Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 22 λεπτά , Fay_ είπε:

      Κορίτσια έχω αγχωθεί πάλι. Είμαι στην 10η εβδομαδα. Είχα υπέρηχο πριν 10 μέρες ήταν όλα καλά βέβαια ο γιατρός μου είπε πως το ένα έμβρυο είναι χαμηλά στη μήτρα και θα έχω αιμορραγία καθώς θα δημιουργείται η τροφοβλαστη. Εγω αίμα από τότε δεν έχω δει και αγχώνομαι λέω λες να εχει γίνει κάνα κακό. Στο μεταξύ τα συμπτώματα πηγαινοέρχονται περα από το στήθος που είναι σταθερά πρησμένο και πονάει μόνιμα. Η κοιλιά μου μια φουσκώνει μια ξεφουσκώνει..αναγούλες μια μέρα έχω μια όχι και τόσο. τώρα έχω αυχενική 23/5 αλλά λέω να παω αύριο στο νοσοκομείο για έναν υπέρηχο να μου φύγουν οι σκέψεις..

      Μην ανχωνεσε το ότι δεν έχεις αίμα σημαίνει ότι ο οργανισμός ανταποκρίνεται σωστα . Το μωρό έτσι Κ αλλιώς όσο περνάνε οι εβδομάδες θα ανεβαίνει πιο ψηλά οπότε το πιο λογικό ο οργανισμός σου να ανταποκριθηκε σωστά Κ να ανταπεξέρχετε στις πιέσεις. Το ότι κάνει μια πρόβλεψη ο γιατρός δεν σημαίνει ότι θα γίνει ακριβώς αυτό που λέει. Σου λέει το χειρότερο για να είσαι προετοιμασμένη δεν είναι μάντης να ξέρει ακριβώς τι θα γίνει . Αν ανχωνεσε πήγαινε για ένα υπέρηχο για να σου φεύγουν οι σκέψεις . 

       

Μανουλες Οκτωβρίου 2020!!


Renez

Recommended Posts

1 hour ago, Mariamaraki είπε:

Καλά θα κάνεις!!!! Να έχει μεγαλώσει το μωράκι σας ..Θα είναι λίγο πιο άνετα τότε!!! Μπράβο φίλη μου όλα καλά και με την δουλίτσα σας.. σε λίγο καιρό πιστεύω θα τελειώσει το μαρτύριο αυτό..  να βγαίνουμε σαν άνθρωποι έξω!! 

Σε ένα μαγαζί με παιδικα ρουχαλάκια δουλεύω!

Τώρα που είπες βόλτα με το καροτσάκι! Το επιτρέπουν;; δηλαδή μπορούμε να βγούμε οι 3 μας βόλτα εδω γύρω; η θα φάμε κανένα προστιμο;

Πω πω τι ωραία!!!! Φαντάσου αν ξεκίνησε από τόσο μικρούλα τι έχει να γίνει μετα.. εμάς μας βγήκε γκρινιάρα αλλά είναι γλυκούλα!! Χαχαχα

Ναι καλέ δε κατάλαβα θα έχουμε στην απομόνωση τα παιδιά μας??? 

Εμείς τον βγάζουμε μαζί τα σκυλιά αλλά έτυχε κ έχουμε δε το κάνουμε επίτηδες εννοώ. Αλλιώς κ πάλι με το 6 σε μνμ θα έπαιρνα κ το παιδί. Μη ξεχνάμε επιτέλους πως κ το περπάτημα άσκηση είναι κ μάλιστα λέγανε η καλύτερη;)

πρίν από 17 λεπτά , marianna1986 είπε:

Κορίτσια μιας κ λετε για θερμόμετρα τα έχω πάρει όλα. Κ ψηφιακό και αυτό για το μέτωπο.... Καλά είναι κ τα 2 για το περίπου αλλά άμα θέλω να δω τι παίζει στην πραγματικότητα, χρησιμοποιώ υδραργύρου! Λένε πως είναι επικίνδυνο αλλά αν προσεχείς δεν σπάει... Όταν ήμουν μικρή και έσπαγε, μου άρεσε να παίζω με τις μπαλιτσες:lol: Εντάξει έζησα!

