Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μανουλες Οκτωβρίου 2020!!


Renez

Recommended Posts

Just now, Renez είπε:

 

Δεν νομίζω να είναι κάτι σοβαρό..είναι συσπάσεις..

Πρέπει μόνο να προσέξεις να μην γίνονται πολύ συχνά η με διάρκεια..κάθε πότε τις έχεις?

Αν πίνεις μαγνήσιο κ το πεις στον γιατρό σου ίσως στο ανεβάσει λίγο..

Εμενα με έπιαναν κάποια βράδυα μαζί κ με κράμπα στη γάμπα κ τωρα με το μαγνήσιο είμαι πολύ καλύτερα έχω περίπου μία κάθε πρωί που ξυπνάω μόνο..

 

Δεν πίνω καθόλου μαγνήσιο. Τώρα θα ξεκινήσω. Με πιάνουν όταν κάθομαι στο γραφειο αλλά και ξαπλωμένη όταν είμαι πολλές φορές. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 20k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Anastasia05

    3264

  • Renez

    3176

  • Jasmine@

    1807

  • Christinα

    1663

Just now, Jasmine@ είπε:

Χαχαχαχχα ρε γαμωτο έχει ένα μαγαζί έδω δίπλα ένα ice tea χωρίς ζάχαρη με μέλι με γεύση μάνγκο yamas λέγεται! Δε το έχω βρει σε κανένα σουπερμαρκετ... επίσης στο Μίκελ με μάνγκο φοβερό! Νομίζω το έχουμε ξαναπεί...

Yes.. 

Εγώ πίνω το πράσινο του λιπτον χωρίς ζάχαρη με λεμόνι..δε με τρελαίνει αλλά με μπόλικο πάγο είναι δροσερό δροσερό!!

Link to comment
Share on other sites

Just now, strs92 είπε:

Δεν ποναει καθόλου. Σκληραίνει η κοιλιά. Μονόπλευρα ή ολόκληρη. Όχι περιόδου. Πρώτη φορά στην εγκυμοσύνη τις βιώνω. Δεν έχω συγκεκριμένες ώρες που μ πιανει. Μπορεί και ξαπλωμένη να μ πιάσει  

Λοιπόν αυτό που λες ακριβώς το αισθάνομαι κ εγώ κυριώς όταν ξαπλώνω ανάσκελα, η γιατρός μου είπε ότι είναι το μωρό που έρχεται πιο έγω και θα το νιώθω πιο έντονα όσο μεγαλώνει, παρ'ολα αυτά εννοείται το αναφέρεις στον γιατρό σου !!


C1JTp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, strs92 είπε:

Δεν πίνω καθόλου μαγνήσιο. Τώρα θα ξεκινήσω. Με πιάνουν όταν κάθομαι στο γραφειο αλλά και ξαπλωμένη όταν είμαι πολλές φορές. 

Να αρχίσεις γρήγορα μαγνήσιο κ όλα θα πάνε σούπερ!! Πες στο στον γιατρό σου κοπέλα μου γτ δεν κάνει να το αφήσεις οκ?

Link to comment
Share on other sites

Just now, strs92 είπε:

Δεν πίνω καθόλου μαγνήσιο. Τώρα θα ξεκινήσω. Με πιάνουν όταν κάθομαι στο γραφειο αλλά και ξαπλωμένη όταν είμαι πολλές φορές. 

Γι αυτό ρε κορίτσι έχεις... επειδή δεν πίνεις μαγνήσιο! Θα δεις διαφορά μετά από 2-3 μερες

Just now, Renez είπε:

Yes.. 

Εγώ πίνω το πράσινο του λιπτον χωρίς ζάχαρη με λεμόνι..δε με τρελαίνει αλλά με μπόλικο πάγο είναι δροσερό δροσερό!!

Έχει βγάλει Λίπτον  κ χωρίς ζάχαρη με ροδάκινο, Πίνεται πιο ευχάριστα....

