Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Εννοείται πως θα τους παίρνεις τηλέφωνο όταν δεν νιώθεις καλά,δεν χρειάζονται ντροπες!Άντε μερικές εβδομάδες έμειναν και σε λίγο καιρό θα κρατάς τον μπέμπη αγκαλίτσα 🥰 ❤️Μοναδικό συναίσθημα ❤️

      μμμ δεν ξέρω για βδομαδες…. με προβλημάτισαν τα πονάκια αυτά! το μωρο επισης είναι τρομερά υπερκινητικό και δεν μπορώ να καταλάβω αν κάμω συσπάσεις ! 

Προσπάθεια εγκυμοσύνης σε μεγαλύτερες ηλικίες


Recommended Posts

Just now, Emilly800 είπε:

Ομορφιές  μου δεν έφυγα κάνα ταξίδι,,,χάνομαι λιγο γιατί η ψυχολογία μου είναι περίεργη,,,έχω πονακια,,,πετρώνει η μήτρα μάλλον συσπασουλες ,,,εμετούς ,,ότι να ναι..σήμερα πάλι πήγα γιατρό..για την ώρα καλά είμαστε...είμαι Χ,,,σμενη από φόβο μη γίνει κανένα κακο με τα πετρώματα...οι γιατροί δεν μπορούν σε τόσο μικρή κύηση να επιβεβαιώσουν αν πρόκειται για σύσπαση...τέλος πάντων,,,,κοριτσάκια ....όσες έχουμε ιστορικό με τις αποβολές κ αποξεσεις,,λίγο να περιμένουμε ότι η εγκυμοσυνη μας δεν θα είναι παραδεισένια... μου βγαίνει η ψυχή σας λέω...θα προσέχετε πολύ όσες κάνατε επεμβασουλες...εντάξει έχω κ δέκα χρόνια διαφορά από την εγκυμοσύνη του γιου μου που ήμουν ελάφι...τώρα τσουβαλι...δύσκολο πολύ δύσκολο..κάθε βράδυ ψυχοπλακωμα..

Φωτεινή μου αυτό που έγραψα παραπάνω,,νομίζω μπορείς να το επιβεβαιώσεις,,,όλες αυτές οι μικρές δυσκολίες μάλλον εξηγούνται λόγω του ιστορικού μας...υπομονή θέλει κ που να την βρούμε...εγώ γύρισα από τον γιατρό κ τώρα να πιάσουμε διαβάσματα με τον μικρό...τουλάχιστον είχε λίγο ήλιο σήμερα κ περπάτησα κ έκανα κ φωτοσύνθεση.κοντευω να βγάλω καμπούρα από την Κλεισούρα.

Αστα να πάνε @Emilly800 ... εγώ που είμαι και αισιόδοξος άνθρωπος, το μυαλό μου πάει όλο στο κακό ... το φιλοσόφησα λίγο το πράγμα όμως και έχω ηρεμήσει λίγο μετά τον γιατρό, ουσα ταυτόχρονα προετοιμασμένη για όλα... έχω και παρά παρά πολύ δρόμο ακόμα μπροστά μου αν όλα πάνε καλά. Έχουμε και τον εγκλεισμό και έχουμε τρελαθεί τελείως. Ευτυχώς που είναι όλα καλά με σενα. Και έτσι θα συνεχίσουν. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Emilly800 είπε:

Ομορφιές  μου δεν έφυγα κάνα ταξίδι,,,χάνομαι λιγο γιατί η ψυχολογία μου είναι περίεργη,,,έχω πονακια,,,πετρώνει η μήτρα μάλλον συσπασουλες ,,,εμετούς ,,ότι να ναι..σήμερα πάλι πήγα γιατρό..για την ώρα καλά είμαστε...είμαι Χ,,,σμενη από φόβο μη γίνει κανένα κακο με τα πετρώματα...οι γιατροί δεν μπορούν σε τόσο μικρή κύηση να επιβεβαιώσουν αν πρόκειται για σύσπαση...τέλος πάντων,,,,κοριτσάκια ....όσες έχουμε ιστορικό με τις αποβολές κ αποξεσεις,,λίγο να περιμένουμε ότι η εγκυμοσυνη μας δεν θα είναι παραδεισένια... μου βγαίνει η ψυχή σας λέω...θα προσέχετε πολύ όσες κάνατε επεμβασουλες...εντάξει έχω κ δέκα χρόνια διαφορά από την εγκυμοσύνη του γιου μου που ήμουν ελάφι...τώρα τσουβαλι...δύσκολο πολύ δύσκολο..κάθε βράδυ ψυχοπλακωμα..

