Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 12 λεπτά , Titti είπε:

      Την 10η μέρα είχα 268,2 και είχα βάλει βλαστοκύστες 5 ημερών. Εσύ τι έχεις βάλει; Πότε είναι να κάνεις την χοριακή; (Συγγνώμη αν τα έχεις ήδη αναφέρει, μπαίνω λίγο στο φόρουμ και βγαίνω, δεν παρακολουθώ ενεργά)

      Καλημέρα! 9η ημέρα είχες αχνη και 10η 268?? Άρα και τα τεστ εγκυμοσυνης είναι λίγο ότι να ναι...😁. Εβαλα 2 βλαστοκυστες 5ης ημερας. Σημερα ειναι η 11η μέρα, έδωσα το πρωί αίμα, έτρεμε πρώτη φορά το χέρι μου και δε μπορούσαν να πάρουν. Κατά τις 11 θα ξέρω!

      Σε ποια εβδομαδα είσαι??? Όλα με το καλό 🥰

Μανουλες Οκτωβρίου 2020!!


Renez

Recommended Posts

Just now, Nina13 είπε:

Μου λειψες μαμά αααα. 

Κάτσε ξεκουρασου γιατί μας περιμενει μαραθώνιος μετά αααα... Χαχαχα

Εγώ για αυτό μαζευω δυνάμεις γιατι βλέπω και τα κορίτσια Σεπτεμβρίου, πωςπερνανε μια ομορφιά χαχαχαχα

Κάθε αρχή και δυσκολη!! 

Υπομονή σε όλες τις δευτερο μαμάδες λοιπόν... Υπομονή αγάπη και στοργή και όλα θα πανε καλα!!! Ο κουκλος σας? Καλά? 

Εγώ πιστευω θα κλείσετε ημερομηνία, έχετε τα πραγματα μαζί σας καλου κακου... Γιατί μπορεί να ναι έτοιμο να σπάσει το αβγουλακιιιι χαχα με το καλό ευχομαι κορίτσι μου και να σου πανε όλα κατ ευχήν!!!  Θα περιμενω νέα ααα ευχάριστα Ααα

Ναι κάθε μέρα βόλτα με το παιδι γιατί θέλει να βγαίνει κάθε απόγευμα, και δεν θέλω να του το χαλασω, δεν είναι όλα ρόδινα όπως καταλαβαίνεις μα η καθημερινότητα μας είναι ρόδινη... Αυτό θέλω ναι ναι ηρεμο και χαρουμενο το παιδι, να μην νιώσει παραμελημένο.. Ειδικά τους πρωτους μήνες που θα μαστε όλοι ξετρελαμενοι με τη μπεμπα χαχαχ θέλω να νιώθει ότι δεν έχει αλλάξει κάτι.. Ελπίζω να τα καταφέρουμε.. 

Ο καιρός όντως είναι τέλειος μα μην φανταστείς , τα πρωινα κάνω πολλες δουλειές που πρεπει να γίνουν, και το απόγευμα είμαστε έξω με το παιδι.. Μα έχω ξεκινήσει μαγειρέματα κτλ, μάζεμα τα ντουλάπες.. Γενικά καθαριότητα και τάξη ώστε να μαι χαλαρή με αυτά τους πρωτους μήνες και μετά θα τα ξανακάνω από γενναρη πτωτα ο θεος.. Ας είμαστε όλοι καλα

Μαζί θα τα έχουμε ,μη τύχει τίποτα κ τρέχουμε!:mrgreen:

Ευχαριστώ πολύ!

Σε όλες μας με το καλό!!!!

Να τις κάνετε όσο μπορείτε αυτές τις βόλτες,θα λείψουν τον πρώτο καιρό! Ετοιμάζεσαι κ για τον χειμώνα,μια χαρά!

  • Μου αρέσει 2

Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 20k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Anastasia05

    3264

  • Renez

    3176

  • Jasmine@

    1807

  • Christinα

    1663

Just now, elenioz είπε:

Καλημέραα! 

Παρόν και εγω....Σας διαβάζω αλλά δεν έχω κουράγιο να γράψω. Έχω τρομερούς πονοκεφάλους όλοι μέρα - σε σημείο να μην μπορώ να κάνω τίποτα (το ντεπον δεν πιάνει) κ δεν θέλω να επιβαρύνω τον οργανισμό με πάρα πάνω. Πονάκια πολλά επίσης, κράμπες να τις φας με το κουτάλι. Ούτε μέχρι την τουαλέτα μερικές μέρες δεν μπορώ να πάω. Γενικά ψοφια.... 

