Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Εννοείται πως θα τους παίρνεις τηλέφωνο όταν δεν νιώθεις καλά,δεν χρειάζονται ντροπες!Άντε μερικές εβδομάδες έμειναν και σε λίγο καιρό θα κρατάς τον μπέμπη αγκαλίτσα 🥰 ❤️Μοναδικό συναίσθημα ❤️

      μμμ δεν ξέρω για βδομαδες…. με προβλημάτισαν τα πονάκια αυτά! το μωρο επισης είναι τρομερά υπερκινητικό και δεν μπορώ να καταλάβω αν κάμω συσπάσεις ! 

Προσπάθεια εγκυμοσύνης σε μεγαλύτερες ηλικίες


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

@7077maria πάνω κάτω πριν ένα χρόνο είχα τις τιμές που είχες εσύ τον πρώτο μήνα και ο γυναικολόγος μου επέμενε να συνεχίσω φυσιολογικά την προσπάθεια αλλά δεν...κάνω λοιπόν τέλος Ιανουαρίου ξανά και βλέποντας ψηλή fsh και χαμηλή ΑΜΗ αποφασίσαμε να πάμε σε κέντρο χωρίς ωστόσο να σταματήσουμε τις επαφές μας. Στα υπόλοιπα είμαστε κομπλέ δεν υπάρχει πρόβλημα σε σπέρμα και σάλπιγγες. Εμείς είπαμε ότι δεν έχουμε άλλο κουράγιο να το παλέψουμε μόνοι μας για αυτό και ζητήσαμε βοήθεια. Δυστυχώς ο χρόνος δεν είναι σύμμαχος μου και μην έχοντας παιδάκι έχω τρελαθεί. Εδώ όμως βρήκα υπέροχη παρέα λέω τον πόνο μου και νιώθω καλά!!! Καλώς μας ήρθες και πάλι και θα δεις ότι είμαστε γουρλιδικη παρέα ήδη μετράμε 3 εγκυουλες!!!

Just now, Agatte είπε:

@Emilly800 μια χαρά θυμάσαι, εγώ έδινα τις οδηγίες για fake οργασμό, χαχαχ! Και πανω6σ' αυτό αγαπητή μου @Chrussa1982, έχω να πω πως αν σε κάθε επαφή φτάναμε στην κορύφωση, θα είχαμε το βλέμμα του τρελού και δέρμα μωρού, Χαχαχαχ! Λογικό είναι, μην αγχώνεσαι, παίζει τον ρόλο του και το στρες και να ξέρεις πως όσο το σκέφτεσαι τόσο δεν θα φτάνεις σε οργασμό. Το έπαθα και ξέρω... Είχε κολλήσει το μυαλό μου και κάποια στιγμή απλά έγινε και επανηλθαμε πλήρως. Αλλά όχι κάθε φορά... 

Όλες εδώ καλή μου ταυριζομαστε η μία με την άλλη γιατί όλες πάνω κάτω είμαστε στην ίδια φάση... 

Έλεγα αυτό το μήνα να κάνω μια προγεστερονη για να δω αν είναι οκ οι ωορρηξιες μου αλλά δεν προλαβαίνω με τίποτα να πάω. Για τον επόμενο μήνα θα προμηθευτώ τα τεστ προγεστερονης να τα έχω στο σπίτι. Έτσι θα ξέρω επιτέλους αν είναι οκ τα αυγά που σκάνε και δεν σαμποτάρω κι εγώ τους νωχελικους μας κολυμβητές. Αν δεν έρθει εγκυμοσύνη μέχρι το Δεκέμβριο, θα τα παρατήσω. Έτσι λέω... Πολλά τα χρόνια που παλεύω. 

Έλα καλέ που θα τα παρατήσεις!!!έχουμε ακόμα κάνα 2 3 χρόνια να το παλέψουμε!!! Πίστεψε λίγο στα αυγουλάκια και στους κολυμβητές σας και πιστεύω όλα θα γίνουν. Σου στέλνω αγκαλίτσα!!!

Link to comment
Share on other sites

Just now, Agatte είπε:

Μαρία καλησπέρα και καλώς ήρθες στην παρέα μας. Μακάρι σύντομα το όνειρο να γίνει και για εσένα πραγματικότητα. 

