Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Κορίτσια έχω μια απορία,ίσως τελείως παράλογη,αλλά θα σκάσω.Μου έχει μείνει ένα ακόμη έμβρυο από τα πέντε  και σε περίπτωση που δεν πιάσει,θα προχωρήσω σε ωοληψια κτλ.Τα πέντε έμβρυα,είναι από τότε που ήμουν 36.Αν δεν πιάσει ούτε αυτό,τότε μιλάμε για ποσοστό επιτυχίας 20%,δλδ μόνο η κορούλα μου.Αξιζει να κάνω ξανά ωοληψια?Δεν θα έχω απειροελάχιστες πιθανότητες να έχω κάποιο υγιές  έμβρυο τώρα στα 39? ☹️

Μανουλες Οκτωβρίου 2020!!


Renez

Recommended Posts

Just now, Jasmine@ είπε:

Ευχαριστώ κορίτσι μου! Κ εγώ έτσι σκέφτομαι να τα έχω έτοιμα στην βαλίτσα! Ναι στην επόμενη επίσκεψη θα συζητήσω εκτενέστερα με το γιατρό κ τη μαία για τη γεννα κ να μου πουν κ αν χρειάζεται κάτι άλλο...

Πως την πετσόκοψε έτσι ο Λάμπρος;;;; 

Ε νά σου πω κάτι;δε τη λυπήθηκα καθόλου!μη σου πω το χάρηκα!

Α μα τί ζώον ρε παιδί μου αυτή η γυναίκα με κάνει έξαλλη!με το ζόρι παντρεια!βλέπει ότι ο άλλος δε θέλει να τη βλέπει και κάθεται και πέφτει όλο κ πιο χαμηλά!αισχος! προβληματική ξελιγωμενη!:lol:

Μόνο εμένα με νευριάζει αυτή;

  • Χαχα 1

Ttx1p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 20k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Anastasia05

    3264

  • Renez

    3176

  • Jasmine@

    1807

  • Christinα

    1663

Just now, Jasmine@ είπε:

Ευχαριστώ κορίτσι μου! Κ εγώ έτσι σκέφτομαι να τα έχω έτοιμα στην βαλίτσα! Ναι στην επόμενη επίσκεψη θα συζητήσω εκτενέστερα με το γιατρό κ τη μαία για τη γεννα κ να μου πουν κ αν χρειάζεται κάτι άλλο...

Πως την πετσόκοψε έτσι ο Λάμπρος;;;; 

Είχα πάει κι από το μαιευτήριο κ βοήθησε πολύ. Αν μπορείς να πας. Βλεπεις κ τους χώρους κ νιώθεις πιο οικεία. Γνωρίζεις κ μαίες κ ρωτάς ότι θέλεις.

Πλησιάζουν τα νινακια :wub:


Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Hliolousti είπε:

Ε νά σου πω κάτι;δε τη λυπήθηκα καθόλου!μη σου πω το χάρηκα!

Α μα τί ζώον ρε παιδί μου αυτή η γυναίκα με κάνει έξαλλη!με το ζόρι παντρεια!βλέπει ότι ο άλλος δε θέλει να τη βλέπει και κάθεται και πέφτει όλο κ πιο χαμηλά!αισχος! προβληματική ξελιγωμενη!:lol:

Μόνο εμένα με νευριάζει αυτή;

Αααα κ εγώ το χάρηκα! Πρώτα από όλα είναι κακια... κ δευτερον απελπισμένη! Δε τα έχω δει όλα τα επεισόδια αλλά απ ότι έχω δει έχω βγάλει συμπέρασμα... είχε παίξει σε μια ταινία ελληνική, κάτι με τον τσιτσανη ήταν δε θυμάμαι τίτλο, ε κ εκεί ασυμπαθιστη!


SqfGp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Jasmine@ είπε:

Αααα κ εγώ το χάρηκα! Πρώτα από όλα είναι κακια... κ δευτερον απελπισμένη! Δε τα έχω δει όλα τα επεισόδια αλλά απ ότι έχω δει έχω βγάλει συμπέρασμα... είχε παίξει σε μια ταινία ελληνική, κάτι με τον τσιτσανη ήταν δε θυμάμαι τίτλο, ε κ εκεί ασυμπαθιστη!

