι να σου απαντήσουνε τι να πρώτο πω την ημέρα της ωοληψία ξεχάσανε να πάρουνε σπέρμα από τον άντρα μ καλά που τον ρώτησα την ώρα που φεύγαμε και φώναξα την κοπέλα και τον πήρανε μέσα να δώσει άσε για τον γιατρό μην σου πω καλύτερα θα μας μαλώσει και η @Mamacita Alina αχαχαχα


kIwmp3.png TMGAp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, minxri είπε:

Εμένα είναι και στα 2 ο γιατρός μ δεν έχω αποφασίσει όμως ακόμα γι’αυτό σε ρώτησα τώρα έμεινες ευχαριστημένη γενικά?

Τις 2 πρώτες εξωσωματικές τις είχα κάνει εκεί με άλλο γιατρό βέβαια και δεν έμεινα καθόλου ευχαριστημένη γενικά και από τη συμπεριφορά των μαιών ώρες ώρες ρώταγες 5 πράγματα και σε κοιτάζανε με μισό μάτι με το ζόρι να σου απαντήσουνε τι να πρώτο πω την ημέρα της ωοληψία ξεχάσανε να πάρουνε σπέρμα από τον άντρα μ καλά που τον ρώτησα την ώρα που φεύγαμε και φώναξα την κοπέλα και τον πήρανε μέσα να δώσει άσε για τον γιατρό μην σου πω καλύτερα θα μας μαλώσει και η @Mamacita Alina αχαχαχα

Δεν λέω κάτι αν δε δω ότι αγχώνεστε χωρίς λόγο.... Να σε μαλώσω άμα πεις για το γιατρό; Γιατί αδερφός μου είναι; Χαχαχαχα. Παντού τα πάντα. Σε όλα τα νοσοκομεία και τις κλινικές υπάρχουν γιατροί που δεν πρέπει να υπάρχουν και γιατραρες-ανθρωπαρες που αν σου τύχουν είναι τέλεια.... Επίσης στον ίδιο εγώ μπορεί να είμαι υπέρ καλυμμένη και εσύ ούτε καν... Οπότε... Λογικό.... Αν αγχθειτε όμως και ψυριζετε πάλι χωρίς λόγο θα σας φάω.... Ημαρτον πχιά τρελές... Ας το χαρούμε 3 μήνες έμειναν δεν έμειναν....

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1

0dftp2.png rVxgp2.pnghHSMp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...