Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μανουλες Οκτωβρίου 2020!!


Renez

Recommended Posts

Just now, Renez είπε:

Ιασου Κόκλα??? Χαχαχαχα δε μπορωωω

Θα νομίζει πως είναι κάποιος..."Ρομά" όπως έλεγε κ θα της πεις "δεν είμαι Ρομά κοκλα μου, ΓΎΦΤΟΣ είμαι" χαχαχαχα

Ε σήμερα ειπε να εργαστεί κ λίγο η κυουρια..θα μπειιι μόλις ανοίξει να φάει το πρώτο της ταπερακι..

 

Ναι ναι όποτε το βλέπω κ το ανεβάζουν σε αστεία φωτό το ιασου κοκλα γελάω μόνη μου... μα ρομα;;;; Τους ρομα κ τα Ρομάν ξέρει! 


SqfGp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 20k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Anastasia05

    3264

  • Renez

    3176

  • Jasmine@

    1807

  • Christinα

    1663

Just now, Jasmine@ είπε:

Ναι ναι όποτε το βλέπω κ το ανεβάζουν σε αστεία φωτό το ιασου κοκλα γελάω μόνη μου... μα ρομα;;;; Τους ρομα κ τα Ρομάν ξέρει! 

Χαχαχαχα :mrgreen: 

Χαρά που θα κάνει μόλις μπειιιιι

Κάτσε να μη της έρθει κ καμία Ρώμη τώρα κ τρέχει κ δε φτάνει ο φουκαρας ο άντρας της!!!

Link to comment
Share on other sites

Just now, Renez είπε:

Χαχαχαχα :mrgreen: 

Χαρά που θα κάνει μόλις μπειιιιι

Κάτσε να μη της έρθει κ καμία Ρώμη τώρα κ τρέχει κ δε φτάνει ο φουκαρας ο άντρας της!!!

Μην προτρέχεις όλο μας λέει ότι θα πάνε διακοπές... δε μας έχει πει μέρος ακόμα!!! Ήρθε το κορίτσι μου για τις πρωινές αγάπες... λιώνεις κ εσυ με τα σκυλιά σου;


SqfGp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Jasmine@ είπε:

Μην προτρέχεις όλο μας λέει ότι θα πάνε διακοπές... δε μας έχει πει μέρος ακόμα!!! Ήρθε το κορίτσι μου για τις πρωινές αγάπες... λιώνεις κ εσυ με τα σκυλιά σου;

Καλά εισαιιι...ειδικά το μεσημέρι στον καναπέ μόλις ξαπλώνω ο ένα έρχεται κ ξαπλώνει στο πλάι κολλητά μου κ γυρνάει Τούμπα να τον χαιδολογησω κ η άλλη η σουρτουκο που όλο θέλει το κωλι της μαξιλάρι ξαπλώνει πάνω στο μαξιλάρι μου κ χώνει τη μουσουδα της στα μαλλιά μου κ θέλει να της χαιδεψω το κεφαλάκι..

Αμεεεε..

Link to comment
Share on other sites

Just now, Renez είπε:

Καλά εισαιιι...ειδικά το μεσημέρι στον καναπέ μόλις ξαπλώνω ο ένα έρχεται κ ξαπλώνει στο πλάι κολλητά μου κ γυρνάει Τούμπα να τον χαιδολογησω κ η άλλη η σουρτουκο που όλο θέλει το κωλι της μαξιλάρι ξαπλώνει πάνω στο μαξιλάρι μου κ χώνει τη μουσουδα της στα μαλλιά μου κ θέλει να της χαιδεψω το κεφαλάκι..

Αμεεεε..

Αχ τα παιδάκια μας πόση αγάπη μας δίνουν...:wub:


SqfGp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Renez είπε:

Καλά εισαιιι...ειδικά το μεσημέρι στον καναπέ μόλις ξαπλώνω ο ένα έρχεται κ ξαπλώνει στο πλάι κολλητά μου κ γυρνάει Τούμπα να τον χαιδολογησω κ η άλλη η σουρτουκο που όλο θέλει το κωλι της μαξιλάρι ξαπλώνει πάνω στο μαξιλάρι μου κ χώνει τη μουσουδα της στα μαλλιά μου κ θέλει να της χαιδεψω το κεφαλάκι..