Ναι ρε γμτ δε ξέρω αν μου φταίει και η φάτσα της αλλά είναι πολύ κακός κι ο ρόλος της σίγουρα!!!Στην αρχή πήγαινα να τη λυπηθώ...αλλά μετά από ένα σημείο τη σιχαθηκα!Όπως τελείως βλήμα είναι και η Πηνελόπη η κόρη του Δούκα!!πολύ βόιδι:lol:

  • Χαχα 1

Ttx1p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Hliolousti είπε:

Ναι ρε γμτ δε ξέρω αν μου φταίει και η φάτσα της αλλά είναι πολύ κακός κι ο ρόλος της σίγουρα!!!Στην αρχή πήγαινα να τη λυπηθώ...αλλά μετά από ένα σημείο τη σιχαθηκα!Όπως τελείως βλήμα είναι και η Πηνελόπη η κόρη του Δούκα!!πολύ βόιδι:lol:

Η αγαπημενη μου είναι η βιολέτα!!

δε μπορώ να καταλάβω πως το έχουν κανει ο μελέτης κ ο κωνσταντης να ήταν τόσο μισητοί κ τώρα να τους λυπάσαι!

  • Μου αρέσει 1

SqfGp3.png

Link to comment
Share on other sites

Χριστίνα που δε μπορώ να σε κάνω ταγκ.. πως πάει η μετάβαση στο μονό κρεβάτι???

Τον έβαλα από σήμερα το μεσημέρι κ νομίζω του αρέσει.. φοβάμαι βέβαια μη πέσει μέσα στη νύχτα κ λέω να τον βάλω κούνια για σημερα


Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites

Με έχει μουρλανει στη κλωτσιά...πόσα πόδια έχει το παιδί μου??? Χταπόδι θα κάνω? Από τν ποπο μέχρι όλη τη κοιλιά περιμετρικά νοιώθω χτυπήματα! Με κακομεταχειριζεται από τώρα...:o

  • Χαχα 1

IjnUp3.pngscOTp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Christinα είπε:

Με έχει μουρλανει στη κλωτσιά...πόσα πόδια έχει το παιδί μου??? Χταπόδι θα κάνω? Από τν ποπο μέχρι όλη τη κοιλιά περιμετρικά νοιώθω χτυπήματα! Με κακομεταχειριζεται από τώρα...:o

Χαχαχα άστα παιδί μου να χτυπάνε εκεί να τα νιώθουμε να είμαστε καλα:P

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Anastasia05 είπε:

Χριστίνα που δε μπορώ να σε κάνω ταγκ.. πως πάει η μετάβαση στο μονό κρεβάτι???

Τον έβαλα από σήμερα το μεσημέρι κ νομίζω του αρέσει.. φοβάμαι βέβαια μη πέσει μέσα στη νύχτα κ λέω να τον βάλω κούνια για σημερα

Πάμε πολύ καλά! Κοιμάται στο κρεβάτι μεσημέρι κ βράδυ, διαβάζουμε μαζί,κάνουμε αγκαλίτσα, κοιμάται κ μετά φεύγω (αν δν αποκοιμηθώ εκεί.. ). Μέσα στη νύχτα μπορεί να κλάψει κ πάω, οποτε κάποιες φορές ξημερωνομαστε μαζί στο μόνο κρεβάτι!

Να τν βάλεις στο κρεββάτι, βάλε κ κάγκελο να είσαι πιο ήρεμη. Πρέπει να γίνει η αρχή κ να έχουν αυτό το 3μηνο περιθώριο να προσαρμοστούν. Ο δικός σου είναι κ μικρούλης κ σίγουρα ανησυχείς πιο πολύ αλλά θα τα καταφέρει.

Θα ταλαιπωρηθουμε λίγο, τι να κάνουμε, δν έχω ευχαριστηθεί ύπνο από ποιότητα, όχι από ώρες... Έκανα κ πολλές αλλαγές μαζεμένες! Κόψαμε πιπίλα (κ νομιζω γι αυτό πετάγεται γτ του λείπει κ δν ξέρει τι), αφήσαμε τη κούνια κ το δωμάτιο μας που κοιμόμασταν κ οι 3 μαζί, τώρα κ η πάνα...άσε το μουρλανα  το παιδάκι!