Η μικρή κάνει κάτι περίεργα τελευταία. Νμζ προσπαθεί να γυρίσει το γλυκό μου αλλά δεν μπορεί....Από εκεί που το κεφαλάκι ήταν πάνω στα πλευρά χθες πήγε αρκετά κάτω δεξιά κ λέω ατσαα θα την κάνει την τούμπα κλοτσούσε, κουνιόταν αλλά τελικά ξανά ήρθε στην στάση της. Αύριο έχω ραντεβού, να δούμε τι θα πει! Αν δεν έχουμε κανένα απρόοπτο με βλέπω να είμαι η επόμενη που θα γεννήσει την άλλη εβδομάδα :-D 

@Nina13 Καλώς την! Πως περνάς με τα αγόρια σου;; 

 

Αντε με το καλοοοο να ρθει το μικράκι σας... Ποπό χαίρομαι να διαβάζω για γέννες... Με το καλοοοο κορίτσι μου!!! Και ευχομαι να ναι πολυ γλυκιά η κουραση των πρωτων μηνών!!! 

Εγώ καλά περναω, μη φανταστείς ότι είναι όλα ρόδινα όπως είπα και πιο πανω, καθώς και το παιδι αντιλαμβάνεται πια τις αλλαγές αφου δεν τον σηκώνω και πολυ.. Μα περναμε μια ομορφη καθημερινότητα, ρουτίνα, ευχάριστη ρουτίνα όμως.. Εγώ έχω αρχίσει και κουράζομαι πιο εύκολα και νιώθω το βάρος της μικρής, μα κάθε μέρα σφίγγω τα δόντια και λέω θα κάνω πολλα πραγματα με τον γιο, για να ναι χαρουμενος. Και όντως τελικά οι μανάδες έχουμε τρομερή δυναμη... Κάνε με εικόνα με την κούλουμα να χορευω μακαρενα με τον γιο... Και ζουζουνια... Και αυτό για μια ώρα κάθε μέρα, επίσης ένα τρίωρο περπατημα κάθε απόγευμα, με διαλείμματα βέβαια  . Χαχα και επίσης όλη την υπόλοιπη μέρα αυτοκόλλητα τα δυο μας και η νταντά μας, και δουλειές στο σπιτι... Χαμός.... Χαχαχα

Αρκετά με τα δικά μου όμως.. Εσυ πως είσαι?? Όλα καλά?? Ετοιμηηηηη? Έρχεται η κουκλααα

Just now, Christinα είπε:

@Nina13 έλα βρε κορίτσι! Απόλαυσε την οικογένεια 3ων μέχρι να μεγαλώσει! Έτσι με τον μικρό κι εγώ κ τη δουλειά και ξεκούραση όσο γίνεται!

@eleniozκαλή μου κι εμένα έτσι ήταν ανήσυχη κ τελικά γύρισε, μπορεί κ η δική σου κ να πιάνεις ποπο εκεί που ήταν κεφάλι...χιχιχιχχ,θα δεις!

Καλημέρα δεν είπα! Πωωω

Μου λειψες κι εσυ!!! Τι κάνετε? Το παιδι καλα? Πως τα περνατε? Έτσι έτσι να το απολαυσουμε γιατί μετά θα γίνεται χαμός μέσα στο σπίτι.. Μέχρι να βρουμε όλοι τους ρυθμους μας.  Αλλά ωραίος θα ναι κι αυτός ο χαμός ρε παιδι μου, κι ας έχει αυπνιες και κουραση.. Θα τα κοιτάμε και τα δυο στο τέλος της ημέρας και θα λιώνουμε... Εσυ πως είσαι??? Πες μου νέα... 

Just now, Anastasia05 είπε:

Μαζί θα τα έχουμε ,μη τύχει τίποτα κ τρέχουμε!:mrgreen:

Ευχαριστώ πολύ!

Σε όλες μας με το καλό!!!!

Να τις κάνετε όσο μπορείτε αυτές τις βόλτες,θα λείψουν τον πρώτο καιρό! Ετοιμάζεσαι κ για τον χειμώνα,μια χαρά!