Εγώ οδευω στα 39 κι έχω ένα παιδί 9.5 ετών. Ξεκινήσαμε προσπάθειες για 2ο πριν 4-4,5 χρόνια αλλά στο πολύ χαλαρό. Έμεινα έγκυος μετά από 1, 5 χρόνο και το έχασα. Έκτοτε εχουν περάσει 3 χρόνια και, με παύσεις στις προσπάθειες για κάποιους μήνες λόγω εργασίας και των δύο, αλλά χωρίς κανένα αποτέλεσμα. Πέρυσι το καλοκαίρι διαγνώστηκα με χασιμοτο ο οποίος όμως προς το παρόν δεν επηρεάζει τη λειτουργία του θυρεοειδους κι έτσι δεν πήρα αγωγή. Στο καπάκι βρήκαμε πρόβλημα και στο σπερμα. Οι γιατροί λένε πως κάποια στιγμή θα πετύχουμε φυσιολογική σύλληψη αλλά καλό είναι να σκεφτόμαστε και τη σπερματέγχυση ή την εξωσωματική. Αν και ενημερωθηκαμε πλήρως, δεν το σκεφτόμαστε ακόμα λόγω του ότι υπάρχει ήδη ένα παιδί που κακά τα ψέμματα, έχει πληγωθει πολύ από την όλη κατάσταση. Δεν περίμενα ποτέ πως κάτι τόσο απλό, θα κατέληγε να είναι τόσο δύσκολο και σύνθετο. 

Για τις ορμόνες δεν μπορώ να σε βοηθήσω και πολύ γιατί και για μένα είναι καινούρια όλα αυτά. Γιατί όμως κανείς μηνιαια; λόγω εξωσωματικής; 

Πάντως, έτσι για να τονωσω λίγο το ηθικό, θα σας πω πως έχω αρκετές περιπτώσεις στον κύκλο μου με επίτευξη φυσιολογικής σύλληψης σε "προχωρημένη" ηλικία. Προσωπικά έχω αφήσει το καλάθι εδώ και καιρό, δεν περιμένω και πολλά, πάντα όμως ελπίζω να έρθει το ευχάριστο. 

Ηλιαχτίδες βεβαίως βεβαίως! Μια χαρά τα λέω! Και δεν χρειάζεται να βγεις από το σπίτι για να σε περιποιηθεις. Σηκωτό πρωί, κανε6το ντουζάκι σου, φτιάξε επιμελώς ατημέλητα τα μαλλάκια σου, κάνε ένα διακριτικό μακιγιάζ, βγάλε τις τρύπιες φόρμες αυτές τι άνετες, ξέρεις, και βάλε κάτι άλλο εξίσου cozy αλλά πιο stylish, κοίτα στον καθρέφτη, πες ένα "φτου σου κοπελαρα μου" και άλλαξε την ψυχολογία σου! Αντε που γέρασες πριν την ώρα σου, έρχεται ο δεύτερος γιος, σε θέλω στην πένα! Φτου σου κοπελαρα μου! 

Αχ σορρυ, νόμιζα την ακούσατε ήδη! Θα την ακούσεις την Τετάρτη λοιπόν, εδώ θα είμαστε και θα περιμένουμε μαζί σου! 

Σταμάταααα.χαχαχαχα.βρε.....με παρακολουθείς;;;;;που τις είδες τις τρύπιες μου φόρμες...ακριβώς μέσα έπεσες χαχαχαχα.τρυπιες πιτζάμες.να σε πω....αυτή ιδίως με βολεύει πολύ...

Just now, Chrussa1982 είπε:

@7077maria πάνω κάτω πριν ένα χρόνο είχα τις τιμές που είχες εσύ τον πρώτο μήνα και ο γυναικολόγος μου επέμενε να συνεχίσω φυσιολογικά την προσπάθεια αλλά δεν...κάνω λοιπόν τέλος Ιανουαρίου ξανά και βλέποντας ψηλή fsh και χαμηλή ΑΜΗ αποφασίσαμε να πάμε σε κέντρο χωρίς ωστόσο να σταματήσουμε τις επαφές μας. Στα υπόλοιπα είμαστε κομπλέ δεν υπάρχει πρόβλημα σε σπέρμα και σάλπιγγες. Εμείς είπαμε ότι δεν έχουμε άλλο κουράγιο να το παλέψουμε μόνοι μας για αυτό και ζητήσαμε βοήθεια. Δυστυχώς ο χρόνος δεν είναι σύμμαχος μου και μην έχοντας παιδάκι έχω τρελαθεί. Εδώ όμως βρήκα υπέροχη παρέα λέω τον πόνο μου και νιώθω καλά!!! Καλώς μας ήρθες και πάλι και θα δεις ότι είμαστε γουρλιδικη παρέα ήδη μετράμε 3 εγκυουλες!!!