Φωτεινή μου αυτό που έγραψα παραπάνω,,νομίζω μπορείς να το επιβεβαιώσεις,,,όλες αυτές οι μικρές δυσκολίες μάλλον εξηγούνται λόγω του ιστορικού μας...υπομονή θέλει κ που να την βρούμε...εγώ γύρισα από τον γιατρό κ τώρα να πιάσουμε διαβάσματα με τον μικρό...τουλάχιστον είχε λίγο ήλιο σήμερα κ περπάτησα κ έκανα κ φωτοσύνθεση.κοντευω να βγάλω καμπούρα από την Κλεισούρα.

Κορίτσι μου γλυκό, νομίζω πως μπορώ να καταλάβω απόλυτα όλη σου την αγωνία, προσπάθησε όσο μπορείς να κάνεις θετικές σκέψεις, παίξε με το παλικαράκι σου, κάνε βόλτες στη λιακάδα, ναι! Σίγουρα είναι όλα πιο δύσκολα απ' ότι στην πρώτη εγκυμοσύνη, όλα όμως θα πάνε καλά! 

Just now, Flolipop είπε:

Αστα να πάνε @Emilly800 ... εγώ που είμαι και αισιόδοξος άνθρωπος, το μυαλό μου πάει όλο στο κακό ... το φιλοσόφησα λίγο το πράγμα όμως και έχω ηρεμήσει λίγο μετά τον γιατρό, ουσα ταυτόχρονα προετοιμασμένη για όλα... έχω και παρά παρά πολύ δρόμο ακόμα μπροστά μου αν όλα πάνε καλά. Έχουμε και τον εγκλεισμό και έχουμε τρελαθεί τελείως. Ευτυχώς που είναι όλα καλά με σενα. Και έτσι θα συνεχίσουν. 

Και με σένα κοριτσάκι, όλα καλά θα πάνε! Έρχεται το μπεμπακι! Είναι αρχή ακόμα, ναι, αλλά άκουσες την καρδούλα του κι αυτό είναι το πρώτο μαξιλαράκι! Ζουζουνιασε κι εσύ με τα μικρά σου, αποσχοληστε γενικά τον εαυτό σας και εσύ και η Εμιλλυ κι ο καιρός θα περάσει και ούτε που θα καταλάβετε για πότε θα πάρετε τα μωράκια σας αγκαλιά! 

Αντε σας θέλουμε φορτσατες! Για εμάς τις υπόλοιπες είστε σαν ηλιαχτίδες εδώ μέσα! Έλα πάμε λίγο, ωμμμμμ! 

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Agatte είπε:

Κορίτσι μου γλυκό, νομίζω πως μπορώ να καταλάβω απόλυτα όλη σου την αγωνία, προσπάθησε όσο μπορείς να κάνεις θετικές σκέψεις, παίξε με το παλικαράκι σου, κάνε βόλτες στη λιακάδα, ναι! Σίγουρα είναι όλα πιο δύσκολα απ' ότι στην πρώτη εγκυμοσύνη, όλα όμως θα πάνε καλά! 

Και με σένα κοριτσάκι, όλα καλά θα πάνε! Έρχεται το μπεμπακι! Είναι αρχή ακόμα, ναι, αλλά άκουσες την καρδούλα του κι αυτό είναι το πρώτο μαξιλαράκι! Ζουζουνιασε κι εσύ με τα μικρά σου, αποσχοληστε γενικά τον εαυτό σας και εσύ και η Εμιλλυ κι ο καιρός θα περάσει και ούτε που θα καταλάβετε για πότε θα πάρετε τα μωράκια σας αγκαλιά! 

Αντε σας θέλουμε φορτσατες! Για εμάς τις υπόλοιπες είστε σαν ηλιαχτίδες εδώ μέσα! Έλα πάμε λίγο, ωμμμμμ! 

