Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • @Nima21 εκανες την εμβρυομεταφορα? Πως νιωθεις?@Bluee19 @DizzyツMommy ποτέ είναι οι εμβρυομεταφορες σας?  Όλα με το καλό και στις 3 σας!!! 🙏

      @Angot εύχομαι να ειστε καλα με τον τζαναμπετη!

      @η ζωή είναι όμορφη τώρα είδα στον 1ο  υπέρηχο που εκανα ότι και εμενα με βγάζει μια μέρα πιο πίσω. Δε με αγχώνει, αλλωστε τα υπολογίζουμε στο περίπου από το ίντερνετ, οι μετρήσεις θα δείξουν που ακριβως είμαστε.  Αύριο δεν έχετε τον υπέρηχο? 

Μανούλες Οκτωβρίου 2019!


Recommended Posts

πρίν από 3 λεπτά , winspert είπε:

Φουντουνακια διαβαζω..... Δευτερη γουρουνιτσα μεσα στη μερα;;;;; χαχαχα, αληθεια μετρήθηκες μετα απο τα φουντούνια;;; 

Καλημερα κορίτσια... Πρεπει να βγω σημερα για δουλειές κ δε θελω καθόλου .... 

Μετρήθηκα ναιιιι... 124 είχα.... Σαν να μην έπεσε απ' τη μακαρονάδα... Ευτυχώς γιατί περίμενα ότι λόγο του 123 της μακαρονάδας θα δω 150αρι.... 

Just now, Giwtouli1990 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου! Το έχουμε αναφέρει και στο παρελθόν απλά σήμερα μπήκα στο google να δω ιδέες.. θα πάρετε κεράσματα για τη γέννα??

Εγώ θα κάνω αν προλάβω μπομπονιέρες μικρουλες ροζουλι χιχιχι

  • Μου αρέσει 2
  • Χαχα 1

0dftp2.png rVxgp2.pnghHSMp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Penny...

    1828

  • winspert

    1791

  • Mamacita Alina

    1638

  • tsilona

    1294

Καλημέρα! Χθες είχαμε γιατρό! Όλα καλά! 1554 γραμμάρια έφτασε! Μας είπε ο γιατρός ότι έχει μακριά πόδια και γαλλική μυτούλα! Το μηριαίο βγαίνει μια εβδομάδα μεγαλύτερο! 30 και 4 σήμερα!

Το ζάχαρο δεν το συζητώ... 108 σήμερα. Να δείτε φταίει το πιτόγυρο χθες ή οι πατάτες τηγανιτές με το τζατζίκι....χμμμ δεν είμαι και σίγουρη. Αύριο θα φάω τη σφαλιάρα απο την ενδοκρινολόγο. Ο γυναικολόγος το μόνο που είπε ήταν "τώρα τι μου τα δείχνεις αυτά? Να σου πω μπράβο?". Αλλά δεν είπε κάτι για ινσουλίνη. Θα δούμε.

  • Μου αρέσει 8

4wnKp2.png 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Jennak83 είπε:

Ρε παιδια μια που λεω τα εχω βαλει σε μια ταξη μια παλι χαμος γινεται! Πως ξεφυτρωνουν κι αλλα ρουχαλακια κ αλλα πλυντηρια ετσι! Μου φερνει κ η πεθερα μου ρουχα της κορης της για το μωρο, οχι αλλα της λεω φτανει! Επισης ειπαμε να φτιαξουμε την κουνια για το μωρο ελειπαν κατι βιδες, κ το δωματιο εχει γινει σαν βομβαρδισμενο τοπιο! Τωρα εβαλα κ δικα μας ρουχα για πλυσιμο γιατι εχουν μαζευτει 3 πλυντηρια, το σιδερο ποιος κανει μετα! Αα κ εχω ανοιξει τη βαλιτσα του μαιευτηριου μπας κ τη γεμισω σιγα σιγα! Ενας χαμος με λιγα λογια και βαριεεμαιιιι!συν ολες οι υπολοιπες δουλειες του σπιτιου!

