Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Lila ki είπε:

      Μην σκέφτεσαι έτσι …. Δεν κάνει καλό σε σενα και το μωράκι !!!! Εγώ δεν ξέρω εάν θα κάνω πριν τη Παρασκευή…φλερτάρω με τη σκέψη να κάνω αύριο … αλλά φοβαμαι …

      Αυριο σε ποια μέρα θα είσαι? Καλύτερα να μην κάνεις  πριν την έβδομη πάντως

Προσπάθεια εγκυμοσύνης σε μεγαλύτερες ηλικίες


Recommended Posts

Just now, Ellidr είπε:

Δεν τα ήξερα αυτά τα προγεστερόνης

Μόλις τα παρήγγειλα 

 

Να έχουμε στικάκια να κατουρ@με

Σε δουλειά να βρισκόμαστε

Χαχαχαχα

Καλά το έκανες κοριτσι!! Δες και πως κρινεις το αποτέλεσμα γιατι απ οτι καταλαβα ειναι το αντιθετο απο τα συνηθισμένα τεστακια lh και εγκυμοσυνης.

  • Μου αρέσει 2

91P4p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Ellidr είπε:

Δεν τα ήξερα αυτά τα προγεστερόνης

Μόλις τα παρήγγειλα 

 

Να έχουμε στικάκια να κατουρ@με

Σε δουλειά να βρισκόμαστε

Χαχαχαχα

Καλημερα! Κι εγώ είχα παραγγείλει τον περασμένο μήνα, μαζί με τα ωορρηξίας και τεστ fsh , έτσι από απορία να βλέπω τι θα έδειχναν στην αρχή του κάθε κυκλου. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Flolipop είπε:

Καλημερα! Κι εγώ είχα παραγγείλει τον περασμένο μήνα, μαζί με τα ωορρηξίας και τεστ fsh , έτσι από απορία να βλέπω τι θα έδειχναν στην αρχή του κάθε κυκλου. 

Και εκείνες έγκυος 

Ορίστε 

Γουρλιδικα

Χαχαχαχα

  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημερα!!! Βρε κορίτσια εσείς το έχετε εξελίξει πολύ το θέμα των τεστ!!!ούτε ήξερα αλλά ούτε κ είχα ψάξει ότι υπάρχουν τέτοια τεστ!!!

Στείλτε κ από εδώ μπεμπεδοσκονη!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, Flolipop said:

Στείλε μου διεύθυνση και στα στέλνω επιτόπου!!!

Γενικά Φωτεινούλα μη διστάσεις...πες μας οτι έκανες, έφαγες, ηπιες, κατούρησες, τον μήνα της επιτυχίας σου. Ολα θα τα κάνω Παναγίτσα μου.. 

  • Χαχα 4
Link to comment
Share on other sites

Just now, TATAKI είπε:

Γενικά Φωτεινούλα μη διστάσεις...πες μας οτι έκανες, έφαγες, ηπιες, κατούρησες, τον μήνα της επιτυχίας σου. Ολα θα τα κάνω Παναγίτσα μου.. 

Χαχαχα! Κορίτσια δεν έκανα τίποτα διαφορετικό . Επαφές τις τρεις επίμαχες μέρες είχα και μάλιστα μια την κάθε ημέρα. Το μόνο διαφορετικό που έκανα ήταν ότι εκείνες τις ημέρες ήπια mucosolvan για πρώτη φορά. Επίσης πιστεύω ότι ίσως βοήθησα ότι επειδή σε κανονικές συνθήκες μη καραντίνας , με τον άντρα μου βγαίναμε που κ που και πίναμε κανα δυο τρία κρασακια, τώρα λόγω των συνθηκών τα έχουμε κόψει. Ο σύζυγος είναι 47 ετών και παίρνει για κανα χρόνο πολλές βιταμίνες απλές όχι κάτι ιδιαίτερο, δηλαδή μαγνήσιο , βιταμίνη c και κάτι πολυβιταμίνες. Δεν ξέρω τι μπορεί να βοήθησε και γενικά περιμένω να δω την εξέλιξη..

