Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 ώρα πρίν, η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Κορίτσια μπράβο τα καλύτερα σας εύχομαι μέσα από την καρδιά μου 9 μέρες με δύο βλαστοκυστες 28 11 μέρες έφτασε 68 να έχουμε ελπίδες;;; Νιώθω ότι απλά το τραβάμε είναι μικρός αριθμός για 11 ημέρες με βλαστοκυστες 

      Εννοείται και ειναι πολύ καλά. Διπλασιαστηκε ολοκαθαρα!  Πότε ξαναεχετε επαναληπτική?

      πρίν από 13 λεπτά , Lila ki είπε:

      Ναι κυρίως σε εμένα που είμαι 38…. Λόγω υψηλού κινδύνου !!! Ζαιρα μου με βλέπω με τεστ στο χέρι εάν όλα πάνε καλα … μιλάμε τέτοια ανασφάλεια κ τετοιο  φόβο ούτε όταν ήμουν φοιτήτρια και έδινα τα μαθήματα δυο δυο ….

      Μόνο 1 σε όλες ή σε περιπτώσεις υψηλού κινδύνου?  

Μανουλες Αυγούστου 2022 ❤️


Recommended Posts

17 ώρες πρίν, Patataki83 είπε:

Κ εγώ έτσι ξέρω… πως δεν κάνει.. αν κ έχω ρίξει κ εγώ χλωρίνη μέσα στη λεκάνη στην εγκυμοσύνη άπειρες φορές. Στα υπόλοιπα έριχνα κανένα ντετολ το άφηνα λίγη ώρα κ ξέπλενα με ζεστό νερό. 

Εμένα σήμερα μου ήρθε γυναίκα να καθαρίσει… πρώτη φορά φέρνω στο σπίτι να καθαρίσει άλλος… μα τι ωραίο πράγμα να κάθεσαι κ να τα βρίσκεις έτοιμα! Μου έκανε την βεράντα, τα πατζουρια κ τα τζάμια μέσα έξω, τράβηξε γλάστρες που είχε μαζευτεί η σάρα κ η μαρα από πίσω κ την τραπεζαρία της βεράντας… μετά μου καθάρισε τον φούρνο μέσα που εγώ δεν μπορούσα τόσο καιρό να σκύψω κ είχε γίνει χάλια… έκανε τις εσωτερικές πόρτες κ τα καλοριφέρ… τα πορτακια από τα ντουλάπια… το μπάνιο όλο από πάνω ως κάτω… κ στο τέλος έριξε κ ένα σφουγγάρισμα. Ήταν κ η μαμά μου για να επιτηρεί :lol: κ ξεσκονισε παντού… κ εγώ ήμουν ξαπλωμένη φαρδια πλατιά στον καναπε κ δεν κουνήθηκα!  
 

Αυριο έχω κ εγώ γιατρό… να δούμε τι θα δούμε… η δυσφορία σήμερα πάντως ήταν πιο έντονη. Νομιζω θα κάνω μπαμ!!!

Aaaax ... όνειρο αλλά πίστεψέ εγώ δεν θα μποροω να το κάνω εδώ έρχεται η μαμά μου να καθαρίσει κ πάω από πίσω της μην θέλει βοήθεια!!!!!!νιώθω άσχημα!!!!!!εμένα κάνει σβούρες όλη μέρα.....

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

On 12/7/2022 at 1:08 ΜΜ, Vlal είπε:

Εγώ 11 κανονικά αλλά το μωρό είχε από την αρχή δείξει ότι είναι μεγάλο άρα μου κατέβασε μια βδομάδα σχεδόν 5 Αυγούστου και επειδή θα πάω με καισαρική μου κατέβασε άλλη μια!!!!την Δευτέρα θα μάθω!!!!!λοιπόν εγώ σήμερα έβαλα τριπλή μάσκα και γάντια και έριξα χλωρίνη στον μπάνιο όχι την παχύρευστη......κορίτσια δεν άντεχα άλλο....      Δεν μπορούσα.......είδα και δύο κατσαρίδες το πρωί και με έπιασε συγκοπή.    .για μια φορά δεν θα γίνει κάτι!!!!!

Γεια σας κοριτσια με το καλο το μωρακια σε ολες μας!!!! Ειδα οτι γραφατε για κατσαριδες.... σας συστηνω να πατε σε ενα γεωπονικο καταστημα ή φαρμακειο ή απο eshop κ να παρετε το maxforce white σε συριγγα ειναι κ θα δειτε κατσαριδα μετα απο 2 χρονια.....