Έλα καλέ που θα τα παρατήσεις!!!έχουμε ακόμα κάνα 2 3 χρόνια να το παλέψουμε!!! Πίστεψε λίγο στα αυγουλάκια και στους κολυμβητές σας και πιστεύω όλα θα γίνουν. Σου στέλνω αγκαλίτσα!!!

Σταμάτα που θα τα παρατήσεις..κ εγώ έλεγα αν πατήσω τα σαράντα κ δεν ας το αφήσω κ δεν το άφησα τελικά..κ χθες με ρωτάει ηλικία η γραμματέας κ λέω 40,8 χαχαχαχα.δεν μου πήγαινε η καρδιά να πω 41.. κ μου λέει πως;;;;αμάν κ αυτή...ίχνος χιούμορ;;;

  • Χαχα 4
Link to comment
Share on other sites

Just now, Emilly800 είπε:

Σταμάταααα.χαχαχαχα.βρε.....με παρακολουθείς;;;;;που τις είδες τις τρύπιες μου φόρμες...ακριβώς μέσα έπεσες χαχαχαχα.τρυπιες πιτζάμες.να σε πω....αυτή ιδίως με βολεύει πολύ...

Σταμάτα που θα τα παρατήσεις..κ εγώ έλεγα αν πατήσω τα σαράντα κ δεν ας το αφήσω κ δεν το άφησα τελικά..κ χθες με ρωτάει ηλικία η γραμματέας κ λέω 40,8 χαχαχαχα.δεν μου πήγαινε η καρδιά να πω 41.. κ μου λέει πως;;;;αμάν κ αυτή...ίχνος χιούμορ;;;

Έτσι πως της αμολυσες την ηλικία σου σαν υψηλός πυρετός ακούστηκε χαχαχαχα!!! Όσο για την τρύπια φόρμα δεν υπάρχει πιο άνετο outfit για το σπίτι!!!δεν τις αποχωρίζομαι ποτέ αλλά μάσκαρα και ρουζακι φοράω ανελλιπώς στο σπίτι. Το μαλλί βέβαια το έχω τον κλασσικό αγαπημένο κότσο κεφτεδάκι αλλά δε μπορώ πχ να μαγειρεύω και να πέφτει το μαλλί στα μούτρα μου!!και ναι έτσι ακριβώς κυκλοφορώ στο σπίτι και αρέσω κιόλας!!!

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Chrussa1982 είπε:

Έτσι πως της αμολυσες την ηλικία σου σαν υψηλός πυρετός ακούστηκε χαχαχαχα!!! Όσο για την τρύπια φόρμα δεν υπάρχει πιο άνετο outfit για το σπίτι!!!δεν τις αποχωρίζομαι ποτέ αλλά μάσκαρα και ρουζακι φοράω ανελλιπώς στο σπίτι. Το μαλλί βέβαια το έχω τον κλασσικό αγαπημένο κότσο κεφτεδάκι αλλά δε μπορώ πχ να μαγειρεύω και να πέφτει το μαλλί στα μούτρα μου!!και ναι έτσι ακριβώς κυκλοφορώ στο σπίτι και αρέσω κιόλας!!!

Κ εγώ ρε κορίτσια μια από τα ίδια φόρμες και κότσος κεφτεδάκι λίγο αντιηλικη με χρώμα βάζω το πρωί ,να κρύψω λίγο το χαλί και αυτά 

Ήθελα να ήξερα αυτός ο άντρας μου πως του @@κωνεται

χαχαχαχα

ήρωες και αυτοί ήρωες

  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Ellidr είπε:

Κ εγώ ρε κορίτσια μια από τα ίδια φόρμες και κότσος κεφτεδάκι λίγο αντιηλικη με χρώμα βάζω το πρωί ,να κρύψω λίγο το χαλί και αυτά 

Ήθελα να ήξερα αυτός ο άντρας μου πως του @@κωνεται

χαχαχαχα

ήρωες και αυτοί ήρωες

Μάλλον είμαστε πολύ κουκλάρες και ότι και να φοράμε λαμπουμε!!!! Εμένα με γουστάρει και με γιαγιαδιστικα εσώρουχα οπότε δε με πολυνοιαζει αν κάτσει σεξ και δεν φοράω καλό εσώρουχο!!!

