Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

      Κορίτσια έχω μια απορία,ίσως τελείως παράλογη,αλλά θα σκάσω.Μου έχει μείνει ένα ακόμη έμβρυο από τα πέντε  και σε περίπτωση που δεν πιάσει,θα προχωρήσω σε ωοληψια κτλ.Τα πέντε έμβρυα,είναι από τότε που ήμουν 36.Αν δεν πιάσει ούτε αυτό,τότε μιλάμε για ποσοστό επιτυχίας 20%,δλδ μόνο η κορούλα μου.Αξιζει να κάνω ξανά ωοληψια?Δεν θα έχω απειροελάχιστες πιθανότητες να έχω κάποιο υγιές  έμβρυο τώρα στα 39? ☹️

      Εγώ πάντως στα 40 έκανα την καλύτερη ωοληψια με 3 βλαστοκύστες στα 3 γονιμοποιημένα! κι έναν μπέμπη ήδη από τις 2 που έβαλα..

      Στην επιτροπή θα γράψει το κέντρο σου πως δεν είναι επαρκής αυτή η βλαστοκύστη ποιοτικά κτλ και πως πρέπει να κάνεις διέγερση ξανά. 

      • Μου αρέσει 1

Μανουλες Οκτωβρίου 2020!!


Renez

Recommended Posts

Just now, DemiMom είπε:

Έτσι με αποκαλεί ο άντρας μου :roll: για αυτο κ σκέφτηκα μπας κ κάνω

Έκανα σχόλιο το πρωί ότι δε μπορούσα ούτε να ξυριστώ σήμερα... δεν έβλεπα εκεί κάτω! Κόπηκα κιολας. Αστα να πανε

  • Χαχα 1

SqfGp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 20k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Anastasia05

    3264

  • Renez

    3176

  • Jasmine@

    1807

  • Christinα

    1663

Just now, EugenJen είπε:

εγώ  έχω βρεί μια με καρδούλες που έχει δώρο και λούτρινο μαξιλαράκι. και μια με τα τρία γουρουνάκια !αυτη με τον λαγό λες που κρατάει το φεγγάρι??έχω βάλει τα σεντόνια και σκέφτομια να πάρω και τη ίδια πικε... εσύ τι μεγέθη θα πάρεις?

Αυτό σκέφτηκα και εγώ και για να την σκεπάζω όταν βγαίνουμε, αλλά η βελουτε δεν είναι υπερβολή για έξω δεδομένου οτι το παιδάκι θα είναι κ ντυμένο?μήπως να πάρω μόνο την πικέ αγκαλιάς?

Ναι αλλά σκέψου Νοεμβρη-δεκεμβρη- Γενάρη.....

Just now, DemiMom είπε:

Κορίτσια μου!! Καλησπέρα! Σας διαβάζω ανελλιπώς άσχετα που δεν συμμετέχω!

Τριχοερωτηση : Σας έχει αυξηθεί καθόλου η τριχοφυια? Εγώ παρόλο που έκανα λέιζερ νομιζω ότι γύρω από το μπικίνι πέταξα μερικές! Καλά για κοιλιά δεν το συζητώ... Φουλ χνουδι!

Το κερί στην κοιλιά επιτρέπεται? Μόνο γύρω από τον αφαλό θέλω να την κάνω! Ακούω γνώμες!! 

Εγώ έκανα κερί στην ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΜΟΥ σε όλο το σημείο από τον αφαλό κ κάτω..έκανα στον 4ο σκέψου κ ακόμη δεν έχει βγει τπτ..άσε που για κάποιο περίεργο λόγο δεν πόνεσα σχεδόν καθόλου..

Link to comment
Share on other sites

Just now, Jasmine@ είπε:

Έκανα σχόλιο το πρωί ότι δε μπορούσα ούτε να ξυριστώ σήμερα... δεν έβλεπα εκεί κάτω! Κόπηκα κιολας. Αστα να πανε

Ωχ θα πόνεσε αυτό! Αντε να κάνουμε  λίγο ακόμα υπομονή μέχρι τον Οκτώβριο (ας πούμε!!!)! 

Just now, Renez είπε:

Ναι αλλά σκέψου Νοεμβρη-δεκεμβρη- Γενάρη.....

Εγώ έκανα κερί στην ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΜΟΥ σε όλο το σημείο από τον αφαλό κ κάτω..έκανα στον 4ο σκέψου κ ακόμη δεν έχει βγει τπτ..άσε που για κάποιο περίεργο λόγο δεν πόνεσα σχεδόν καθόλου..

Λεγε μου τέτοια κ παω να το ζεστάνω τώρα! Παλιά πριν το λέιζερ έκανα μόνη μου όλο το μπικίνι.. Έχω το πράσινο το κερί που το απλώνεις με σπάτουλα, παγώνει κ τραβάς! 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Jasmine@ είπε:

Έκανα σχόλιο το πρωί ότι δε μπορούσα ούτε να ξυριστώ σήμερα... δεν έβλεπα εκεί κάτω! Κόπηκα κιολας. Αστα να πανε

Δραμα η κατάσταση! Κι εγώ μια από τα ίδια! Αλλά σαν να μου φαίνεται ότι έχουν μειωθεί κοιλιά κ μουστάκι, είμαι ασπρουλιαρα γενικά κ δν έχω δάσος μαύρο σ αυτά τα σημεία άλλου δόξα το Θεό υπάρχει βλάστηση...