Αχ ηλιαχτίδες λέει χαχαχαχα.που να με δείτε...τσουβαλι μιζέριας...η φίλη φωτεινή εργάζεται κιόλας μπορεί να είναι στην τρίχα το κορίτσι..εγώ δεν αναγνωρίζω τον εαυτό μου...απλά σας εύχομαι εγκυμοσύνες σε όλες κ καλές εγκυμοσύνες...αυτός ο φόβος ρε κοριτσάκι δεν παλεύεται...ακόμα δεν έχει γελάσει το χείλη μου...εκεί που πήγα να πω τέλεια παίρνω τα πάνω μου φοβάμαι μην κάνω πρόωρη γέννα...ας με βοηθήσει η γλυκιά Παναγία να το ανέβω αυτό το βουνό....

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Εγκυουλες μας χαίρομαι που όλα πάνε καλά με τα μωράκια σας!!!το άγχος σας και οι φοβίες σας είναι απολύτως δικαιολογημένες και σαφώς ο εγκλεισμός δεν λειτουργεί θετικά στην ψυχολογία βάλε και το πάρτυ των ορμονών ε δε θέλει και πολύ!!!να μπαίνετε οπότε μπορείτε να στέλνετε την θετική σας ενέργεια και τον καλό σας λόγο να παίρνουμε κ εμείς δύναμη.

Αύριο πρωί πρωί πάω να δώσω αίμα θα κάνω ενδοκρινολογικες εξετάσεις να δούμε πού βρίσκομαι. Για υπέρηχο θυροειδή έκλεισα στις 18 του μήνα το απόγευμα. Έτσι ολοκληρώνετε ο φάκελος μας από θέμα εξετάσεων και νιώθω μια ανακούφιση σήμερα πρωτόγνωρη.ελπιζω να έχω θετικά αποτελέσματα βέβαια αλλά ανεξάρτητα από αυτό νιώθω σα να αδειάσει το μυαλό μου ξαφνικά τώρα που βρίσκομαι στη τελική ευθεία.

Θέλω να ρωτήσω κάτι και ντρέπομαι κιόλας αλλά θα το πω..εδώ και κανέναηνα περίπου κορίτσια δεν μπορώ να έρθω σε οργασμό καθόλου σαν να έχει μπλοκάρει το σύστημα ωστόσο αν και χωρίς ολοκλήρωση όταν γίνεται σωστά και όχι τσακ μπαμ το απολαμβάνω. Και ρωτάω τώρα η χαζή..μήπως αυτό επιδρά αρνητικά στη σύλληψη??

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Agatte είπε:

Κορίτσι μου γλυκό, νομίζω πως μπορώ να καταλάβω απόλυτα όλη σου την αγωνία, προσπάθησε όσο μπορείς να κάνεις θετικές σκέψεις, παίξε με το παλικαράκι σου, κάνε βόλτες στη λιακάδα, ναι! Σίγουρα είναι όλα πιο δύσκολα απ' ότι στην πρώτη εγκυμοσύνη, όλα όμως θα πάνε καλά! 

Και με σένα κοριτσάκι, όλα καλά θα πάνε! Έρχεται το μπεμπακι! Είναι αρχή ακόμα, ναι, αλλά άκουσες την καρδούλα του κι αυτό είναι το πρώτο μαξιλαράκι! Ζουζουνιασε κι εσύ με τα μικρά σου, αποσχοληστε γενικά τον εαυτό σας και εσύ και η Εμιλλυ κι ο καιρός θα περάσει και ούτε που θα καταλάβετε για πότε θα πάρετε τα μωράκια σας αγκαλιά! 

Αντε σας θέλουμε φορτσατες! Για εμάς τις υπόλοιπες είστε σαν ηλιαχτίδες εδώ μέσα! Έλα πάμε λίγο, ωμμμμμ! 

Ευχαριστώ @Agatte μου, προσπαθώ να είμαι θετική οσο γίνεται . Το οφείλω στον εαυτό μου και την οικογένεια μου πάνω απ’ όλα. Καρδούλα ευελπιστώ να ακούσω την Τετάρτη πρώτα ο Θεός!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Chrussa1982 είπε:

Εγκυουλες μας χαίρομαι που όλα πάνε καλά με τα μωράκια σας!!!το άγχος σας και οι φοβίες σας είναι απολύτως δικαιολογημένες και σαφώς ο εγκλεισμός δεν λειτουργεί θετικά στην ψυχολογία βάλε και το πάρτυ των ορμονών ε δε θέλει και πολύ!!!να μπαίνετε οπότε μπορείτε να στέλνετε την θετική σας ενέργεια και τον καλό σας λόγο να παίρνουμε κ εμείς δύναμη.

