Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μανουλες Οκτωβρίου 2020!!


Renez

Recommended Posts

Just now, Marti είπε:

Εγω θέλω να είναι, μέχρι πριν απο λίγο έτσι έλεγε και αυτος τωρα τον νιώθω να λακιζει.. Χαχαχα.. Ωστοσο δε βλέπουν κατι νομιζω και ευχομαι αρα δε χάνεται ή σεξουαλικοτητα.. 

Ευχομαι ολα να πανε κατευχην και θα πάνε! Πέρασα και γω ενα 4 βδομάδο σχεδόν ξαπλα λόγω χαμηλού πλακουντα και σε καταλαβαίνω.. Ειχα βέβαια δουλειά μεσω λαπ τοπ και περνούσα την ωρα μ λιγο παραπανω.. Ερχόταν και κμαια φίλη! Η μαμά μ στάνταρ στις 7..αλλα η αλήθεια είναι ότι μετρούσα τις μερες απο τη μια.. Και από την άλλη ενιωθα τύψεις..και λογω  ψυχολογίας ειχα ιδρυματοποιηθει πχ ενιωθα οτι πονάω ενω οταν μ είπαν βγες περπατά ξαφνικά δεν ενιωθα τίποτα.. Προσπαθησε να κάνεις μόνο θετικές σκέψεις.. Την μερα που θα πήγαινα στο γιατρό στη β επιπέδου ειχα προγράμματιστει μόνο για θετικα νεα.. 

Απο νετφλιξ.. Για σασπένς που κρατάει τουλάχιστον εμενα.. how to get away with a murder μπορούσα να δω 5ωρες σερί.. Κάψιμο! 

@Hliolousti τι ωραια η μπαμπατσικη μπεμπα σας! Μην αγχώνεσαι για το ζαχαρο! Κατι θ δειχνε! 

Σε ευχαριστώ πολύ πολύ κορίτσι μου να είσαι καλά!!!!μακάρι να πάει καλά η αυριανή εξετασουλα!

Καλό βράδυ σε όλες κοριτσουδια!


Ttx1p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 20k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Anastasia05

    3264

  • Renez

    3176

  • Jasmine@

    1807

  • Christinα

    1663

Θα τα τσεκάρω όλα αυτά κορίτσια, ευχαριστω πολύ!

εγω @Marti θα συμφωνήσω με όλα αυτά που λες, μεγαλοποιείς τα πάντα και παραλογίζεσαι συχνά από τον εγκλεισμό. Εγώ θα νιώθω άνετα πιστεύω για να έρχεται κόσμος αφού μπω στον 7ο σε 2 εβδομάδες πρώτα ο θεός! Έως τότε...ταβανοθεραπεια!

Link to comment
Share on other sites

17 ώρες πρίν, Eva137 είπε:

 

Σε καταλαβαίνω απόλυτα κορίτσι μου... το να ετοιμάζεσαι να γεννήσεις είναι από μόνο του αγχωτικό, αν δεν έχεις και σπίτι δεν το συζητάω. Έχεις και το παιδάκι σου που σκέφτεσαι και χειροτερεύει η ψυχολογία σου. Προσπάθησε να κάνεις ένα βήμα την φορά, μη σκέφτεσαι τόσο τί ακολουθεί μετά ή το χειρότερο που μπορεί να συμβεί γιατί αγχώνεσαι περισσότερο και πιθανότατα να ανησυχείς περισσότερο τζάμπα. Εγώ πιστεύω ότι στο τέλος όλα παίρνουν το δρόμο τους και όλα γίνονται για καλό. Κι εμείς εδώ ακόμα στην αναζήτηση είμαστε και έχουμε απογοητευτεί αρκετά γιατί όλα τα σπίτια στην αγορά είναι ή πολύ παλιά και χάλια (μιλάμε για παράγκες όμως) ή καλούτσικα αλλά πανάκριβα. Είναι απίστευτο αυτό που γίνεται φέτος. Μόλις βγει ένα ωραίο σπίτι σε λίγο πιο νορμάλ τιμή εξαφανίζεται μέσα σε λίγες ώρες... ούτε να το δούμε δεν προλαβαίνουμε! Από ότι φαίνεται θα πρέπει να ξηλωθούμε κανονικά για να προλάβουμε μόλις ξαναβγεί κάτι καλό, αλλά επειδή ακόμα δεν έχει επισημοποιηθεί η πρόσληψή μου στη δουλειά δεν έχει εγκριθεί το δάνειο, οπότε έχουμε και αυτό το πρόβλημα. Τέλος πάντων, είπαμε ένα βήμα την φορά, και να έχουμε πίστη ότι όλα σιγά σιγά θα τακτοποιηθούν.