Όλα τα χω έτοιμα για να μαστε χαλαροί τους πρωτου; μήνες με τη μπεμπα.. Τι χαλαροί δλδ.. Καταλαβαίνεις πως τα λέω.. Να μην έχουμε κι αυτά στο κεφάλι μας.. Γιατί θα ναι δυσκολα το πρωτο διάστημα. 

Αλλά επειδή θέλω να βγαίνω και τον χειμώνα έξω, κάθε απόγευμα, εκτός απροόπτου Καραντινας, θέλω να μαι λίγο πιο ξέγνοιαστη ότι θα έχω τα παντα έτοιμα για κανα τρίμηνο.. Μετά μια χαρά φτου ΞΕΛΕΥΘΕΡΙΑ χαχαχαχαχα

  • Μου αρέσει 3

DBPwp2.pngPwi7p3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!

Τί ωραία που έβρεξε εχτές νύχτα - για όσες είμαστε κέντρο Αθήνας - και δρόσισε.. Είχα πάλι καταφύγει στο a/c αλλά ευτυχώς μετά τη βροχή το έσβησα.

@elenioz κουράγιο, σε λίγο καιρό θα ελευθερωθείς!! 

@Renez Πέμπτη σήμερα! :mrgreen: Στο NST η μαία μπορεί να καταλάβει αν το μωρό έχει γυρίσει; Εννοώ χωρίς να έχει υπερηχογράφο

 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Nina13 είπε:

Αντε με το καλοοοο να ρθει το μικράκι σας... Ποπό χαίρομαι να διαβάζω για γέννες... Με το καλοοοο κορίτσι μου!!! Και ευχομαι να ναι πολυ γλυκιά η κουραση των πρωτων μηνών!!! 

Εγώ καλά περναω, μη φανταστείς ότι είναι όλα ρόδινα όπως είπα και πιο πανω, καθώς και το παιδι αντιλαμβάνεται πια τις αλλαγές αφου δεν τον σηκώνω και πολυ.. Μα περναμε μια ομορφη καθημερινότητα, ρουτίνα, ευχάριστη ρουτίνα όμως.. Εγώ έχω αρχίσει και κουράζομαι πιο εύκολα και νιώθω το βάρος της μικρής, μα κάθε μέρα σφίγγω τα δόντια και λέω θα κάνω πολλα πραγματα με τον γιο, για να ναι χαρουμενος. Και όντως τελικά οι μανάδες έχουμε τρομερή δυναμη... Κάνε με εικόνα με την κούλουμα να χορευω μακαρενα με τον γιο... Και ζουζουνια... Και αυτό για μια ώρα κάθε μέρα, επίσης ένα τρίωρο περπατημα κάθε απόγευμα, με διαλείμματα βέβαια  . Χαχα και επίσης όλη την υπόλοιπη μέρα αυτοκόλλητα τα δυο μας και η νταντά μας, και δουλειές στο σπιτι... Χαμός.... Χαχαχα

Αρκετά με τα δικά μου όμως.. Εσυ πως είσαι?? Όλα καλά?? Ετοιμηηηηη? Έρχεται η κουκλααα

Πόσο όμορφες εικόνες!!! Μετά θα χορεύεται αγκαλιά με την Άριελ χιχι! Έτσι να περνάτε όμορφα - σαν αυτές τις μικρές οικογενειακές στιγμές δεν έχει! 

Εμείς ετοιμαζόμαστε για την μπέμπα! Ο μπαμπάς της δεν κρατιέται (αλλά και εγώ πλέον :mrgreen:) Ανάλογα τι θα μας πουν κ την Παρασκευή αλλά αν είναι ακόμα ισχιακια πάμε για καισαρική την επόμενη εβδομάδα.

@Christinα Χαχαχα λες; Μακάρι! Θα δω που θα κλοτσάει σήμερα :grin: Άντε έρχεται Σαββατοκύριακο να ξεκουραστείς και εσύ λίγο! Η κάνετε μαθήματα κ τότε; 

@Aurora S Ευχαριστω κορίτσι μου! Εσύ πως το νιώθεις το μωρό; Έκανες τις ασκήσεις; Εγώ προσπαθώ αλλά δεν έχω κ πολύ κουράγιο 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Anastasia05 είπε:

Ναι! Ευτυχώς μπορεί να δουλεύει κάποιες μέρες από το σπίτι!:)

Να το κάνετε!!! Κ μην ανησυχείς! Οι πελάτες σας θα δείξουν κατανόηση! Να χαρείτε αυτες τις πρώτες στιγμές μαζι:)

Αυτό σκεφτήκαμε ρε Αναστασία μου κ εμείς..πιστεύω πως θα καταλάβουν..

