Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μανουλες Οκτωβρίου 2020!!


Renez

Recommended Posts

Just now, EugenJen είπε:

Aπό Περιστέρι έρχεται,αλλά έχει ένα μηχανάκι οποτε μπορεί να ερχεται... να σου πω εγώ την πήρα από γνωστό μου που της δίνει κλειδιά και πάει και μόνη της σπίτι και καθαρίζει, εντάξει εγώ δεν την αφήνω μόνη της αλλά αν δεν την εμπιστευόμουν δεν θα την έβαζα καν στο σπιτι.

@marianna1986 εμένα έχει στο 0'  115  στα 60' 170 και στα 120'  120 στα δύο πρώτα ήμουν κάτω κ από την μέση...

@Jasmine@ 75gr ναι

Πάντως με πήρε η γιατρός και μου λεει όλα οκ , μου έδωσε και έγκριση να τρωω γλυκάκι(ναι γιατί τώρα δεν έτρωγα!! :lol:

@Marti μπράβο σου μωρέ το μπεμπάκι σου!! ακόμα πιο μπράβο που δεν θα περάσεις την διαδικασία της καμπύλης, τώρα το οτι μιλάς και εσυ για κοιλιά θα με τρελάνει αλλά είπαμε δεν έχει angry να σας κάνω σε εσάς κ στην κυρία @Jasmine@ με τα δίδυμα που έχει πάρει το τίποτα σε κιλα!!

 

Θες να μου στείλεις σε προσωπικό μήνυμα το τηλ της; 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 20k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Anastasia05

    3264

  • Renez

    3176

  • Jasmine@

    1807

  • Christinα

    1663

πρίν από 13 λεπτά , Hliolousti είπε:

Δέσποινα λεν την Παναγιά,Δέσποινα λεν κι εμένα:lol:

Καλά είμαι δόξα τω Θεώ,τσάκισα τα σφολιατακια μου,και μετά έριξα έναν ύπνο τρικουβερτο!

Το στομάχι μου είναι λίγο ανακατωμενο ακόμα όμως σε ανεκτά επίπεδα θα ελεγα!

Μια χαρά όμως νιώθω,εσύ;είσαι οκ;μετά θα πήγαινες στη δουλειά;

Πήγα ένα 2ωρο 10-12 κετα ήρθα σπίτι γτ κ εγώ ένιωθα τρελή νυστα( μ αρέσει που με το γλυκό παίρνουμε ενέργεια υποτίθεται..να μου πείτε παν μέτρον άριστον..τεσπα..)

Όταν ήρθα σπίτι όμως είχα όρεξη έκανα κάτι δουλίτσες κ εν τέλη εσβησα στον καναπέ από τις 2 ως τώρα..κ μαντεψτε τι ύπνο έκανα!?

Μες τη γλύκα...:D

πρίν από 11 λεπτά , Marti είπε:

24 και 4 ακριβώς χαχχα

Αμ γιαυτο το αντράκι σου κ εσένα..

Λέω κ εγώ ,όχι τπτ άλλο ρώτησα για να δω πόσο περίπου θα είναι εμένα με το καλό την ερχόμενη εβδομάδα κ βάση εφαρμογών κ κοριτσιών από εδώ θα έχει φτάσει το κιλό το πιθικακι μου:x

Ανυπομονώ κ εγώ να τον δω δε φαντάζεσαι πόσο!!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Renez είπε:

Πήγα ένα 2ωρο 10-12 κετα ήρθα σπίτι γτ κ εγώ ένιωθα τρελή νυστα( μ αρέσει που με το γλυκό παίρνουμε ενέργεια υποτίθεται..να μου πείτε παν μέτρον άριστον..τεσπα..)

Όταν ήρθα σπίτι όμως είχα όρεξη έκανα κάτι δουλίτσες κ εν τέλη εσβησα στον καναπέ από τις 2 ως τώρα..κ μαντεψτε τι ύπνο έκανα!?

Μες τη γλύκα...:D

Κ εγώ μόλις ξύπνησα!!! Πολύ ζέστη πάλι, σιγά που δρόσισε... από Δευτέρα εκπτώσεις ετοίμασε κάρτα να ξεχυθούμε στις ηλεκτρονικές αγορές!


