Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Εννοείται πως θα τους παίρνεις τηλέφωνο όταν δεν νιώθεις καλά,δεν χρειάζονται ντροπες!Άντε μερικές εβδομάδες έμειναν και σε λίγο καιρό θα κρατάς τον μπέμπη αγκαλίτσα 🥰 ❤️Μοναδικό συναίσθημα ❤️

      μμμ δεν ξέρω για βδομαδες…. με προβλημάτισαν τα πονάκια αυτά! το μωρο επισης είναι τρομερά υπερκινητικό και δεν μπορώ να καταλάβω αν κάμω συσπάσεις ! 

Μανουλες Οκτωβρίου 2020!!


Renez

Recommended Posts

Just now, Renez said:

Πως κοιμάσαι..? Εγώ με τα χίλια ζόρια πλέον στο πλάι αλλά μέχρι να βολευτω πλεον άστο..πόσο μου χει λείψει να κοιμηθώ μπρούμυτα....

Ναι και εγώ απο το πλάι ξεκινάω αλλα καταληγω ανάσκελα και πιάνομαι.Τώρα τελευταία βάζω ένα μαξιλάρι πίσω απο την πλατη μου και με φρανάρει μεχρι που να πάρω ένα μαξιλάρι εγκυμοσύνης που έχω σταμπάρει από τα prenatal, δεν είχαν απόθεμα τελευταία φορά που πήγα.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 20k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Anastasia05

    3264

  • Renez

    3176

  • Jasmine@

    1807

  • Christinα

    1663

Καλημερα!

Κι εγώ πρωινή πρωινή σήμερα! Κοιμήθηκα σερί χωρίς να πάω στο κρεββάτι του μικρού κ μάλλον μου κακοφανηκε!:D Εχω βάλει φαγητό, εγώ καθαρίσει το σπίτι κ μέχρι να ξυπνήσει θα είμαι off για να με βγαλει knock out μέχρι το μεσημέρι! Αχαχαχαχ

Νομίζω τη πλακωνω κι εγώ τη ζουζουνιτσα μου κ χωρίς μαξιλάρι εγκυμοσύνης δεν μπορώ πλέον! Θα το υιοθετήσω κ μετά, απορώ πως κοιμόμουν τόσα χρόνια χωρίς αυτό,έχει γίνει ένα με το σώμα μου! Το κουβαλάω από καναπέ σε κρεββάτι όλη μέρα!

Αυτή η σουσουραδιτσα μου πετάει τον πισινουλη της...θα τον τσιμπησω!!!:lol:

  • Μου αρέσει 1

IjnUp3.pngscOTp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσάκια μου (για εσάς δηλαδή, εγώ τώρα πάω για ύπνο). Απλά ήθελα να σχολιάσω το μαξιλάρι εγκυμοσύνης που λέτε... δε ξέρω αν κάτι πάει στραβά με εμένα, γιατί μάλλον είμαι η μόνη, αλλά δε με βολεύει καθόλου. Μου έδωσε η κουμπάρα μου το δικό της, το δοκίμασα ένα βράδυ και δε μπορούσα να βολευτώ με τίποτα. Όχι ότι χωρίς αυτό είμαι άνετη, λέμε τώρα, αλλά γυρνάω απλά στο πλάι και βολεύομαι κάπως.

Εν τω μεταξύ ο δικός μου ο σπόρος με έχει ταράξει αυτές τις μέρες! Δε με κλωτσάει δυνατά συνήθως, αλλά αλλάζει συνέχεια θέσεις και μετατοπίζεται μία αριστερά και μία δεξιά στην κοιλιά μου, τεντώνεται, στριφογυρίζει, γενικά κουνιέται τόσο πολύ και έντονα που δάκρυσα πριν και μου φέρνει και αναγούλα... μου έρχεται να βγάλω το μεσημεριανό μου και τα δυο κομμάτια πεπόνι που κατάφερα να φάω για βράδυ! Ουφ, και τί μας περιμένει ακόμα... :wacko:

  • Μου αρέσει 1

vNpVm5.png
 
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!!!