Το καλό είναι ότι επειδή είμαστε ουσιαστικά "οικογενειακό καφέ " έχουμε πολυ καλή σχέση με τους περισσότερους πελάτες οπότε νομίζω πως πολύ θα χαρούν κιόλας!!

Πως είσαι σήμερα δευτερομανουλα?? 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Nina13 είπε:

Κοριτσια μου καλημερα σας!!! Είμαι εδώ.. Παρουσα κι εγώ... Δεν μπαίνω πολυ γιατί θέλω να μαι ήρεμη για τα παιδια μου.. Δεν μπορώ να διαβάζω για πονακια και συσπάσεις και γραμμάρια.. Σορρυ κιολας.. 

Θέλω να μαι ήρεμη και ξέγνοιαστη να υποδεχθώ το νέο μέλος μας... Παρουσα λοιπόν και έλειψα μα μου λείψατε εεε... Θα κάτσω να σας διαβάσω, όσο προλαβω καθώς τώρα ευχαριστιέμαι ξάπλες και βόλτες και ηρεμία με τους άντρες μου. Όλα καλά στη ζωή μας. 

Πείτε μου νέα σας.... @Anastasia05 

Πως ειστε όλες καλά? Τα μωράκια?? 

@Irinoula86 περιμένω νέα από όλες σας... Και με το καλό στις επόμενες

@Mariamaraki να σας ζήσει να ναι παντα καλότυχο και να χει υγεία στη ζωή!!! Στο είχα πει ότι θα σαι η επόμενη.. Δεν προλαβα κι εγινε χαχαχα έπεσα μέσα τελικά.. Η πρωτη που στο πα ήμουν... Χαχαχα γουρλουυυυ

Ευχομαι να περνας υπέροχα και να ευχαριστιέσαι τις πρωτες σας στιγμές!!! 

Με το καλό σε όλες μας!!! 

 

Καλως την!!!!! Αντε και λεγαμε γέννησες και δεν μας λες τπτ..... Μην διαβάσεις τα πιο πισω βρε αν είναι να αγχωθεις..... Λεγε μας τα νέα σου και να είσαι ήρεμη........απολαυσε το!!!!!! Αυτό νομίζω κάνουμε όλες μας περιμενοντας τα αστερακια μας.....εγω εχω 2 εβδομάδες ακόμα όπως Μ ειπε ο γιατρός χθες και αναμένω........

Καλημερα μας.....!!!!!!!!!! 

  • Μου αρέσει 2
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, elenioz είπε:

Πόσο όμορφες εικόνες!!! Μετά θα χορεύεται αγκαλιά με την Άριελ χιχι! Έτσι να περνάτε όμορφα - σαν αυτές τις μικρές οικογενειακές στιγμές δεν έχει! 

Εμείς ετοιμαζόμαστε για την μπέμπα! Ο μπαμπάς της δεν κρατιέται (αλλά και εγώ πλέον :mrgreen:) Ανάλογα τι θα μας πουν κ την Παρασκευή αλλά αν είναι ακόμα ισχιακια πάμε για καισαρική την επόμενη εβδομάδα.

@Christinα Χαχαχα λες; Μακάρι! Θα δω που θα κλοτσάει σήμερα :grin: Άντε έρχεται Σαββατοκύριακο να ξεκουραστείς και εσύ λίγο! Η κάνετε μαθήματα κ τότε; 

Έτσι όπως τα λες.. Αγκαλιά και οι4... Θα ναι φανταστικά...με το καλό ευχομαι, όπως και να γεννήσεις, μάνα θα σαι και δεν αλλάζει αυτό... Χαχα 

Θα πανε ολα καλα!!! Με το καλοοοο ευχομαι 

  • Μου αρέσει 3

DBPwp2.pngPwi7p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Marti είπε:

Καλημέρα κορίτσια! 