 

Just now, Anastasia05 είπε:

Αχ κ νόμιζα ήμουν η μόνη που έχει παίξει με μπαλιτσες υδραργύρου:lol:

Και τι πάθαμε??:lol::lol:

(Μεταξύ μας αυτά μη βγούνε παραεξω> στα μωρά μας!!)

Ε ψιτ!! Κ εγώ μαζί σας κορίτσια!!

Μάλιστα Μου έκανε τόση εντύπωση τη πρώτη φορά θυμάμαι που το επόμενο το έσπασα επίτηδες για να "κολλήσω" τις μπαλιτσες:mrgreen:

  • Χαχα 5
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 20k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Anastasia05

    3264

  • Renez

    3176

  • Jasmine@

    1807

  • Christinα

    1663

Καλημέρα κοριτσάκια!!!

@Marti σε ευχαριστώ πολύ!! πολύ πιθανό να είναι από την μικρή που την έχω αγκαλιά συνέχεια,βέβαια μου είπε ο γιατρός ότι συμβαίνει συχνά σε λεχωνες ..

@marianna1986 κ εμείς έχουμε απολα, το σίγουρο είναι ότι με το ψηφιακό άκρη δεν βγάζω, του υδραργυρου δεν μπορώ με τίποτα να το βάλω στο κωλι κ κάνω πρόβες κ της το βάζω μασχάλη,τώρα έχω παραγγείλει κ αυτιού- μετώπου κ βλέπουμε...

@Mariamarakiφτουφτου που κοιμάται τόσες ώρες , εμένα η ξενυχτω από την κοιλιά φαινόταν που με ταράζει στις κλωτσιές άγριο χάραμα!2 φορές μας κοιμήθηκε σερί 7 Ώρο κ μετά απλά επέστρεψε στα 4ωρακια

  • Μου αρέσει 2
  • Χαχα 1

C1JTp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσάκια! Σας διαβάζω αλλά δεν προλαβαίνω πάντα να γράψω..

τα κορίτσια μου έχουν μεγαλώσει πολύ, μέσα στην εβδομάδα θα κάνουμε κ το πρώτο μας εμβόλιο! Ευτυχώς πια κοιμόμαστε το βράδυ σερί , σήμερα 11 ώρες παρακαλώ.... μέσα στη μέρα βέβαια οργιάζουν αλλά το βράδυ ξεκουραζομαι! Αν δε ξυπνούσα κ για άντληση θα ήταν καλύτερα, αλλά ας μην ειμαι αχάριστη... χαχαχαχ
Περιμένω πως κ πως να έρθουν τα στολίδια για να στολισω δέντρο κ να τις ντυσω αγιοβασιλιτσες στα πρώτα τους Χριστούγεννα!  
θερμόμετρο αν κ έχω κ υδραργύρου κ ηλεκτρονικό χρησιμοποίησα το δεύτερο μια φορά που χρειάστηκε στον πισινουλη! Όλα καλά, ήταν εύκολο δεν καταλαβαίνουν τίποτα... 

  • Μου αρέσει 7

SqfGp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Jasmine@ είπε:

Καλημέρα κοριτσάκια! Σας διαβάζω αλλά δεν προλαβαίνω πάντα να γράψω..

τα κορίτσια μου έχουν μεγαλώσει πολύ, μέσα στην εβδομάδα θα κάνουμε κ το πρώτο μας εμβόλιο! Ευτυχώς πια κοιμόμαστε το βράδυ σερί , σήμερα 11 ώρες παρακαλώ.... μέσα στη μέρα βέβαια οργιάζουν αλλά το βράδυ ξεκουραζομαι! Αν δε ξυπνούσα κ για άντληση θα ήταν καλύτερα, αλλά ας μην ειμαι αχάριστη... χαχαχαχ
Περιμένω πως κ πως να έρθουν τα στολίδια για να στολισω δέντρο κ να τις ντυσω αγιοβασιλιτσες στα πρώτα τους Χριστούγεννα!  
θερμόμετρο αν κ έχω κ υδραργύρου κ ηλεκτρονικό χρησιμοποίησα το δεύτερο μια φορά που χρειάστηκε στον πισινουλη! Όλα καλά, ήταν εύκολο δεν καταλαβαίνουν τίποτα... 