Αύριο πρωί πρωί πάω να δώσω αίμα θα κάνω ενδοκρινολογικες εξετάσεις να δούμε πού βρίσκομαι. Για υπέρηχο θυροειδή έκλεισα στις 18 του μήνα το απόγευμα. Έτσι ολοκληρώνετε ο φάκελος μας από θέμα εξετάσεων και νιώθω μια ανακούφιση σήμερα πρωτόγνωρη.ελπιζω να έχω θετικά αποτελέσματα βέβαια αλλά ανεξάρτητα από αυτό νιώθω σα να αδειάσει το μυαλό μου ξαφνικά τώρα που βρίσκομαι στη τελική ευθεία.

Θέλω να ρωτήσω κάτι και ντρέπομαι κιόλας αλλά θα το πω..εδώ και κανέναηνα περίπου κορίτσια δεν μπορώ να έρθω σε οργασμό καθόλου σαν να έχει μπλοκάρει το σύστημα ωστόσο αν και χωρίς ολοκλήρωση όταν γίνεται σωστά και όχι τσακ μπαμ το απολαμβάνω. Και ρωτάω τώρα η χαζή..μήπως αυτό επιδρά αρνητικά στη σύλληψη??

Οργασμός; Τι είναι αυτό; 

Χαχαχαχα πλάκα κάνω 

Όλες το παθαίνουμε έτσι κ αλλιώς γιατί πολλές φορές δε κάνουμε σεχ για ευχαρίστηση αλλά γιατί πρέπει 

Λοιπόν όταν τελειώνει ο καλός σου 

Εσύ θα προκαλείς συσπάσεις από μόνη σου 

Θα σφίγγεις και θ αφήνεις το κόλπο σου 

Θα σφίγγεις και θ αφήνεις.

Κάποια κοπέλα το είχε πει εδώ μέσα 

Μη νομίζεις δεν είσαι η μόνη Μ αυτή την απορία.

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Ellidr είπε:

Οργασμός; Τι είναι αυτό; 

Χαχαχαχα πλάκα κάνω 

Όλες το παθαίνουμε έτσι κ αλλιώς γιατί πολλές φορές δε κάνουμε σεχ για ευχαρίστηση αλλά γιατί πρέπει 

Λοιπόν όταν τελειώνει ο καλός σου 

Εσύ θα προκαλείς συσπάσεις από μόνη σου 

Θα σφίγγεις και θ αφήνεις το κόλπο σου 

Θα σφίγγεις και θ αφήνεις.

Κάποια κοπέλα το είχε πει εδώ μέσα 

Μη νομίζεις δεν είσαι η μόνη Μ αυτή την απορία.

Ευχαριστώ κορίτσι μου να είσαι καλά θα το εφαρμόσω το κολπακι!!! Ένιωσα σαν δυσλειτουργική αλλά αν έστω και κάποια άλλη κοπέλα το έχει πάθει ανακουφίζομαι κάπως για τα χάλια μου!!!

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Emilly800 είπε:

Ομορφιές  μου δεν έφυγα κάνα ταξίδι,,,χάνομαι λιγο γιατί η ψυχολογία μου είναι περίεργη,,,έχω πονακια,,,πετρώνει η μήτρα μάλλον συσπασουλες ,,,εμετούς ,,ότι να ναι..σήμερα πάλι πήγα γιατρό..για την ώρα καλά είμαστε...είμαι Χ,,,σμενη από φόβο μη γίνει κανένα κακο με τα πετρώματα...οι γιατροί δεν μπορούν σε τόσο μικρή κύηση να επιβεβαιώσουν αν πρόκειται για σύσπαση...τέλος πάντων,,,,κοριτσάκια ....όσες έχουμε ιστορικό με τις αποβολές κ αποξεσεις,,λίγο να περιμένουμε ότι η εγκυμοσυνη μας δεν θα είναι παραδεισένια... μου βγαίνει η ψυχή σας λέω...θα προσέχετε πολύ όσες κάνατε επεμβασουλες...εντάξει έχω κ δέκα χρόνια διαφορά από την εγκυμοσύνη του γιου μου που ήμουν ελάφι...τώρα τσουβαλι...δύσκολο πολύ δύσκολο..κάθε βράδυ ψυχοπλακωμα..