Εγω συνήθισα και τα Πονακια, το βραδινο κατουρημα *2, ο πονος στο κοκκαλο αναμεσα στο προσαγωγο και στη γραμμή του μπικίνι περασε.σα να πρηστηκε λιγο ακομα το στήθος μ αλλα κατα τα αλλα εχω πολυ ενέργεια και όρεξη για βολτες, δουλειά κλπ. Αλλα ειμαι σαν άνθρωπος έτσι, νεύρο σπαστό. Ελπίζω να μη βγει η εξάντληση οοολη μαζι στο τέλος! 

Υπομονη σε όλες μας και θετικές σκέψεις! 

Οχιιι πουλακι μου,στο τέλος θα έχουμε τις σούπερ δυνάμεις μανουλας;)

Κ εγώ είμαι οκ με όλα αυτά,τα έχω αποδεχτεί απλά όταν παίζει δυνατό πονακι κ συσπασουλα καλή πλέον το γράφω γτ δε ξέρω αν θα έχει συνέχεια οπότε λέω ας είμαι προετοιμασμένη..αλλά το πιο κοντινό που είχα ήταν προχθές με 30' διαφορά μεταξύ τους κ μετά σταμάτησαν..

Ρε κοριτσουδια μιας κ είπε για πρήξιμο το Μαρτακι..έχει πριστει σε κάποια το κουτί της??εξωτερικά εννοώ..

Link to comment
Share on other sites

Just now, Irinoula86 είπε:

Καλως την!!!!! Αντε και λεγαμε γέννησες και δεν μας λες τπτ..... Μην διαβάσεις τα πιο πισω βρε αν είναι να αγχωθεις..... Λεγε μας τα νέα σου και να είσαι ήρεμη........απολαυσε το!!!!!! Αυτό νομίζω κάνουμε όλες μας περιμενοντας τα αστερακια μας.....εγω εχω 2 εβδομάδες ακόμα όπως Μ ειπε ο γιατρός χθες και αναμένω........

Καλημερα μας.....!!!!!!!!!! 

Αχ δεν θέλω να γεννήσω ακόμα.. Εχω ένα μήνα μπροστά μου εγώ.. Χαχαχα 

Η τελευταία θα μαι, αν όχι η τελευταια.. Στάνταρ θα μαι προσ το τέλος.. Χαχα

Πάντως θελω να φυγει η κοιλιά και θέλω επιτέλους να την δώωωωω

Αυτό κάνω απολαμβάνω τώρα που μπορώ γιατί μετά θα γίνεται χαμουλης στο σπίτι.. 

Δυο βδομάδες ε?? Ποπό έφθασε ο καιροςςςς... Αντε με το καλό!! Να πανε ολα καλα!!! Είσαι έτοιμη? Πως νιώθεις ψυχολογικά? 

  • Μου αρέσει 1

DBPwp2.pngPwi7p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, elenioz είπε:

Καλημέραα! 

Παρόν και εγω....Σας διαβάζω αλλά δεν έχω κουράγιο να γράψω. Έχω τρομερούς πονοκεφάλους όλοι μέρα - σε σημείο να μην μπορώ να κάνω τίποτα (το ντεπον δεν πιάνει) κ δεν θέλω να επιβαρύνω τον οργανισμό με πάρα πάνω. Πονάκια πολλά επίσης, κράμπες να τις φας με το κουτάλι. Ούτε μέχρι την τουαλέτα μερικές μέρες δεν μπορώ να πάω. Γενικά ψοφια.... 

Η μικρή κάνει κάτι περίεργα τελευταία. Νμζ προσπαθεί να γυρίσει το γλυκό μου αλλά δεν μπορεί....Από εκεί που το κεφαλάκι ήταν πάνω στα πλευρά χθες πήγε αρκετά κάτω δεξιά κ λέω ατσαα θα την κάνει την τούμπα κλοτσούσε, κουνιόταν αλλά τελικά ξανά ήρθε στην στάση της. Αύριο έχω ραντεβού, να δούμε τι θα πει! Αν δεν έχουμε κανένα απρόοπτο με βλέπω να είμαι η επόμενη που θα γεννήσει την άλλη εβδομάδα :-D 

@Nina13 Καλώς την! Πως περνάς με τα αγόρια σου;; 

 

Κοριτσάκι μας μικρό υπομονή κ εσύ κοντεύει ο καιρός..