  • Χαχα 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, Ellidr said:

Κ εγώ ρε κορίτσια μια από τα ίδια φόρμες και κότσος κεφτεδάκι λίγο αντιηλικη με χρώμα βάζω το πρωί ,να κρύψω λίγο το χαλί και αυτά 

Ήθελα να ήξερα αυτός ο άντρας μου πως του @@κωνεται

χαχαχαχα

ήρωες και αυτοί ήρωες

Εγώ τον δικό μου τον έχω σκοτσέζικο ντουζ. Το πρωι φτιαχνομαι, βαφομαι γιατι παω δουλεια, το απογευμα μαλλι φυσικά και εγώ κότσο , φόρμες με λιγες στάμπες επάνω απο χλωρίνη που μου είχε πέσει και έχουν ξεβάψει και φλις με αστερακια.. so sexy χαχαχα. Στις γονιμες παιζω βρωμικα. Τα βγαζω ολα, ξαπλωνω, κουκουλωνομαι εως πανω και τον φωναζω. Και καλά έκπληξη...Δεν ρισκάρω γιατι φοβάμαι στην ηλικια του μην δεν λειτουργήσουν τα υδραυλικά. 

Just now, Chrussa1982 said:

Έτσι πως της αμολυσες την ηλικία σου σαν υψηλός πυρετός ακούστηκε χαχαχαχα!!! Όσο για την τρύπια φόρμα δεν υπάρχει πιο άνετο outfit για το σπίτι!!!δεν τις αποχωρίζομαι ποτέ αλλά μάσκαρα και ρουζακι φοράω ανελλιπώς στο σπίτι. Το μαλλί βέβαια το έχω τον κλασσικό αγαπημένο κότσο κεφτεδάκι αλλά δε μπορώ πχ να μαγειρεύω και να πέφτει το μαλλί στα μούτρα μου!!και ναι έτσι ακριβώς κυκλοφορώ στο σπίτι και αρέσω κιόλας!!!

Εσύ εισαι κυρία καλέ...μάσκαρα και ρουζ...γκραντε καταστάσεις

Just now, Emilly800 said:

Σταμάταααα.χαχαχαχα.βρε.....με παρακολουθείς;;;;;που τις είδες τις τρύπιες μου φόρμες...ακριβώς μέσα έπεσες χαχαχαχα.τρυπιες πιτζάμες.να σε πω....αυτή ιδίως με βολεύει πολύ...

Σταμάτα που θα τα παρατήσεις..κ εγώ έλεγα αν πατήσω τα σαράντα κ δεν ας το αφήσω κ δεν το άφησα τελικά..κ χθες με ρωτάει ηλικία η γραμματέας κ λέω 40,8 χαχαχαχα.δεν μου πήγαινε η καρδιά να πω 41.. κ μου λέει πως;;;;αμάν κ αυτή...ίχνος χιούμορ;;;

Εμενα το εκανε η νεα γραμματεας της γιατρου μου. Ειχα παει καποια στιγμη μου λεει να σας παρω ιστορικο και τα στοιχεια. Λεω ερχομαι χρονια, εχω γεννησει με την γιατρο.. μου λεει εχουμε χασει τα στοιχεια, λεω αντε να τα πω παλι...ρωταει ημερομηνια γεννησης, της λεω ημερομηνια και γραφει ετων 42. Λεω συγνωμη αλλα δεν ειμαι ακομα 42, μου λεει ωχ σας ζηταω συγνωμη και αρχισε να σβηνει με μανια. Λεω δεν πειραζει αλλα εχω ακομα 10 μερες να μπω στα 42 δεν χρειαζεται απο τώρα...θα έλεγε μετα πως επεσε σε τρελή χαχαχα. 

