Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 14 minutes ago, η ζωή είναι όμορφη said:

      Ρε κορίτσια αλήθεια είναι φοβερό που ξένοι άνθρωποι χαίρονται με την χαρά σου σασ ευχαριστούμε πάρα πάρα πολύ για τις ευχές σασ αλήθεια μέσα από την καρδιά μου μόνο χαρές σας εύχομαι. Απλά η σύζυγος έσκασε γιατί μου λέει ότι εχτές θα έπρεπε να είναι κοντά 4000 και σήμερα 6000 αλλά μπορεί να μην κάνει διπλασιασμό κάθε 48ωρες σωστά δεν τα λέω;;

      Ρε χαίρομαι πάρα πολύ αλήθεια γιατί κάναμε την ίδια μέρα εμβρυομεταφορα αχααχαχαχα ο καθένας με τον πόνο του αχααχαχαχα σου εύχομαι τα καλύτερα αλήθεια εσύ πότε θα πασ για ραντεβού 

      Μπταβο κορίτσια με το καλό !!!! Όλα να πάνε δεξιά !!!

Μανούλες Δεκεμβρίου 2019!!!


Recommended Posts

Γειά σας κορίτσια και από εμένα! Μπήκα λίγο αργά στην ομάδα και προσπάθησα να σας διαβάσω όλες! Είμαι στην 23η εβδομάδα με ΠΗΤ 18/12/2019, αλλά λόγω ιστορικού ελπίζω να γεννήσω τουλάχιστον μολις μπω στο μήνα μου! Έχω ήδη ένα αγοράκι που θα γίνει 3ων τέλος Νοεμβρίου και τώρα περιμένω κοριτσάκι. Έχω κάνει προληπτική περίδεση τραχήλου, λόγω ανεπάρκειας τραχήλου στην πρώτη μου εγκυμοσύνη. Τότε γέννησα στις 36 εβδομάδες ακριβώς μετά απο 10ήμερη νοσηλία και πολύ ξάπλα στο σπίτι 1.5 μήνα πριν. Αυτή τη φορά ελπίζω να πάμε καλύτερα!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

3 ώρες πρίν, Nektarinaki είπε:

Χρυσούλα μου,περαστικά το παιδάκι σου κορίτσι μου..τι περάσατε μωρε..όλα περαστικά να είναι..και με το καλό η Β επιπέδου!θα περιμένουμε να μας ενημερώσεις..πολύ ωραίο το πινακάκι❤την καλημέρα μου σε όλα τα κορίτσιααα!!!!

Σε ευχαριστώ πολύ! Σήμερα δύο φορές μού έκανε 37,8, εύχομαι να μη συνεχίσει. Κι εγώ έχω αρχίσει να νιώθω λίγο χάλια, δεν ξέρω ίσως κόλλησα.

Θα σας πω ο, τι μού πουν αύριο. Εν τω μεταξύ δεν έχει σταματήσει να κλωτσάει το ζουζούνι. Εσύ τι κάνεις; 

Just now, An.thi είπε:

Γειά σας κορίτσια και από εμένα! Μπήκα λίγο αργά στην ομάδα και προσπάθησα να σας διαβάσω όλες! Είμαι στην 23η εβδομάδα με ΠΗΤ 18/12/2019, αλλά λόγω ιστορικού ελπίζω να γεννήσω τουλάχιστον μολις μπω στο μήνα μου! Έχω ήδη ένα αγοράκι που θα γίνει 3ων τέλος Νοεμβρίου και τώρα περιμένω κοριτσάκι. Έχω κάνει προληπτική περίδεση τραχήλου, λόγω ανεπάρκειας τραχήλου στην πρώτη μου εγκυμοσύνη. Τότε γέννησα στις 36 εβδομάδες ακριβώς μετά απο 10ήμερη νοσηλία και πολύ ξάπλα στο σπίτι 1.5 μήνα πριν. Αυτή τη φορά ελπίζω να πάμε καλύτερα!