SqfGp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , marianna1986 είπε:

@Jasmine@ και @EugenJen στο δικό μου χαρτί έχει όρια στο 0' το 110 στα 60' το 170 και στα 120' το 110. Ξέρω σίγουρα πως στο 0' δεν ισχύει το 110 για την εγκυμοσύνη αλλά το θέλουν στο 92.

@Marti μια χαρά! Αφού σε βλέπει κορμάρα τι να την κάνεις την καμπύλη; Σίγουρα δεν θα πλακωνεσαι στα γλυκά οπότε όλα κουλ.

Ρε τι υπονοείται για τις δικές μας τις κορμάρες??

Εμένα κυρία μου να ξέρεις πως με τη περιφέρεια που μου κ τις καμπύλες μου πλέον θα με ζήλευε κ η Λόπεζ και η Μπιγιονσέ άντε πια!!!:D

πρίν από 8 λεπτά , Marti είπε:

Το χαρηκα ναι! Μεγαλωσε φοβερά! Είναι πολυ πιο σχηματισμενος από οτι στη β επιπέδου και διπλάσιος! Και εμενα η λογικη μ ειναι να τηρείται το πρωτόκολλο, έτσι και αλλιως εγω την κανω την εξέταση τωρα τι να σας πω! Δε θα πρόβληματιστω και για αυτό! 

Κορίτσια η κοιλια αυτή ειναι λαστ γιαρ! Φούσκωσε και μενα αποτομα. Τρωω καθε μερα λιγο γλυκάκι αλλα παντα το έκανα.. Τωρα εύχομαι να μη γίνει τίποτα.. 

Όχι πουλάκι μου τι να γίνει??

Καλά ας ηρεμισιυμε όλες λίγο με τα γλυκά λες κ είναι ο μπαμπούλας μας..

Τα γλυκά είναι φίλοι μας..... 

Παράθεση

;)

 

Just now, EugenJen είπε:

Aπό Περιστέρι έρχεται,αλλά έχει ένα μηχανάκι οποτε μπορεί να ερχεται... να σου πω εγώ την πήρα από γνωστό μου που της δίνει κλειδιά και πάει και μόνη της σπίτι και καθαρίζει, εντάξει εγώ δεν την αφήνω μόνη της αλλά αν δεν την εμπιστευόμουν δεν θα την έβαζα καν στο σπιτι.

@marianna1986 εμένα έχει στο 0'  115  στα 60' 170 και στα 120'  120 στα δύο πρώτα ήμουν κάτω κ από την μέση...

@Jasmine@ 75gr ναι

Πάντως με πήρε η γιατρός και μου λεει όλα οκ , μου έδωσε και έγκριση να τρωω γλυκάκι(ναι γιατί τώρα δεν έτρωγα!! :lol:

@Marti μπράβο σου μωρέ το μπεμπάκι σου!! ακόμα πιο μπράβο που δεν θα περάσεις την διαδικασία της καμπύλης, τώρα το οτι μιλάς και εσυ για κοιλιά θα με τρελάνει αλλά είπαμε δεν έχει angry να σας κάνω σε εσάς κ στην κυρία @Jasmine@ με τα δίδυμα που έχει πάρει το τίποτα σε κιλα!!

 

Τελικά το κάθε εργαστήριο έχει όχι απλά άλλες τιμές αλλά κ με αρκετά μεγάλες αποκλείσεις. Δεν έχω καταλάβει γτ γίνεται αυτό αλλά τεσπα...

Just now, Jasmine@ είπε:

Κ εγώ μόλις ξύπνησα!!! Πολύ ζέστη πάλι, σιγά που δρόσισε... από Δευτέρα εκπτώσεις ετοίμασε κάρτα να ξεχυθούμε στις ηλεκτρονικές αγορές!

Πφφφφ εύκολα...ειδικά από το ίντερνετ την καταβρισκω για κάποιο λόγω με τις αγορές..είναι τόσο ξεκούραστες οι ατιμες...:ph34r:

Ναι ρε μλκιες..κ εδώ στη Πρωτεύουσα φυσσαγε ενθαρρυντικά μια ωραία δροσουλα ως τις 9:30-10 το πρωί κ μετααααα επανήλθε η καυτή λάβα της τσιμεντουπολης μας..

