Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

      Κορίτσια έχω μια απορία,ίσως τελείως παράλογη,αλλά θα σκάσω.Μου έχει μείνει ένα ακόμη έμβρυο από τα πέντε  και σε περίπτωση που δεν πιάσει,θα προχωρήσω σε ωοληψια κτλ.Τα πέντε έμβρυα,είναι από τότε που ήμουν 36.Αν δεν πιάσει ούτε αυτό,τότε μιλάμε για ποσοστό επιτυχίας 20%,δλδ μόνο η κορούλα μου.Αξιζει να κάνω ξανά ωοληψια?Δεν θα έχω απειροελάχιστες πιθανότητες να έχω κάποιο υγιές  έμβρυο τώρα στα 39? ☹️

      Εγώ πάντως στα 40 έκανα την καλύτερη ωοληψια με 3 βλαστοκύστες στα 3 γονιμοποιημένα! κι έναν μπέμπη ήδη από τις 2 που έβαλα..

      Στην επιτροπή θα γράψει το κέντρο σου πως δεν είναι επαρκής αυτή η βλαστοκύστη ποιοτικά κτλ και πως πρέπει να κάνεις διέγερση ξανά. 

      • Μου αρέσει 1

Μανουλες Οκτωβρίου 2020!!


Renez

Recommended Posts

Just now, Renez είπε:

Τη ντεζη την αγαπωωω...και Μπέτι μπου να κάνετε τη σεξουλιαρα χαχχαα

Κ μαρεσαν κ οι γατούλες από τις αριστογατες οι θηλυκές..δε θυμάμαι όνομα..νομίζω τη λευκή τη λένε Μαρί..

Είναι η Νταίζη κ η μινι μωρά κ παίζουνε με κάτι πεταλούδες... ήθελα 2 σχέδια να ταιριάζουν! Η μαρι κ εμένα μου άρεσε αλλά δεν ήξερα με τι να την ταιριάξω... 

μεχρι να μου φτιάξει κούνιας θα έχω βρει κ κανα άλλο σχεδιακι!

  • Μου αρέσει 1

SqfGp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 20k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Anastasia05

    3264

  • Renez

    3176

  • Jasmine@

    1807

  • Christinα

    1663

Just now, Jasmine@ είπε:

Δε ξέρω, ο κάθε γιατρός λειτουργεί με δικό του πρωτόκολλο, δε βγάζεις άκρη! Εγώ παίρνω από τον 4ο μήνα μαγνήσιο, έπαιρνα 3 χάπια κ τώρα 2. Κ ένα ultrogestan... Πραγματικά όμως με έχει βοηθήσει πολύ, όποτε σου προτείνω να το ξεκινήσεις αφού στο έχει δώσει κιολας.

Γιατί σου τα μείωσε;;

Link to comment
Share on other sites

Just now, Jasmine@ είπε:

 

Λοιπόν εμένα μου φτιάχνει η μαμά μου 2 πικε με μια Minnie Mouse κ μια Daisy Duck που μας άρεσαν! 
κ έχω δει εκεί βελουτε κούνιας η μια έχει έναν ελεφαντάκι πολύ γλυκουλι, έχει κ μια ίδια με λαγό! Κ μια ροζ pierrcardin toppy pink!

εγώ  έχω βρεί μια με καρδούλες που έχει δώρο και λούτρινο μαξιλαράκι. και μια με τα τρία γουρουνάκια !αυτη με τον λαγό λες που κρατάει το φεγγάρι??έχω βάλει τα σεντόνια και σκέφτομια να πάρω και τη ίδια πικε... εσύ τι μεγέθη θα πάρεις?

Just now, Renez είπε:

Νομίζω το 2ο καλύτερα!! 

Οι αγκαλιας θα είναι κ χρήσιμες για το καρότσι πχ η το ριλαξ αν τη πάρει εκεί κάβας ύπνος..