Αμεεεε..

Καλά αποτελέσματα κορίτσι! Πως είσαι? Σε πείραξε η αηδία??

 

Έχω από εχθές πονάνε τα παΐδια μου! Σαν κρύωμα? Δε βολευομαι πουθενά η φουσκοκοιλιτσα.. και από κλωτσιά,άλλο πράγμα.. ο ένας απ' έξω κι ο άλλος από μέσα.  :blink:

 

  • Χαχα 1

Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Jasmine@ είπε:

Αχ τα παιδάκια μας πόση αγάπη μας δίνουν...:wub:

Σκέψου τι θα γίνεται με τα μωρά μας κ αυτά....:wub: ένα κουβάρι αγάπης ολοι μαζι:wub:

Just now, Anastasia05 είπε:

Καλά αποτελέσματα κορίτσι! Πως είσαι? Σε πείραξε η αηδία??

 

Έχω από εχθές πονάνε τα παΐδια μου! Σαν κρύωμα? Δε βολευομαι πουθενά η φουσκοκοιλιτσα.. και από κλωτσιά,άλλο πράγμα.. ο ένας απ' έξω κι ο άλλος από μέσα.  :blink:

 

Εκείνη την ώρα μου έφερνε τρομερή αηδία αλλά είμαι οκ τώρα,μου πήραν κ για δεύτερη φορά αίμα κ περιμένω να πάει 9:40 για τη τελευταία..ουφφφ πάει κ αυτό..

Φυσικά μαζί με τη καμπύλη μου είχε γράψει κ όλα τα παρελκόμενα ο γιατρός σε αιματολογικές και ουρά..μη χάσουμε!!

Κ ξέχασα τα κατουρα γμτ μου!!

Όσο για τα αντράκια σου έτσι έτσι να μας βασανίζουν γτ σε αγαπάνε:x

Ρε συ @Jasmine@ γιατί σε έπιασε υπογλικαιμικο σοκ? Μετά από πόση ώρα? Κ αν με πιάσει τι κάνω?

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας πολυλογούδες μου, δε σας προλαβαίνω πια! Διαβάζω όλα όσα γράφετε όμως. Εγώ έχω να σας πω πάντως ότι η δική μου κοιλιά έχει διπλασιαστεί τις τελευταίες δυο εβδομάδες... το μωρό πρέπει να έχει μεγαλώσει/δυναμώσει πολύ γιατί η κοιλιά μου κουνιέται και φαίνονται τα "κύματα" από μακριά πλέον και όλοι νομίζουν ότι είμαι στον μήνα μου. Μάλλον μαμά και μπέμπης περάσαμε άλμα ανάπτυξης!:P Και δεν έχω και ζυγαριά να ζυγιστώ τώρα!

Να ρωτήσω λίγο: τί είναι αυτό το ντόπλερ που λέτε συνέχεια ότι θα κάνετε? Εγώ ξέρω ότι ντόπλερ λέγεται το μηχάνημα που "ακούει" και μετράει τους χτύπους της καρδιάς του μωρού, και εννοείται ότι το έχουμε ήδη χρησιμοποιήσει αρκετές φορές. Αυτό που λέτε όμως πρέπει να είναι κάτι άλλο.

 

19 hours ago, EugenJen said:

καλέ ο μόνος λόγος που μένω στο γκρούπ είναι για να διαβάζω συμβουλές,από τα αρχεία που έχουν !

@marianna1986 έχεις δίκιο αυτό θα κάνω γιατί γίνομαι έξαλλη, 

@Ninamc Σε αυτό το γκρουπ να ξέρεις ούτε εγώ παίρνω παράσημο!

Μα  βρε κορίτσια γράφουν κοπέλες που ζητάνε βοήθεια και αντί να τις βοηθήσουν , λένε τα δικά τους!Λέει η άλλη πρέπει να πάω στην δουλειά πως να αποθηλάσω κ της λένε να μην αποθηλάσεις να φεύγεις απο την δουλειά να θηλάζεις!το έλεος δλδ!! @Jasmine@ 

@Christinα το έχω κατα νου το θήλαστρο και εγώ, εννοείται θα το δοκιμάσω!!

Πφφφφ φουντωσα πάλι!!

