Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μανουλες Οκτωβρίου 2020!!


Renez

Recommended Posts

Just now, EugenJen είπε:

Ποτέ σου έκλεισε το ντοπλερ;;γιατί εμένα μου είπε για 13/08 λέει που θα είμαστε στη 32 η εβδομάδα κ εγώ τότε έχω κανονίσει να λείπω :(

Εγω έκλεισα σήμερα ραντεβού και με βάλανε 5/8!!!Μήπως είναι νωρίς;


Ttx1p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 20k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Anastasia05

    3264

  • Renez

    3176

  • Jasmine@

    1807

  • Christinα

    1663

Just now, Barbouni86 είπε:

Σας ευχαριστω όλες! Δε μου έχουν πει οι γιατροί πως μπορώ να σηκώνομαι για κάτι άλλο πέρα από τουαλέτα και μπάνιο και καθιστή φαγητό. Ελπιζω καθώς θα περνάνε οι βδομαδες να με αφήσουν να κάνω κάτι παραπάνω. Είμαι από Κομοτηνή και είναι το πρώτο μου! Σε κάθε κίνηση της και κλωτσιά χαμηλά σφίγγεται η ψυχή μου μήπως και πάθει κάτι ο τράχηλος...γενικα ότι και αν συμβεί αμέσως στο κακό το μυαλό μου...:roll:

Μια χαρά θα είναι η κούκλα σου! Έχεις σχεδόν 650 σελίδες να διαβάσεις μέχρι να γεννησουμε...ξεκινά μελέτη, θα σε εξετάσουμε ...Αχαχαχα! Όλα καλά θα πάνε να σκέφτεσαι μόνο θετικά!


IjnUp3.pngscOTp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Barbouni86 είπε:

Σας ευχαριστω όλες! Δε μου έχουν πει οι γιατροί πως μπορώ να σηκώνομαι για κάτι άλλο πέρα από τουαλέτα και μπάνιο και καθιστή φαγητό. Ελπιζω καθώς θα περνάνε οι βδομαδες να με αφήσουν να κάνω κάτι παραπάνω. Είμαι από Κομοτηνή και είναι το πρώτο μου! Σε κάθε κίνηση της και κλωτσιά χαμηλά σφίγγεται η ψυχή μου μήπως και πάθει κάτι ο τράχηλος...γενικα ότι και αν συμβεί αμέσως στο κακό το μυαλό μου...:roll:

Σε καμία περίπτωση δεν υποτιμώ το πρόβλημα σου αλλά να ξέρεις πως ένα έχω καταλάβει τοσους μήνες..

Οοολες οι μανουλες είτε είναι τα πρώτα μας είτε όχι,έχουμε από την αρχή ως το τέλος της εγκυμοσύνης ένα μόνιμο άγχος-στρες-αγωνια..

Μια οι χοριακες κ τα τεστ,μια να ακούσουμε καρδιά,αυχενική,β επιπέδου,ντοπλερ, αιματολογικές, τοξόπλασμα,ούρων , σαλμονέλα,κλοτσισε λίγο κάτι έπαθε,κλοτσαει πολύ μπορεί κ να γεννήσω πρόωρα κτλ.κτλ κτλ

Αυτές είναι κάποιες από τις ανησυχίες που έχουμε κ οοολες εμείς εδώ κ καθημερινά συζητάμε..έτσι λοιπόν όλες μαζί θα το περάσουμε κ όπως φτάσαμε ήδη στον 7ο θα τελειώσουμε ενωμένες κ δυνατές την εγκυμοσύνη μας!!(κ μετά από αυτόν μου τον λόγο,σε συνδυασμό με την υποψηφιότητα του Κανι Γουέστ για πρόεδρος της Αμερικής,μπορώ κ εγώ μετά να θέσω υποψηφιότητα για προθυπουργος!!):D

Όλα θα πάνε σούπερ!! Λέγε τώρα,νετφλιξ έχεις?? Να σου προτείνουμε ταινίες κ σειρές αν θες :-)

 

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Hliolousti είπε:

Εγω έκλεισα σήμερα ραντεβού και με βάλανε 5/8!!!Μήπως είναι νωρίς;

τι να σου πω κ εγω!!εμενα μου ειπε οτι η ιδανικη ημερομηνια ειναι 13/08  κ οτι πρεπει να ειμαι στην 32η εβδομαδα, οταν της ειπα για νωριτερα μου ειπε ειναι πολύ νωρίς. Τελικα κλεισαμε για 20/08

Just now, Annou είπε:

Koritsia kalispera kai pali..Ti gnwmi exete gia ton baba na einai parwn ston toketo?Sas rwtaw giati mallon den thelw na einai mesa alla pragmatika den xerw kiolas 100% .

 

Νομίζω το εχω ξανα αναφέρει, εμας μας ρώτησαν καποιοι γνωστοί και πεταχτηκε ο καλός μου και λεει , δεν το ΄ήξερα οτι μπορώ ναι θα μπω, και λέω έμενα με ρωτάς αν  θελω???