  • Χαχα 4
Link to comment
Share on other sites

@Emilly800 όλες έχουμε ένα σετ φόρμες ή πυτζάμες που κλαίνε για να πάνε στον κάλαθο των αχρήστων αλλά αρνούμαστε πεισματικά να τις ξεφορτωθουμε! Είναι κανόνας! Κι εγώ το πρωί στολιζομαι για να πάω στη δουλειά και μετά είμαι με τα μαλλιά κουκουρικου και ρόμπα! Φέτος πήρα καινούριες πυτζάμες να γίνω λίγο άνθρωπος. Ε, κάθε βράδυ καταλήγω ξεβρακωτη. Πρέπει κάπως να ξεχειλωσουν λίγο, προς το παρόν μου σκοτώνουν την υπνοχαλαρωση! 

Όσο για την ηλικία... Έλεος με το κάθε είδους shaming, body shaming, age shaming etc. Βαριέμαι πολύ. Στο δεύτερο με ρωτούσε η μαία ηλικία του πρώτου παιδιού και τη δική μου, της λέω 6.5 και 35.5 κι έπεσε να με φάει γιατί το άφησα τόσα χρονιά και δεν έκανα άλλο νωριτερα. Αλήθεια τώρα; λες και έρχονται κατά παραγγελία ή θα πρέπει για κάποιο λόγο με το που κάνω το πρώτο να κάνω στο καπάκι και το δεύτερο. Σηκώνουμε πολλή εκπαίδευση ακόμα... 

  • Χαχα 3
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια πλάκα πλάκα ευτυχώς με τη δουλειά βάζω και τα ωραία μου τα ρουχαλακια και νιώθω γυναικάρα αλλιώς δε θα είχα πρόβλημα να κυκλοφορώ όλη μέρα σαν γυφτάκι χαχαχαχα. Στην πρώτη καραντίνα τον Μάρτιο που με είχε σε αναστολή για ενάμιση μήνα μόνο βρακιά και φορμες έβαζα στο πλυντήριο είχα ξεχάσει πως είναι να ντύνεσαι νορμάλ χαχαχαχα!!!

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

10 ώρες πρίν, Agatte είπε:

@Emilly800 όλες έχουμε ένα σετ φόρμες ή πυτζάμες που κλαίνε για να πάνε στον κάλαθο των αχρήστων αλλά αρνούμαστε πεισματικά να τις ξεφορτωθουμε! Είναι κανόνας! Κι εγώ το πρωί στολιζομαι για να πάω στη δουλειά και μετά είμαι με τα μαλλιά κουκουρικου και ρόμπα! Φέτος πήρα καινούριες πυτζάμες να γίνω λίγο άνθρωπος. Ε, κάθε βράδυ καταλήγω ξεβρακωτη. Πρέπει κάπως να ξεχειλωσουν λίγο, προς το παρόν μου σκοτώνουν την υπνοχαλαρωση! 

Όσο για την ηλικία... Έλεος με το κάθε είδους shaming, body shaming, age shaming etc. Βαριέμαι πολύ. Στο δεύτερο με ρωτούσε η μαία ηλικία του πρώτου παιδιού και τη δική μου, της λέω 6.5 και 35.5 κι έπεσε να με φάει γιατί το άφησα τόσα χρονιά και δεν έκανα άλλο νωριτερα. Αλήθεια τώρα; λες και έρχονται κατά παραγγελία ή θα πρέπει για κάποιο λόγο με το που κάνω το πρώτο να κάνω στο καπάκι και το δεύτερο. Σηκώνουμε πολλή εκπαίδευση ακόμα... 

Βρε....δεν σας είπα περισυ στην αποβολή με ρώτησε η μαία πόσο είναι το πρώτο σου;;;;εε της λέω εννιά...κ μου λέει από τον ίδιο πατέρα είναι;;;;χαζαχαχαχα.της λέω δυστυχώς χαχαχσχσ.σου λέει τώρα αυτή χώρισε κ θέλει να γλυκανει τον καινούριο...αλλιώς που το θυμήθηκε τώρα;;;;

10 ώρες πρίν, TATAKI είπε:

Εγώ τον δικό μου τον έχω σκοτσέζικο ντουζ. Το πρωι φτιαχνομαι, βαφομαι γιατι παω δουλεια, το απογευμα μαλλι φυσικά και εγώ κότσο , φόρμες με λιγες στάμπες επάνω απο χλωρίνη που μου είχε πέσει και έχουν ξεβάψει και φλις με αστερακια.. so sexy χαχαχα. Στις γονιμες παιζω βρωμικα. Τα βγαζω ολα, ξαπλωνω, κουκουλωνομαι εως πανω και τον φωναζω. Και καλά έκπληξη...Δεν ρισκάρω γιατι φοβάμαι στην ηλικια του μην δεν λειτουργήσουν τα υδραυλικά. 