Link to comment
Share on other sites

Just now, Flolipop είπε:

Χαχαχα! Κορίτσια δεν έκανα τίποτα διαφορετικό . Επαφές τις τρεις επίμαχες μέρες είχα και μάλιστα μια την κάθε ημέρα. Το μόνο διαφορετικό που έκανα ήταν ότι εκείνες τις ημέρες ήπια mucosolvan για πρώτη φορά. Επίσης πιστεύω ότι ίσως βοήθησα ότι επειδή σε κανονικές συνθήκες μη καραντίνας , με τον άντρα μου βγαίναμε που κ που και πίναμε κανα δυο τρία κρασακια, τώρα λόγω των συνθηκών τα έχουμε κόψει. Ο σύζυγος είναι 47 ετών και παίρνει για κανα χρόνο πολλές βιταμίνες απλές όχι κάτι ιδιαίτερο, δηλαδή μαγνήσιο , βιταμίνη c και κάτι πολυβιταμίνες. Δεν ξέρω τι μπορεί να βοήθησε και γενικά περιμένω να δω την εξέλιξη..

Να το το μουκοσολβαν πάλι 

Α ρε @Emilly800 εμπρός στη πορεία που χάραξες

θα το πιω και αυτό

όλα θα τα πίνω και μετά θα κατουρ@ω τα στικάκια

χαχαχαχα

Just now, Flolipop είπε:

Χαχαχα! Κορίτσια δεν έκανα τίποτα διαφορετικό . Επαφές τις τρεις επίμαχες μέρες είχα και μάλιστα μια την κάθε ημέρα. Το μόνο διαφορετικό που έκανα ήταν ότι εκείνες τις ημέρες ήπια mucosolvan για πρώτη φορά. Επίσης πιστεύω ότι ίσως βοήθησα ότι επειδή σε κανονικές συνθήκες μη καραντίνας , με τον άντρα μου βγαίναμε που κ που και πίναμε κανα δυο τρία κρασακια, τώρα λόγω των συνθηκών τα έχουμε κόψει. Ο σύζυγος είναι 47 ετών και παίρνει για κανα χρόνο πολλές βιταμίνες απλές όχι κάτι ιδιαίτερο, δηλαδή μαγνήσιο , βιταμίνη c και κάτι πολυβιταμίνες. Δεν ξέρω τι μπορεί να βοήθησε και γενικά περιμένω να δω την εξέλιξη..

Εγώ δε πίνω λόγω αντιβίωσης 

Ο άντρας μου το πίνει το κρασάκι του 

Τι να τον κάνω 

  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites

Το κερατο μου με την αλλεργια μου...θα το πιω το μουκοσολβαν και οτι γινει. Εχω αντισταμινικα, κορτιζόνη απ ολα στο σπιτι. Αν πεταξω σπυρια θα τα πιω ολα και θα το αντιμετωπίσω. 

  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


14 ώρες πρίν, TATAKI είπε:

Τα ειδα και εγω προσφατα. Τις hometest λες; διαβαζα και.εγω αλλα δεν το εψαξα να δω απο ποια μοναδα και πανω ανιχνευουν. Αν ξερει κανενα κοριτσι ας μας πει. Θα μπω να ξαναδιαβασω μηπως βρω κατι περισσοτερο

Η αλήθεια ειναι πως ουτε τωρα πιστευω πως θα γινει. Πες το απογοητευση, πες το ρεαλισμος, οπως και το πεις το νιωθω. Αλλα περιμενω και το μπαμ που λες χαχαχα. Εχω αρχισει καιρο να το συνειδητοποιω αλλά οσο εχω επαφές που λες και εσυ ολα πιθανα ειναι. Το ιδιο μου ειχε πει και η γιατρος μου...10 χρονια αστο..ουτε εγω τα καταλαβα...σαν εχθες μου φαινονται ολα. Τα καταλαβαινω οταν κοιταω την κορη μου και τα παπουτσια της που ειναι μεγαλυτερα σε νουμερο απο τα δικα μου χαχαχα...