Καλώς ήρθες στην ομάδα μας, με το καλό κι εσύ!! Πώς σού φαίνεται που θα έχεις 2;

10 ώρες πρίν, ΧρυσαΜ είπε:

 

@Nektarinaki 3/12 κορίτσι

@Rita❤️❤️❤️ 4/12 κορίτσι

@Αννούλαααα 8/12 αγόρι 

@Κουδουνίστρα 13/12 αγόρι 

@ΧρυσαΜ 11/12 άγνωστο

@An.thi 18/12 κορίτσι 

@Rodon 27/12

@Myrtoulita 27/12 κορίτσι

@An.thi σε πρόσθεσα κι εσένα :x

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και απο εμένα κοριτσάκια!

Χρυσα μου περαστικά για τον μικρό σου εύχομαι!

Χάθηκα λίγο μιας και είχα κάτι παρατράγουδα και μετά κατέβηκα Ελλάδα για διακοπές. Τώρα πάλι πίσω στην δουλειά! Έκανα τη β επιπέδου και γώ και ήταν όλα τέλεια! Το μπουμπουκάκι μου μεγαλώνει. Δυστυχώς οι φωτογραφίες είναι μικρές και στο 3D είχε μπροστα τα χεράκια οποτε για άλλη μια φορά καθαρό φατσάκι δεν είδαμε χεχε.

Εύχομαι σε όλες μια τέλεια β επιπέδου!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 13 λεπτά , An.thi είπε:

Καλώς σας βρήκα! Περίεργο μου φαίνεται..μέχρι να το πάρω αγκαλίτσα κι αυτό και να το καταλάβω καλά!! 

Κι εγώ κάπως έτσι είμαι, αν και λίγο φοβισμένη... 

@Κουδουνίστραελπίζω να είναι όλα καλά με τα "παρατράγουδα" που είχατε. Δεν πειράζει για το 3d θα το δείτε μια και καλή στο τέλος :-P

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

3 hours ago, An.thi said:

Γειά σας κορίτσια και από εμένα! Μπήκα λίγο αργά στην ομάδα και προσπάθησα να σας διαβάσω όλες! Είμαι στην 23η εβδομάδα με ΠΗΤ 18/12/2019, αλλά λόγω ιστορικού ελπίζω να γεννήσω τουλάχιστον μολις μπω στο μήνα μου! Έχω ήδη ένα αγοράκι που θα γίνει 3ων τέλος Νοεμβρίου και τώρα περιμένω κοριτσάκι. Έχω κάνει προληπτική περίδεση τραχήλου, λόγω ανεπάρκειας τραχήλου στην πρώτη μου εγκυμοσύνη. Τότε γέννησα στις 36 εβδομάδες ακριβώς μετά απο 10ήμερη νοσηλία και πολύ ξάπλα στο σπίτι 1.5 μήνα πριν. Αυτή τη φορά ελπίζω να πάμε καλύτερα!

Καλώς ήρθες κορίτσακι στην παρέα μας. Να σου ζήσει το αγοράκι σου και εύχομαι μια πιο εύκολη εγκυμοσύνη αυτή τη φορά!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

16 ώρες πρίν, ΧρυσαΜ είπε:

 

@Nektarinaki 3/12 κορίτσι

@Rita❤️❤️❤️ 4/12 κορίτσι

@Αννούλαααα 8/12 αγόρι 

@Κουδουνίστρα 13/12 αγόρι 

@ΧρυσαΜ 11/12 άγνωστο

@Rodon 27/12

@Myrtoulita 27/12 κορίτσι

 

Δε μπορούσα να το πάρω από την αρχή της συζήτησης να βρω όλα τα κορίτσια, οποία από τις παλιές μπει ας μού γράψει και κανουμε συμπληρωματικά. Με το καλό σε όλες μας.  