Όπως τα λες ακριβώς είναι... Κ εγώ αυτό θέλω να πιστεύω, ότι όλα γίνονται για κάποιο λόγο κ όλα θα τα βολεψουμε στο τέλος! Καλα κ εδώ η κατάσταση με τα σπίτια έχει ξεφύγει εντελώς! Τα ενοίκια έχουν ανέβει στο θεό! Κ στην περιοχή που είμαστε δύσκολα βρίσκεις να νοικιάσεις.. έχουμε θέμα κ με το τεκμήριο κ δεν μπορούμε να δικαιολογήσουμε μεγάλο σπίτι (σε αυτό που μένουμε είχαμε κανει ματσακονιες!) Εύχομαι σύντομα να ξεμπερδευουμε με όλα αυτά κ εμείς κ εσείς κ να μπορέσουμε να ετοιμάσουμε τη φωλιτσα με την ησυχια μας!

Όσο για τον μπαμπά στον τοκετό, εμενα ήταν κανονικα μέσα κ τα είδε όλα κορίτσια! Δεν θα δεχόταν να γίνει κ διαφορετικά βέβαια! Αλλά δεν μπορώ να πω ότι τον επηρέασε αυτό με κάποιο τρόπο.. είναι όμως κ γιατρός κ άρα πιο  εξοικειωμένος με αυτά.. 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Barbouni86 είπε:

@Renez ευχαριστω πολύ, είμαι πιο πολύ του ανάλαφρου και της κωμωδίας για να μην προβληματίζομαι ιδιαίτερα :eek: καλό βράδυ!

Από ανάλαφρα working moms, dead to me,από παλιά how I met your mother (σαν φιλαρακια),gossip girl(κοριτσιστικο), big bang theory( αν σου αρέσει το χιούμορ τους)

  • Μου αρέσει 1

IjnUp3.pngscOTp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Renez είπε:

Αυτό βέβαια λένε πως είναι καλό γτ μπορεί να συμμετέχει κ πιο ενεργά η γυναίκα κ να νιώθει τις συσπάσεις για να σπρώχνει..

Τι να πω..εύχομαι σε όλες εκείνη η μέρα να είναι ανώδυνη κ ρόδινη (να και η ρήμα!!)

Πωωω αύριο εγώ πάω εν τέλη για τη καμπύλη Πουρνο Πουρνο στις 7:30.. κ πριν λίγο τσάκισα σχεδόν μισό καρπούζι (ναι χωρίς υπερβολή κ το άλλο μισό σχεδόν τα σκυλιά μου!!) 2 μπισκοτάκια βρώμης κ είχα φάει κ το μεσημέρι μια κόμματα παστίτσιο..λαλαλαλα να δούμε...

Αυτό το είπα κ νωρίτερα... Ότι εγώ με μεγαλύτερη δόση δεν μπορούσα να γεννήσω ,να σπρώξω σωστα. Έπρεπε να καταλαβαινω τι γίνεται κάτω,έτσι δε μου βαλανε μεγάλη δόση ξανά,ίσα ίσα να αντέχω τον πολύ πόνο.

 

Just now, Annou είπε:

Koritsia kalispera kai pali..Ti gnwmi exete gia ton baba na einai parwn ston toketo?Sas rwtaw giati mallon den thelw na einai mesa alla pragmatika den xerw kiolas 100% .