οσο κ αν χρειάζομαι συμπαρασταση εκείνη την ώρα, οσο το σκέφτομαι δεν θα ήθελα να είναι μέσα να δει όλα τα παρελκόμενα,... 

  • Μου αρέσει 2

C1JTp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Annou είπε:

Koritsia kalispera kai pali..Ti gnwmi exete gia ton baba na einai parwn ston toketo?Sas rwtaw giati mallon den thelw na einai mesa alla pragmatika den xerw kiolas 100% .

 

Εγώ θέλω 1000% να είναι δίπλα μου ΑΛΛΑ δίπλα μου κυριολεκτικά..!! Δλδ οχι να δει από κάτω γτ ούτε θα το αντέξει πιστεύω κ δε θέλω κ να δει το κουτί μου σε κατάσταση εκτάκτου ανάγκης!! 

Όμως να είναι δίπλα μου ή πίσω μου που έχω δει άλλους να μου κρατάει το χέρι κ να μου χαϊδεύει τα μαλλάκια θα το θελα πολύ!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Annou είπε:

Koritsia kalispera kai pali..Ti gnwmi exete gia ton baba na einai parwn ston toketo?Sas rwtaw giati mallon den thelw na einai mesa alla pragmatika den xerw kiolas 100% .

 

Να σου πω??? Εγώ δν θα τν ήθελα μέσα! Δλδ τότε που το σκεφτόμουν ένιωθα άβολα κι ότι δν θα μπορώ να εκφραστώ!  Κι αυτός θα ήταν μαγκωμενος από το άγχος του ,για βοήθεια δν θα ήταν! Στις οδύνες οκ αλλά την ώρα του ψητου δν νομίζω!Τον λατρεύω κ τα μοιραζόμαστε όλα, ακόμα κ καφριλες ας πούμε αλλα μπαααα,τελικά έκανα καισαρική όποτε μου έφυγε αυτή η έννοια!

  • Μου αρέσει 2

IjnUp3.pngscOTp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, EugenJen είπε:

τι να σου πω κ εγω!!εμενα μου ειπε οτι η ιδανικη ημερομηνια ειναι 13/08  κ οτι πρεπει να ειμαι στην 32η εβδομαδα, οταν της ειπα για νωριτερα μου ειπε ειναι πολύ νωρίς. Τελικα κλεισαμε για 20/08

Θα ρωτήσω αν είναι τη γιατρό μου για σιγουρια γιατί μου το έκλεισαν στο εμβρυολογικο...μη με χωσανε τότε για να ξεμπερδευουν λόγω του ότι κλείνουν πχ τον 15αυγουστο

  • Μου αρέσει 1

Ttx1p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Barbouni86 είπε:

@Renez οποιαδήποτε πρόταση καλοδεχούμενη! Για νετφλιξ, βιβλία, καθιστά χόμπι! :roll:

Τι σειρές προτιμάς? Μυστήριο? Φαντασίας? Αγαπησιαρικα?

Θα σου πω κάποια(διαφόρων ειδών) που μου έρχονται τώρα κ αύριο θα τσεκαρω κ θα επανέλθω..

Λοιπον: "You" ,stranger things,la casa de papel(ναι έχει γίνει γραφικό αλλά δε μπορώ να μη το προτείνω!!), Sabrina, case 39,το είδα με τα μάτια μου (ντοκιμαντέρ μυστηριου-θριλερ), Cats(ντοκιμαντέρ επίσης μυστηρίου), διαβολική ευφυία, με τα μάτια κλειστά..

Αυτά είναι κάποια που μου έρχονται κ θα σου πω κ αλλά αύριο απλά πες μου κ το στιλ σου γτ εγώ είμαι πιο πολύ όπως κατάλαβες σε μυστηρίου κτλ..

@Hliolousti το καλύτερο είναι αυτό να είσαι σίγουρη!! 

Αγαπενες μου σας καληνυχτω κ απόψε,ήρθε η ώρα μου..ναι ναι τούτη που εμείς οι κότες τη πέφτουμε :P

Σας φιλώ όλες όλες μικρές στρουμπουλοκοιλιτσες !!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Renez είπε:

Τι σειρές προτιμάς? Μυστήριο? Φαντασίας? Αγαπησιαρικα?

Θα σου πω κάποια(διαφόρων ειδών) που μου έρχονται τώρα κ αύριο θα τσεκαρω κ θα επανέλθω..

Λοιπον: "You" ,stranger things,la casa de papel(ναι έχει γίνει γραφικό αλλά δε μπορώ να μη το προτείνω!!), Sabrina, case 39,το είδα με τα μάτια μου (ντοκιμαντέρ μυστηριου-θριλερ), Cats(ντοκιμαντέρ επίσης μυστηρίου), διαβολική ευφυία, με τα μάτια κλειστά..