Εσύ εισαι κυρία καλέ...μάσκαρα και ρουζ...γκραντε καταστάσεις

Εμενα το εκανε η νεα γραμματεας της γιατρου μου. Ειχα παει καποια στιγμη μου λεει να σας παρω ιστορικο και τα στοιχεια. Λεω ερχομαι χρονια, εχω γεννησει με την γιατρο.. μου λεει εχουμε χασει τα στοιχεια, λεω αντε να τα πω παλι...ρωταει ημερομηνια γεννησης, της λεω ημερομηνια και γραφει ετων 42. Λεω συγνωμη αλλα δεν ειμαι ακομα 42, μου λεει ωχ σας ζηταω συγνωμη και αρχισε να σβηνει με μανια. Λεω δεν πειραζει αλλα εχω ακομα 10 μερες να μπω στα 42 δεν χρειαζεται απο τώρα...θα έλεγε μετα πως επεσε σε τρελή χαχαχα. 

Σου λέω δεν μου βγαίνει από το στόμα το 41.. τι σκ,,τα έπαθα;;;από τα 39 λέω 40 ότι είμαι..κ τώρα που πρέπει να πω παραπάνω άρχισα να ζοριζομαι χαχαχαχα.σκεφτομαι κ τον άντρα μου που βαδίζει προς τα 50 χαχαχα άλλος κ αυτός..

  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


11 ώρες πρίν, Ellidr είπε:

Κ εγώ ρε κορίτσια μια από τα ίδια φόρμες και κότσος κεφτεδάκι λίγο αντιηλικη με χρώμα βάζω το πρωί ,να κρύψω λίγο το χαλί και αυτά 

Ήθελα να ήξερα αυτός ο άντρας μου πως του @@κωνεται

χαχαχαχα

ήρωες και αυτοί ήρωες

Φίλη μου αν ειναι ο άντρας να γουστάρει την γυναίκα του..όπως κ να την δει την λιμπιζεται..κ αντιστρόφως αν δεν την θέλει όσο να στολιστεί η  δεν θα του κάνει κούκου...όποτε αφού μας λυμπιζονται κ με τον κεφτέ στην Κασιδα,,,ούτε στον παπά μην το πούμε χαχαχα.

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Emilly800 είπε:

Φίλη μου αν ειναι ο άντρας να γουστάρει την γυναίκα του..όπως κ να την δει την λιμπιζεται..κ αντιστρόφως αν δεν την θέλει όσο να στολιστεί η  δεν θα του κάνει κούκου...όποτε αφού μας λυμπιζονται κ με τον κεφτέ στην Κασιδα,,,ούτε στον παπά μην το πούμε χαχαχα.

Έλα ντε καλά τα λες 

Φτου ,φτου ,φτου 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Emilly800 είπε:

Βρε....δεν σας είπα περισυ στην αποβολή με ρώτησε η μαία πόσο είναι το πρώτο σου;;;;εε της λέω εννιά...κ μου λέει από τον ίδιο πατέρα είναι;;;;χαζαχαχαχα.της λέω δυστυχώς χαχαχσχσ.σου λέει τώρα αυτή χώρισε κ θέλει να γλυκανει τον καινούριο...αλλιώς που το θυμήθηκε τώρα;;;;

Σου λέω δεν μου βγαίνει από το στόμα το 41.. τι σκ,,τα έπαθα;;;από τα 39 λέω 40 ότι είμαι..κ τώρα που πρέπει να πω παραπάνω άρχισα να ζοριζομαι χαχαχαχα.σκεφτομαι κ τον άντρα μου που βαδίζει προς τα 50 χαχαχα άλλος κ αυτός..