@Athina_ τέλεια η μπεμπουλα σου, κ Μινιόν ,μην την συγκρίνεις με τις δικές μας που το τρώνε όλο τους το φαι!! :D

@Eva137 κ εγώ με το μαξιλάρι θηλασμού ακόμα το ψάχνω πως να βολευτω, καλά δεν το έχω μαζί τώρα στις διακοπές αλλά σπίτι ποτέ το έβαζα ανάμεσα στα πόδια, ποτέ πλάτη ώρες ώρες ξυπνουσα κ το είχε αγκαλιά ο άντρας μου!:D

 

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 5

C1JTp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Eva137 είπε:

Καλημέρα κοριτσάκια μου (για εσάς δηλαδή, εγώ τώρα πάω για ύπνο). Απλά ήθελα να σχολιάσω το μαξιλάρι εγκυμοσύνης που λέτε... δε ξέρω αν κάτι πάει στραβά με εμένα, γιατί μάλλον είμαι η μόνη, αλλά δε με βολεύει καθόλου. Μου έδωσε η κουμπάρα μου το δικό της, το δοκίμασα ένα βράδυ και δε μπορούσα να βολευτώ με τίποτα. Όχι ότι χωρίς αυτό είμαι άνετη, λέμε τώρα, αλλά γυρνάω απλά στο πλάι και βολεύομαι κάπως.

Εν τω μεταξύ ο δικός μου ο σπόρος με έχει ταράξει αυτές τις μέρες! Δε με κλωτσάει δυνατά συνήθως, αλλά αλλάζει συνέχεια θέσεις και μετατοπίζεται μία αριστερά και μία δεξιά στην κοιλιά μου, τεντώνεται, στριφογυρίζει, γενικά κουνιέται τόσο πολύ και έντονα που δάκρυσα πριν και μου φέρνει και αναγούλα... μου έρχεται να βγάλω το μεσημεριανό μου και τα δυο κομμάτια πεπόνι που κατάφερα να φάω για βράδυ! Ουφ, και τί μας περιμένει ακόμα... :wacko:

 

Just now, EugenJen είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!!

@Athina_ τέλεια η μπεμπουλα σου, κ Μινιόν ,μην την συγκρίνεις με τις δικές μας που το τρώνε όλο τους το φαι!! :D

@Eva137 κ εγώ με το μαξιλάρι θηλασμού ακόμα το ψάχνω πως να βολευτω, καλά δεν το έχω μαζί τώρα στις διακοπές αλλά σπίτι ποτέ το έβαζα ανάμεσα στα πόδια, ποτέ πλάτη ώρες ώρες ξυπνουσα κ το είχε αγκαλιά ο άντρας μου!:D

 

Εγώ δεν πήρα ποτέ το θεώρησα λίγο τσάμπα λεφτά καθώς βολεύομαι μια χαρά με ένα απλο μαξιλάρι ανάμεσα από τα πόδια μου..χωρίς στο δε τη παλεύω το σέρνω δεξιά κ αριστερά που στιφογυρναω,αλλά μου αρκει!!

Υγ: κ δεν το παίρνει κ ο άντρας μου έτσι σφινομενο που το χω:D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα κορίτσια μου! Εμένα κατέβηκε λίγο η μικρή πάλι και πατάει κλασσικά κύστη οπότε αρχίσαμε πάλι τις βόλτες τις βραδινές για πιπι! Ακόμα κοιμάμαι καλά αλλά πάντα ήμουν λίγο βόδι στον ύπνο δεν με επηρέαζε τίποτα ώστε να τον χάσω :-D @Renez ναι τα είδα εγώ προχτές! Τα λέει παρά πολύ ωραία και αληθινά! Χωρίς να σε φοβίζει ούτε να σε κάνει να αισθάνεσαι τύψεις αν κάτι δεν πάει καλά! 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 55 λεπτά , Christinα είπε:

Καλημερα!

Κι εγώ πρωινή πρωινή σήμερα! Κοιμήθηκα σερί χωρίς να πάω στο κρεββάτι του μικρού κ μάλλον μου κακοφανηκε!:D Εχω βάλει φαγητό, εγώ καθαρίσει το σπίτι κ μέχρι να ξυπνήσει θα είμαι off για να με βγαλει knock out μέχρι το μεσημέρι! Αχαχαχαχ

Νομίζω τη πλακωνω κι εγώ τη ζουζουνιτσα μου κ χωρίς μαξιλάρι εγκυμοσύνης δεν μπορώ πλέον! Θα το υιοθετήσω κ μετά, απορώ πως κοιμόμουν τόσα χρόνια χωρίς αυτό,έχει γίνει ένα με το σώμα μου! Το κουβαλάω από καναπέ σε κρεββάτι όλη μέρα!