 

Κορίτσια από προχθές τρέχουμε στο παίδων με τον μικρό γιατί χτύπησε το κεφαλάκι του και έκανε πυρετό μετά από κάποιες ώρες. Πάμε την πρώτη μέρα (με το που χτυπάει) όλα καλά, δεν είχε κάτι ανησυχητικό, απλά προληπτικά πήγαμε να είμαστε 100% σίγουροι γιατί κεφάλι είναι αυτό. Την επόμενη ανεβάζει πυρετό 38, πάμε πάλι παίδων τελικά μάλλον ίωση είναι. Απλά φοβηθηκαμε μην έχει να κάνει με το χτύπημα. Με τούτα και με κείνα είμαστε άυπνοι οπότε δεν πήρα την παιδίατρο να την ενημερώσω σχετικά με τα γεγονότα, από αύριο θα την πάρω... 

Πρώτα ο Θεός την Τετάρτη θα πάω για β επιπέδου. Αυτά τα νέα μας

Τελειο το πινακακι μας!!! Με το καλο ολα τα ζουζουνακια μας!!! Περαστικα σας κοριτσι μου...Να εχεις μια τελεια β επιπεδου αυριο...θα περιμενουμε νεα σου!!!

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1

2ThI.png3AXhp3.png

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, Κουδουνίστρα είπε:

Καλώς ήρθες κορίτσακι στην παρέα μας. Να σου ζήσει το αγοράκι σου και εύχομαι μια πιο εύκολη εγκυμοσύνη αυτή τη φορά!

Σε ευχαριστώ πολύ! Προς το παρόν όλα πηγαίνουν καλά! 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, ΧρυσαΜ said:

Κι εγώ κάπως έτσι είμαι, αν και λίγο φοβισμένη... 

@Κουδουνίστραελπίζω να είναι όλα καλά με τα "παρατράγουδα" που είχατε. Δεν πειράζει για το 3d θα το δείτε μια και καλή στο τέλος :-P

Άστα πήγα στο νοσοκομείο γιατί είχα πόνους περιόδου και με κρατήσανε 3 μέρες για συσπάσεις...είναι μια εγκυμοσύνη δύσκολη ομολογώ. Ευτυχώς κατέβηκα Αθήνα μίλησα με τον γιατρό μου, έκανα και την β επιπέδου και με ηρέμησε εκείνος. 

Ναι μωρε με το 3d ηταν πολύ γλυκό αλλά δεν έβλεπες και πολλά. Περιμένω πως και πως να δω αυτο το φατσάκι! :wub: έχει ξεκινήσει τις κλωτσιές και δεν σταματάει! Χαχαχα

 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

14 ώρες πρίν, An.thi είπε:

Γειά σας κορίτσια και από εμένα! Μπήκα λίγο αργά στην ομάδα και προσπάθησα να σας διαβάσω όλες! Είμαι στην 23η εβδομάδα με ΠΗΤ 18/12/2019, αλλά λόγω ιστορικού ελπίζω να γεννήσω τουλάχιστον μολις μπω στο μήνα μου! Έχω ήδη ένα αγοράκι που θα γίνει 3ων τέλος Νοεμβρίου και τώρα περιμένω κοριτσάκι. Έχω κάνει προληπτική περίδεση τραχήλου, λόγω ανεπάρκειας τραχήλου στην πρώτη μου εγκυμοσύνη. Τότε γέννησα στις 36 εβδομάδες ακριβώς μετά απο 10ήμερη νοσηλία και πολύ ξάπλα στο σπίτι 1.5 μήνα πριν. Αυτή τη φορά ελπίζω να πάμε καλύτερα!

Καλώς ήρθες κορίτσι μου στην παρέα μας!όλα καλά θα πάνε αυτή τη φορα,να είσαι θετικη!την καλημέρα μουυυυ!