Just now, Renez είπε:

Χαχαχα άστα παιδί μου να χτυπάνε εκεί να τα νιώθουμε να είμαστε καλα:P

Με έχει ταράξει σήμερα! Εβαλα τν μικρό για ύπνο κ ήμουν αχ κ βαχ ,απόρησε το παιδί!Και δν έφαγα κ τπτ λαχταριστό, φακές,μπανάνα, τοστ,αυτά! Λένε πως τα ζωηρά στη κοιλιά είναι κλαψιαρικα?Συμφορά που με βρήκε! Η αλήθεια είναι ότι όταν δν κλωτσάει τρώω γλυκά κ δροσερά γτ ανησυχώ κ ο άντρας μου γελάει,λέει ότι εχω δικαιολογία το παιδι για να χλαπακιαζω !

Ααα στο όνομα έχω αλφα ελληνικό γι αυτό δν μπορείς @Anastasia05

  • Μου αρέσει 1

IjnUp3.pngscOTp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Christinα είπε:

Πάμε πολύ καλά! Κοιμάται στο κρεβάτι μεσημέρι κ βράδυ, διαβάζουμε μαζί,κάνουμε αγκαλίτσα, κοιμάται κ μετά φεύγω (αν δν αποκοιμηθώ εκεί.. ). Μέσα στη νύχτα μπορεί να κλάψει κ πάω, οποτε κάποιες φορές ξημερωνομαστε μαζί στο μόνο κρεβάτι!

Να τν βάλεις στο κρεββάτι, βάλε κ κάγκελο να είσαι πιο ήρεμη. Πρέπει να γίνει η αρχή κ να έχουν αυτό το 3μηνο περιθώριο να προσαρμοστούν. Ο δικός σου είναι κ μικρούλης κ σίγουρα ανησυχείς πιο πολύ αλλά θα τα καταφέρει.

Θα ταλαιπωρηθουμε λίγο, τι να κάνουμε, δν έχω ευχαριστηθεί ύπνο από ποιότητα, όχι από ώρες... Έκανα κ πολλές αλλαγές μαζεμένες! Κόψαμε πιπίλα (κ νομιζω γι αυτό πετάγεται γτ του λείπει κ δν ξέρει τι), αφήσαμε τη κούνια κ το δωμάτιο μας που κοιμόμασταν κ οι 3 μαζί, τώρα κ η πάνα...άσε το μουρλανα  το παιδάκι!

Έχω παραπάνω από τρίμηνο γιατί το νινι θα κοιμηθεί κάνα 4 μηνο σε Πορτ μπεμπέ. Απλά δεν ήθελα να συνδιάσει τον ερχομό του μωρού με όλες τις αλλαγές.

Πωπω τι έπαθε το παιδί σου!! Ίσως κάνει κάποιο πισωγυρισμα με τον ερχομό του μωρού σε ένα απ' όλα, αλλά είναι λογικό. Μπορεί κ να μη κάνει όμως !!

Είχε πολύ πλάκα το μεσημέρι γιατί ξύπνησε με απορια,είχε κ τη νυστα!Κ όταν κατάλαβε που βρίσκεται άρχισε να κάνει χαρές το αστέρι μου:)

  • Χαχα 1

Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Christinα είπε:

Πάμε πολύ καλά! Κοιμάται στο κρεβάτι μεσημέρι κ βράδυ, διαβάζουμε μαζί,κάνουμε αγκαλίτσα, κοιμάται κ μετά φεύγω (αν δν αποκοιμηθώ εκεί.. ). Μέσα στη νύχτα μπορεί να κλάψει κ πάω, οποτε κάποιες φορές ξημερωνομαστε μαζί στο μόνο κρεβάτι!

Να τν βάλεις στο κρεββάτι, βάλε κ κάγκελο να είσαι πιο ήρεμη. Πρέπει να γίνει η αρχή κ να έχουν αυτό το 3μηνο περιθώριο να προσαρμοστούν. Ο δικός σου είναι κ μικρούλης κ σίγουρα ανησυχείς πιο πολύ αλλά θα τα καταφέρει.

Θα ταλαιπωρηθουμε λίγο, τι να κάνουμε, δν έχω ευχαριστηθεί ύπνο από ποιότητα, όχι από ώρες... Έκανα κ πολλές αλλαγές μαζεμένες! Κόψαμε πιπίλα (κ νομιζω γι αυτό πετάγεται γτ του λείπει κ δν ξέρει τι), αφήσαμε τη κούνια κ το δωμάτιο μας που κοιμόμασταν κ οι 3 μαζί, τώρα κ η πάνα...άσε το μουρλανα  το παιδάκι!