Να τα ντύσεις τα κορίτσια σου κ να τραβήξετε πολλές ωραίες φωτογραφίες!! Θα στολίσουμε κι εμείς μάλλον το Σαββατοκύριακο:)

Και του χρόνου με πολλές βόλτες!!!

Αντλείς κιόλας? Μπράβο σου! Βλέπω εσάς που αντλείτε συστηματικά κ μου φαίνεται πως τεμπελιαζω με την άντληση,όσο κ να θέλω να πίνει από το δικό μου όταν γυρίσω δουλειά. 


Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites

Εγώ έγινα εξπερτ στα θερμόμετρα δυστυχώς! Στο κωλαρακι είναι το πιο αξιοπιστο αλλά θέλει να ανοιξεις πάνα,  α την καθαρισεισ Και μπορεί να τα κάνει! Επίσης από το κωλαρακι αφαιρείς 3 βαθμούς από αυτό που θα σου δείξει! Έχω τελειοποιήσει και την τεχνική μασχάλη και με ηλεκτρικό και με υδράργυρο. Τρία τρία τα έβαζα τα θερμόμετρα για να είμαι σίγουρη. Στη μασχάλη το βάζω όταν τρώει για να μην γκρινιάζει που της κρατάω το χέρι. Από αυτί και ανέπαφο δεν τα εμπιστεύομαι..

Εμεις έχουμε βρει μια ρουτίνα στον υπνο. Κοιμάται 11-04.00 και μετά ξυπνάει μια φορά στο 3ωρο και δυο φορές στο 2ωρο. Κατά τις 11 ξυπνάμε για πρωί!! Είμαστε του ύπνου..

  • Μου αρέσει 3

OAi0p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Anastasia05 είπε:

Να τα ντύσεις τα κορίτσια σου κ να τραβήξετε πολλές ωραίες φωτογραφίες!! Θα στολίσουμε κι εμείς μάλλον το Σαββατοκύριακο:)

Και του χρόνου με πολλές βόλτες!!!

Αντλείς κιόλας? Μπράβο σου! Βλέπω εσάς που αντλείτε συστηματικά κ μου φαίνεται πως τεμπελιαζω με την άντληση,όσο κ να θέλω να πίνει από το δικό μου όταν γυρίσω δουλειά. 

Δεν είναι τπτ οι αντλήσεις! Εγώ με 5 την ημέρα καλύπτω τα γεύματα του και δίνω και ένα γεύμα ξένο. Απλά αρμεγομαι όταν κοιμάται αν κ πλέον δεν πολυκοιμαται τη μέρα... Στα πολλά κέφια  μία ώρα...

 

Just now, Vivi8 είπε:

Εγώ έγινα εξπερτ στα θερμόμετρα δυστυχώς! Στο κωλαρακι είναι το πιο αξιοπιστο αλλά θέλει να ανοιξεις πάνα,  α την καθαρισεισ Και μπορεί να τα κάνει! Επίσης από το κωλαρακι αφαιρείς 3 βαθμούς από αυτό που θα σου δείξει! Έχω τελειοποιήσει και την τεχνική μασχάλη και με ηλεκτρικό και με υδράργυρο. Τρία τρία τα έβαζα τα θερμόμετρα για να είμαι σίγουρη. Στη μασχάλη το βάζω όταν τρώει για να μην γκρινιάζει που της κρατάω το χέρι. Από αυτί και ανέπαφο δεν τα εμπιστεύομαι..

Εμεις έχουμε βρει μια ρουτίνα στον υπνο. Κοιμάται 11-04.00 και μετά ξυπνάει μια φορά στο 3ωρο και δυο φορές στο 2ωρο. Κατά τις 11 ξυπνάμε για πρωί!! Είμαστε του ύπνου..