 

Όπως νιώθετε κορίτσι! Εγώ τον είχα μέσα αλλά ίσα που κρατήθηκε ορθιος! Τώρα η δεύτερη φορά πάλι θα είναι ίσως όμως όχι όλη την ωρα

Just now, Barbouni86 είπε:

Θα τα τσεκάρω όλα αυτά κορίτσια, ευχαριστω πολύ!

εγω @Marti θα συμφωνήσω με όλα αυτά που λες, μεγαλοποιείς τα πάντα και παραλογίζεσαι συχνά από τον εγκλεισμό. Εγώ θα νιώθω άνετα πιστεύω για να έρχεται κόσμος αφού μπω στον 7ο σε 2 εβδομάδες πρώτα ο θεός! Έως τότε...ταβανοθεραπεια!

Μπήκα να γράψω κι εγώ για το working moms αλλά με πρόλαβε η φιλτατη! Είναι must για μαμάδες 

Just now, Christinα είπε:

Από ανάλαφρα working moms, dead to me,από παλιά how I met your mother (σαν φιλαρακια),gossip girl(κοριτσιστικο), big bang theory( αν σου αρέσει το χιούμορ τους)

Πολύ φίλη μου εσύ ε!

Εχθές τελείωσα κ το the order ανάλαφρο με μάγισσες κ λυκανθρώπους, δεν ξέρω πως το κάνανε αλλά έγινε. Είναι τόσο ανάλαφρη που δεν μετράει για δρακουλιαρικη! Αυτές δε τις προτείνω στο μπαρμπούνι αφού δεν θελει

Εγώ το big bang theory το λιώνω το έχω δει πάνω από 10 φορές είναι η καλύτερη κωμική σειρά για μένα!

Επίσης αγαπώ outlander, πολλές σεζόν με Σκωτσέζους! Τι καλύτερο??

Ααααα!! Πολύ γέλιο έριξα με την jane the virgin! Γέλιο μέχρι δακρύων

Κ βιβλία αν θες να μου πεις τι σου αρέσει να σου προτείνω! Ο καλύτερος τρόπος να περάσει η ώρα!!

  • Μου αρέσει 1

Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

6 ώρες πρίν, Jasmine@ είπε:

Ρε βλάκα είδες τη Σαμπρίνα;;; Κ νόμιζα πως μόνο εγώ κάηκα.... χαχαχαχαχ ήταν αγαπημένο παιδικό παλιό!

Εμένα μου άρεσε κ το στέμμα από σειρά... ανάλαφρο με την ιστορία της ελισσαβετ! 
κ ταινία ανάλαφρη κωμωδία πρόσκληση για φόνο με τη τζενιφερ ανιστον!

Ναι ρεεεε κ εγώ από μικρή έχω κόλλημα!! Γενικά Μ αρέσουν τα μαγισοειδη!!!! χεχεχεχε

Ξενέρωσα μόνο που δεν μίλαγε ο γάτος κ περίμενα τις ατάκες του:P

Ναι κ το στέμμα δυνατό!! Κάπως έτσι αντιπαθησα κ τον Κάρολο βέβαια !!

Γαμω τις κωμωδίες και το "tic toc"!!

Κοπελακια μου καλημερεεεες!!

Πριν λιγα λεπτακια κατέβασα κ εγώ το γλυκό ποτήρι της αηδίας!! Ομολογώ καλύτερο απ' ότι περίμενα αλλά με έκαιγε από το τόσο γλυκό που ήταν στον λαιμό..το ήπια σε 3-4 δόσεις αφού σταματαγα για να κατέβει το άτιμο!! Τώρα περιμεεενωωωω και θα περίμεεεενωωω...

Μου είπαν τη Πέμπτη τα αποτελέσματα..εσάς τόσο έκαναν?

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, Renez είπε:

Ναι ρεεεε κ εγώ από μικρή έχω κόλλημα!! Γενικά Μ αρέσουν τα μαγισοειδη!!!! χεχεχεχε

Ξενέρωσα μόνο που δεν μίλαγε ο γάτος κ περίμενα τις ατάκες του:P

Ναι κ το στέμμα δυνατό!! Κάπως έτσι αντιπαθησα κ τον Κάρολο βέβαια !!