Αυτό σκέφτηκα και εγώ και για να την σκεπάζω όταν βγαίνουμε, αλλά η βελουτε δεν είναι υπερβολή για έξω δεδομένου οτι το παιδάκι θα είναι κ ντυμένο?μήπως να πάρω μόνο την πικέ αγκαλιάς?


C1JTp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, strs92 είπε:

Γιατί σου τα μείωσε;;

Μου μειώθηκαν οι συσπάσεις... αλλά επειδή από δω κ πέρα είναι επικίνδυνες, αν έχω σύσπαση μέσα στη μέρα μπορώ να παίρνω ένα παραπάνω! Τα trofocard max παίρνω κ εγώ 


SqfGp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, strs92 είπε:

Μου ειπε να ξεκινήσω μισό το πρωί και μισό το βραδυ. Trophocard max. Εσεις πιο παίρνετε;

Συσπάσεις ειναι! Πρέπει μαγνήσιο οπωσδήποτε! Στην πρώτη εγκυμοσύνη μου είχα από τον πέμπτο μήνα και έπαιρνα το τροφοκαρντ μαξ. Τώρα δεν έχω νιώσει καμία προς το παρόν αλλά έχω κράμπες στα πόδια όταν τα τεντώνω τη νύχτα.


l4uHp3.pnghqpcp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, strs92 είπε:

Μου ειπε να ξεκινήσω μισό το πρωί και μισό το βραδυ. Trophocard max. Εσεις πιο παίρνετε;

Κι εγώ πίνω trofocard max 2 την ημέρα! Αν συνεχίζεις utrogestan πάρε όπως σου είπε κ αν δν περάσει μετα από 2-3 μέρες ρώτησε τν Μήπως σου αυξήσει το trofocard σε 2 ολόκληρα την ημέρα! Κάνε αυτό που σου είπε κ θα δεις,δν ξέρω μήπως παίζουν ρόλο κ τα κιλά κά μας στα φάρμακα κ αν είσαι petit να σ εδω σε μισό.


IjnUp3.pngscOTp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, EugenJen είπε:

εγώ  έχω βρεί μια με καρδούλες που έχει δώρο και λούτρινο μαξιλαράκι. και μια με τα τρία γουρουνάκια !αυτη με τον λαγό λες που κρατάει το φεγγάρι??έχω βάλει τα σεντόνια και σκέφτομια να πάρω και τη ίδια πικε... εσύ τι μεγέθη θα πάρεις?

Αυτό σκέφτηκα και εγώ και για να την σκεπάζω όταν βγαίνουμε, αλλά η βελουτε δεν είναι υπερβολή για έξω δεδομένου οτι το παιδάκι θα είναι κ ντυμένο?μήπως να πάρω μόνο την πικέ αγκαλιάς?

Εγώ έχω ένα μικρό βελουτε σαν σακοσ αγκαλιάς που κλείνει κ με φερμουάρ... κοιτά τι σκέφτηκα μόλις! Μην πάρεις πολλά.... δες το μέγεθος της βελουτε που για χειμώνα θα είναι πιο χρήσιμη! Νοέμβρη έχει κ Black Friday κ ξαναψωνιζουμε!!!! Χαχαχχαχα

τα τρία γουρουνάκια που τα βρηκες;;;

Όχι ο λαγός κρατάει μια καρδιά! Κ το ελεφαντάκι μπαλόνια! Έχουν κάπου 36€ μήπως είμαστε σε άλλο σαιτ;


SqfGp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, marianna1986 είπε:

Συσπάσεις ειναι! Πρέπει μαγνήσιο οπωσδήποτε! Στην πρώτη εγκυμοσύνη μου είχα από τον πέμπτο μήνα και έπαιρνα το τροφοκαρντ μαξ. Τώρα δεν έχω νιώσει καμία προς το παρόν αλλά έχω κράμπες στα πόδια όταν τα τεντώνω τη νύχτα.

Είναι επικίνδυνες;φοβάμαι τον πρόωρο τοκετό γιατί θα γεννήσω Αθήνα και μένω σε νησί!!

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου!! Καλησπέρα! Σας διαβάζω ανελλιπώς άσχετα που δεν συμμετέχω!