Αυτά είναι κάποια που μου έρχονται κ θα σου πω κ αλλά αύριο απλά πες μου κ το στιλ σου γτ εγώ είμαι πιο πολύ όπως κατάλαβες σε μυστηρίου κτλ..

@Hliolousti το καλύτερο είναι αυτό να είσαι σίγουρη!! 

Αγαπενες μου σας καληνυχτω κ απόψε,ήρθε η ώρα μου..ναι ναι τούτη που εμείς οι κότες τη πέφτουμε :P

Σας φιλώ όλες όλες μικρές στρουμπουλοκοιλιτσες !!!

Ρε βλάκα είδες τη Σαμπρίνα;;; Κ νόμιζα πως μόνο εγώ κάηκα.... χαχαχαχαχ ήταν αγαπημένο παιδικό παλιό!

Just now, Barbouni86 είπε:

@Renez ευχαριστω πολύ, είμαι πιο πολύ του ανάλαφρου και της κωμωδίας για να μην προβληματίζομαι ιδιαίτερα :eek: καλό βράδυ!

Εμένα μου άρεσε κ το στέμμα από σειρά... ανάλαφρο με την ιστορία της ελισσαβετ! 
κ ταινία ανάλαφρη κωμωδία πρόσκληση για φόνο με τη τζενιφερ ανιστον!


SqfGp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Annou είπε:

Koritsia kalispera kai pali..Ti gnwmi exete gia ton baba na einai parwn ston toketo?Sas rwtaw giati mallon den thelw na einai mesa alla pragmatika den xerw kiolas 100% .

 

Εγω θέλω να είναι, μέχρι πριν απο λίγο έτσι έλεγε και αυτος τωρα τον νιώθω να λακιζει.. Χαχαχα.. Ωστοσο δε βλέπουν κατι νομιζω και ευχομαι αρα δε χάνεται ή σεξουαλικοτητα.. 

Just now, Barbouni86 είπε:

@Renez ευχαριστω πολύ, είμαι πιο πολύ του ανάλαφρου και της κωμωδίας για να μην προβληματίζομαι ιδιαίτερα :eek: καλό βράδυ!

Ευχομαι ολα να πανε κατευχην και θα πάνε! Πέρασα και γω ενα 4 βδομάδο σχεδόν ξαπλα λόγω χαμηλού πλακουντα και σε καταλαβαίνω.. Ειχα βέβαια δουλειά μεσω λαπ τοπ και περνούσα την ωρα μ λιγο παραπανω.. Ερχόταν και κμαια φίλη! Η μαμά μ στάνταρ στις 7..αλλα η αλήθεια είναι ότι μετρούσα τις μερες απο τη μια.. Και από την άλλη ενιωθα τύψεις..και λογω  ψυχολογίας ειχα ιδρυματοποιηθει πχ ενιωθα οτι πονάω ενω οταν μ είπαν βγες περπατά ξαφνικά δεν ενιωθα τίποτα.. Προσπαθησε να κάνεις μόνο θετικές σκέψεις.. Την μερα που θα πήγαινα στο γιατρό στη β επιπέδου ειχα προγράμματιστει μόνο για θετικα νεα.. 

Απο νετφλιξ.. Για σασπένς που κρατάει τουλάχιστον εμενα.. how to get away with a murder μπορούσα να δω 5ωρες σερί.. Κάψιμο! 

Just now, Marti είπε:

Εγω θέλω να είναι, μέχρι πριν απο λίγο έτσι έλεγε και αυτος τωρα τον νιώθω να λακιζει.. Χαχαχα.. Ωστοσο δε βλέπουν κατι νομιζω και ευχομαι αρα δε χάνεται ή σεξουαλικοτητα.. 

Ευχομαι ολα να πανε κατευχην και θα πάνε! Πέρασα και γω ενα 4 βδομάδο σχεδόν ξαπλα λόγω χαμηλού πλακουντα και σε καταλαβαίνω.. Ειχα βέβαια δουλειά μεσω λαπ τοπ και περνούσα την ωρα μ λιγο παραπανω.. Ερχόταν και κμαια φίλη! Η μαμά μ στάνταρ στις 7..αλλα η αλήθεια είναι ότι μετρούσα τις μερες απο τη μια.. Και από την άλλη ενιωθα τύψεις..και λογω  ψυχολογίας ειχα ιδρυματοποιηθει πχ ενιωθα οτι πονάω ενω οταν μ είπαν βγες περπατά ξαφνικά δεν ενιωθα τίποτα.. Προσπαθησε να κάνεις μόνο θετικές σκέψεις.. Την μερα που θα πήγαινα στο γιατρό στη β επιπέδου ειχα προγράμματιστει μόνο για θετικα νεα.. 

Απο νετφλιξ.. Για σασπένς που κρατάει τουλάχιστον εμενα.. how to get away with a murder μπορούσα να δω 5ωρες σερί.. Κάψιμο! 

@Hliolousti τι ωραια η μπαμπατσικη μπεμπα σας! Μην αγχώνεσαι για το ζαχαρο! Κατι θ δειχνε! 

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...