Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Eflenew είπε:

      @Nima21 εκανες την εμβρυομεταφορα? Πως νιωθεις?@Bluee19 @DizzyツMommy ποτέ είναι οι εμβρυομεταφορες σας?  Όλα με το καλό και στις 3 σας!!! 🙏

      @Angot εύχομαι να ειστε καλα με τον τζαναμπετη!

      @η ζωή είναι όμορφη τώρα είδα στον 1ο  υπέρηχο που εκανα ότι και εμενα με βγάζει μια μέρα πιο πίσω. Δε με αγχώνει, αλλωστε τα υπολογίζουμε στο περίπου από το ίντερνετ, οι μετρήσεις θα δείξουν που ακριβως είμαστε.  Αύριο δεν έχετε τον υπέρηχο? 

      🙏🏼🙏🏼🙏🏼

      εγώ Σάββατο θα κάνω υπέρηχο για να μάθω ποτέ θα γίνει 🥹

      περιμένουμε νέα από τον υπέρηχο σου 🙏🏼

Μανούλες Οκτωβρίου 2019!


Recommended Posts

@tsilona @Mamacita Alina η φωνή της λογικής!!!! Σας ευχαριστώ κορίτσια μου και που πήρατε θέση και που κατανοήσατε τα όσα έγραψα.. Το εκτιμώ ιδιαίτερα γιατί δεν έχουμε καν τις ίδιες απόψεις κι όμως σέβεστε απόλυτα την επιλογή μου, όπως κι εγώ τη δική σας! Όσο για τον μπεμπούλη μου δε θα είναι vegan αλλά vegetarian σαν τη μαμά, μόνο αποχή από κρέας θα έχουμε.. Ειλικρινά σας ευχαριστώ!!! :x

Just now, tsilona είπε:

Λοιπόν κόρες στο δια ταύτα.τα έχετε όλα ετοιμα; Εγώ πχ το σπίτι δεν το χω έτοιμο.ειναι σαν βομβαρδισμενο κ δεν έχω καμία διάθεση για τπτ δυστυχώς.

Να μη μιλήσω για αλλά μωρό πράγματα.μονο τα ρουχακια έπλυνα κ δεν τα χω βάλει καν στο σάκο...

Μα τι γομαρα είμαι 

Εγώ η ανυπόμονη ενώ έχω Πητ 20/10 τα έχω ετοιμάσει όλα ρούχα, βαλίτσα τα πάντα..Αύριο θα πάμε με τον άντρα μου να αγοράσουμε παρκοκρέβατο και τέλος! Τις τελευταίες μέρες μ'έχει πιάσει και με το σπίτι μια υστερία ξεκίνησα γενική αλλά επειδή δεν μπορώ να κάνω όλα τα δωμάτια μαζί κάνω κάθε μέρα και από λίγο.. Μου είπε μια φίλη σήμερα το σύνδρομο της φωλιάς είναι αυτό, λέω δεν ξέρω τι μου λες εγώ τα κάνω τώρα που είμαι όλη μέρα μόνη στο σπίτι και μπορώ γιατί σε λίγο καιρό θα είμαι αφοσιωμένη στον πριγκιπάκο μου...

  • Μου αρέσει 1

nZmZp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Penny...

    1828

  • winspert

    1791

  • Mamacita Alina

    1638

  • tsilona

    1294

5 ώρες πρίν, Mamacita Alina είπε:

Χαχαχαχαχα σωπα μαρή τρελή και θα μου κάτσει το φουντούνι στο λαιμό όλα τα πετυχημένα σήμερα θα τα πεις;

Φουντουνακια διαβαζω..... Δευτερη γουρουνιτσα μεσα στη μερα;;;;; χαχαχα, αληθεια μετρήθηκες μετα απο τα φουντούνια;;; 

Καλημερα κορίτσια... Πρεπει να βγω σημερα για δουλειές κ δε θελω καθόλου .... 

  • Μου αρέσει 1

kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πρίν, Clue είπε:

Άστα... Ήμουν πολύ καλό κορίτσι. Γι αυτό τώρα περνάω την επανάστασή μου. Μπούχτισα! Πιτόγυρο έφαγα και δε μετρήθηκα μετά! Οπότε μια χαρά είμαι! Εγώ και η στρουθοκάμηλος....

Εως Νοεμβρίου παρακαλώ. Εκτός αν η @Farmakotriftena έχει μυρίσει τα νύχια της και για μένα και της λένε Οκτώβρη...

Χμ... κατσε λιγο αν το οραματιστω....

  • Χαχα 1

yplDp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια καλημέρα.. Είμαι καινούρια στο φόρουμ και πρώτη φορά γράφω. Είμαι 31 εβδομάδων.. Πήρα τις εξετάσεις μ σήμερα και μ είπαν ότι έχω κετονη στα ούρα.. Διάβασα κάποια πράγματα.. Περιμένω να μιλήσω με τη γυναικολόγο μου.. Ξέρει κάποια κάτι? Έχει τύχει? 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, [email protected] είπε:

Κορίτσια καλημέρα.. Είμαι καινούρια στο φόρουμ και πρώτη φορά γράφω. Είμαι 31 εβδομάδων.. Πήρα τις εξετάσεις μ σήμερα και μ είπαν ότι έχω κετονη στα ούρα.. Διάβασα κάποια πράγματα.. Περιμένω να μιλήσω με τη γυναικολόγο μου.. Ξέρει κάποια κάτι? Έχει τύχει? 

Έχεις ανεβασμένο σάκχαρο;


UBi6p3.pngwFClp3.png

Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πρίν, tsilona είπε:

Λοιπόν κόρες στο δια ταύτα.τα έχετε όλα ετοιμα; Εγώ πχ το σπίτι δεν το χω έτοιμο.ειναι σαν βομβαρδισμενο κ δεν έχω καμία διάθεση για τπτ δυστυχώς.