Φωτεινή μου αυτό που έγραψα παραπάνω,,νομίζω μπορείς να το επιβεβαιώσεις,,,όλες αυτές οι μικρές δυσκολίες μάλλον εξηγούνται λόγω του ιστορικού μας...υπομονή θέλει κ που να την βρούμε...εγώ γύρισα από τον γιατρό κ τώρα να πιάσουμε διαβάσματα με τον μικρό...τουλάχιστον είχε λίγο ήλιο σήμερα κ περπάτησα κ έκανα κ φωτοσύνθεση.κοντευω να βγάλω καμπούρα από την Κλεισούρα.

Βρε κοριτσακι μου γλυκό και μεταξενιο εσυ ολα θα πανε καλα πολυ καλα μην ανησυχεις.ξερω οτι ειναι δύσκολο αλλά προσπάθησε να μην πέφτεις ψυχολογικα σκέψου το σπορακι που έχεις στη κοιλίτσα και χαμόγελα.εγω αυτο το μηνα δεν παω καλα με επαφες λιγο το τρέξιμο λίγο η κούραση λίγο η μέση του άντρα καμια ελπιδα.χαχαχα καμένος μηνας

1 ώρα πρίν, Chrussa1982 είπε:

Εγκυουλες μας χαίρομαι που όλα πάνε καλά με τα μωράκια σας!!!το άγχος σας και οι φοβίες σας είναι απολύτως δικαιολογημένες και σαφώς ο εγκλεισμός δεν λειτουργεί θετικά στην ψυχολογία βάλε και το πάρτυ των ορμονών ε δε θέλει και πολύ!!!να μπαίνετε οπότε μπορείτε να στέλνετε την θετική σας ενέργεια και τον καλό σας λόγο να παίρνουμε κ εμείς δύναμη.

Αύριο πρωί πρωί πάω να δώσω αίμα θα κάνω ενδοκρινολογικες εξετάσεις να δούμε πού βρίσκομαι. Για υπέρηχο θυροειδή έκλεισα στις 18 του μήνα το απόγευμα. Έτσι ολοκληρώνετε ο φάκελος μας από θέμα εξετάσεων και νιώθω μια ανακούφιση σήμερα πρωτόγνωρη.ελπιζω να έχω θετικά αποτελέσματα βέβαια αλλά ανεξάρτητα από αυτό νιώθω σα να αδειάσει το μυαλό μου ξαφνικά τώρα που βρίσκομαι στη τελική ευθεία.

Θέλω να ρωτήσω κάτι και ντρέπομαι κιόλας αλλά θα το πω..εδώ και κανέναηνα περίπου κορίτσια δεν μπορώ να έρθω σε οργασμό καθόλου σαν να έχει μπλοκάρει το σύστημα ωστόσο αν και χωρίς ολοκλήρωση όταν γίνεται σωστά και όχι τσακ μπαμ το απολαμβάνω. Και ρωτάω τώρα η χαζή..μήπως αυτό επιδρά αρνητικά στη σύλληψη??

Ε καλά δεν εισαι η μόνη χαχαχα δεν νομίζω ότι μπορούμε να έχουμε οργασμο καθε φορα ποσα μάλιστα όταν έχουμε μετατρέψει το σεξ σε πρόγραμμα.αστα να πανε.ο γιατρός μου ειχε πει το νούμερο ένα δεν είναι ούτε η στάση ουτε τιποτα απλα να το απολαμβάνετε... τι να του πω ρου ανθρώπου οτι κοιτάω τις μέρες με ένα τεστ στο χέρι και προγραμματισμό τις επαφες;;;πρέπει να το αλλάξουμε αυτό ολες οπωσδηποτε

1 hour ago, Ellidr είπε:

Οργασμός; Τι είναι αυτό; 

Χαχαχαχα πλάκα κάνω 

Όλες το παθαίνουμε έτσι κ αλλιώς γιατί πολλές φορές δε κάνουμε σεχ για ευχαρίστηση αλλά γιατί πρέπει 

Λοιπόν όταν τελειώνει ο καλός σου 

Εσύ θα προκαλείς συσπάσεις από μόνη σου 

Θα σφίγγεις και θ αφήνεις το κόλπο σου 

Θα σφίγγεις και θ αφήνεις.