Τζένη φτιάξ'τα  γιατί.... θα είσαι λίγο πριν την πητ σου εσύ! Αχααχαχαχ

Just now, Giwtouli1990 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου! Το έχουμε αναφέρει και στο παρελθόν απλά σήμερα μπήκα στο google να δω ιδέες.. θα πάρετε κεράσματα για τη γέννα??

Χμ... Καλή ερώτηση. Στα δύο προηγούμενα παιδια, γλυκά κάτω από το μπαρ του μαιευτηρίου ειχαμε παρει. Εδώ όμως επειδή με λαχταρησε τόσο η μικρή λέω να φτιάξω(όχι εγώ ο ζαχαροπλαστης) για πάρτι της, μπισκότα αυτά με την ζαχαροπαστα από πάνω. Θα κάνω μια έρευνα τώρα σε σχέδια !!!

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1

yplDp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Farmakotriftena είπε:

Τζένη φτιάξ'τα  γιατί.... θα είσαι λίγο πριν την πητ σου εσύ! Αχααχαχαχ

Χμ... Καλή ερώτηση. Στα δύο προηγούμενα παιδια, γλυκά κάτω από το μπαρ του μαιευτηρίου ειχαμε παρει. Εδώ όμως επειδή με λαχταρησε τόσο η μικρή λέω να φτιάξω(όχι εγώ ο ζαχαροπλαστης) για πάρτι της, μπισκότα αυτά με την ζαχαροπαστα από πάνω. Θα κάνω μια έρευνα τώρα σε σχέδια !!!

Αχ κι εγώ τα σκέφτηκα αυτά τα μπισκότα αλλά θα τα φάω μόνη μου, δε θα προλάβουν χαχαχα

  • Χαχα 1

0dftp2.png rVxgp2.pnghHSMp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Farmakotriftena είπε:

Τζένη φτιάξ'τα  γιατί.... θα είσαι λίγο πριν την πητ σου εσύ! Αχααχαχαχ

Χμ... Καλή ερώτηση. Στα δύο προηγούμενα παιδια, γλυκά κάτω από το μπαρ του μαιευτηρίου ειχαμε παρει. Εδώ όμως επειδή με λαχταρησε τόσο η μικρή λέω να φτιάξω(όχι εγώ ο ζαχαροπλαστης) για πάρτι της, μπισκότα αυτά με την ζαχαροπαστα από πάνω. Θα κάνω μια έρευνα τώρα σε σχέδια !!!

Μπισκότα ε? Και εγώ νομίζω πως εκεί καταλήγω.. Για πες τώρα Φαρμακοπήτενα, εμένα που με υπολογίζει γύρω στις 20/10, πότε με το καλό θα γεννήσω?


nZmZp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mamacita Alina είπε:

Αχ κι εγώ τα σκέφτηκα αυτά τα μπισκότα αλλά θα τα φάω μόνη μου, δε θα προλάβουν χαχαχα

Καλα καλά... Στη καισαρική αν θα ξεκινήσεις να τρως θα είναι η επόμενη ημέρα και θα μας έχουν με φιδε στην καλύτερη των περιπτώσεων!! Οπότε και να θες να φας δεν θα μπορείς μουααχαχαχ

Just now, Giwtouli1990 είπε:

Μπισκότα ε? Και εγώ νομίζω πως εκεί καταλήγω.. Για πες τώρα Φαρμακοπήτενα, εμένα που με υπολογίζει γύρω στις 20/10, πότε με το καλό θα γεννήσω?

Αχαχαχαχαχ δεν ξερω. Μονο η Τζένη μου ηρθε ως προς λιγο πιο νωρίς. Και για τη @tsilona πιο αργά!! 