Κ εμένα το ίδιο από 11-4 μπορεί κ λίγο παραπάνω και μετά θα ξανακοιμηθεί άλλες 2-3 ώρες κ αυταααα!

Just now, Jasmine@ είπε:

Καλημέρα κοριτσάκια! Σας διαβάζω αλλά δεν προλαβαίνω πάντα να γράψω..

τα κορίτσια μου έχουν μεγαλώσει πολύ, μέσα στην εβδομάδα θα κάνουμε κ το πρώτο μας εμβόλιο! Ευτυχώς πια κοιμόμαστε το βράδυ σερί , σήμερα 11 ώρες παρακαλώ.... μέσα στη μέρα βέβαια οργιάζουν αλλά το βράδυ ξεκουραζομαι! Αν δε ξυπνούσα κ για άντληση θα ήταν καλύτερα, αλλά ας μην ειμαι αχάριστη... χαχαχαχ
Περιμένω πως κ πως να έρθουν τα στολίδια για να στολισω δέντρο κ να τις ντυσω αγιοβασιλιτσες στα πρώτα τους Χριστούγεννα!  
θερμόμετρο αν κ έχω κ υδραργύρου κ ηλεκτρονικό χρησιμοποίησα το δεύτερο μια φορά που χρειάστηκε στον πισινουλη! Όλα καλά, ήταν εύκολο δεν καταλαβαίνουν τίποτα... 

Έλα ρε τυχερουλα!!!! Πότε άρχισε να γίνεται αυτό το σερί; Δίνεις ξένο; Δώσε μας τα φώτα σου! Τη μερα όπως διαβάζω οργιάζουν, πως τα καταφέρνεις με τις αντλήσεις;

  • Μου αρέσει 1

l4uHp3.pnghqpcp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, marianna1986 είπε:

Δεν είναι τπτ οι αντλήσεις! Εγώ με 5 την ημέρα καλύπτω τα γεύματα του και δίνω και ένα γεύμα ξένο. Απλά αρμεγομαι όταν κοιμάται αν κ πλέον δεν πολυκοιμαται τη μέρα... Στα πολλά κέφια  μία ώρα...

 

Κ εμένα το ίδιο από 11-4 μπορεί κ λίγο παραπάνω και μετά θα ξανακοιμηθεί άλλες 2-3 ώρες κ αυταααα!

Εμένα και δεν κοιμάται μέσα στη μέρα κ έχω κ τον μεγάλο που είναι πάνω στη τρέλα κ όχι άντληση δε μπορώ να κάνω..ούτε τουαλέτα!!

Οπότε κάνω μια (κ οχι κάθε μέρα) το βράδυ κατά τις 11 12..

Ακόμη κ το βράδυ που είχαμε βάλει μια σειρά,χθες οοοολο το βράδυ ξυπνούσε ο ένας τον άλλο... Κ είμαι κ λίγο κρυωμενη κ πονούσε όλο μου το σώμα. Ευτυχώς είμαι καλύτερα σημερα

Δεν θηλάζεις κ καλύπτεται με 5 γευματα κι ένα ξένο? Όνειρο μου ακούγεται!!:D 


Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Anastasia05 είπε:

Εμένα και δεν κοιμάται μέσα στη μέρα κ έχω κ τον μεγάλο που είναι πάνω στη τρέλα κ όχι άντληση δε μπορώ να κάνω..ούτε τουαλέτα!!

Οπότε κάνω μια (κ οχι κάθε μέρα) το βράδυ κατά τις 11 12..