Να μη μιλήσω για αλλά μωρό πράγματα.μονο τα ρουχακια έπλυνα κ δεν τα χω βάλει καν στο σάκο...

Μα τι γομαρα είμαι 

Ρε παιδια μια που λεω τα εχω βαλει σε μια ταξη μια παλι χαμος γινεται! Πως ξεφυτρωνουν κι αλλα ρουχαλακια κ αλλα πλυντηρια ετσι! Μου φερνει κ η πεθερα μου ρουχα της κορης της για το μωρο, οχι αλλα της λεω φτανει! Επισης ειπαμε να φτιαξουμε την κουνια για το μωρο ελειπαν κατι βιδες, κ το δωματιο εχει γινει σαν βομβαρδισμενο τοπιο! Τωρα εβαλα κ δικα μας ρουχα για πλυσιμο γιατι εχουν μαζευτει 3 πλυντηρια, το σιδερο ποιος κανει μετα! Αα κ εχω ανοιξει τη βαλιτσα του μαιευτηριου μπας κ τη γεμισω σιγα σιγα! Ενας χαμος με λιγα λογια και βαριεεμαιιιι!συν ολες οι υπολοιπες δουλειες του σπιτιου!

Link to comment
Share on other sites

Just now, Jennak83 είπε:

Ρε παιδια μια που λεω τα εχω βαλει σε μια ταξη μια παλι χαμος γινεται! Πως ξεφυτρωνουν κι αλλα ρουχαλακια κ αλλα πλυντηρια ετσι! Μου φερνει κ η πεθερα μου ρουχα της κορης της για το μωρο, οχι αλλα της λεω φτανει! Επισης ειπαμε να φτιαξουμε την κουνια για το μωρο ελειπαν κατι βιδες, κ το δωματιο εχει γινει σαν βομβαρδισμενο τοπιο! Τωρα εβαλα κ δικα μας ρουχα για πλυσιμο γιατι εχουν μαζευτει 3 πλυντηρια, το σιδερο ποιος κανει μετα! Αα κ εχω ανοιξει τη βαλιτσα του μαιευτηριου μπας κ τη γεμισω σιγα σιγα! Ενας χαμος με λιγα λογια και βαριεεμαιιιι!συν ολες οι υπολοιπες δουλειες του σπιτιου!

Εγώ δε με φτάνει που έχω την κούραση μου κ δεν έχω διάθεση για τίποτα.εχω κ τις μαμάδες που κάνουν παρέα τα μωρά κάθε μέρα να βρεθούμε και πρωί για μπάνιο κ βράδυ για βόλτα.αρχιζουν τα σχολεία σε λίγες μέρες κ να βρεθούμε κλπ.

Δεν καταλαβαίνουν ότι όλα τα κάνω με το ζορι


UBi6p3.pngwFClp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέραααα κοριτσάρες!!!!!

Περιμένω πως και πως την Παρασκευή να δω αν πήραν τα μωράκια μ κανα γραμμάριο πάντως άλλες 2 βδομαδούλες άμα βγάλω ευχαριστημένη θα είμαι.....εχθές είχανε διαμάχη τα αδέρφια ξύλο πρέπει να παίζανε Αχαχα θα τρελαθωωωωώ πέρασε ο καιρός για όλες μας λίγο έμεινε

  • Χαχα 7

kIwmp3.png TMGAp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, tsilona είπε:

Έχεις ανεβασμένο σάκχαρο;

Η καμπύλη είχε βγει μια χαρά.. Αλλά θα μιλήσω ξανά με ενδπκρινολογο.. Μ είπαν ότι μπορεί επειδή είμαι πολλές ώρες νηστικη από το βράδυ.,λογω καουρας δεν τρώω πολύ 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


@Giotitsa Αγάπηηηηη όταν μάθεις πότε γεννάς(αν γεννήσεις με καισαρική)κάνε μια gest εμφάνιση να μας πεις τα νεάκια σ....Αν πας με φ.τ στείλε μας μετά ότι όλα είναι οκ!!!!

  • Μου αρέσει 3

kIwmp3.png TMGAp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, minxri είπε:

@Giotitsa Αγάπηηηηη όταν μάθεις πότε γεννάς(αν γεννήσεις με καισαρική)κάνε μια gest εμφάνιση να μας πεις τα νεάκια σ....Αν πας με φ.τ στείλε μας μετά ότι όλα είναι οκ!!!!

Φυσικά αγάπη θα γράψω σε ευχαριστώ πολύ που με σκέφτεσαι .... Να προσεχεις κορίτσι μου 

  • Μου αρέσει 7

xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, minxri είπε:

@Giotitsa Αγάπηηηηη όταν μάθεις πότε γεννάς(αν γεννήσεις με καισαρική)κάνε μια gest εμφάνιση να μας πεις τα νεάκια σ....Αν πας με φ.τ στείλε μας μετά ότι όλα είναι οκ!!!!

Καλημέρα διδυμομανουλα.....θα σας στείλει...όλα καλά είναι καλά @Giotitsa....

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Giwtouli1990 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου! Το έχουμε αναφέρει και στο παρελθόν απλά σήμερα μπήκα στο google να δω ιδέες.. θα πάρετε κεράσματα για τη γέννα??

Εγώ πάντως αν πάρω κάτι θα πάρω γλυκά από το ζαχαροπλαστείο έτσι για το καλό δεν θα πάρω αναμνηστικά για τη γέννα

  • Μου αρέσει 1

kIwmp3.png TMGAp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...