Αυτή η σουσουραδιτσα μου πετάει τον πισινουλη της...θα τον τσιμπησω!!!:lol:

Τι καλό μαγειρεύεις φίλη??

Φαντάζομαι τώρα θα σε τρέχει ο ταλιμπανακος σου οπότε μάνα κουράγιο!!

Όσο για το κωλαρινι φυσικά κ να το τσιμπήσεις καλά καλά:x

Just now, LadyP είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου! Εμένα κατέβηκε λίγο η μικρή πάλι και πατάει κλασσικά κύστη οπότε αρχίσαμε πάλι τις βόλτες τις βραδινές για πιπι! Ακόμα κοιμάμαι καλά αλλά πάντα ήμουν λίγο βόδι στον ύπνο δεν με επηρέαζε τίποτα ώστε να τον χάσω :-D @Renez ναι τα είδα εγώ προχτές! Τα λέει παρά πολύ ωραία και αληθινά! Χωρίς να σε φοβίζει ούτε να σε κάνει να αισθάνεσαι τύψεις αν κάτι δεν πάει καλά! 

Ακριβως αυτό μ άρεσε στον τρόπο της κ όντως έμαθα κ κάποια πράγματα που όντως δεν τα ήξερα!! Έχουμε βέβαια ακόμη μπόλικη μελέτη :P

Μη σου πω πόσα βίντεο με γέννες έχω δει αλλά ακόμη σφίγγει το στομαχακι μου<_<

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Renez είπε:

Τι καλό μαγειρεύεις φίλη??

Φαντάζομαι τώρα θα σε τρέχει ο ταλιμπανακος σου οπότε μάνα κουράγιο!!

Όσο για το κωλαρινι φυσικά κ να το τσιμπήσεις καλά καλά:x

Ακριβως αυτό μ άρεσε στον τρόπο της κ όντως έμαθα κ κάποια πράγματα που όντως δεν τα ήξερα!! Έχουμε βέβαια ακόμη μπόλικη μελέτη :P

Μη σου πω πόσα βίντεο με γέννες έχω δει αλλά ακόμη σφίγγει το στομαχακι μου<_<

Είχα λαχανικά κ έφτιαξα νωρίς λίγο ταπεινο Μπριάμ αλλά με πήρε η πεθερά μου να μου φέρει κ κοτόπουλο με χυλοπίτες! Διόλου ευκαταφρόνητο φυσικά!!!;)

Ο αλήτης μ κάθεται φρόνιμος κ ξάπλωσα λίγο! Έπαιζε δίπλα μου κ εγώ έκλεισα τα ματάκια μου, δεν κοιμήθηκα αλλά αναζωογονιθηκα!:)

Θα πιω κι ένα καφεδάκι τώρα!

Για πείτε καμμία ιδέα για μαγείρεμα αύριο!? Είδα στη τιβί μια κοτοπιτα με μπεσαμελ,λάιτ όπως καταλαβαίνετε, και τη λιγουρευτικα...

  • Χαχα 1

IjnUp3.pngscOTp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Christinα είπε:

Είχα λαχανικά κ έφτιαξα νωρίς λίγο ταπεινο Μπριάμ αλλά με πήρε η πεθερά μου να μου φέρει κ κοτόπουλο με χυλοπίτες! Διόλου ευκαταφρόνητο φυσικά!!!;)

Ο αλήτης μ κάθεται φρόνιμος κ ξάπλωσα λίγο! Έπαιζε δίπλα μου κ εγώ έκλεισα τα ματάκια μου, δεν κοιμήθηκα αλλά αναζωογονιθηκα!:)

Θα πιω κι ένα καφεδάκι τώρα!

Για πείτε καμμία ιδέα για μαγείρεμα αύριο!? Είδα στη τιβί μια κοτοπιτα με μπεσαμελ,λάιτ όπως καταλαβαίνετε, και τη λιγουρευτικα...