Φίλη κανε κεράκι στη κοιλίτσα!

  • Μου αρέσει 1

IjnUp3.pngscOTp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, DemiMom είπε:

Ωχ θα πόνεσε αυτό! Αντε να κάνουμε  λίγο ακόμα υπομονή μέχρι τον Οκτώβριο (ας πούμε!!!)! 

Λεγε μου τέτοια κ παω να το ζεστάνω τώρα! Παλιά πριν το λέιζερ έκανα μόνη μου όλο το μπικίνι.. Έχω το πράσινο το κερί που το απλώνεις με σπάτουλα, παγώνει κ τραβάς! 

Ρε συ εγώ ταινίες vit πήρα γτ πριν έκανα λέιζερ..κ τώρα αγόρασα για τα πόδια σιλκ Εντ πιλ κ μπικίνι κάνω το κερί..

Δε θα πάθεις τίποτε παιδί μου αφού δεν είναι ότι περνάει κάτι στο μωρό. Απλά Άνδεις ότι σε πονάει μη συνεχίσεις για να μην κάνεις καμιά σύσπαση..αλλιώς γουαι νοτ??

Link to comment
Share on other sites

Just now, Christinα είπε:

Δραμα η κατάσταση! Κι εγώ μια από τα ίδια! Αλλά σαν να μου φαίνεται ότι έχουν μειωθεί κοιλιά κ μουστάκι, είμαι ασπρουλιαρα γενικά κ δν έχω δάσος μαύρο σ αυτά τα σημεία άλλου δόξα το Θεό υπάρχει βλάστηση...

Φίλη κανε κεράκι στη κοιλίτσα!

 

Just now, DemiMom είπε:

Ωχ θα πόνεσε αυτό! Αντε να κάνουμε  λίγο ακόμα υπομονή μέχρι τον Οκτώβριο (ας πούμε!!!)! 

Λεγε μου τέτοια κ παω να το ζεστάνω τώρα! Παλιά πριν το λέιζερ έκανα μόνη μου όλο το μπικίνι.. Έχω το πράσινο το κερί που το απλώνεις με σπάτουλα, παγώνει κ τραβάς! 

 

Just now, Renez είπε:

Ναι αλλά σκέψου Νοεμβρη-δεκεμβρη- Γενάρη.....

Εγώ έκανα κερί στην ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΜΟΥ σε όλο το σημείο από τον αφαλό κ κάτω..έκανα στον 4ο σκέψου κ ακόμη δεν έχει βγει τπτ..άσε που για κάποιο περίεργο λόγο δεν πόνεσα σχεδόν καθόλου..

Λέτε να βάλω το silk epil???? Μη μου βάζετε ιδέες τώρα.... 

καλά εκεί χαμηλά χωρίς καθρέφτη σήμερα δε ξέρω τι καλλιτεχνία έχω κάνει!


SqfGp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Christinα είπε:

Δραμα η κατάσταση! Κι εγώ μια από τα ίδια! Αλλά σαν να μου φαίνεται ότι έχουν μειωθεί κοιλιά κ μουστάκι, είμαι ασπρουλιαρα γενικά κ δν έχω δάσος μαύρο σ αυτά τα σημεία άλλου δόξα το Θεό υπάρχει βλάστηση...

Φίλη κανε κεράκι στη κοιλίτσα!

"Βλάστηση" Μαρί??? Χαχαχαχα

 

Just now, Jasmine@ είπε:

 

 

Λέτε να βάλω το silk epil???? Μη μου βάζετε ιδέες τώρα.... 

καλά εκεί χαμηλά χωρίς καθρέφτη σήμερα δε ξέρω τι καλλιτεχνία έχω κάνει!

Καθρεφτάκι φιληηηη!!!!!

Δοκίμασε το παιδί μου κ αν δεν το αντέχεις μη συνεχίσεις!! Δε χάνεις τπτ μικρό αρκούδι...:D

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Jasmine@ είπε:

 

 

Λέτε να βάλω το silk epil???? Μη μου βάζετε ιδέες τώρα.... 

καλά εκεί χαμηλά χωρίς καθρέφτη σήμερα δε ξέρω τι καλλιτεχνία έχω κάνει!

Ελααααα silk epil δν βάζω καθόλου, ποναειιιιι,μετά με το καλο...


IjnUp3.pngscOTp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Christinα είπε:

Ελααααα silk epil δν βάζω καθόλου, ποναειιιιι,μετά με το καλο...