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Renez είπε:

Ρε τι υπονοείται για τις δικές μας τις κορμάρες??

Εμένα κυρία μου να ξέρεις πως με τη περιφέρεια που μου κ τις καμπύλες μου πλέον θα με ζήλευε κ η Λόπεζ και η Μπιγιονσέ άντε πια!!!:D

Όχι πουλάκι μου τι να γίνει??

Καλά ας ηρεμισιυμε όλες λίγο με τα γλυκά λες κ είναι ο μπαμπούλας μας..

Τα γλυκά είναι φίλοι μας..... 

 

Τελικά το κάθε εργαστήριο έχει όχι απλά άλλες τιμές αλλά κ με αρκετά μεγάλες αποκλείσεις. Δεν έχω καταλάβει γτ γίνεται αυτό αλλά τεσπα...

Πφφφφ εύκολα...ειδικά από το ίντερνετ την καταβρισκω για κάποιο λόγω με τις αγορές..είναι τόσο ξεκούραστες οι ατιμες...:ph34r:

Ναι ρε μλκιες..κ εδώ στη Πρωτεύουσα φυσσαγε ενθαρρυντικά μια ωραία δροσουλα ως τις 9:30-10 το πρωί κ μετααααα επανήλθε η καυτή λάβα της τσιμεντουπολης μας..

Έχω βάλει στο καλάθι τι θέλω από λευκά είδη κ περιμενω ν δω αν θα πέσει η τιμη( χλωμό)

και πρέπει να ψάξω κ για φορμάκια- ρουχαλάκια! 
εσυ με το ωράριο που έχεις μαγειρεύεις από την προηγούμενη;


SqfGp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Jasmine@ είπε:

Έχω βάλει στο καλάθι τι θέλω από λευκά είδη κ περιμενω ν δω αν θα πέσει η τιμη( χλωμό)

και πρέπει να ψάξω κ για φορμάκια- ρουχαλάκια! 
εσυ με το ωράριο που έχεις μαγειρεύεις από την προηγούμενη;

Όχι..στις 2 που γυρνάω μαγειρεύω η δούλα κ κυρά!! 

Κ τρώω κάνα φρούτο μέχρι τις 6:30 γτ περιμένω τον άντρα μου να γυρίσει να φάμε μαζί..ναι είμαι τόσο γλυκούλα!!:P

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου καλησπέρα. Ελπιζω να είστε ολες καλά το ίδιο και τα μωράκια σας. Διανυω την 25η εβδομάδα κύησης και ήδη από τη προηγούμενη έχω ανώδυνες κράμπες στην κοιλιά. Έχει τύχει σε καμία σας;;;μιας και διαβούμε περίπου ολες την ίδια εβδομάδα;;

Link to comment
Share on other sites

Just now, Renez είπε:

Όχι..στις 2 που γυρνάω μαγειρεύω η δούλα κ κυρά!! 

Κ τρώω κάνα φρούτο μέχρι τις 6:30 γτ περιμένω τον άντρα μου να γυρίσει να φάμε μαζί..ναι είμαι τόσο γλυκούλα!!:P

Κυρία!!!! Απλά τον έχεις ξεπουλήσει στις κρύες σοκολάτες! Ή μήπως του λες ότι τις παίρνουν πελάτες; 
 


SqfGp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Renez είπε:

Ρε τι υπονοείται για τις δικές μας τις κορμάρες??

Εμένα κυρία μου να ξέρεις πως με τη περιφέρεια που μου κ τις καμπύλες μου πλέον θα με ζήλευε κ η Λόπεζ και η Μπιγιονσέ άντε πια!!!:D

Όχι πουλάκι μου τι να γίνει??

Καλά ας ηρεμισιυμε όλες λίγο με τα γλυκά λες κ είναι ο μπαμπούλας μας..

Τα γλυκά είναι φίλοι μας..... 

 

Τελικά το κάθε εργαστήριο έχει όχι απλά άλλες τιμές αλλά κ με αρκετά μεγάλες αποκλείσεις. Δεν έχω καταλάβει γτ γίνεται αυτό αλλά τεσπα...