Με έχει ταράξει σήμερα! Εβαλα τν μικρό για ύπνο κ ήμουν αχ κ βαχ ,απόρησε το παιδί!Και δν έφαγα κ τπτ λαχταριστό, φακές,μπανάνα, τοστ,αυτά! Λένε πως τα ζωηρά στη κοιλιά είναι κλαψιαρικα?Συμφορά που με βρήκε! Η αλήθεια είναι ότι όταν δν κλωτσάει τρώω γλυκά κ δροσερά γτ ανησυχώ κ ο άντρας μου γελάει,λέει ότι εχω δικαιολογία το παιδι για να χλαπακιαζω !

Ααα στο όνομα έχω αλφα ελληνικό γι αυτό δν μπορείς @Anastasia05

Ωχ ελπίζω να μην ισχύει αυτό με το κλαψιαρικα...

Σε εμένα πιάνει μπαμ το καρπούζι φίλη!! Γίνεται τούρμπο χαχαχαχα κ τα σκυλιά μου το ίδιο που τρελαίνονται για αυτό!! Να δω ποιον θα πρώτο ταιζω μόλις βγει!!

  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Christinα είπε:

Πάμε πολύ καλά! Κοιμάται στο κρεβάτι μεσημέρι κ βράδυ, διαβάζουμε μαζί,κάνουμε αγκαλίτσα, κοιμάται κ μετά φεύγω (αν δν αποκοιμηθώ εκεί.. ). Μέσα στη νύχτα μπορεί να κλάψει κ πάω, οποτε κάποιες φορές ξημερωνομαστε μαζί στο μόνο κρεβάτι!

Να τν βάλεις στο κρεββάτι, βάλε κ κάγκελο να είσαι πιο ήρεμη. Πρέπει να γίνει η αρχή κ να έχουν αυτό το 3μηνο περιθώριο να προσαρμοστούν. Ο δικός σου είναι κ μικρούλης κ σίγουρα ανησυχείς πιο πολύ αλλά θα τα καταφέρει.

Θα ταλαιπωρηθουμε λίγο, τι να κάνουμε, δν έχω ευχαριστηθεί ύπνο από ποιότητα, όχι από ώρες... Έκανα κ πολλές αλλαγές μαζεμένες! Κόψαμε πιπίλα (κ νομιζω γι αυτό πετάγεται γτ του λείπει κ δν ξέρει τι), αφήσαμε τη κούνια κ το δωμάτιο μας που κοιμόμασταν κ οι 3 μαζί, τώρα κ η πάνα...άσε το μουρλανα  το παιδάκι!

Με έχει ταράξει σήμερα! Εβαλα τν μικρό για ύπνο κ ήμουν αχ κ βαχ ,απόρησε το παιδί!Και δν έφαγα κ τπτ λαχταριστό, φακές,μπανάνα, τοστ,αυτά! Λένε πως τα ζωηρά στη κοιλιά είναι κλαψιαρικα?Συμφορά που με βρήκε! Η αλήθεια είναι ότι όταν δν κλωτσάει τρώω γλυκά κ δροσερά γτ ανησυχώ κ ο άντρας μου γελάει,λέει ότι εχω δικαιολογία το παιδι για να χλαπακιαζω !

Ααα στο όνομα έχω αλφα ελληνικό γι αυτό δν μπορείς @Anastasia05

Καλέ μη το λες κλαψιαρικο ακόμη δεν βγήκε!!! Κ να κλάψει κ λίγο,μωράκι είναι! 


Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites

Πωωω ορίστε μας σημερα με τη παλιό καμπύλη κοιμήθηκα το μεσημέρι 2.5 ώρες κ βγήκα από το πρόγραμμα μου!!

Εγώ 10:30 -11 το πολύ είμαι αγκαλιά με τον Μορφέα κ τώρα 12:30 κ το μάτι γαρίδα...πφφφφφ

Σας καληνυχτιζω λοιπόν κορίτσια μου μπας κ τα καταφέρω..(βάζω νανουρίσματα για μωρά στο youtube να ακούει κ ο μπέμπης μου να ταβλιαζομαι κ εγώ χαχαχα) 

Φιλάκια σας!!!!

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...