Γαμω τις κωμωδίες και το "tic toc"!!

Κοπελακια μου καλημερεεεες!!

Πριν λιγα λεπτακια κατέβασα κ εγώ το γλυκό ποτήρι της αηδίας!! Ομολογώ καλύτερο απ' ότι περίμενα αλλά με έκαιγε από το τόσο γλυκό που ήταν στον λαιμό..το ήπια σε 3-4 δόσεις αφού σταματαγα για να κατέβει το άτιμο!! Τώρα περιμεεενωωωω και θα περίμεεεενωωω...

Μου είπαν τη Πέμπτη τα αποτελέσματα..εσάς τόσο έκαναν?

Καλημέρα!!!! Και εγώ από μικρή τρελαίνομαι για μάγισσες κ συναφή! Απλά στη Σαμπρίνα κάποια στιγμή το ξεφτίλισαν με το σατανα κλπ... κρίμα που δε μιλούσε ο Σάλεμ όντως! 
Εμένα τα αποτελέσματα βγήκαν την ίδια μέρα... στο τζενακι νομίζω θα έβγαιναν χθες;;;αλλά δε μας είπε κάτι! Χαζή έπρεπε να πάρεις την παγωμένη σοκολάτα σου μαζι:D ετοιμάσου ο μικρός να κάνει τούμπες τώρα!


SqfGp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Jasmine@ είπε:

Καλημέρα!!!! Και εγώ από μικρή τρελαίνομαι για μάγισσες κ συναφή! Απλά στη Σαμπρίνα κάποια στιγμή το ξεφτίλισαν με το σατανα κλπ... κρίμα που δε μιλούσε ο Σάλεμ όντως! 
Εμένα τα αποτελέσματα βγήκαν την ίδια μέρα... στο τζενακι νομίζω θα έβγαιναν χθες;;;αλλά δε μας είπε κάτι! Χαζή έπρεπε να πάρεις την παγωμένη σοκολάτα σου μαζι:D ετοιμάσου ο μικρός να κάνει τούμπες τώρα!

Αντεεεε!!!

Ρε φίλε αυτές τις μέρες 3 που λέω δεν τον νιώθω τόσο δυνατά όσο πριν παρατήρησα ότι τον νιώθω σαν να έχει γυρίσει το κεφάλι του κ το σωματακι όλο προς τη πλάτη μου..δλδ νιωθω τις κλοτσιες του αλλά αντί να μου κάνουν μπροστά στη κοιλιά βουναλακι όπως πριν τις νιώθω σαν να με κλοτσαει προς τα μέσα..στην ουροδόχο κύστη κ στα πλευρά..

Link to comment
Share on other sites

Just now, Renez είπε:

Αντεεεε!!!

Ρε φίλε αυτές τις μέρες 3 που λέω δεν τον νιώθω τόσο δυνατά όσο πριν παρατήρησα ότι τον νιώθω σαν να έχει γυρίσει το κεφάλι του κ το σωματακι όλο προς τη πλάτη μου..δλδ νιωθω τις κλοτσιες του αλλά αντί να μου κάνουν μπροστά στη κοιλιά βουναλακι όπως πριν τις νιώθω σαν να με κλοτσαει προς τα μέσα..στην ουροδόχο κύστη κ στα πλευρά..

 Ε λογικό αν είναι μπρούμυτα να μην τα νιώθεις τόσο έντονα... εγώ χθες πηγα το απόγευμα λίγο βόλτα να περπατήσω κ με έπιασε ένας πόνος δε μπορούσα να συνέλθω! Αλλά δεν ήταν σύσπαση γιατί κράτησε μέχρι το βράδυ! 
επισης ανακοινώνω πως πήρα 1,5 κιλο! Επίσημα πλέον!