Πφφφφ εύκολα...ειδικά από το ίντερνετ την καταβρισκω για κάποιο λόγω με τις αγορές..είναι τόσο ξεκούραστες οι ατιμες...:ph34r:

Ναι ρε μλκιες..κ εδώ στη Πρωτεύουσα φυσσαγε ενθαρρυντικά μια ωραία δροσουλα ως τις 9:30-10 το πρωί κ μετααααα επανήλθε η καυτή λάβα της τσιμεντουπολης μας..

Eδώ πουλάκι μου ο κάθε γιατρός λέει τα δικά του , δεν θα λένε τα εργαστήρια???

@Jasmine@ δλδ εμείς οι υπόλοιπες στο πηγάδι κατουρήσαμε και δεν μας λες για τις εκπτώσεις??άντε και χτες ήμουν έτοιμη να παραγγείλω κουβερτούλες ...


C1JTp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, strs92 είπε:

Κορίτσια μου καλησπέρα. Ελπιζω να είστε ολες καλά το ίδιο και τα μωράκια σας. Διανυω την 25η εβδομάδα κύησης και ήδη από τη προηγούμενη έχω ανώδυνες κράμπες στην κοιλιά. Έχει τύχει σε καμία σας;;;μιας και διαβούμε περίπου ολες την ίδια εβδομάδα;;

Γεια σου κορίτσι! Όταν λες κράμπες; Σαν αυτές της περιόδου; Παίρνεις μαγνήσιο; 
εγω αν κουράζομαι παραπάνω έχω πονάκια σε διαφορά σημεία.

Just now, EugenJen είπε:

Eδώ πουλάκι μου ο κάθε γιατρός λέει τα δικά του , δεν θα λένε τα εργαστήρια???

@Jasmine@ δλδ εμείς οι υπόλοιπες στο πηγάδι κατουρήσαμε και δεν μας λες για τις εκπτώσεις??άντε και χτες ήμουν έτοιμη να παραγγείλω κουβερτούλες ...

Ε εσυ μαντάμ Ευγενία η κουρτινοκρατωρ θα καταδεχτείς να ψωνίσεις σε εκπτώσεις;;;; jamais!!!!


SqfGp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, strs92 είπε:

Κορίτσια μου καλησπέρα. Ελπιζω να είστε ολες καλά το ίδιο και τα μωράκια σας. Διανυω την 25η εβδομάδα κύησης και ήδη από τη προηγούμενη έχω ανώδυνες κράμπες στην κοιλιά. Έχει τύχει σε καμία σας;;;μιας και διαβούμε περίπου ολες την ίδια εβδομάδα;;

Καλησπέρα, για εξηγησε λίγο τι εννοείς ανωδυνη κράμπα?σκληραίνει αλλά δεν πονάει??έχεις παρατηρήσει ποτε σε πιανει??

Just now, Jasmine@ είπε:

Γεια σου κορίτσι! Όταν λες κράμπες; Σαν αυτές της περιόδου; Παίρνεις μαγνήσιο; 
εγω αν κουράζομαι παραπάνω έχω πονάκια σε διαφορά σημεία.

Ε εσυ μαντάμ Ευγενία η κουρτινοκρατωρ θα καταδεχτείς να ψωνίσεις σε εκπτώσεις;;;; jamais!!!!

ένα λάθος κάναμε δηλαδή επειδή είμαστε νοικοκυρές άπειρες και αντί να στείλεις και να πεις φιλενάδα βρήκα τρόπο να γλυτώσεις χρήματα από την σπατάλη που έκανες

μου αποκρύπτεις πληροφορίες  υψίστης σημασίας!!!

θα φύγω από την παρέα σας και θα πάω στην μανούλες Σεπτεμβρίου να κάνω μια νέα αρχή!!


C1JTp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, EugenJen είπε:

Καλησπέρα, για εξηγησε λίγο τι εννοείς ανωδυνη κράμπα?σκληραίνει αλλά δεν πονάει??έχεις παρατηρήσει ποτε σε πιανει??

Δεν ποναει καθόλου. Σκληραίνει η κοιλιά. Μονόπλευρα ή ολόκληρη. Όχι περιόδου. Πρώτη φορά στην εγκυμοσύνη τις βιώνω. Δεν έχω συγκεκριμένες ώρες που μ πιανει. Μπορεί και ξαπλωμένη να μ πιάσει  

Link to comment
Share on other sites

Just now, EugenJen είπε:

Καλησπέρα, για εξηγησε λίγο τι εννοείς ανωδυνη κράμπα?σκληραίνει αλλά δεν πονάει??έχεις παρατηρήσει ποτε σε πιανει??