Κάποια κοπέλα το είχε πει εδώ μέσα 

Μη νομίζεις δεν είσαι η μόνη Μ αυτή την απορία.

Ολο κόλπα εισαι εσυ πες και αλλα στο τελος ολες μαζι θα γράψουμε βιβλίο.best seller θα γινει

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, vasiliki2020 είπε:

Βρε κοριτσακι μου γλυκό και μεταξενιο εσυ ολα θα πανε καλα πολυ καλα μην ανησυχεις.ξερω οτι ειναι δύσκολο αλλά προσπάθησε να μην πέφτεις ψυχολογικα σκέψου το σπορακι που έχεις στη κοιλίτσα και χαμόγελα.εγω αυτο το μηνα δεν παω καλα με επαφες λιγο το τρέξιμο λίγο η κούραση λίγο η μέση του άντρα καμια ελπιδα.χαχαχα καμένος μηνας

Ε καλά δεν εισαι η μόνη χαχαχα δεν νομίζω ότι μπορούμε να έχουμε οργασμο καθε φορα ποσα μάλιστα όταν έχουμε μετατρέψει το σεξ σε πρόγραμμα.αστα να πανε.ο γιατρός μου ειχε πει το νούμερο ένα δεν είναι ούτε η στάση ουτε τιποτα απλα να το απολαμβάνετε... τι να του πω ρου ανθρώπου οτι κοιτάω τις μέρες με ένα τεστ στο χέρι και προγραμματισμό τις επαφες;;;πρέπει να το αλλάξουμε αυτό ολες οπωσδηποτε

Ολο κόλπα εισαι εσυ πες και αλλα στο τελος ολες μαζι θα γράψουμε βιβλίο.best seller θα γινει

Ξέρεις τι πωλήσεις θα κάνει;;

Χαχαχαχα 

Ναι ρε συ μια κοπέλα από εδώ μέσα το είχε πει αλλά δε θυμάμαι ποια..

Πάντως μέχρι στιγμής το μουκοσολβαν έχει βγει θαυματουργό 2 στα δύο 

Για πιες και εσύ και ο άντρας σου σ αυτό το κύκλο 

Ποτέ δε ξέρεις

  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites

On 10/3/2021 at 3:22 ΜΜ, Flolipop είπε:

Χαχαχα! Κορίτσια δεν έκανα τίποτα διαφορετικό . Επαφές τις τρεις επίμαχες μέρες είχα και μάλιστα μια την κάθε ημέρα. Το μόνο διαφορετικό που έκανα ήταν ότι εκείνες τις ημέρες ήπια mucosolvan για πρώτη φορά. Επίσης πιστεύω ότι ίσως βοήθησα ότι επειδή σε κανονικές συνθήκες μη καραντίνας , με τον άντρα μου βγαίναμε που κ που και πίναμε κανα δυο τρία κρασακια, τώρα λόγω των συνθηκών τα έχουμε κόψει. Ο σύζυγος είναι 47 ετών και παίρνει για κανα χρόνο πολλές βιταμίνες απλές όχι κάτι ιδιαίτερο, δηλαδή μαγνήσιο , βιταμίνη c και κάτι πολυβιταμίνες. Δεν ξέρω τι μπορεί να βοήθησε και γενικά περιμένω να δω την εξέλιξη..

ΜΕ το καλό!!!! 

Η χαρά σου κ χαρά μας! 

Το mucosolvan τι ρόλο παίζει;;; 

Το έχω ξανά διαβάσει εδώ κ πράγματα μου κάνει περίεργα!!! 

