Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μανούλες Ιανουάριος 2021!!!!


Recommended Posts

Just now, Xen.... είπε:

Σας ευχαριστώ όλες για την υπέροχη παρέα..... Για μένα δυστυχώς το ταξίδι τελείωσε έσπασαν τα νερά κ είμαι στο νοσοκομείο ελπίζω να τελειώσει γρήγορα όλη η διαδικασία και να γυρίσω σπίτι μου..... Εύχομαι μέσα από την καρδιά μου να έχετε όλες τελειωμηνες εγκυμοσύνες και να κρατήσετε τα μωράκια σας!!!!! Θα σας παρακολουθώ να μαθαίνω τα νέα σας!!!! 

Λυπάμαι πολυ κοριτσάκι μου!υπομονή και κουράγιο.....


wVRPp2.pngwTonp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

3 ώρες πρίν, Xen.... είπε:

Σας ευχαριστώ όλες για την υπέροχη παρέα..... Για μένα δυστυχώς το ταξίδι τελείωσε έσπασαν τα νερά κ είμαι στο νοσοκομείο ελπίζω να τελειώσει γρήγορα όλη η διαδικασία και να γυρίσω σπίτι μου..... Εύχομαι μέσα από την καρδιά μου να έχετε όλες τελειωμηνες εγκυμοσύνες και να κρατήσετε τα μωράκια σας!!!!! Θα σας παρακολουθώ να μαθαίνω τα νέα σας!!!! 

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Dhmh4 said:

Xen μου λυπάμαι πολύ... Σου εύχομαι να το ξεπεράσεις γρήγορα καλή δύναμη κοπέλα μου ότι και να πω είναι λίγο.. 

Λυπάμαι πολυ. Ο χρόνος ειναι ο καλύτερος γιατρός...και εγω έχασα το πρωτο μου παιδάκι....παντα θα το σκέφτεσαι.....αλλα η ζωή προχωρά ηταν να γινει αυτο να σκέφτεσαι....για καποιο λογο γινονται ολα . Καλό κουράγιο. 


xGjWm4.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ευχαριστώ πολύ κορίτσια γύρισα σπίτι μου κ κοιμόμαστε αγκαλιά με τον γιο μου..... Ήταν δύσκολα αλλά η φύση επέλεξε να μην το κρατήσει, όπως μου είπαν κ Οι γιατροί Αφού έσπασαν τα νερά δεν γινόταν τπτ και ήμουν ακριβώς στην 20 εβδομαδα..... Όσο για τον πλακούντα κ τον τράχηλο ήταν μια χαρά σύμφωνα με την γνωματεύση του γιατρού οπότε ήταν θέλημα Θεού.... Αύριο ξεκινάει μια καινούργια μέρα κ δόξα τον Θεό έχω ένα παιδάκι κ χρόνια μπροστά μου για να κάνω κ αλλα

  • Μου αρέσει 6
Link to comment
Share on other sites

Just now, Xen.... είπε:

Ευχαριστώ πολύ κορίτσια γύρισα σπίτι μου κ κοιμόμαστε αγκαλιά με τον γιο μου..... Ήταν δύσκολα αλλά η φύση επέλεξε να μην το κρατήσει, όπως μου είπαν κ Οι γιατροί Αφού έσπασαν τα νερά δεν γινόταν τπτ και ήμουν ακριβώς στην 20 εβδομαδα..... Όσο για τον πλακούντα κ τον τράχηλο ήταν μια χαρά σύμφωνα με την γνωματεύση του γιατρού οπότε ήταν θέλημα Θεού.... Αύριο ξεκινάει μια καινούργια μέρα κ δόξα τον Θεό έχω ένα παιδάκι κ χρόνια μπροστά μου για να κάνω κ αλλα

Ευχομαι να εχεις γρηγορη αναρρωση οσο λυπηρο κ αν ηταν αυτο που εγινε η ζωη συνεχιζεται κ εννοειται θα τα καταφερεις την επομενη φορα!

Link to comment
Share on other sites

Just now, Xen.... είπε:

Ευχαριστώ πολύ κορίτσια γύρισα σπίτι μου κ κοιμόμαστε αγκαλιά με τον γιο μου..... Ήταν δύσκολα αλλά η φύση επέλεξε να μην το κρατήσει, όπως μου είπαν κ Οι γιατροί Αφού έσπασαν τα νερά δεν γινόταν τπτ και ήμουν ακριβώς στην 20 εβδομαδα..... Όσο για τον πλακούντα κ τον τράχηλο ήταν μια χαρά σύμφωνα με την γνωματεύση του γιατρού οπότε ήταν θέλημα Θεού.... Αύριο ξεκινάει μια καινούργια μέρα κ δόξα τον Θεό έχω ένα παιδάκι κ χρόνια μπροστά μου για να κάνω κ αλλα

Κορίτσι μου να Σάι γερή και δυνατή και κρατα γερά το γιο σου στην αγκαλίτσα σου!!!! Και φυσικά θα κάνεις κι άλλα! 


bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Έτσι είναι xen μου να είσαι γερή και έχεις χρόνια να κάνεις και άλλο παιδάκι είναι δύσκολο αλλά θα το ξεπεράσεις έχεις και το αγοράκι σου.. Εγώ κορίτσια μου σήμερα πάω για β επιπέδου το απογευματάκι έχω ραντεβού 

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

Just now, Dhmh4 είπε:

Έτσι είναι xen μου να είσαι γερή και έχεις χρόνια να κάνεις και άλλο παιδάκι είναι δύσκολο αλλά θα το ξεπεράσεις έχεις και το αγοράκι σου.. Εγώ κορίτσια μου σήμερα πάω για β επιπέδου το απογευματάκι έχω ραντεβού 

Πολύ καλή σου επιτυχία!! Περιμένουμε νέα.και εντυπώσεις!!!

  • Μου αρέσει 1

bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...