Μακάρι να είσαι η επόμενη εφόσον το νινακι σου κ εσύ είστε έτοιμες..θα το κρατήσεις αγκαλίτσα κ θα ξεχάσεις κάθε πονακι όσο για τον πονοκέφαλο?! Ουυυυ το μυαλό σου θα ανήκει μόνο στη μικρή σου μετά κ όλα τα άλλα θα περάσουν :x

Υγ: καλά εντάξει θα μας βαρεσει στην αρχή κ λίγη εξάντληση κατακεφαλα αλλαααα θα έχουμε η μία την άλλη να γκρινιάζουμε για το ποσο σκατό μαζέψαμε σήμερα κ γτ δεν έφαγε 10μλ παραπάνω το μωρό μας:P

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


@elenioz μόνο λίγο το Σάββατο έχω αλλά οκ χαλαρά είμαι! Μακάρι να γυρίσει κ να πάνε όλα όπως θες αλλά και να μην γυρίσει μη σε στεναχωρεί! Να είναι γερό μωράκι κι όλα καλά θα είναι!

@Nina13 Έτσι όλα έτοιμα για να απολαύσεις τις πρώτες στιγμές κ να έχεις τον έλεγχο! Θα έχουμε εύκολα μωράκια που θα κοιμούνται κ θα τρώνε εύκολα κ θα ξεκουραζομαστε!;) Εγώ περιμένω να γεννήσω για να ξεκουραστώ...να είμαι σπίτι μ στη σειρά μ ,αυτό το πήγαινε έλα, κουβαλά παιδί απ το πρωί δεν πάει πολύ ακόμα!

@Renez Μην σε ανησυχεί το μαγαζί! Μια βδομάδα δεν είναι τπτ! Να κάτσετε μαζί σπιτάκι σας! Όλοι θα καταλάβουν! Κι εγώ που στο 1ο έκατσα 20 μέρες τώρα θα κάτσω 1 μήνα με τις ευλογίες τους!!! Θα κάνω κ λίγα μαθήματα ον λαιν. 

@Aurora S ωραία δροσουλα κι εδώ! Ας πάει έτσι μέχρι να γεννησουμε, να ξεκουραστούμε λιγάκι! 

  • Μου αρέσει 6

IjnUp3.pngscOTp2.png

Link to comment
Share on other sites

@Renez Καλά κάνετε με το μαγαζί! Μην σου πω ότι θα τους λείψετε τόσο πολύ μια εβδομάδα κ θα θέλουν να μάθουν κ νέα για το μπόμπιρα που θα γίνει χαμός μετά :D Έκανες κολπική καλλιέργεια; Της εγκυμοσύνης θα είναι κ αυτό! Δεν έχει μείνει κάτι που να μην έχει πρηστεί/αλλάξει :tongue: 

Χαχαχαχα Αυτό σκεφτόμουν χθες πότε φτάσαμε από την αγωνια των εξετάσεων κ τώρα θα μιλάμε για το γάλα τους και το σκατουλι τους. Είναι να τρελαίνεσαι! 

  • Μου αρέσει 4
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Aurora S είπε:

Καλημέρα κορίτσια!

Τί ωραία που έβρεξε εχτές νύχτα - για όσες είμαστε κέντρο Αθήνας - και δρόσισε.. Είχα πάλι καταφύγει στο a/c αλλά ευτυχώς μετά τη βροχή το έσβησα.

@elenioz κουράγιο, σε λίγο καιρό θα ελευθερωθείς!! 

@Renez Πέμπτη σήμερα! :mrgreen: Στο NST η μαία μπορεί να καταλάβει αν το μωρό έχει γυρίσει; Εννοώ χωρίς να έχει υπερηχογράφο

 

Χχααχαχ καλέ μη με τρομάζετε επειδή τούτες @Jasmine@ @EugenJen είναι τρελές κ με θέλουν Πέμπτη κ εμενα:P

Μεταξύ μας δε θα με χαλαγε καθόλου φίλη να ερχόταν κ σήμερα!!

Από το nst δε μπορεί να το καταλάβει αλλά πιθανόν να μπορεί αν σε πιάσει στη κοιλίτσα..έχουν εμπειρια κ πολλές καταλαβαίνουν που είναι τι οπότε δε χάνεις κάτι να ρωτήσεις!! Έχεις σήμερα?