  • Μου αρέσει 1

SqfGp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Jasmine@ είπε:

Πηγα στην ομάδα είπα μια καλησπέρα αλλά δεν είναι ομιλητικές πολύ! ! Ή έχουν διαβάσει τι βλακείες γράφω εδώ που είμαι κ με αποφεύγουν... χαχαχχα 

λπιπον έχω βάλει στο καλάθι του spitishop κάτι κουβέρτες κ σεντόνια κ περιμένω.... ή θα εξαντληθούν ή θα πέσει η τιμή ή μας κοροϊδεύουν ψιλό γαζί με τις εκπτώσεις! Αλλά δεν έχει ωραίες καπες μπάνιου όποτε θα ψάξω κ άλλου...

Δεν φταίνει οι κοπέλες , σου λέει αμα της πουμε κατι που δεν της αρέσει μπορεί να μας βρίσει κιόλας!!!

@Renez και εγώ έχω αντικαταστήσει τον καφέ με ice tea ροδάκινο όμως!!Σημειωση σήμερα δοκίμασα πρώτη φόρα το όλυμπος χωρίς καφείνη, το σίχαμα το ίδιο!!!

@Jasmine@ για πες τι κουβέρτες??κ εγω έχω βάλει 2 πικ΄έ κ 2 βελουτέ αλλά έχω κολλήσει με το μέγεθος , να τις πάρω όλες κουνιας ή μια αγκαλιάς μία κούνιας απο το κάθε είδος???


C1JTp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, EugenJen είπε:

Δεν φταίνει οι κοπέλες , σου λέει αμα της πουμε κατι που δεν της αρέσει μπορεί να μας βρίσει κιόλας!!!

@Renez και εγώ έχω αντικαταστήσει τον καφέ με ice tea ροδάκινο όμως!!Σημειωση σήμερα δοκίμασα πρώτη φόρα το όλυμπος χωρίς καφείνη, το σίχαμα το ίδιο!!!

@Jasmine@ για πες τι κουβέρτες??κ εγω έχω βάλει 2 πικ΄έ κ 2 βελουτέ αλλά έχω κολλήσει με το μέγεθος , να τις πάρω όλες κουνιας ή μια αγκαλιάς μία κούνιας απο το κάθε είδος???

Νομίζω το 2ο καλύτερα!! 

Οι αγκαλιας θα είναι κ χρήσιμες για το καρότσι πχ η το ριλαξ αν τη πάρει εκεί κάβας ύπνος..

Link to comment
Share on other sites

On 8/7/2020 at 8:32 ΜΜ, EugenJen είπε:

Δεν φταίνει οι κοπέλες , σου λέει αμα της πουμε κατι που δεν της αρέσει μπορεί να μας βρίσει κιόλας!!!

@Renez και εγώ έχω αντικαταστήσει τον καφέ με ice tea ροδάκινο όμως!!Σημειωση σήμερα δοκίμασα πρώτη φόρα το όλυμπος χωρίς καφείνη, το σίχαμα το ίδιο!!!

@Jasmine@ για πες τι κουβέρτες??κ εγω έχω βάλει 2 πικ΄έ κ 2 βελουτέ αλλά έχω κολλήσει με το μέγεθος , να τις πάρω όλες κουνιας ή μια αγκαλιάς μία κούνιας απο το κάθε είδος???

Γιατί ποια έχω βρίσει;;; Αφού είμαι ήρεμη κοπελίτσα! 
 


SqfGp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Renez είπε:

Να αρχίσεις γρήγορα μαγνήσιο κ όλα θα πάνε σούπερ!! Πες στο στον γιατρό σου κοπέλα μου γτ δεν κάνει να το αφήσεις οκ?

Το έχω πει. Δεν ανησυχεί. Μ ειπε να ξεκουράζομαι και να παίρνω 2 utrogestan τη μέρα. Το μαγνήσιο μου ειπε να το ξεκινήσω σιγά σιγά. Αρα για να μη μου πει να το ξεκινήσω μέχρι τώρα δεν θα το θεωρούσε σημαντικό 

Link to comment
Share on other sites

 

Just now, EugenJen είπε:

Δεν φταίνει οι κοπέλες , σου λέει αμα της πουμε κατι που δεν της αρέσει μπορεί να μας βρίσει κιόλας!!!