Αν κάποια το κάνει χρόνια ή έχει κάνει λέιζερ που έχουν αποδυναμώσει τελείως οι τρίχες πραγματικά δεν νιώθει τπτ..εγώ θυμάμαι στο λύκειο που άρχισα έκανα μισή ώρα το καθε πόδι σταματά-ξεκινά-βρισε-ηρεμισε τώρα πια κ μετά από το λέιζερ είναι τοοοσο αραιωμενες κ αδύναμες που κυριολεκτικά το κάνω βλέποντας τηλεόραση σε 5'...

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ρε σεις με λιγουριασατε πάλι με τις εκπτώσεις!!!

Κοίταξα τα μπιμπερό τώρα κ έχω ένα σωρό άθικτα...ως κ πιπίλες...

Από κουβερτακια θα έλεγα να πάρετε ένα από το καθένα! Τα αγκαλιάς γι αρχή, κ τν 1ο χρόνο μη πω κάνουν μια χαρά για τη κούνια για να σκεπάζεται! Θα δείτε τι θα σας φέρουν κι αν κάνετε κ σύντομα βάφτιση αλλά από κει. Εγώ είχα μια βελουτέ, 2 φλις κ έχω βρεθεί με 3 βελουτέ, 6 φλις κ 2 τύπου πικε. Όλα γαλάζια...εκτός από 2 φλις...έλεος η κατάσταση μου με τν γιο!!! Τώρα 1 βελουτέ θα πάρω λέω αν κρατηθώ....

Just now, Renez είπε:

Αν κάποια το κάνει χρόνια ή έχει κάνει λέιζερ που έχουν αποδυναμώσει τελείως οι τρίχες πραγματικά δεν νιώθει τπτ..εγώ θυμάμαι στο λύκειο που άρχισα έκανα μισή ώρα το καθε πόδι σταματά-ξεκινά-βρισε-ηρεμισε τώρα πια κ μετά από το λέιζερ είναι τοοοσο αραιωμενες κ αδύναμες που κυριολεκτικά το κάνω βλέποντας τηλεόραση σε 5'...

Στα πόδια κι εγώ αλλά κοιλιά χαμηλά πάντα υποφέρω...


IjnUp3.pngscOTp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Christinα είπε:

Ρε σεις με λιγουριασατε πάλι με τις εκπτώσεις!!!

Κοίταξα τα μπιμπερό τώρα κ έχω ένα σωρό άθικτα...ως κ πιπίλες...

Από κουβερτακια θα έλεγα να πάρετε ένα από το καθένα! Τα αγκαλιάς γι αρχή, κ τν 1ο χρόνο μη πω κάνουν μια χαρά για τη κούνια για να σκεπάζεται! Θα δείτε τι θα σας φέρουν κι αν κάνετε κ σύντομα βάφτιση αλλά από κει. Εγώ είχα μια βελουτέ, 2 φλις κ έχω βρεθεί με 3 βελουτέ, 6 φλις κ 2 τύπου πικε. Όλα γαλάζια...εκτός από 2 φλις...έλεος η κατάσταση μου με τν γιο!!! Τώρα 1 βελουτέ θα πάρω λέω αν κρατηθώ....

Ναι εφόσον έχεις εσύ φίλη κράτα γερά!!! Χαχαχαχα

Ρεεε ποτε θα βρεθούμε γμτ??μας βλέπω σε καμία συνάντηση με καροτσια κ μάρσιπους πλέον.. ή....καλύτερα μονες μας βαμμένες κουκλάρες για τα πολύ ποθητά κοκτέιλ κ τα μωρά στους μπαμπάδες.??

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

Just now, Renez είπε:

Ναι εφόσον έχεις εσύ φίλη κράτα γερά!!! Χαχαχαχα

Ρεεε ποτε θα βρεθούμε γμτ??μας βλέπω σε καμία συνάντηση με καροτσια κ μάρσιπους πλέον.. ή....καλύτερα μονες μας βαμμένες κουκλάρες για τα πολύ ποθητά κοκτέιλ κ τα μωρά στους μπαμπάδες.??

Εννοείται το 2ο!!! Και ξέρεις τι θα κάνουμε σαν χαζές??? Θα δείχνουμε φωτο κ βιντεάκια των μωρών κ θα λέμε ότι μας λείπουν...αχαχαζαζ

  • Χαχα 4

IjnUp3.pngscOTp2.png

Link to comment
Share on other sites

@Jasmine@ όπως λέει κ η Αρετή αν είναι αδύναμες σε πόδια μπικίνι κάνε... Αλλά κοιλίτσα καλύτερα κερί γιατί το τράβηγμα είναι μια δυο φορές ενώ με τη μηχανή συνεχές!

Με πείσατε! Πάω να ζεστάνω κερί! 

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, DemiMom είπε:

@Jasmine@ όπως λέει κ η Αρετή αν είναι αδύναμες σε πόδια μπικίνι κάνε... Αλλά κοιλίτσα καλύτερα κερί γιατί το τράβηγμα είναι μια δυο φορές ενώ με τη μηχανή συνεχές!

Με πείσατε! Πάω να ζεστάνω κερί! 

 

Άντε άντε κ πες εντυπώσεις πόνου!!σούπερ θα πάει θα δεις,αφού έχεις κ εσύ μια κοκετα μέσα σου;)

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...