Στην ομάδα θηλασμού κι εγώ γράφτηκα... με παρότρυνε η αδερφή μου γιατί εκείνη δυσκολεύτηκε πολύ στην αρχή που θήλαζε (πονούσε πολύ, είχε πληγές, το μωρό δεν έπιανε καλά κτλ.) και μου είπε ότι θα είναι καλό να είμαι διαβασμένη και προετοιμασμένη από πριν ώστε να ξεκινήσω σωστά και να μην ταλαιπωρηθώ κι εγώ τόσο. Οπότε μπήκα και κατέβασα όλα τα αρχεία που μου φάνηκαν χρήσιμα και τα έχω τώρα στον υπολογιστή μου για να τα διαβάζω σιγά σιγά. Κατά τα άλλα επειδή έχω καταλάβει ότι υπάρχουν πολλές φανατισμένες εκεί δεν πολυμπαίνω πια να διαβάζω δημοσιεύσεις κτλ.

 

19 hours ago, elenioz said:

Καλημέραα! 

@Renez Νομίζω σε καταλαβαίνουμε απόλυτα όλες! Θα σκέφτεσαι πως σήμερα κάνει μεγάλους υπέροχους υπνους :) Από αύριο σίγουρα θα επανέλθει στο ζωηρό εαυτό του. 

@EugenJen Μην κάθεσαι καλέ και νευριάζεις και σκας για τέτοια! Εσύ ως μανούλα θα δεις τι ταιριάζει και στους δύο σας και αναλογος θα πράξεις! Καλύτερα να κάνεις κάποια μαθήματα με την μαία και να την ρωτήσεις για όλα - όπως για την μικτή διατροφή κτλπ πάρα να μπαίνεις κ να διαβάζεις πράγματα (που μπορεί τα περισσότερα να είναι σωστά) αλλά με τον απόλυτο τρόπο τους να σε κατευθύνουν προς το αντίθετο. 

Αχχχ τι ωραία που είναι έτσι οι γονείς σας! Πάντα η αλήθεια είναι πως το πρώτο τους εγγονάκι έχει άλλη χάρη :grin:

Και μιας και λέμε τον πόνο μας ας πω και εγώ τον δικό μου ^_^ Πάντα είχα πονάκια σαν περιόδου τώρα τελευταία όμως κυρίως όταν θα περπατήσω λίγο ή κάνω καμιά δουλειά (μην φανταστείτε να πλύνω ας πούμε πιάτα) σκληραίνει σε υπερβολικό σημείο η κοιλιά και πονάω ΠΟΛΥ! Το συζήτησα με την γιατρό όπου μου αύξησε το μαγνήσιο κ μου είπε ότι παθαίνω συσπάσεις και δεν είναι καλό να έχω τόσο έντονες από τώρα. Και αν διαρκέσουν πάρα πάνω ώρα να την πάρω να την ενημερώσω. Ευτυχώς ως τώρα φεύγει σχετικά γρήγορα. Μετά ότι φάω πάλι φουσκώνει η κοιλιά μου, πονάει γτ νιώθω το έντερο και πολλές φορές είναι σαν να μην μπορώ να ανασανω. Και με έχει κουράσει αφάνταστα όλο αυτό. Νιώθω σαν μπαλόνι που φουσκώνει, σκληραίνει, ξεφουσκώνει και πονάει συνεχώς για διαφορετικούς λόγους.... 

Εγώ δυνατούς πόνους δεν έχω στην κοιλιά, αλλά νιώθω αυτό που λες ότι φουσκώνει/σκληραίνει όποτε τρώω και έχω συχνά ενοχλήσεις στην περιοχή κοιλιάς/μέσης γιατί νιώθω την κίνηση στο έντερο που λες (δε ξέρω αν φταίει και η δυσκοιλιότητα γι'αυτό). Επίσης έχω συνέχεια καούρες, χθες να φανταστείς μου ανέβαινε το φαγητό και έκανα για πρώτη φορά εμετό (στην 27η εβδομάδα, έλεος), και δυσκολεύομαι κι εγώ στην αναπνοή... ίσως επειδή μου πιέζει το μωρό το διάφραγμα. Νόμιζα ότι είναι ιδέα μου ή κάτι πάει στραβά με μένα, αλλά μάλλον δεν είμαι η μόνη. Και εμένα με έχει κουράσει απίστευτα όλο αυτό, αλλά φοβάμαι ότι θα συνεχίσει να χειροτερεύει μέχρι να γεννήσω.. πραγματικά δε μπορώ να φανταστώ πώς θα είμαι στον 9ο μήνα!