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν κοριτσια πήγα σήμερα στον γιατρό… τα μωρά μου έχουν πάρει από 400γρ το καθένα από το ντοπλερ πριν δυο βδομαδες…. Εγώ πάλι έχω χάσει ένα κιλό κ αναρωτιέμαι πως :blink:..  2050 η μια κ 2150 η άλλη… ισχιακά κ τα δυο αυτή τη στιγμή… αμνιακα κτλ μια χαρά… πάμε για καισαρική μετά τις 6 Αυγούστου που θα έχω κλείσει 37 εβδομάδες… κατά πάσα πιθανότητα στις 11/8 εκτός απροόπτου. Σε δυο βδομαδες θα πάω πάλι να με δει… είπα ότι νιώθω κάτι τσιμπηματάκια στο στήθος κ μου είπε ότι είναι που προετοιμάζεται για το γάλα… στις 36 εβδομάδες κόβω κ το Σαλοσπίρ… κ μου ζήτησαν να βρω δυο άτομα να δώσουν αίμα για μένα κ να πουν όνομα κ ότι είναι για καισαρική στο Ιασώ. Ευτυχώς αυτό το τελευταίο το κανόνισε η μητέρα μου από τη δουλειά της γτ έχουν τράπεζα αίματος στο Φλέμινγκ κ θα δώσουν εντολή από εκεί να πάρω δυο φιάλες αν χρειαστεί…

  • Μου αρέσει 3

CATwp3.png

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Eirini89 είπε:

Γεια σας κοριτσια με το καλο το μωρακια σε ολες μας!!!! Ειδα οτι γραφατε για κατσαριδες.... σας συστηνω να πατε σε ενα γεωπονικο καταστημα ή φαρμακειο ή απο eshop κ να παρετε το maxforce white σε συριγγα ειναι κ θα δειτε κατσαριδα μετα απο 2 χρονια.....

Θα πάω εννοείται αλλά έχω κάνει απεντομωση κ ότι υπάρχει στην αυλή κ προς το σπίτι είναι νεκρό....αλλά έρχονται κάτι τέρατα από τον δρόμο που έχουν κ φτερά κ λες .....γτ υπάρχουν....αυτά τίποτα δεν τα εμπόδιζε 

1 ώρα πρίν, Patataki83 είπε:

Λοιπόν κοριτσια πήγα σήμερα στον γιατρό… τα μωρά μου έχουν πάρει από 400γρ το καθένα από το ντοπλερ πριν δυο βδομαδες…. Εγώ πάλι έχω χάσει ένα κιλό κ αναρωτιέμαι πως :blink:..  2050 η μια κ 2150 η άλλη… ισχιακά κ τα δυο αυτή τη στιγμή… αμνιακα κτλ μια χαρά… πάμε για καισαρική μετά τις 6 Αυγούστου που θα έχω κλείσει 37 εβδομάδες… κατά πάσα πιθανότητα στις 11/8 εκτός απροόπτου. Σε δυο βδομαδες θα πάω πάλι να με δει… είπα ότι νιώθω κάτι τσιμπηματάκια στο στήθος κ μου είπε ότι είναι που προετοιμάζεται για το γάλα… στις 36 εβδομάδες κόβω κ το Σαλοσπίρ… κ μου ζήτησαν να βρω δυο άτομα να δώσουν αίμα για μένα κ να πουν όνομα κ ότι είναι για καισαρική στο Ιασώ. Ευτυχώς αυτό το τελευταίο το κανόνισε η μητέρα μου από τη δουλειά της γτ έχουν τράπεζα αίματος στο Φλέμινγκ κ θα δώσουν εντολή από εκεί να πάρω δυο φιάλες αν χρειαστεί…

Υπομονή περνάει ο καιρός!!!!!κορίτσια κ εσάς σας παιδεύει η κοιλιά;;;;έχω τελευταία διάσπαρτα μέσα στην μέρα κάτι τρελά κουνήματα της μπέμπας σε σημείο που με πιάνει τέτοιος πόνος περιόδου από τις κλωτσιές κ σουβλιες.....κ με αγχωνει...... μήπως γεννάω κ δεν καταλαβαίνω τπτ....κ μετά από αρκετή ώρα ευτυχώς χαλαρώνει κ κοιμάται.....και επιτέλους ηρεμώ......έχω πει πολλές φορές ωχ όχι πάλι ξύπνησε...... δηλαδή όταν βγει Παναγία μου τι θα λέω χαχαχαχαχαχ 

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Vlal είπε:

Θα πάω εννοείται αλλά έχω κάνει απεντομωση κ ότι υπάρχει στην αυλή κ προς το σπίτι είναι νεκρό....αλλά έρχονται κάτι τέρατα από τον δρόμο που έχουν κ φτερά κ λες .....γτ υπάρχουν....αυτά τίποτα δεν τα εμπόδιζε 

