Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, Neverstop είπε:

      Καλημέρα!! Το γάλα μου κατέβηκε αφού γέννησα και μετά από λίγες μέρες. 

      Σε ό, τι αφορά τα κιλά.. το τελευταίο δίμηνο πήρα σχεδόν δέκα κιλά,είχα μια απίστευτη όρεξη..τι ενάμισι κιλό ακούω??!!!!! μια χαρά είναι!!!

      βασικα ο άντρας μ μου είπε προχθές να κόψω τις σαβούρες γιατί ψιλό πήρα και λέω ρε λες να είναι πολύ;  (εγώ του εχω πει, όταν με δει και πάρω να μ το πει)  εγώ εχω όρεξη για fast food δε θέλω φαγητό 

Μανούλες Οκτωβρίου 2019!


Recommended Posts

Just now, Dimitr@17 είπε:

Και γτ να μην επιλέξει το ίδιο το παιδί αν θα φάει κρέας κ του το επιβάλεις εσύ; 

Θα μπω κι εγώ σφηνα αλλά βρε κορίτσι μιλάμε ακόμη για αγέννητο πλασματακι που εισαγωγή θα κάνει σε 6+ μήνες μετά τη γέννηση και από τώρα θα πούμε τη γνώμη μας στη μαμά; 

Να γεννηθεί με το καλο, γερό δυνατό και ότι κρινουν οι γονείς του απ' τη στιγμή που είναι υπό την επίβλεψη παιδιάτρου αυτό θα γίνει. Στο κάτω κάτω ποια η διαφορά αν ξεκινήσει χωρίς κρέας και εν τέλει αποφασίσει ότι θα τρώει μεγαλώνοντας ή αν ξεκινήσει με κρέας και αποφασίσει να το κόψει στο μέλλον; Όλοι οι γονείς να όλοι καθοδηγούμε τα παιδιά μας όσο είναι μικρά και δεν έχουν βούληση σε κάποια μονοπάτια. Μεγαλώνοντας κρίνουν αν θελουν να συνεχίσουν να βαδίζουν σε αυτά ή αν θέλουν να χαράξουν δικά τους. Μερικά από αυτά τα μονοπάτια είναι η διατροφή, το όνομα, η θρησκεία, οι παραδόσεις του τόπου μας κλπ.... Αν τη διατροφή τη παρακολουθεί παιδίατρος τότε σημαίνει πως όλα βαίνουν καλώς.... Πολλά παιδάκια μεγαλώνουν vegan... Με σωστή καθοδήγηση δεν είναι κάτι τραγικό.

  • Μου αρέσει 3

0dftp2.png rVxgp2.pnghHSMp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Penny...

    1828

  • winspert

    1791

  • Mamacita Alina

    1638

  • tsilona

    1294

Just now, tsilona είπε:

Λοιπόν κόρες στο δια ταύτα.τα έχετε όλα ετοιμα; Εγώ πχ το σπίτι δεν το χω έτοιμο.ειναι σαν βομβαρδισμενο κ δεν έχω καμία διάθεση για τπτ δυστυχώς.

Να μη μιλήσω για αλλά μωρό πράγματα.μονο τα ρουχακια έπλυνα κ δεν τα χω βάλει καν στο σάκο...

Μα τι γομαρα είμαι 

Εγω αφησα το μωρο στους γονειε μου για δυο μερες με σκοπο να τακτοποιησω λιγο ντουλαπια, ρουχαλακια και βαλιτσα μαιευτηριου. Με πηγε λιγο "να" με τα προωρα γεννητουρια που ειχαμε...

  • Μου αρέσει 1

verzp2.pngYgrLp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, tsilona είπε:

Λοιπόν κόρες στο δια ταύτα.τα έχετε όλα ετοιμα; Εγώ πχ το σπίτι δεν το χω έτοιμο.ειναι σαν βομβαρδισμενο κ δεν έχω καμία διάθεση για τπτ δυστυχώς.

Να μη μιλήσω για αλλά μωρό πράγματα.μονο τα ρουχακια έπλυνα κ δεν τα χω βάλει καν στο σάκο...

Μα τι γομαρα είμαι 

Αυτό ακριβώς.... Χαχαχαχαχα και μη ξεχνιόμαστε 16 και σήμερα...