 

12 hours ago, P.L.L. said:

@Renez κι εγώ έλεγα θα τους αντέξω τους πόνους αφού γενικά είμαι σκληρή κι έχω περάσει πολλούς (λόγω χειρουργείων) αλλά όταν είχαν γίνει οι έντονες συσπασεις κάθε ελάχιστα λεπτά παρακαλούσα να έρθουν για την επισκληρίδειο. Βέβαια δεν με έπιασε κι έτσι τα ενιωσα όλα. Για κανα δυο μέρες το σκεφτομουν κι έλεγα δεν κάνω αλλο παιδί γιατί με είχε σκίσει η μικρή μέχρι πάνω (φαντάσου είχα καθετήρα για λιγεσ Μέρες γιατί είχε σκίσει και την ουρήθρα) Μετά τα ξεχασα όλα τελείως. Είναι φοβερό πως συμβαίνει αυτό το πράγμα αλλά όντως τα ξεχνάς όλα. 

Να κάνω μια ερώτηση στις δεύτερομανουλες. Νιώθετε κι εσεις το μωρό σας πολύ χαμηλά σα να είναι έτοιμο να γεννηθεί η μόνο εγώ; Πονάω πολύ από Κατω κι έχω ένα «μπούκωμα». Σα να πάει να βγει το μωρό από τον κωλο (συγνώμη κιολας αλλά πρέπει να γίνω πολύ παραστατική).  Πήγα στον γιατρό και με βρήκε καλά και με τράχηλο  σουπερ. Αλλά λέει πρέπει να μη σηκώνω τη μικρή μου, η οποία παρεμπιπτόντως είναι 15 κιλά. Αλλά γίνεται να μην τη σηκώνω;;; Έχω γυναίκα και με βοηθάει το πρωί και το βράδυ έρχεται κι ο μπαμπας μας. Αλλα το απόγευμα ο κλήρος πέφτει σε εμενα. Πειν δυο εβδομαδες ήμουν μια χαρά. Μέσα στις τελευταίες αυτές δυο εβδομαδες μεγάλη διαφορα νιώθω. 

Πω πω, τί πέρασες κι εσύ βρε κοπέλα μου!:wacko: Πόσο κουράγιο και αντοχές έχουμε εμείς οι γυναίκες τελικά!

Αυτό το μπούκωμα που νιώθεις στον ποπό, μήπως προκαλείται από την δυσκοιλιότητα? Γιατί κι εγώ που πάω για νούμερο 2 αραιά και που πλέον (μια φορά τη βδομάδα περίπου) νιώθω αυτήν την πίεση εκεί, αφού δεν μπορώ να αδειάσω.

 

10 hours ago, Blossombaby said:

Καλησπέρα! Έχουμε και εμείς το επόμενο ραντεβού στο γιατρό σε 2 εβδομάδες και σκοπεύω να ρωτήσω να μου πει όλες τις λεπτομέρειες για τη μέρα της γεννας. Είναι να κάνουμε και μια συνάντηση με τη μαία πιο μετά και θα τη ρωτήσω να μου πει και άλλα και θέματα περί θηλασμού και χαζά του τύπου τί να εχω μαζί μου στο νοσοκομείο χαχαχα κλπ.. ψάχνω στο ιντερνετ διαβάζω διάφορα τα 'χω λίγο στα μυαλο μου αχταρμά. Σε οτι αφορά τον θηλασμο θα ηθελα σίγουρα τουλάχιστον να προσπαθησω αλλά αντιλαμβάνομαι από τις ήδη μανούλες ότι η πραγματικότητα ίσως είναι λίγο διαφορετική.. τέλος πάντων θα δούμε. Προς το παρόν υποφερω από πρησμένα πόδια, ξεκινάει προς το μεσημέρι και όταν γυρνάω το απόγευμα από τη δουλειά απλά δεν τα αναγνωρίζω..