  • Χαχα 1
  • Λυπημένη/-ος 1

yplDp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Farmakotriftena είπε:

Καλα καλά... Στη καισαρική αν θα ξεκινήσεις να τρως θα είναι η επόμενη ημέρα και θα μας έχουν με φιδε στην καλύτερη των περιπτώσεων!! Οπότε και να θες να φας δεν θα μπορείς μουααχαχαχ

Αχαχαχαχαχ δεν ξερω. Μονο η Τζένη μου ηρθε ως προς λιγο πιο νωρίς. Και για τη @tsilona πιο αργά!! 

Θα τα φάω την προηγούμενη της καισαρικής χαχαχαχα. Και φιδέ να φάμε καλά θα είναι. Εγώ άκουσα ότι μέχρι να αεριστεις δε πίνεις ούτε νερό... :(


0dftp2.png rVxgp2.pnghHSMp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mamacita Alina είπε:

Θα τα φάω την προηγούμενη της καισαρικής χαχαχαχα. Και φιδέ να φάμε καλά θα είναι. Εγώ άκουσα ότι μέχρι να αεριστεις δε πίνεις ούτε νερό... :(

Στη κόρη μου, όντως μας είχαν 3 ημέρες με τσάι.. ήμουν εγώ και μια άλλη κοπέλα με κτ. Στο μεσαίο κρεβάτι είχε γεννήσει μια με φτ και την ανέβασαν πάνω και μετά από 5' της έφεραν μια πιαταρα μακαρόνια με κιμά. Στον γιο μου ευτυχώς έφεραν φιδε το βράδυ , την επόμενη κοτόπουλο το μεσημέρι , μπιφτέκια νομίζω βράδυ και από την επόμενη ξεκίνησαν τα καλά φαγητά!Μέχρι και kiss loren και κρέπες μου έφεραν!


yplDp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Farmakotriftena είπε:

Στη κόρη μου, όντως μας είχαν 3 ημέρες με τσάι.. ήμουν εγώ και μια άλλη κοπέλα με κτ. Στο μεσαίο κρεβάτι είχε γεννήσει μια με φτ και την ανέβασαν πάνω και μετά από 5' της έφεραν μια πιαταρα μακαρόνια με κιμά. Στον γιο μου ευτυχώς έφεραν φιδε το βράδυ , την επόμενη κοτόπουλο το μεσημέρι , μπιφτέκια νομίζω βράδυ και από την επόμενη ξεκίνησαν τα καλά φαγητά!Μέχρι και kiss loren και κρέπες μου έφεραν!

Χαχαχαχα, ακομα κ ετσι τυχερη ησουν. Στο νοσοκομειο το δικο μας το πολυ μεχρι ζελε να φερουν... Χαχαχα χαχαχα χαχαχα χαχαχα 

  • Χαχα 1

kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Farmakotriftena είπε:

Στη κόρη μου, όντως μας είχαν 3 ημέρες με τσάι.. ήμουν εγώ και μια άλλη κοπέλα με κτ. Στο μεσαίο κρεβάτι είχε γεννήσει μια με φτ και την ανέβασαν πάνω και μετά από 5' της έφεραν μια πιαταρα μακαρόνια με κιμά. Στον γιο μου ευτυχώς έφεραν φιδε το βράδυ , την επόμενη κοτόπουλο το μεσημέρι , μπιφτέκια νομίζω βράδυ και από την επόμενη ξεκίνησαν τα καλά φαγητά!Μέχρι και kiss loren και κρέπες μου έφεραν!

Τρεις μέρες;;;; Δεν είναι πολύ αυτό καλέ; Ή δεν είχατε πάει πχ τουαλέτα ακόμη οπότε λογικό; Γιατί αν δε πας τουαλέτα δεν τρως... Έτσι μου είπε μια φίλη... 