Εγώ εχθές είχα καρμπονάρα κ έμεινε μια καλή μερίδα κ για σήμερα για τον άντρα μ κ εγώ θα κάνω καμιά ομελέτα..

Αύριο θα κάνω μπιφτεκακια λέω με πατάτες φούρνου.. ή λέτε να τον κάνω κεφτεδάκια με σάλτσα κ πουρέ..?

Link to comment
Share on other sites

Just now, Renez είπε:

Εγώ εχθές είχα καρμπονάρα κ έμεινε μια καλή μερίδα κ για σήμερα για τον άντρα μ κ εγώ θα κάνω καμιά ομελέτα..

Αύριο θα κάνω μπιφτεκακια λέω με πατάτες φούρνου.. ή λέτε να τον κάνω κεφτεδάκια με σάλτσα κ πουρέ..?

Ψηφίζω κεφτεδάκια με πουρέ αν πιο μπελαλιδικο! Εγώ λιγουρα κ για πουρέ...

  • Μου αρέσει 1

IjnUp3.pngscOTp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Christinα said:

Είχα λαχανικά κ έφτιαξα νωρίς λίγο ταπεινο Μπριάμ αλλά με πήρε η πεθερά μου να μου φέρει κ κοτόπουλο με χυλοπίτες! Διόλου ευκαταφρόνητο φυσικά!!!;)

Ο αλήτης μ κάθεται φρόνιμος κ ξάπλωσα λίγο! Έπαιζε δίπλα μου κ εγώ έκλεισα τα ματάκια μου, δεν κοιμήθηκα αλλά αναζωογονιθηκα!:)

Θα πιω κι ένα καφεδάκι τώρα!

Για πείτε καμμία ιδέα για μαγείρεμα αύριο!? Είδα στη τιβί μια κοτοπιτα με μπεσαμελ,λάιτ όπως καταλαβαίνετε, και τη λιγουρευτικα...

κοτοπιτα πετιβιε απ τον τσουλη? την ειδα κ εγω κ την ονειρευομαι. σκεφτομαι να παρω υλικα μες τη βδομαδα να την κανω αλλα με πιπεριες οχι μανιταρια

σημερα εχει ψαρι πλακι με χορτα! :roll:


D4rWp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, pap88 είπε:

κοτοπιτα πετιβιε απ τον τσουλη? την ειδα κ εγω κ την ονειρευομαι. σκεφτομαι να παρω υλικα μες τη βδομαδα να την κανω αλλα με πιπεριες οχι μανιταρια

σημερα εχει ψαρι πλακι με χορτα! :roll:

Ααα πολύ καλή ιδέα κ αυτή για μες τη βδομάδα!!

Link to comment
Share on other sites

Just now, pap88 είπε:

κοτοπιτα πετιβιε απ τον τσουλη? την ειδα κ εγω κ την ονειρευομαι. σκεφτομαι να παρω υλικα μες τη βδομαδα να την κανω αλλα με πιπεριες οχι μανιταρια

σημερα εχει ψαρι πλακι με χορτα! :roll:

Πωωωπωωωω αυτηηη! Μωρέ και μανιτάρια θα βάλω κ πιπεριές κ καλαμπόκι κ τα πάντα όλα!!! Είναι ήδη στη λίστα για τον κουβαλητη μου!

  • Χαχα 1

IjnUp3.pngscOTp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Christinα είπε:

Πωωωπωωωω αυτηηη! Μωρέ και μανιτάρια θα βάλω κ πιπεριές κ καλαμπόκι κ τα πάντα όλα!!! Είναι ήδη στη λίστα για τον κουβαλητη μου!

Έτσι!! Μερακλου!:)

Εγώ έκανα σουφλέ πένες με κοτόπουλο,μπέικον, τυρί κ κρέμα γάλακτος:mrgreen:

  • Μου αρέσει 2

Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites

Πω πω σταματήστε καλεεεε εγώ κάτι μπιφτέκια κοτόπουλο είχα και ρύζι με λαχανικά! Απλά και ταπεινά! Έκανα χτες ένα κέικ μπανάνα και ο άντρας ήθελε έξτρα σοκολάτα από πάνω  αλλά εγώ έχω μείνει μόνο με τα μπιφτέκια!!

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...