Υγ: ενώ έχει τέλεια απογεύματα κ βραδιές τα μεσημέρια έχει ακόμη υγρασία με ζεστή γμτ κ ανάβω κ εγώ a/c ακόμη..

Link to comment
Share on other sites

Just now, Christinα είπε:

@elenioz μόνο λίγο το Σάββατο έχω αλλά οκ χαλαρά είμαι! Μακάρι να γυρίσει κ να πάνε όλα όπως θες αλλά και να μην γυρίσει μη σε στεναχωρεί! Να είναι γερό μωράκι κι όλα καλά θα είναι!

@Nina13 Έτσι όλα έτοιμα για να απολαύσεις τις πρώτες στιγμές κ να έχεις τον έλεγχο! Θα έχουμε εύκολα μωράκια που θα κοιμούνται κ θα τρώνε εύκολα κ θα ξεκουραζομαστε!;) Εγώ περιμένω να γεννήσω για να ξεκουραστώ...να είμαι σπίτι μ στη σειρά μ ,αυτό το πήγαινε έλα, κουβαλά παιδί απ το πρωί δεν πάει πολύ ακόμα!

@Renez Μην σε ανησυχεί το μαγαζί! Μια βδομάδα δεν είναι τπτ! Να κάτσετε μαζί σπιτάκι σας! Όλοι θα καταλάβουν! Κι εγώ που στο 1ο έκατσα 20 μέρες τώρα θα κάτσω 1 μήνα με τις ευλογίες τους!!! Θα κάνω κ λίγα μαθήματα ον λαιν. 

@Aurora S ωραία δροσουλα κι εδώ! Ας πάει έτσι μέχρι να γεννησουμε, να ξεκουραστούμε λιγάκι! 

Οπως ακριβώς το είπες.. Να έχω τον έλεγχο!!! Ο γιος ήταν πολυ ευκολος μετά το τρίμηνο, μα έχω καλό προαοσθημα και για την μπεμπα ότι θα ναι καλοβολη οπότε είμαι σίγουρη ότι θα τα παμε μια χαρά!! 

Αντε να γεννήσουμε να ηρεμήσουμε από το βάρος της κοιλιάς χαχαχαχα

Εγώ δεν την αντεχω αλλο, θέλω πισω τα τζιν μου και τις φούστες μου.. Χαχαχαχ

Και θέλω να τρέχω ανεμελη και να σκυβω με ευκολία.. Βαρέθηκα να προσεχω τις κινήσεις μου ρε παιδι μου... Χαχαχαχ

 

  • Μου αρέσει 2

DBPwp2.pngPwi7p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, elenioz είπε:

@Renez Καλά κάνετε με το μαγαζί! Μην σου πω ότι θα τους λείψετε τόσο πολύ μια εβδομάδα κ θα θέλουν να μάθουν κ νέα για το μπόμπιρα που θα γίνει χαμός μετά :D Έκανες κολπική καλλιέργεια; Της εγκυμοσύνης θα είναι κ αυτό! Δεν έχει μείνει κάτι που να μην έχει πρηστεί/αλλάξει :tongue: 

Χαχαχαχα Αυτό σκεφτόμουν χθες πότε φτάσαμε από την αγωνια των εξετάσεων κ τώρα θα μιλάμε για το γάλα τους και το σκατουλι τους. Είναι να τρελαίνεσαι! 

Μακάρι για το μαγαζί κορίτσια μου..

Ναι δεν έχω κάτι σε λοίμωξη δε με αγχωνει αυτό..εμένα είχε αρχίσει κ πρηζοταν από τον 4ο κ στον 6ο έβγαλα που σας είχα πει 2 μικρές φλεβιτσες κάτω το είδε ο γιατρός κ είναι από την υπεραιματωση λέει κ επειδή δούλευα τότε 12ωρα ακομη..

Απλά τώρα πια μου φαίνεται τελείως πρησμένο (βέβαια δε μπορώ να το δω είναι ένα θέμα κ αυτό,ότι καταλαβαινω στο μπάνιο από τα επίσης πρησμένα χέρια μου:mrgreen:) μια ομορφιά!!

Αχχχ κ εγώ ακούω τα κορίτσια που γέννησαν κ μου λένε για τη καθημερινότητα τους κ βλέπω τα όμορφα μπεμπακκα μας κ παρότι κατανοώ τη ταλαιπωρία....λιωνωωω!!:x

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...