SqfGp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Jasmine@ είπε:

 Ε λογικό αν είναι μπρούμυτα να μην τα νιώθεις τόσο έντονα... εγώ χθες πηγα το απόγευμα λίγο βόλτα να περπατήσω κ με έπιασε ένας πόνος δε μπορούσα να συνέλθω! Αλλά δεν ήταν σύσπαση γιατί κράτησε μέχρι το βράδυ! 
επισης ανακοινώνω πως πήρα 1,5 κιλο! Επίσημα πλέον!

Χέσε μας κουκλίτσα μου κ εσύ κ το Ευγενακι!! 

Από 61 που ήμουν είμαι 70!! Καληνύχτα σας!!

Τεσπααααα είναι μάλλον βαρυκοκκαλος ο μπέμπης πιστεύω..

Τι να ήταν αυτό? Ίσως κουράστηκες ή απλά πήρε κάποια από τις τσουρπες σου λάθος θέση κ σε πόνεσε..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Renez είπε:

Χέσε μας κουκλίτσα μου κ εσύ κ το Ευγενακι!! 

Από 61 που ήμουν είμαι 70!! Καληνύχτα σας!!

Τεσπααααα είναι μάλλον βαρυκοκκαλος ο μπέμπης πιστεύω..

Χαχαχαχαχαχ κ εγώ νομίζω είναι μεγάλα τα προσόντα του!!! Ε δε θα ναι κανα κιλό;;;;:mrgreen: μη με συγκρίνεις με αυτή που φοράει small! Χθες έψαχνα ένα νυχτικακι να φορέσω το βράδυ κ όλα σταματούσαν στην κοιλιά... σαν ορολογίακη βόμβα! Τη νιώθω έχει μεγαλώσει κ άλλο... ευτυχώς απλώνεται προς τα μπροστά κ όχι στο πλάι!

  • Χαχα 1

SqfGp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Renez είπε:

Ναι ρεεεε κ εγώ από μικρή έχω κόλλημα!! Γενικά Μ αρέσουν τα μαγισοειδη!!!! χεχεχεχε

Ξενέρωσα μόνο που δεν μίλαγε ο γάτος κ περίμενα τις ατάκες του:P

Ναι κ το στέμμα δυνατό!! Κάπως έτσι αντιπαθησα κ τον Κάρολο βέβαια !!

Γαμω τις κωμωδίες και το "tic toc"!!

Κοπελακια μου καλημερεεεες!!

Πριν λιγα λεπτακια κατέβασα κ εγώ το γλυκό ποτήρι της αηδίας!! Ομολογώ καλύτερο απ' ότι περίμενα αλλά με έκαιγε από το τόσο γλυκό που ήταν στον λαιμό..το ήπια σε 3-4 δόσεις αφού σταματαγα για να κατέβει το άτιμο!! Τώρα περιμεεενωωωω και θα περίμεεεενωωω...

Μου είπαν τη Πέμπτη τα αποτελέσματα..εσάς τόσο έκαναν?

Καλά αποτελέσματα κορίτσι.. Όλα να πανε καλα

Ίσως να άλλαξε θέση και γι αυτό δεν τον νιώθεις.. Περπατημα για να αλλάξει παλι 

Και να κοιμάσαι στο αριστερό πλευρο. Αυτές ήταν οι οδηγίες της Μαιας μου... 

  • Μου αρέσει 1

DBPwp2.pngPwi7p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Jasmine@ είπε:

Χαχαχαχαχαχ κ εγώ νομίζω είναι μεγάλα τα προσόντα του!!! Ε δε θα ναι κανα κιλό;;;;:mrgreen: μη με συγκρίνεις με αυτή που φοράει small! Χθες έψαχνα ένα νυχτικακι να φορέσω το βράδυ κ όλα σταματούσαν στην κοιλιά... σαν ορολογίακη βόμβα! Τη νιώθω έχει μεγαλώσει κ άλλο... ευτυχώς απλώνεται προς τα μπροστά κ όχι στο πλάι!