@Renez και εγώ έχω αντικαταστήσει τον καφέ με ice tea ροδάκινο όμως!!Σημειωση σήμερα δοκίμασα πρώτη φόρα το όλυμπος χωρίς καφείνη, το σίχαμα το ίδιο!!!

@Jasmine@ για πες τι κουβέρτες??κ εγω έχω βάλει 2 πικ΄έ κ 2 βελουτέ αλλά έχω κολλήσει με το μέγεθος , να τις πάρω όλες κουνιας ή μια αγκαλιάς μία κούνιας απο το κάθε είδος???

Λοιπόν εμένα μου φτιάχνει η μαμά μου 2 πικε με μια Minnie Mouse κ μια Daisy Duck που μας άρεσαν! 
κ έχω δει εκεί βελουτε κούνιας η μια έχει έναν ελεφαντάκι πολύ γλυκουλι, έχει κ μια ίδια με λαγό! Κ μια ροζ pierrcardin toppy pink!

  • Μου αρέσει 1

SqfGp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Jasmine@ είπε:

Γι αυτό ρε κορίτσι έχεις... επειδή δεν πίνεις μαγνήσιο! Θα δεις διαφορά μετά από 2-3 μερες

 

Ναι αλλά γιατί δεν μου το έδωσε μέχρι στιγμής; Μήπως ήθελε να δει ποτέ θα ξεκινήσουν ;

Link to comment
Share on other sites

Just now, strs92 είπε:

Το έχω πει. Δεν ανησυχεί. Μ ειπε να ξεκουράζομαι και να παίρνω 2 utrogestan τη μέρα. Το μαγνήσιο μου ειπε να το ξεκινήσω σιγά σιγά. Αρα για να μη μου πει να το ξεκινήσω μέχρι τώρα δεν θα το θεωρούσε σημαντικό 

Ίσως γτ πίνεις κ ουτροτζεσταν δεν το θεώρησε τόσο απαραίτητο..

Τι να σου κοπέλα μου όπως έχεις καταλάβει ο κάθε γιατρός έχει δικά του πιστεύω κ τακτικές..

Πάντως όσες είχαμε παρόμοιο θέμα πήραμε μαγνήσιο κ ισιωσαμε..

Link to comment
Share on other sites

Just now, strs92 είπε:

Ναι αλλά γιατί δεν μου το έδωσε μέχρι στιγμής; Μήπως ήθελε να δει ποτέ θα ξεκινήσουν ;

Δε ξέρω, ο κάθε γιατρός λειτουργεί με δικό του πρωτόκολλο, δε βγάζεις άκρη! Εγώ παίρνω από τον 4ο μήνα μαγνήσιο, έπαιρνα 3 χάπια κ τώρα 2. Κ ένα ultrogestan... Πραγματικά όμως με έχει βοηθήσει πολύ, όποτε σου προτείνω να το ξεκινήσεις αφού στο έχει δώσει κιολας.


SqfGp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Jasmine@ είπε:

 

Λοιπόν εμένα μου φτιάχνει η μαμά μου 2 πικε με μια Minnie Mouse κ μια Daisy Duck που μας άρεσαν! 
κ έχω δει εκεί βελουτε κούνιας η μια έχει έναν ελεφαντάκι πολύ γλυκουλι, έχει κ μια ίδια με λαγό! Κ μια ροζ pierrcardin toppy pink!

Τη ντεζη την αγαπωωω...και Μπέτι μπου να κάνετε τη σεξουλιαρα χαχχαα

Κ μαρεσαν κ οι γατούλες από τις αριστογατες οι θηλυκές..δε θυμάμαι όνομα..νομίζω τη λευκή τη λένε Μαρί..

Link to comment
Share on other sites

Just now, Renez είπε:

Ίσως γτ πίνεις κ ουτροτζεσταν δεν το θεώρησε τόσο απαραίτητο..

Τι να σου κοπέλα μου όπως έχεις καταλάβει ο κάθε γιατρός έχει δικά του πιστεύω κ τακτικές..

Πάντως όσες είχαμε παρόμοιο θέμα πήραμε μαγνήσιο κ ισιωσαμε..

Μου ειπε να ξεκινήσω μισό το πρωί και μισό το βραδυ. Trophocard max. Εσεις πιο παίρνετε;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...