Υπομονή περνάει ο καιρός!!!!!κορίτσια κ εσάς σας παιδεύει η κοιλιά;;;;έχω τελευταία διάσπαρτα μέσα στην μέρα κάτι τρελά κουνήματα της μπέμπας σε σημείο που με πιάνει τέτοιος πόνος περιόδου από τις κλωτσιές κ σουβλιες.....κ με αγχωνει...... μήπως γεννάω κ δεν καταλαβαίνω τπτ....κ μετά από αρκετή ώρα ευτυχώς χαλαρώνει κ κοιμάται.....και επιτέλους ηρεμώ......έχω πει πολλές φορές ωχ όχι πάλι ξύπνησε...... δηλαδή όταν βγει Παναγία μου τι θα λέω χαχαχαχαχαχ 

Ναι ναι κ εγώ τα έχω… αφού μου θυμίζουν σεισμό ώρες ώρες… χαχαχα γυρνάνε απότομα…έχουν κ παραπάνω δύναμη πλέον φαίνεται κ με ταρακουνανε ολόκληρη! 

  • Μου αρέσει 1

CATwp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

4 ώρες πρίν, Vlal είπε:

Θα πάω εννοείται αλλά έχω κάνει απεντομωση κ ότι υπάρχει στην αυλή κ προς το σπίτι είναι νεκρό....αλλά έρχονται κάτι τέρατα από τον δρόμο που έχουν κ φτερά κ λες .....γτ υπάρχουν....αυτά τίποτα δεν τα εμπόδιζε 

Υπομονή περνάει ο καιρός!!!!!κορίτσια κ εσάς σας παιδεύει η κοιλιά;;;;έχω τελευταία διάσπαρτα μέσα στην μέρα κάτι τρελά κουνήματα της μπέμπας σε σημείο που με πιάνει τέτοιος πόνος περιόδου από τις κλωτσιές κ σουβλιες.....κ με αγχωνει...... μήπως γεννάω κ δεν καταλαβαίνω τπτ....κ μετά από αρκετή ώρα ευτυχώς χαλαρώνει κ κοιμάται.....και επιτέλους ηρεμώ......έχω πει πολλές φορές ωχ όχι πάλι ξύπνησε...... δηλαδή όταν βγει Παναγία μου τι θα λέω χαχαχαχαχαχ 

Και σε μένα υπάρχουν στιγμές που τρελαίνεται μέσα στην κοιλιά και πονάω και δε μπορώ να  ηρεμήσω.Απο μέσα μου λέω γιατί δεν ησυχάζει λίγο και αμέσως νιώθω τύψεις γιατί η κινητικότητα του εμβρυου σημαίνει υγεία!Βέβαια προχθές το μεσημέρι ξάπλωσα και δεν ένιωθα τίποτα και με έπιασε άγχος ότι κάτι έπαθε και φταίω εγώ που της "λεω" να ησυχάζει και καλά να πάθω.Ευτυχως μετά από λίγο την έπιασε πάλι η τρέλα και ήρθε η καρδιά μου στη θέση της!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Angela123 είπε:

Και σε μένα υπάρχουν στιγμές που τρελαίνεται μέσα στην κοιλιά και πονάω και δε μπορώ να  ηρεμήσω.Απο μέσα μου λέω γιατί δεν ησυχάζει λίγο και αμέσως νιώθω τύψεις γιατί η κινητικότητα του εμβρυου σημαίνει υγεία!Βέβαια προχθές το μεσημέρι ξάπλωσα και δεν ένιωθα τίποτα και με έπιασε άγχος ότι κάτι έπαθε και φταίω εγώ που της "λεω" να ησυχάζει και καλά να πάθω.Ευτυχως μετά από λίγο την έπιασε πάλι η τρέλα και ήρθε η καρδιά μου στη θέση της!

Αχ κ εγώ το ίδιο είχα πάει την Παρασκευή σε έναν γάμο κ κουράστηκα άπειρα κ αυτή δεν είχε κλείσει μάτι το ένιωθα κ την επόμενη μέρα μέχρι το βράδυ οι κινήσεις ήταν ελάχιστες προφανώς κοιμόταν....εεε εντάξει έπαθα σοκ λέω πάει μπλέχτηκε με τον λώρο κ τι θα κάνω...σκέψου ήπια κρύο νερό έφαγα μαρμελάδα μπισκότα χυμό κ έφτασα το ζάχαρο μου 173 γτ ήθελα να κουνηθεί..........κ κουνούσα κ την κοιλιά μου να δω αν κάνει κινήσεις...... ευτυχώς........ έκανε!!!!κ εγώ κάθε φορά που κινείται πολύ γκρινιάζω κ λέω σταματά ρε μπεμπα κ μετά λέω ας είσαι καλά κ δεν πειράζει 

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια. Ο μικρός μεγαλώνει, 2700 σήμερα. 5-7 Αυγούστου θα γεννήσω με καισαρική μιας κ ο πλακούντας δε μας έκανε τη χάρη να ανέβει όσο έπρεπε. Έκανα κ το εμβόλιο του κοκκύτη. 3 εβδομάδες έμειναν. Σιγά σιγά πρέπει να ετοιμάσω βαλιτσάκι, δωμάτιο κλπ...