Εσύ αν επιτρέπεται πόσο χρονών είσαι; 

Κ γενικά βρε κορίτσι τι ηλικίες έχετε κ προσπαθητε για φυσική σύλληψη; 

Εγώ είμαι 42 κ πιστεύω ότι έτσι δεν θα τα καταφέρουμε!!! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 16 λεπτά , Ellidr είπε:

Ξέρεις τι πωλήσεις θα κάνει;;

Χαχαχαχα 

Ναι ρε συ μια κοπέλα από εδώ μέσα το είχε πει αλλά δε θυμάμαι ποια..

Πάντως μέχρι στιγμής το μουκοσολβαν έχει βγει θαυματουργό 2 στα δύο 

Για πιες και εσύ και ο άντρας σου σ αυτό το κύκλο 

Ποτέ δε ξέρεις

Εσυ το ξεκινησες;;

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Ellidr said:

Ξέρεις τι πωλήσεις θα κάνει;;

Χαχαχαχα 

Ναι ρε συ μια κοπέλα από εδώ μέσα το είχε πει αλλά δε θυμάμαι ποια..

Πάντως μέχρι στιγμής το μουκοσολβαν έχει βγει θαυματουργό 2 στα δύο 

Για πιες και εσύ και ο άντρας σου σ αυτό το κύκλο 

Ποτέ δε ξέρεις

Καλημέρα. Τις ασκήσεις τις είχε πει η καθηγήτρια στο είδος @Emilly800, οπως και για το μουκοσολβαν. Της ανήκουν τα πνευματικά δικαιώματα. @Chrussa1982 δεν είσαι η μόνη. Δεν γίνεται με τόσες συχνές επαφές μαζεμένες να έρχεται πάντα η κορύφωση. Μην μου αγχώνεσαι.. @Agatte αν ο κύκλος σου ειναι 28 να την κάνεις 21 την προγεστερόνη. Αν ειναι 27 καντην θα έλεγα 20η μερα. @Emilly800 ανέβα κουκλα μου ψυχολογικά, έχεις τα αντράκια εκεί να σου φτιάχνουν το κέφι, σκέψου και με το best seller που θα γράψεις θα λύσεις και το οικονομικό σου πρόβλημα χαχαχα. Μια χαρά πάνε όλα, ο καιρός περνάει και σε λίγο καιρό θα έχεις αγκαλιά το αγοράκι σου. 

  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites

καλημερα σας, 
 

@7077maria το πίνουν γιατι κανει ποιο υδαρη τα υγρα και κυκλοφορούν καλύτερα.  

εγω σε λίγες ημέρες γίνομαι 42 προσπαθώ για φυσική σύλληψη , ποτέ δε ξέρεις , αλλά θα ξεκινήσω και για εξωσωματική . Έχουμε 3 μέλη που είναι έγκυες αυτή τη στιγμή, θυμαμαι μονο την ηλικία της μιας που ειναι 41, εννοείται φυσική συλληψη.  
 

@Chrussa1982 Τα υγρα της γυναίκας βοηθανε το σπερμα να ταξιδέψει ποιο εύκολα. Δεν ειναι όμως το ζητούμενο, σκεψου οτι γυναίκες που Πέφτουν θύματα βιασμού μένουν έγκυες. 
 

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, 7077maria said:

ΜΕ το καλό!!!! 

Η χαρά σου κ χαρά μας! 

Το mucosolvan τι ρόλο παίζει;;; 

Το έχω ξανά διαβάσει εδώ κ πράγματα μου κάνει περίεργα!!! 

Εσύ αν επιτρέπεται πόσο χρονών είσαι; 

Κ γενικά βρε κορίτσι τι ηλικίες έχετε κ προσπαθητε για φυσική σύλληψη; 

Εγώ είμαι 42 κ πιστεύω ότι έτσι δεν θα τα καταφέρουμε!!! 