Ουφφφ κ εμένα προς τα μπρος τραβάει χαχχαα

"Αυτή που φοράει small"

"Η λαίδη με τις κουρτίνες των 600κοσιων"

"Η βυζαρου" 

Χαχχαχα μα πόσο μας εμπνέει πια αυτή η γυναίκα!!!! @EugenJen ζούμε εσένα να στη πούμε!!!!! Έμπνευση μαςςςς!!

Ψιτ όσο για τα προσόντα μεταξύ μας,ξέρω πως είναι αυτά αλλά δε μπορώ να το λέω κ με κυνηγούν από τώρα οι νύφες...

 

Just now, Ninamc είπε:

Καλά αποτελέσματα κορίτσι.. Όλα να πανε καλα

Ίσως να άλλαξε θέση και γι αυτό δεν τον νιώθεις.. Περπατημα για να αλλάξει παλι 

Και να κοιμάσαι στο αριστερό πλευρο. Αυτές ήταν οι οδηγίες της Μαιας μου... 

Ευχαριστώ Νίνα μου!!

Περπάτημα είναι αλήθεια ότι έχω μέρες να κάνω από από κάτι 10λεπτα..πρέπει να πω στον άντρα μου να βγούμε ένα βραδάκι ξανά..αυτή η ζέστη με έπνιγε κ είχα κόψει τον βραδυνό μας περίπατο για ένα 20' με τα σκυλιά..

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Renez είπε:

Ουφφφ κ εμένα προς τα μπρος τραβάει χαχχαα

"Αυτή που φοράει small"

"Η λαίδη με τις κουρτίνες των 600κοσιων"

"Η βυζαρου" 

Χαχχαχα μα πόσο μας εμπνέει πια αυτή η γυναίκα!!!! @EugenJen ζούμε εσένα να στη πούμε!!!!! Έμπνευση μαςςςς!!

Ψιτ όσο για τα προσόντα μεταξύ μας,ξέρω πως είναι αυτά αλλά δε μπορώ να το λέω κ με κυνηγούν από τώρα οι νύφες...

 

Ευχαριστώ Νίνα μου!!

Περπάτημα είναι αλήθεια ότι έχω μέρες να κάνω από από κάτι 10λεπτα..πρέπει να πω στον άντρα μου να βγούμε ένα βραδάκι ξανά..αυτή η ζέστη με έπνιγε κ είχα κόψει τον βραδυνό μας περίπατο για ένα 20' με τα σκυλιά..

Θα πάω να ψάξω στην ομάδα του θηλασμου στο fb όλες τις ευγενιες!!! Θα κοιταζω μόνο βυγζια... κ μόλις τη βρω θα της στείλω :ιασου κοκλα! Που είναι αυτή συνήθως μπαίνει τα πρωινά... 

κ εγώ με το σκύλο παρασύρομαι κ βγαίνω αλλά θέλω να ρωτήσω το γιατρό αν μέσα στην πλήρη ξεκουραση εννοεί κ το λίγο περπατημα ή μόνο τις δουλειές!

  • Χαχα 2

SqfGp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Jasmine@ είπε:

Θα πάω να ψάξω στην ομάδα του θηλασμου στο fb όλες τις ευγενιες!!! Θα κοιταζω μόνο βυγζια... κ μόλις τη βρω θα της στείλω :ιασου κοκλα! Που είναι αυτή συνήθως μπαίνει τα πρωινά... 

κ εγώ με το σκύλο παρασύρομαι κ βγαίνω αλλά θέλω να ρωτήσω το γιατρό αν μέσα στην πλήρη ξεκουραση εννοεί κ το λίγο περπατημα ή μόνο τις δουλειές!

Ιασου Κόκλα??? Χαχαχαχα δε μπορωωω

Θα νομίζει πως είναι κάποιος..."Ρομά" όπως έλεγε κ θα της πεις "δεν είμαι Ρομά κοκλα μου, ΓΎΦΤΟΣ είμαι" χαχαχαχα

Ε σήμερα ειπε να εργαστεί κ λίγο η κυουρια..θα μπειιι μόλις ανοίξει να φάει το πρώτο της ταπερακι..

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...