Αχ Παναγία μου να με πιάσει κόψιμο να καταβροχθίσω προφιτερόλ παστες κρέπες και ότι έχει σοκολαταααα χαχαχαχα

 

  • Χαχα 2

0dftp2.png rVxgp2.pnghHSMp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mamacita Alina είπε:

Τρεις μέρες;;;; Δεν είναι πολύ αυτό καλέ; Ή δεν είχατε πάει πχ τουαλέτα ακόμη οπότε λογικό; Γιατί αν δε πας τουαλέτα δεν τρως... Έτσι μου είπε μια φίλη... 

Αχ Παναγία μου να με πιάσει κόψιμο να καταβροχθίσω προφιτερόλ παστες κρέπες και ότι έχει σοκολαταααα χαχαχαχα

 

Ναι αλλα για να πας πρέπει να φας... Με φιδε θα πας;;;; χαχαχα 

Σημερα 96 το νηστειας, 100 μια ωρα μετα απο ελαφρως κοκκινιστο μοσχαρακι με χυλοπιτες... Ο, τι να ναι... 

  • Χαχα 1

kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Farmakotriftena είπε:

Τζένη φτιάξ'τα  γιατί.... θα είσαι λίγο πριν την πητ σου εσύ! Αχααχαχαχ

Χμ... Καλή ερώτηση. Στα δύο προηγούμενα παιδια, γλυκά κάτω από το μπαρ του μαιευτηρίου ειχαμε παρει. Εδώ όμως επειδή με λαχταρησε τόσο η μικρή λέω να φτιάξω(όχι εγώ ο ζαχαροπλαστης) για πάρτι της, μπισκότα αυτά με την ζαχαροπαστα από πάνω. Θα κάνω μια έρευνα τώρα σε σχέδια !!!

Εν τω μεταξύ διαβαζα για την 36η εβδομαδα που κλεινω την Πεμπτη και ελεγε μπορει να γεννησετε απο στιγμη σε στιγμη! Δε θα το θελα αλλα τσακιστηκα κ εβαλα πραγματα στη βαλιτσα, τα βασικα! Μου λειπουν το σουτιεν, λιγα βρακια ακομα, τα ρουχα μου εξοδου κ τα καλλυντικα που αυτα τελευταια στιγμη θα μπουν κ ολο κατι ακομα που δε θυμαμαι!

Θελω να παω να φτιαξω κ νυχια ποδιων γιατι ειναι χαλια λογω καλοκαιριου κ δε ξερω ποτε να παω, να φρεσκαρω κ τη βαφη στο μαλλι! Χαχαχα 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Jennak83 είπε:

Εν τω μεταξύ διαβαζα για την 36η εβδομαδα που κλεινω την Πεμπτη και ελεγε μπορει να γεννησετε απο στιγμη σε στιγμη! Δε θα το θελα αλλα τσακιστηκα κ εβαλα πραγματα στη βαλιτσα, τα βασικα! Μου λειπουν το σουτιεν, λιγα βρακια ακομα, τα ρουχα μου εξοδου κ τα καλλυντικα που αυτα τελευταια στιγμη θα μπουν κ ολο κατι ακομα που δε θυμαμαι!

Θελω να παω να φτιαξω κ νυχια ποδιων γιατι ειναι χαλια λογω καλοκαιριου κ δε ξερω ποτε να παω, να φρεσκαρω κ τη βαφη στο μαλλι! Χαχαχα 

Χαχαχα κι εγω νυχια και μαλλί θα τα κάνω την άλλη βδομάδα!! Μάλλον τελευταία στιγμή τα άφησα..


yplDp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, winspert είπε:

Ναι αλλα για να πας πρέπει να φας... Με φιδε θα πας;;;; χαχαχα 

Σημερα 96 το νηστειας, 100 μια ωρα μετα απο ελαφρως κοκκινιστο μοσχαρακι με χυλοπιτες... Ο, τι να ναι... 

Πραγματικά οοοοτι να ναι.... 

  • Χαχα 1

0dftp2.png rVxgp2.pnghHSMp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...