Το μουκοσολβαν ρευστοποιεί την τραχηλική βλέννη και είναι πιο εύκολο για το σπέρμα να βρει το ωάριο. Και εγώ 42 είμαι και προσπαθώ. Δύσκολο μεν φαντάζει ακατόρθωτο αλλά μπορεί να συμβεί.  Φυσικά τα πράγματα θα ήταν πιο εύκολα με εξωσωματική στα 42 μου αλλά προσωπικά δεν θα ακολουθήσω αυτό το δρόμο κατ επιλογήν και επειδή έχω ήδη ένα παιδί. Επομένως εναποθέτω τις ελπίδες μου στη περίοδο που έχω ακόμα, στις νορμάλ ορμόνες μου και στο Θεό. 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πρίν, vasiliki2020 είπε:

Βρε κοριτσακι μου γλυκό και μεταξενιο εσυ ολα θα πανε καλα πολυ καλα μην ανησυχεις.ξερω οτι ειναι δύσκολο αλλά προσπάθησε να μην πέφτεις ψυχολογικα σκέψου το σπορακι που έχεις στη κοιλίτσα και χαμόγελα.εγω αυτο το μηνα δεν παω καλα με επαφες λιγο το τρέξιμο λίγο η κούραση λίγο η μέση του άντρα καμια ελπιδα.χαχαχα καμένος μηνας

Ε καλά δεν εισαι η μόνη χαχαχα δεν νομίζω ότι μπορούμε να έχουμε οργασμο καθε φορα ποσα μάλιστα όταν έχουμε μετατρέψει το σεξ σε πρόγραμμα.αστα να πανε.ο γιατρός μου ειχε πει το νούμερο ένα δεν είναι ούτε η στάση ουτε τιποτα απλα να το απολαμβάνετε... τι να του πω ρου ανθρώπου οτι κοιτάω τις μέρες με ένα τεστ στο χέρι και προγραμματισμό τις επαφες;;;πρέπει να το αλλάξουμε αυτό ολες οπωσδηποτε

Ολο κόλπα εισαι εσυ πες και αλλα στο τελος ολες μαζι θα γράψουμε βιβλίο.best seller θα γινει

Να σου πω βασιλική μου εγώ σε καμένο μήνα έπιασα την δεύτερη εγκυμοσύνη μου..είχε πεθάνει η γιαγιά μου κ δεν κάναμε πόσο καιρό κ στο καπάκι παθαίνω γρίπη κ άλλες δύο εβδομάδες τίποτα..κ το κάνουμε αμέσως μετά κ έπιασα..κ άλλους μήνες που έκανα μέχρι στην περίοδο ποτάμια το αίμα.you never know....

Just now, TATAKI είπε:

Καλημέρα. Τις ασκήσεις τις είχε πει η καθηγήτρια στο είδος @Emilly800, οπως και για το μουκοσολβαν. Της ανήκουν τα πνευματικά δικαιώματα. @Chrussa1982 δεν είσαι η μόνη. Δεν γίνεται με τόσες συχνές επαφές μαζεμένες να έρχεται πάντα η κορύφωση. Μην μου αγχώνεσαι.. @Agatte αν ο κύκλος σου ειναι 28 να την κάνεις 21 την προγεστερόνη. Αν ειναι 27 καντην θα έλεγα 20η μερα. @Emilly800 ανέβα κουκλα μου ψυχολογικά, έχεις τα αντράκια εκεί να σου φτιάχνουν το κέφι, σκέψου και με το best seller που θα γράψεις θα λύσεις και το οικονομικό σου πρόβλημα χαχαχα. Μια χαρά πάνε όλα, ο καιρός περνάει και σε λίγο καιρό θα έχεις αγκαλιά το αγοράκι σου. 

Η αλήθεια είναι ότι για την σημαντικότητα του οργασμού αυτό το είχε πει η aggate κ είχα μείνει κάγκελο...της λέω εγώ δεν....εεε και μου λέει κάνε προσποίηση οργασμού ..κ έμεινα πάλι κάγκελο χαχαχαχα.οποτε αυτόν τον μήνα που έμεινα πήρα μουκοσολβαν κ μετά τα πόδια ψηλά κ για μερικά λεπτά μια εσφιγκα τον κόλπο μια τον χαλάρωνα..αυτό για να βοηθήσω τα αγόρια να πάρουν λίγο μπρος χαχαχα.ασε που μια άλλη κοπέλα μου είχε πει ότι αυτό όμως σε κάνει να πιάσεις αγόρι γιατί τα x πάνε πιο γρήγορα κ βοηθάς κ εσύ με τις συσπάσεις..αυτό τότε δεν το ήξερα βέβαια..ίσως άφηνα κανένα αργό κοριτσάκι να τρυπώσει.χαχαχα..μμμμ θα ελπίζω σε εγγονες τώρα.

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...