Να σου πω κάτι; τα ίδια σκ@τ@ έχω στο κεφάλι μου! Μήπως το σαμποταρουμε το πράγμα από τον αρνητισμό μας; κι αυτό το σκέφτηκα. Όπως σκέφτομαι πως αν το σπερμα του άντρα μου ήταν πάντα έτσι,  καπως κατάφερε και με γκάστρωσε 2 φορές. Αντε άλλη μια! 

4 ώρες πρίν, Emilly800 είπε:

Καλήμερα κοριτσάκι..δεν είναι ότι δεν προλαβαίνω τόσο πολύ..είμαι πάλι λίγο χάλια με την αναγουλα κ μου ρίχνει πολύ την διάθεση αυτό...υποφέρω....οχτώ η ώρα το βράδυ ψοφαω στον καναπέ ενώ η οικογένεια είναι ξύπνια κ δεν κουνιεμαι..τρεις μέρες ήμουν καλά κ πάλι τσουβαλι έγινα..θα σας διαβάσω .

Ωχ ρε ψυχούλα... Ζόρικος ο γιόκας σου αλλά χαλάλι του! 

3 ώρες πρίν, Klelia81 είπε:

Καλημέρα!!! Νομιζω πως στη δική μου περιπτωση θα ηταν λιγο άτοπο να μπω σε αυτή τη διαδικασία αλλα πιστευω πως εσεις κοριτσια που κανετε οωρρηξία κανονικά ισως θα μπορουσατε να το χρησιμοποιησετε. Ξερω πως η αναμονή μετά την οωρρηξία δεν παλευεται οποτε ίσως αυτό βοηθάει.

Καλημέρα ναι αυτο της hometest ειδα και εγώ. Αρχικά με ρώτησε μία φιλη αν τα εχω χρησιμοποιησει ποτέ. Οπως ειδα στο ιντερνετ εχει φωτογραφίες για το πως κρινεται το θετικό και το αρνητικό. Εσας ισως σας βοηθήσει μετα την οωρρηξία να δειτε αν πετυχε η οωρρηξια σας. Και μενα βεβαια αν και όποτε ξανα κανω οωρρηξία.

Αχ αυτες οι ορμονες. Όλο σκαμπανεβάσματα!!! Υπομονή κοριτσι μου. Που θα πάει θα περάσει...

Εγώ θα ευχηθώ να χρειαστεί να τα χρησιμοποιήσεις και να σου δώσουν το καλύτερο αποτέλεσμα. Σου στέλνω μια αγκαλιά! 

3 ώρες πρίν, Ellidr είπε:

Δεν τα ήξερα αυτά τα προγεστερόνης

Μόλις τα παρήγγειλα 

 

Να έχουμε στικάκια να κατουρ@με

Σε δουλειά να βρισκόμαστε

Χαχαχαχα

Έχω κλάψει! Είσαι πολύ γρήγορη ρε παιδί μου! Εγώ ακόμα στην επεξεργασία είμαι! 

Just now, TATAKI είπε:

Το κερατο μου με την αλλεργια μου...θα το πιω το μουκοσολβαν και οτι γινει. Εχω αντισταμινικα, κορτιζόνη απ ολα στο σπιτι. Αν πεταξω σπυρια θα τα πιω ολα και θα το αντιμετωπίσω. 

Μη μαρη, κρατήσου!!! Μην πας για παιδί και γίνεις αλιεν! Έχεις εντοπίσει τις ουσίες που έχει αλλεργια; μήπως σε βλάπτει το μουκοσολβαν αλλά σε βοηθάει κάποιο άλλο. 

  • Μου αρέσει 2
  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, TATAKI είπε:

Το κερατο μου με την αλλεργια μου...θα το πιω το μουκοσολβαν και οτι γινει. Εχω αντισταμινικα, κορτιζόνη απ ολα στο σπιτι. Αν πεταξω σπυρια θα τα πιω ολα και θα το αντιμετωπίσω. 

Το μουκοσολβαν τι ειναι βρε παιδια? Βιταμίνες? Εγώ μόνο το αντιβηχικό ξερω που παιρνω για το παιδί.