  • Μου αρέσει 1

0dftp2.png rVxgp2.pnghHSMp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mamacita Alina είπε:

Αυτό ακριβώς.... Χαχαχαχαχα και μη ξεχνιόμαστε 16 και σήμερα...

Συμφωνα με την φαρμακοπητενα εγώ έχω 1 μήνα ακόμα....:blink:

Που άμα βγεις αληθινή μαρή,φαρμακογλωσσα θα σε λεω

  • Χαχα 3

UBi6p3.pngwFClp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, tsilona είπε:

Συμφωνα με την φαρμακοπητενα εγώ έχω 1 μήνα ακόμα....:blink:

Που άμα βγεις αληθινή μαρή,φαρμακογλωσσα θα σε λεω

Χαχαχαχαχα σωπα μαρή τρελή και θα μου κάτσει το φουντούνι στο λαιμό όλα τα πετυχημένα σήμερα θα τα πεις;

  • Χαχα 1

0dftp2.png rVxgp2.pnghHSMp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Mamacita Alina είπε:

Χαχαχαχαχα σωπα μαρή τρελή και θα μου κάτσει το φουντούνι στο λαιμό όλα τα πετυχημένα σήμερα θα τα πεις;

Σε κρατάει χαμηλά το φουντούνι κ σένα; 

Πάντα πετυχημένα τα λέω Μάι Φρεντ αλλά με φάγανε τα κυκλώματα.

Τις προάλλες λέγατε κάτι για αιτήματα φιλίας στο φβ.αν κάνατε κ έχετε την ελπίδα δείτε ρε μην έβαλε καμία φωτό καμια πατούσα κάνα χέρι τπτ κλπ!θα μας σκάσει!

  • Χαχα 3

UBi6p3.pngwFClp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, tsilona είπε:

Σε κρατάει χαμηλά το φουντούνι κ σένα; 

Πάντα πετυχημένα τα λέω Μάι Φρεντ αλλά με φάγανε τα κυκλώματα.

Τις προάλλες λέγατε κάτι για αιτήματα φιλίας στο φβ.αν κάνατε κ έχετε την ελπίδα δείτε ρε μην έβαλε καμία φωτό καμια πατούσα κάνα χέρι τπτ κλπ!θα μας σκάσει!

Δεν έχω ιδέα αλλά μου μυρισανε χαχαχα πες μου ότι σε κρατάνε οντως χαμηλά να χαρώ γιατί ήδη έχω τύψεις.

Θα εμφανιστεί μαρή η ελπίδα μη με αγχωνεις. Καημένες μου έτσι και δε με ψάχνετε κι εμένα τόσο θα σας παρατήσω εεεε

 

  • Χαχα 2

0dftp2.png rVxgp2.pnghHSMp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mamacita Alina είπε:

Δεν έχω ιδέα αλλά μου μυρισανε χαχαχα πες μου ότι σε κρατάνε οντως χαμηλά να χαρώ γιατί ήδη έχω τύψεις.

Θα εμφανιστεί μαρή η ελπίδα μη με αγχωνεις. Καημένες μου έτσι και δε με ψάχνετε κι εμένα τόσο θα σας παρατήσω εεεε

 

Στο χα πει καλε ναι.

ε αν μας πεις κ συ έχεις πονακια περιεργα κ η κοιλιά σου κατέβηκε πολύ κ εξαφανιστείς θα σε ψαξουμε.:x

 


UBi6p3.pngwFClp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, tsilona είπε:

Στο χα πει καλε ναι.

ε αν μας πεις κ συ έχεις πονακια περιεργα κ η κοιλιά σου κατέβηκε πολύ κ εξαφανιστείς θα σε ψαξουμε.:x

 

Δε το θυμόμουν. Μέχρι το φουντούνια διάβασα μετά σε σιχτηριζα χαχαχαχα 

Οοοοοχι μη μου λες τέτοια και πρέπει να πάω με καισαρική.... Να προλάβω πρέπει μάνα μουυυυ. 

  • Χαχα 2

0dftp2.png rVxgp2.pnghHSMp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, tsilona είπε:

Θα προλάβεις μη φοβού.κατσε στ αβγά σου οοοοσο μπορεις όμως να μην κουράζεσαι.

 

Εύκολο με το δίχρονο πατάω το οφ και σβήνει χαχαχαχαχα

  • Χαχα 2

0dftp2.png rVxgp2.pnghHSMp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...