Κι εσύ έχεις πρήξιμο στα πόδια, ε? Εμένα έχει μια εβδομάδα τώρα που είναι χάλια, έχει αλλοιωθεί το σχήμα τους και στα σημεία που είναι πρησμένα πονάνε σαν μελανιασμένα μόλις τα αγγίξεις. Το πρωί που ξυπνάω είναι λίγο καλύτερα (αλλά πάλι όχι στο φυσιολογικό τους μέγεθος) και σιγά σιγά μέσα στη μέρα πρήζονται περισσότερο και με σφίγγουν ακόμα και οι σαγιονάρες μου, που είναι το μόνο "παπούτσι" που φοράω. Ευτυχώς που δε δουλεύω και μπορώ να κυκλοφορώ όλη μέρα με τις σαγιονάρες και κάθε τόσο να σηκώνω τα πόδια μου ψηλά γιατί αλλιώς δε θα την πάλευα. Δεν το περίμενα να το πάθω τόσο νωρίς στην εγκυμοσύνη... νόμιζα μόνο τον τελευταίο μήνα συμβαίνει αυτό.

 

5 hours ago, Christinα said:

Από ανάλαφρα working moms, dead to me,από παλιά how I met your mother (σαν φιλαρακια),gossip girl(κοριτσιστικο), big bang theory( αν σου αρέσει το χιούμορ τους)

Από κωμωδίες και μένα μου αρέσουν αυτές που είπες (καλά, σαν τα Φιλαράκια δεν έχει βέβαια), και επίσης "Rules of engagement" (πολύυυ γέλιο), "Two and a half men", "2 broke girls", και "Gilmore girls" (δεν είναι καθαρά μόνο κωμωδία, αλλά έχει αρκετό γέλιο και βλέπεται πολύ ευχάριστα... έχω δει όλες τις σεζόν τουλάχιστον 10 φορές)!

  • Μου αρέσει 2

vNpVm5.png
 
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσιααααα!!

@Renez @Jasmine@ με φάγατε βρε γλωσσούδες είχα πάει να πάρω τα αποτελέσματα γιατί χθες με την δουλειά δεν πρόλαβα!!

είναι καλά μου είπε η μικροβιολόγος απλά η τρίτη τιμή είναι στο όριο ακριβώς, εκεινη μου είπε οτι δεν σημαίνει κάτι απλά μερικοί γιατροί υπερβάλλουν λίγο και προτείνουν δίαιτα, έτσι και μου πει κάτι τέτοιο θα φαρμακωθω!!!

@Renez πόσο φίλη μου είσαι και εγώ ξέχασα τα ούρα  από το άγχος μου για την διαδικασία και της τα πήγα χθες

 

 

  • Μου αρέσει 1

C1JTp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, EugenJen είπε:

Καλημέρα κορίτσιααααα!!

@Renez @Jasmine@ με φάγατε βρε γλωσσούδες είχα πάει να πάρω τα αποτελέσματα γιατί χθες με την δουλειά δεν πρόλαβα!!

είναι καλά μου είπε η μικροβιολόγος απλά η τρίτη τιμή είναι στο όριο ακριβώς, εκεινη μου είπε οτι δεν σημαίνει κάτι απλά μερικοί γιατροί υπερβάλλουν λίγο και προτείνουν δίαιτα, έτσι και μου πει κάτι τέτοιο θα φαρμακωθω!!!

@Renez πόσο φίλη μου είσαι και εγώ ξέχασα τα ούρα  από το άγχος μου για την διαδικασία και της τα πήγα χθες

 

 

Κ εγώ που έλεγα ότι δουλεύεις :P

Χαχαχα αφού είμαστε τρομερό team εδώ μέσα!! Να δείτε που κ περίοδος μαζί θα μας έρχεται μετά χαχαχαχα

Μπράβο για τα αποτελέσματα μαναρακι μου!!

Άρα κ εσένα 2 μέρες έκαναν ε?? Πφφφ κ εγώ αύριο θα τα φέρω..φρέσκα φρέσκα!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, EugenJen είπε:

Καλημέρα κορίτσιααααα!!

@Renez @Jasmine@ με φάγατε βρε γλωσσούδες είχα πάει να πάρω τα αποτελέσματα γιατί χθες με την δουλειά δεν πρόλαβα!!