Just now, Κουδουνίστρα είπε:

Άστα πήγα στο νοσοκομείο γιατί είχα πόνους περιόδου και με κρατήσανε 3 μέρες για συσπάσεις...είναι μια εγκυμοσύνη δύσκολη ομολογώ. Ευτυχώς κατέβηκα Αθήνα μίλησα με τον γιατρό μου, έκανα και την β επιπέδου και με ηρέμησε εκείνος. 

Ναι μωρε με το 3d ηταν πολύ γλυκό αλλά δεν έβλεπες και πολλά. Περιμένω πως και πως να δω αυτο το φατσάκι! :wub: έχει ξεκινήσει τις κλωτσιές και δεν σταματάει! Χαχαχα

 

Πάλι καλά κοπέλα μου τέλος καλό όλα καλά!!και εμας δε μας άφησε ούτε στην β επιπέδου να δούμε φατσάκι καθαρά ουτε χθές που είχαμε ραντεβού!όλο βάζει χεράκια μπροστά η σουρλουλού!χαχαααχ θα τα δούμε μια και καλή όταν τα πάρουμε αγκαλίτσα:x

14 ώρες πρίν, ΧρυσαΜ είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ! Σήμερα δύο φορές μού έκανε 37,8, εύχομαι να μη συνεχίσει. Κι εγώ έχω αρχίσει να νιώθω λίγο χάλια, δεν ξέρω ίσως κόλλησα.

Θα σας πω ο, τι μού πουν αύριο. Εν τω μεταξύ δεν έχει σταματήσει να κλωτσάει το ζουζούνι. Εσύ τι κάνεις; 

Καλώς ήρθες στην ομάδα μας, με το καλό κι εσύ!! Πώς σού φαίνεται που θα έχεις 2;

@An.thi σε πρόσθεσα κι εσένα :x

Εγώ καλά είμαι Χρυσουλα μουυ!χθές είχα γιατρό!ολα καλά με το μπουμπούκι μου,μεγαλώνει! 690 γραμμάρια είναι!περιμένουμε νεάκια σου!καλημέρα σε όλες!!

  • Μου αρέσει 2
  • Χαχα 1

WA4Pp3.pngNnIAp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα προς όλες!!! 

Όλα καλά με την εξεταση. 695 γραμμάρια είναι το χοντρουλακι. Η αλήθεια είναι ότι με πονούσε η εξέταση γιατί έχουν γίνει πιο λεπτά τα τοιχώματα της μήτρας σε σχέση με την πρώτη εγκυμοσύνη. Όλο κουνιόταν και μάς δυσκόλευε στις μετρήσεις. Τώρα είμαι 23+4.

@Κουδουνίστραη αλήθεια είναι ότι σε έχει ταλαιπωρήσει εξ αρχής, αλλά όλα για καλό. 

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, ΧρυσαΜ said:

Καλημέρα προς όλες!!! 

Όλα καλά με την εξεταση. 695 γραμμάρια είναι το χοντρουλακι. Η αλήθεια είναι ότι με πονούσε η εξέταση γιατί έχουν γίνει πιο λεπτά τα τοιχώματα της μήτρας σε σχέση με την πρώτη εγκυμοσύνη. Όλο κουνιόταν και μάς δυσκόλευε στις μετρήσεις. Τώρα είμαι 23+4.

@Κουδουνίστραη αλήθεια είναι ότι σε έχει ταλαιπωρήσει εξ αρχής, αλλά όλα για καλό. 