Ακόμη κ το βράδυ που είχαμε βάλει μια σειρά,χθες οοοολο το βράδυ ξυπνούσε ο ένας τον άλλο... Κ είμαι κ λίγο κρυωμενη κ πονούσε όλο μου το σώμα. Ευτυχώς είμαι καλύτερα σημερα

Δεν θηλάζεις κ καλύπτεται με 5 γευματα κι ένα ξένο? Όνειρο μου ακούγεται!!:D 

Αχ έχεις κ το μεγάλο σε περίεργη ηλικία... Λογικό τότε να μην προλαβαίνεις! Δύσκολο... Πίνει 6 γεύματα την ημέρα πλέον οπότε 5 τα δικά μου+1 ξένο. Σκοπεύω στους 5 μήνες να αρχίσω να αραιώνω αντλήσεις ώστε όταν γυρίσω δουλειά στους 6 και θα μπει στη μασα να έχει κοπεί τελειως και να πίνει μόνο πρωί βράδυ ξένο κ αν ξυπνάει τη νύχτα. Δεν την παλεύω για παραπάνω είναι μεγάλη σκλαβιά το θηλαστρο, οι αποστειρωσεις κλπ. Δεν κάνω όμως τράπεζα!

 

  • Μου αρέσει 1

l4uHp3.pnghqpcp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, marianna1986 είπε:

Αχ έχεις κ το μεγάλο σε περίεργη ηλικία... Λογικό τότε να μην προλαβαίνεις! Δύσκολο... Πίνει 6 γεύματα την ημέρα πλέον οπότε 5 τα δικά μου+1 ξένο. Σκοπεύω στους 5 μήνες να αρχίσω να αραιώνω αντλήσεις ώστε όταν γυρίσω δουλειά στους 6 και θα μπει στη μασα να έχει κοπεί τελειως και να πίνει μόνο πρωί βράδυ ξένο κ αν ξυπνάει τη νύχτα. Δεν την παλεύω για παραπάνω είναι μεγάλη σκλαβιά το θηλαστρο, οι αποστειρωσεις κλπ. Δεν κάνω όμως τράπεζα!

 

Εγώ θα γυρίσω σε έναν μήνα στη δουλειά κ θέλω να έχω μέχρι τότε λιγο γάλα να του δίνουν όσο λειπω. Κ σιγά σιγά να πάρει κ ξενο,δε θα τη παλέψω με το θηλαστρο κ πιστεύω δεν θα του φτάνει μόνο το αντλημενο! 

Ωραία το σκέφτεσαι. Εμένα είναι το μόνιμο άγχος μου το γάλα. Έχω από τον πρώτο τη φοβία,άμα έλειπα λίγο κι αργούσα να γυρίσω μην πεινάει κ δεν έχει να φαει(δεν έπινε αντλημενο από το μιμπερο,δεν είχαμε επιμείνει κ πολύ τότε) αΕλπιζω να το ξεπεράσω και αυτό όταν γυρίσω με το καλό δουλεια

  • Μου αρέσει 1

Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Anastasia05 είπε:

Εγώ θα γυρίσω σε έναν μήνα στη δουλειά κ θέλω να έχω μέχρι τότε λιγο γάλα να του δίνουν όσο λειπω. Κ σιγά σιγά να πάρει κ ξενο,δε θα τη παλέψω με το θηλαστρο κ πιστεύω δεν θα του φτάνει μόνο το αντλημενο! 

Ωραία το σκέφτεσαι. Εμένα είναι το μόνιμο άγχος μου το γάλα. Έχω από τον πρώτο τη φοβία,άμα έλειπα λίγο κι αργούσα να γυρίσω μην πεινάει κ δεν έχει να φαει(δεν έπινε αντλημενο από το μιμπερο,δεν είχαμε επιμείνει κ πολύ τότε) αΕλπιζω να το ξεπεράσω και αυτό όταν γυρίσω με το καλό δουλεια

Αχ μανουλιτσα γλυκιά καταλαβαίνω ότι νιώθεις περίεργα που στο ένα έκανες άλλα κ στο άλλο διαφορετικά αλλά κ στα δύο διαφορετικά κάνεις το καλύτερο που μπορείς κ αυτό έχει σημασία..

Είχες διαφορετικά δεδομένα κ χρόνο τότε κ διαφορετικά τώρα οπότε λογικό να μη μπορείς να κάνεις τα ίδια ακριβώς..

Προσπάθησε να το ξεπεράσεις όπως λες γιατί πραγματικά δεν αξίζει να σκας για αυτό,τα κάνεις ευτυχισμένα μόνο κ μόνο που είσαι δίπλα τους κ τα αγαπάς!! 