Χαχαχα, γελάω γιατί ο καινούριος γυναικολογος το ίδιο με ρώτησε! Μετά βέβαια το μάζεψε λέγοντας μου πως είναι σύνηθες πλέον. Και προφανώς είναι φυσικά. Όσο για την ηλικία, άρχισα να ζορίζομαι κι εγώ. Επιμένω στο 38 ενώ έχω ξεφύγει από το 38,5 και τρέχω προς το 39. Γενικά νομίζω το 40 με ζοριζει. Η αλλαγή δεκαετίας. Με ρώτησε ο άντρας μου μια φορά πως νοιώθω που έχω έναν 50αρη σύζυγο. Του είπα πως θα το σκεφτώ μόλις πατήσει τα 50. Έχουμε ακόμα! Έχετε κι εσείς μεγάλη διαφορά ε; 

@Chrussa1982 ακριβώς τα ίδια κι εγώ, γυρνάω σπίτι, βάζω ότι πιο ξεχαρβαλωμενο έχω, μπερδεύομαι μετά και τρίβω και τα μάτια μου που είναι βαμμένα και είμαι ένα χαρούμενο, ατσουμπαλο πάντα. Όνειρο! 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 27 λεπτά , Agatte είπε:

Χαχαχα, γελάω γιατί ο καινούριος γυναικολογος το ίδιο με ρώτησε! Μετά βέβαια το μάζεψε λέγοντας μου πως είναι σύνηθες πλέον. Και προφανώς είναι φυσικά. Όσο για την ηλικία, άρχισα να ζορίζομαι κι εγώ. Επιμένω στο 38 ενώ έχω ξεφύγει από το 38,5 και τρέχω προς το 39. Γενικά νομίζω το 40 με ζοριζει. Η αλλαγή δεκαετίας. Με ρώτησε ο άντρας μου μια φορά πως νοιώθω που έχω έναν 50αρη σύζυγο. Του είπα πως θα το σκεφτώ μόλις πατήσει τα 50. Έχουμε ακόμα! Έχετε κι εσείς μεγάλη διαφορά ε; 

@Chrussa1982 ακριβώς τα ίδια κι εγώ, γυρνάω σπίτι, βάζω ότι πιο ξεχαρβαλωμενο έχω, μπερδεύομαι μετά και τρίβω και τα μάτια μου που είναι βαμμένα και είμαι ένα χαρούμενο, ατσουμπαλο πάντα. Όνειρο! 

Οχι εμείς έχουμε πέντε χρόνια διαφορά.ακριβως..41 46.. αλλά συμμαθήτριά έρωτας όχι αστεία...21 χρόνια μαζί πάμε στα 22.. κ δεν τελειώνει αυτό το πράμα όσο μεγαλώνουμε..

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Αχ κοριτσια αυτο με τις ηλικιες...τι να πω! Εγω ειχα και προσφατα γενεθλια, μπηκα αισιως στα δευτερα αντα (40) και ελεγα εδω και χρονια οτι οταν μπω στα 40 θα κανω παρταρα να το καψω! Αλλα τελικα ηταν τα πιο μιζερα γενεθλια που ειχα ποτε!! Απο το πρωι ημουν μονη μου αγκαλια με τις αναγουλες μου και απλα στις 4 το απογευμα επρεπε να σηκωθω να ετοιμαστω να παω για δουλεια! Μιλαμε για τετοιο τρελο ξεφρενο ξεφαντωμα! Χαχαχαχαχαχα! 

Οσο για τα πυτζαμακια... εχουν γινει δευτερο δερμα! Τις μερες που δεν δουλευω, για να βγω εξω να παω π.χ. σουπερ μαρκετ, με τα πυτζαμακια παω! Βαζω ενα μπουφαν απο πανω, το μαλλι της τρελης και απλα βαζω μια προχειρη φορμα απο κατω γιατι οκ... τα αρκουδακια προδιδονται! Βαριεμαι ελεινα να αλλαζω ρουχα και βγαινω ετσι υπερλαμπρη! :D

Just now, Emilly800 said:

Οχι εμείς έχουμε πέντε χρόνια διαφορά.ακριβως..41 46.. αλλά συμμαθήτριά έρωτας όχι αστεία...21 χρόνια μαζί πάμε στα 22.. κ δεν τελειώνει αυτό το πράμα όσο μεγαλώνουμε..

Τι υπεροχο!!!! Μπραβο σας!! Να στε παντα αγαπημενοι! :wub:

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...