Το χοντρουλάκι!! ΧΑΧΑΧΑ ψυχή μου κοντεύουν το κιλάκι! Γενικά η β επιπέδου με πονούσε και εμένα μιας και ο γιατρός το πίεζε πολύ. Άσε που κοιμόταν και το διακόψαμε στη μέση να φαω μια σοκολατιτσα, να περπατήσω λίγο και μετα πάλι χαχα

Γενικά ναι είναι μια εγκυμοσύνη πολύ δύσκολη για εμένα. Όλα καλά για την ώρα 23+4 και γω :wub:

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

On 20/8/2019 at 6:56 ΠΜ, ΧρυσαΜ είπε:

 

@Nektarinaki 3/12 κορίτσι

@Rita❤️❤️❤️ 4/12 κορίτσι

@Αννούλαααα 8/12 αγόρι 

@Κουδουνίστρα 13/12 αγόρι 

@ΧρυσαΜ 11/12 άγνωστο

@Rodon 27/12

@Myrtoulita 27/12 κορίτσι

 

Δε μπορούσα να το πάρω από την αρχή της συζήτησης να βρω όλα τα κορίτσια, οποία από τις παλιές μπει ας μού γράψει και κανουμε συμπληρωματικά. Με το καλό σε όλες μας.  

 

Κορίτσια από προχθές τρέχουμε στο παίδων με τον μικρό γιατί χτύπησε το κεφαλάκι του και έκανε πυρετό μετά από κάποιες ώρες. Πάμε την πρώτη μέρα (με το που χτυπάει) όλα καλά, δεν είχε κάτι ανησυχητικό, απλά προληπτικά πήγαμε να είμαστε 100% σίγουροι γιατί κεφάλι είναι αυτό. Την επόμενη ανεβάζει πυρετό 38, πάμε πάλι παίδων τελικά μάλλον ίωση είναι. Απλά φοβηθηκαμε μην έχει να κάνει με το χτύπημα. Με τούτα και με κείνα είμαστε άυπνοι οπότε δεν πήρα την παιδίατρο να την ενημερώσω σχετικά με τα γεγονότα, από αύριο θα την πάρω... 

Πρώτα ο Θεός την Τετάρτη θα πάω για β επιπέδου. Αυτά τα νέα μας

Καλημέρα κορίτσια!

Ειχα καιρό να μπω αλλά κατάφερα να τα  διαβάσω όλα!!!! Βλέπετε από αϋπνίες πάμε καλά!!

Τη Δευτέρα έκανα β επιπέδου κι όλα ήταν καλά ευτυχώς. Περιμένουμε ένα ακόμα κοριτσάκι με πητ 18/12 αλλά σίγουρα θα γεννήσω νωρίτερα καθώς κι η πρώτη μου κόρη γεννήθηκε χωρίς πρόκληση στις 37! Ήμουν στις μανούλες Αυγούστου 2017 με πητ 1/8 και τελικά γέννησα 12/7..

 

Αν θέλετε βάλτε με στο πινακακι σας... 

@ΧρυσαΜ ελπίζω όλα καλά με τον μικρουλι!

 

 

  • Μου αρέσει 1

Lilypie
Link to comment
Share on other sites

On 20/8/2019 at 8:29 ΜΜ, ΧρυσαΜ είπε:

@Nektarinaki 3/12 κορίτσι

@Rita❤️❤️❤️ 4/12 κορίτσι

@Αννούλαααα 8/12 αγόρι 

@Κουδουνίστρα 13/12 αγόρι 

@ΧρυσαΜ 11/12 άγνωστο

@An.thi 18/12 κορίτσι 

@moustokoulouro 18/12 κορίτσι 

@Rodon 27/12

@Myrtoulita 27/12 κορίτσι

@moustokoulouroσε προσέθεσα :x

Ο μικρός πάει καλύτερα μόνο μυξουλες έχει 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

@moustokoulouro

Έχουμε ίδια ΠΗΤ και κοριτσάκια!! Κι εγώ γέννησα το αγοράκι μου ακριβώς στις 36, μετά από πολύ κόπο καταφέραμε να μπω στο μήνα μου και την ίδια μέρα μου σπάσανε τα νερά! Οπότε και τώρα μας βλέπω μανούλες Νοεμβρίου! 

Με το καλό να μας πάνε όλα!

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...