είναι καλά μου είπε η μικροβιολόγος απλά η τρίτη τιμή είναι στο όριο ακριβώς, εκεινη μου είπε οτι δεν σημαίνει κάτι απλά μερικοί γιατροί υπερβάλλουν λίγο και προτείνουν δίαιτα, έτσι και μου πει κάτι τέτοιο θα φαρμακωθω!!!

@Renez πόσο φίλη μου είσαι και εγώ ξέχασα τα ούρα  από το άγχος μου για την διαδικασία και της τα πήγα χθες

 

 

Αγαπημένο μου!!!:wub:σε αγαπάμε γι αυτό σε πειραζουμε! Να πάρεις τηλ το γιατρό σου να σου πει αν πρέπει να πας σε ενδοκρινολόγο η δεν είναι τίποτα....  

@Eva137 δεν είσαι η μόνη μην αγχώνεσαι, κ εμένα πατάνε κ το διάφραγμα κ τα πλευρά κ δε μπορώ να ανασάνω.... τι καιρο έχει εκεί στο μακρινό Τέξας;!!!!

  • Μου αρέσει 1

SqfGp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!!!

Έχει ένα δεκάλεπτο που έδωσα για δεύτερη φορά αίμα!!!

@Renez μου μαζί την ήπιαμε την αηδία σήμερα!Αύριο μου είπε θα έχω το αποτέλεσμα του σακχάρου καθώς και τα παρελκόμενα!

Μια ανακατωσουρα στο στομάχι νιώθω προς το παρόν!

 

  • Μου αρέσει 1

Ttx1p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Renez είπε:

Κ εγώ που έλεγα ότι δουλεύεις :P

Χαχαχα αφού είμαστε τρομερό team εδώ μέσα!! Να δείτε που κ περίοδος μαζί θα μας έρχεται μετά χαχαχαχα

Μπράβο για τα αποτελέσματα μαναρακι μου!!

Άρα κ εσένα 2 μέρες έκαναν ε?? Πφφφ κ εγώ αύριο θα τα φέρω..φρέσκα φρέσκα!!

Πολλοί ξεχνάνε τσισα,εγώ ποτέ. Οπότε πάω κ βλέπουν παραπεμπτικα μου λένε έχετε κ εξετάσεις ούρων ,φέρατε ουρα??? Με αγωνια:tongue:

Χτυπά κι ένα αλμυρό από πάνω με κάνα χυμό κ θα είσαι μια χαρά κοριτσι!


Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, EugenJen είπε:

Καλημέρα κορίτσιααααα!!

@Renez @Jasmine@ με φάγατε βρε γλωσσούδες είχα πάει να πάρω τα αποτελέσματα γιατί χθες με την δουλειά δεν πρόλαβα!!

είναι καλά μου είπε η μικροβιολόγος απλά η τρίτη τιμή είναι στο όριο ακριβώς, εκεινη μου είπε οτι δεν σημαίνει κάτι απλά μερικοί γιατροί υπερβάλλουν λίγο και προτείνουν δίαιτα, έτσι και μου πει κάτι τέτοιο θα φαρμακωθω!!!

@Renez πόσο φίλη μου είσαι και εγώ ξέχασα τα ούρα  από το άγχος μου για την διαδικασία και της τα πήγα χθες

 

 

Μπράβο σου κορίτσι μου!!!δε νομίζω να είναι τόσο υπερβόλα η γιατρός σου!ακούγεται σαν να τα πήγες πολύ καλά!!!!πάει κι αυτό!

  • Μου αρέσει 1

Ttx1p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Hliolousti είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!!

Έχει ένα δεκάλεπτο που έδωσα για δεύτερη φορά αίμα!!!

@Renez μου μαζί την ήπιαμε την αηδία σήμερα!Αύριο μου είπε θα έχω το αποτέλεσμα του σακχάρου καθώς και τα παρελκόμενα!

Μια ανακατωσουρα στο στομάχι νιώθω προς το παρόν!

 

Η πρώτη ώρα ειναι δύσκολη!! Όλα καλά! Κ μετά πρόσεχε λιγάκι,να φας κάτι κ να ξεκουραστείς σπίτι! :)

  • Μου αρέσει 1

Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...