  • Χαχα 2

91P4p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Klelia81 είπε:

Το μουκοσολβαν τι ειναι βρε παιδια? Βιταμίνες? Εγώ μόνο το αντιβηχικό ξερω που παιρνω για το παιδί.

Αυτό είναι παιδί μου, το αντιβηχικο. Λειτουργεί σαν βλεννολυτικο κάνοντας ανδρικά και γυναικεία υγρά πιο υδαρη. Έτσι οι κολυμβητές φτάνουν στο αυγό πιο εύκολα. 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Agatte said:

Να σου πω κάτι; τα ίδια σκ@τ@ έχω στο κεφάλι μου! Μήπως το σαμποταρουμε το πράγμα από τον αρνητισμό μας; κι αυτό το σκέφτηκα. Όπως σκέφτομαι πως αν το σπερμα του άντρα μου ήταν πάντα έτσι,  καπως κατάφερε και με γκάστρωσε 2 φορές. Αντε άλλη μια! 

Ωχ ρε ψυχούλα... Ζόρικος ο γιόκας σου αλλά χαλάλι του! 

Εγώ θα ευχηθώ να χρειαστεί να τα χρησιμοποιήσεις και να σου δώσουν το καλύτερο αποτέλεσμα. Σου στέλνω μια αγκαλιά! 

Έχω κλάψει! Είσαι πολύ γρήγορη ρε παιδί μου! Εγώ ακόμα στην επεξεργασία είμαι! 

Μη μαρη, κρατήσου!!! Μην πας για παιδί και γίνεις αλιεν! Έχεις εντοπίσει τις ουσίες που έχει αλλεργια; μήπως σε βλάπτει το μουκοσολβαν αλλά σε βοηθάει κάποιο άλλο. 

Χαχαχα δεν κρατιέμαι καλέ σου λέω. Δεν ειχα ποτε αλλεργία σε τίποτα. Εκανα προσφατα στα νουροφεν. Αν και τα επαιρνα χρόνια επειδη μαλλον ηπια καποια μαζεμενα γιατι έχω φοβερες ημικρανιες πριν την περίοδο, με πείραξαν. Απο τοτε φοβάμαι τα πάντα. Μου ειπε η δερματολογος αλλα και γνωστοι μου πως το εχουν παθει και αλλοι με τα νουροφεν. 

Just now, Agatte said:

Αυτό είναι παιδί μου, το αντιβηχικο. Λειτουργεί σαν βλεννολυτικο κάνοντας ανδρικά και γυναικεία υγρά πιο υδαρη. Έτσι οι κολυμβητές φτάνουν στο αυγό πιο εύκολα. 

Θα μας κοπει ο βήχας που λένε χαχαχα. Το μονο σιγουρο γιατι για αλλο αποτελεσμα δεν ξέρω.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Agatte είπε:

Αυτό είναι παιδί μου, το αντιβηχικο. Λειτουργεί σαν βλεννολυτικο κάνοντας ανδρικά και γυναικεία υγρά πιο υδαρη. Έτσι οι κολυμβητές φτάνουν στο αυγό πιο εύκολα. 

Μα σοβαρά? Κοιτα να δεις τι μπορει να κάνει ενα αντιβηχικό.

Just now, TATAKI είπε:

Χαχαχα δεν κρατιέμαι καλέ σου λέω. Δεν ειχα ποτε αλλεργία σε τίποτα. Εκανα προσφατα στα νουροφεν. Αν και τα επαιρνα χρόνια επειδη μαλλον ηπια καποια μαζεμενα γιατι έχω φοβερες ημικρανιες πριν την περίοδο, με πείραξαν. Απο τοτε φοβάμαι τα πάντα. Μου ειπε η δερματολογος αλλα και γνωστοι μου πως το εχουν παθει και αλλοι με τα νουροφεν. 

Θα μας κοπει ο βήχας που λένε χαχαχα. Το μονο σιγουρο γιατι για αλλο αποτελεσμα δεν ξέρω.

Πραγματικά σου κόβεται ο βηχας. Μη σου πω πως αν το παιρνεις για τον άλλο λόγο δεν σε πιάνει καν!! Χαχα


91P4p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...