Τριχοερωτηση : Σας έχει αυξηθεί καθόλου η τριχοφυια? Εγώ παρόλο που έκανα λέιζερ νομιζω ότι γύρω από το μπικίνι πέταξα μερικές! Καλά για κοιλιά δεν το συζητώ... Φουλ χνουδι!

Το κερί στην κοιλιά επιτρέπεται? Μόνο γύρω από τον αφαλό θέλω να την κάνω! Ακούω γνώμες!! 

Link to comment
Share on other sites

Just now, strs92 είπε:

Είναι επικίνδυνες;φοβάμαι τον πρόωρο τοκετό γιατί θα γεννήσω Αθήνα και μένω σε νησί!!

Ναι ρε κορίτσι μου δεν κάνει να έχουμε συσπάσεις από τόσο νωρίς... στον 9ο κόβουν το μαγνήσιο για να ξεκινήσουν!


SqfGp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Christinα είπε:

Κι εγώ πίνω trofocard max 2 την ημέρα! Αν συνεχίζεις utrogestan πάρε όπως σου είπε κ αν δν περάσει μετα από 2-3 μέρες ρώτησε τν Μήπως σου αυξήσει το trofocard σε 2 ολόκληρα την ημέρα! Κάνε αυτό που σου είπε κ θα δεις,δν ξέρω μήπως παίζουν ρόλο κ τα κιλά κά μας στα φάρμακα κ αν είσαι petit να σ εδω σε μισό.

Δεν είμαι και πολύ petite!!67 έχω πάει. Μ

είπε να τα ξεκινήσω σιγά σιγά που σημαίνει ότι έχει κατά νου να μου τα αυξήσει μελλοντικά 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, DemiMom είπε:

Κορίτσια μου!! Καλησπέρα! Σας διαβάζω ανελλιπώς άσχετα που δεν συμμετέχω!

Τριχοερωτηση : Σας έχει αυξηθεί καθόλου η τριχοφυια? Εγώ παρόλο που έκανα λέιζερ νομιζω ότι γύρω από το μπικίνι πέταξα μερικές! Καλά για κοιλιά δεν το συζητώ... Φουλ χνουδι!

Το κερί στην κοιλιά επιτρέπεται? Μόνο γύρω από τον αφαλό θέλω να την κάνω! Ακούω γνώμες!! 

Αχχχ κ εγώ αυτά σκεφτομουν σήμερα ότι είμαι σαν αρκουδάκι... νομίζω δεν κάνει κερί σε κοιλιά κ μπικίνι στην εγκυμοσύνη!

  • Χαχα 1

SqfGp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, strs92 είπε:

Είναι επικίνδυνες;φοβάμαι τον πρόωρο τοκετό γιατί θα γεννήσω Αθήνα και μένω σε νησί!!

Εξαρτάται από τη συχνότητα νομιζω! Αλλά αν έχεις πολλες μέσα στη μερα δεν είναι κ ο,τι καλύτερο... Μην φοβάσαι πάντως... Θέλει κ λίγη ξεκούραση κ ναην αγχώνεσαι. Σε ποιο νησί είσαι αν επιτρέπεται;


l4uHp3.pnghqpcp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Jasmine@ είπε:

Αχχχ κ εγώ αυτά σκεφτομουν σήμερα ότι είμαι σαν αρκουδάκι... νομίζω δεν κάνει κερί σε κοιλιά κ μπικίνι στην εγκυμοσύνη!

Έτσι με αποκαλεί ο άντρας μου :roll: για αυτο κ σκέφτηκα μπας κ κάνω

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, marianna1986 είπε:

Εξαρτάται από τη συχνότητα νομιζω! Αλλά αν έχεις πολλες μέσα στη μερα δεν είναι κ ο,τι καλύτερο... Μην φοβάσαι πάντως... Θέλει κ λίγη ξεκούραση κ ναην αγχώνεσαι. Σε ποιο νησί είσαι αν επιτρέπεται;

Μυτιλήνη!!απομονωμενα!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...