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Renez είπε:

Αχ μανουλιτσα γλυκιά καταλαβαίνω ότι νιώθεις περίεργα που στο ένα έκανες άλλα κ στο άλλο διαφορετικά αλλά κ στα δύο διαφορετικά κάνεις το καλύτερο που μπορείς κ αυτό έχει σημασία..

Είχες διαφορετικά δεδομένα κ χρόνο τότε κ διαφορετικά τώρα οπότε λογικό να μη μπορείς να κάνεις τα ίδια ακριβώς..

Προσπάθησε να το ξεπεράσεις όπως λες γιατί πραγματικά δεν αξίζει να σκας για αυτό,τα κάνεις ευτυχισμένα μόνο κ μόνο που είσαι δίπλα τους κ τα αγαπάς!! 

Ευχαριστώ πολυ για τα λόγια ενθάρρυνσης! Έτσι σκέφτομαι κι εγώ αλλά ώρες ώρες αμφισβητούμε όσα σκεφτόμαστε κ κάνουμε.

Φταίει κ η κλεισούρα ,δεν κάνει καλό!! Θα μου περάσει,που θα πάει???:)

  • Μου αρέσει 2

Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια μου! 

Εγώ για τα θερμόμετρα δεν ξέρω. Έχω ένα ψηφιακό σπίτι κ ελπίζω να μην χρειαστεί. Ειδικά για το κωλι :grin: 

Έχω δει διαφορα αρκετή από τότε που σταμάτησα τα πολλά γαλακτοκομικά. Και το βράδυ από όταν κλείσαμε μήνα έχει στρώσει πάρα πολύ ο ύπνος της. 

Γενικά είναι πολύ καλή η γλυκούλα μου! Και όσο μεγαλώνει γίνεται κ ομορφότερη. Έχει φτιάξει μαγουλάκια τώρα και ψηλό μπουτάκια! Κ είναι για τσίμπημα. 

@OctoberMom Πωπω ταλαιπωρηθήκατε πάρα πολύ. Ευτυχώς πάει πέρασε! 

@Anastasia05 Ωχ περαστικά! Μπορεί να σε έπιασε κ από την κούραση την πολύ... Νμζ για όλες μας θα είναι το μόνιμο άγχος μας από εδώ κ πέρα πόσο τρώνε κ να τρέφονται σωστά τα μικράκια μας. Γυρνώντας στην δουλειά θα βρείτε κ τα πατήματα σας. Θετικές σκέψεις! 

@Renez Αχχ και εμένα έχει αρχίσει να με εκνευρίζει το κλείσιμο στο σπίτι. Βγαίνουμε φυσικά βολτούλες με το καρότσι αλλά κοντά στο σπίτι. Δηλαδή μόνο τσιμέντο βλέπουμε δυστυχώς. Και μας κάνει τόσο ωραίο καιρό που σκέφτομαι πόσα πράγματα θα μπορούσαμε να κάνουμε αλλιώς. Δεν πειράζει! Τι να κάνουμε... 

  • Μου αρέσει 4
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Εγώ με τις αντλήσεις δε προλαβαίνω.. Ανά μιάμιση ώρα θηλασμός είναι κάπως δύσκολο...δε πρόλαβαινω αλλά... Η το γαλα μου είναι φανταστικό :P η δε χορτάινει πολύ.. Πέμπτη έχουμε ζύγισμα.. Ευτυχώς το βράδυ κοιμάται ένα γεμάτο 4ωρο συνήθως 1 με 5..και κοιμάμαι και γω μετα το κλασικό προγράμματακι.. 

Θερμομετρο πήρα ψηφιακό εύκαμπτο 10s αχρείαστο να είναι... 

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

Just now, Christinα είπε:

Θυμηστε μου πλλλιζ! Ditrevit  τη βιταμίνη αλλαζουμε κάθε μήνα έτσι?

Εννοείς τη D3 σωστά? Γτ εμένα λέγεται αλλιώς πχ η δική μου..

Τι εννοείς την αλλάζουμε κάθε μήνα..?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...