ένα λάθος κάναμε δηλαδή επειδή είμαστε νοικοκυρές άπειρες και αντί να στείλεις και να πεις φιλενάδα βρήκα τρόπο να γλυτώσεις χρήματα από την σπατάλη που έκανες

μου αποκρύπτεις πληροφορίες  υψίστης σημασίας!!!

θα φύγω από την παρέα σας και θα πάω στην μανούλες Σεπτεμβρίου να κάνω μια νέα αρχή!!

Πηγα στην ομάδα είπα μια καλησπέρα αλλά δεν είναι ομιλητικές πολύ! ! Ή έχουν διαβάσει τι βλακείες γράφω εδώ που είμαι κ με αποφεύγουν... χαχαχχα 

λπιπον έχω βάλει στο καλάθι του spitishop κάτι κουβέρτες κ σεντόνια κ περιμένω.... ή θα εξαντληθούν ή θα πέσει η τιμή ή μας κοροϊδεύουν ψιλό γαζί με τις εκπτώσεις! Αλλά δεν έχει ωραίες καπες μπάνιου όποτε θα ψάξω κ άλλου...

  • Χαχα 3

SqfGp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Jasmine@ είπε:

Κυρία!!!! Απλά τον έχεις ξεπουλήσει στις κρύες σοκολάτες! Ή μήπως του λες ότι τις παίρνουν πελάτες; 
 

Πάψε ατιμηηη!! Να αυτή τη βδομάδα επειδή τις μπουχτισα το έχω ρίξει στα ice tea!! Χαχαχχα

Just now, strs92 είπε:

Κορίτσια μου καλησπέρα. Ελπιζω να είστε ολες καλά το ίδιο και τα μωράκια σας. Διανυω την 25η εβδομάδα κύησης και ήδη από τη προηγούμενη έχω ανώδυνες κράμπες στην κοιλιά. Έχει τύχει σε καμία σας;;;μιας και διαβούμε περίπου ολες την ίδια εβδομάδα;;

Δεν νομίζω να είναι κάτι σοβαρό..είναι συσπάσεις..

Πρέπει μόνο να προσέξεις να μην γίνονται πολύ συχνά η με διάρκεια..κάθε πότε τις έχεις?

Αν πίνεις μαγνήσιο κ το πεις στον γιατρό σου ίσως στο ανεβάσει λίγο..

Εμενα με έπιαναν κάποια βράδυα μαζί κ με κράμπα στη γάμπα κ τωρα με το μαγνήσιο είμαι πολύ καλύτερα έχω περίπου μία κάθε πρωί που ξυπνάω μόνο..

Just now, EugenJen είπε:

Καλησπέρα, για εξηγησε λίγο τι εννοείς ανωδυνη κράμπα?σκληραίνει αλλά δεν πονάει??έχεις παρατηρήσει ποτε σε πιανει??

ένα λάθος κάναμε δηλαδή επειδή είμαστε νοικοκυρές άπειρες και αντί να στείλεις και να πεις φιλενάδα βρήκα τρόπο να γλυτώσεις χρήματα από την σπατάλη που έκανες

μου αποκρύπτεις πληροφορίες  υψίστης σημασίας!!!

θα φύγω από την παρέα σας και θα πάω στην μανούλες Σεπτεμβρίου να κάνω μια νέα αρχή!!

Ααα έτσι προδοτρα ε???? :twisted:

Link to comment
Share on other sites

Just now, Renez είπε:

Πάψε ατιμηηη!! Να αυτή τη βδομάδα επειδή τις μπουχτισα το έχω ρίξει στα ice tea!! Χαχαχχα

Χαχαχαχχα ρε γαμωτο έχει ένα μαγαζί έδω δίπλα ένα ice tea χωρίς ζάχαρη με μέλι με γεύση μάνγκο yamas λέγεται! Δε το έχω βρει σε κανένα σουπερμαρκετ... επίσης στο Μίκελ με μάνγκο φοβερό! Νομίζω το έχουμε ξαναπεί...


SqfGp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...