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Konisn είπε:

Καλησπέρα κορίτσια. Ο μικρός μεγαλώνει, 2700 σήμερα. 5-7 Αυγούστου θα γεννήσω με καισαρική μιας κ ο πλακούντας δε μας έκανε τη χάρη να ανέβει όσο έπρεπε. Έκανα κ το εμβόλιο του κοκκύτη. 3 εβδομάδες έμειναν. Σιγά σιγά πρέπει να ετοιμάσω βαλιτσάκι, δωμάτιο κλπ...

Τέλεια νέα!απίστευτο πόσο γρήγορα πέρασε ο καιρός και σε λίγες εβδομάδες όλες θα κρατάμε τα μωρά μας αγκαλιά!έκανα και εγώ του κοκκυτη πριν 1 εβδομάδα και μόλις χθες ξεπρηστηκε και ξεκοκκινισε ο ωμός μου!

Και εμείς από ετοιμασίες έχουμε μείνει πίσω!ευτυχώς στήσαμε το λίκνο αλλά ακόμα δεν έχουμε πάρει σεντονακι και δεν έχω πλύνει ούτε ένα ρούχο!Από εβδομάδα θα πρέπει να φορτσαρουμε γιατί θα διανύω την 35η εβδομάδα πρώτα ο Θεός!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 23 λεπτά , Angela123 είπε:

Τέλεια νέα!απίστευτο πόσο γρήγορα πέρασε ο καιρός και σε λίγες εβδομάδες όλες θα κρατάμε τα μωρά μας αγκαλιά!έκανα και εγώ του κοκκυτη πριν 1 εβδομάδα και μόλις χθες ξεπρηστηκε και ξεκοκκινισε ο ωμός μου!

Και εμείς από ετοιμασίες έχουμε μείνει πίσω!ευτυχώς στήσαμε το λίκνο αλλά ακόμα δεν έχουμε πάρει σεντονακι και δεν έχω πλύνει ούτε ένα ρούχο!Από εβδομάδα θα πρέπει να φορτσαρουμε γιατί θα διανύω την 35η εβδομάδα πρώτα ο Θεός!

Επιπλα μου φέρνουν αύριο. Καρότσι κ αυγό αυτοκινήτου τα παραλαμβάνω την άλλη βδομάδα. Τελευταία στιγμή. Τα ρουχαλακια τα εχω ολα καθαρα κ σιδερωμένα. Δε ξέρω βέβαια αν είναι αρκετά. Απο αφρόλουτρα, κρεμουλες κλπ δεν έχω πάρει τπτ.

Το εμβόλιο μου το έκαναν στον ποπό. Με έπιασε ένας φόβος με την καισαρική κ με το ότι σε λιγότερο απο μήνα θα έχω παιδάκι αλλά προσπαθώ να εστιάζω αλλού για να μη πανικοβληθώ.

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


1 hour ago, Konisn είπε:

Επιπλα μου φέρνουν αύριο. Καρότσι κ αυγό αυτοκινήτου τα παραλαμβάνω την άλλη βδομάδα. Τελευταία στιγμή. Τα ρουχαλακια τα εχω ολα καθαρα κ σιδερωμένα. Δε ξέρω βέβαια αν είναι αρκετά. Απο αφρόλουτρα, κρεμουλες κλπ δεν έχω πάρει τπτ.

Το εμβόλιο μου το έκαναν στον ποπό. Με έπιασε ένας φόβος με την καισαρική κ με το ότι σε λιγότερο απο μήνα θα έχω παιδάκι αλλά προσπαθώ να εστιάζω αλλού για να μη πανικοβληθώ.

 

Και εγώ μία από τα ίδια ώρες-ώρες πανικοβάλλομαι θα έχω ένα μωράκι. Και επειδή θα μπω με καισαρική 28-29 Ιουλίου και επειδή ο γιατρός μου όταν ήταν να το δω στις 7 του μηνός ήταν με κορονοιο και τώρα θα το δω Δευτέρα έχω αρχίσει και αγχώνομαι. Εν τω μεταξύ συγγνώμη που θα το πω έτσι αλλά έχω γαμήθει στις δουλειές μιλάμε για πολλή κούραση.... Και μάλλον η μπέμπα από ότι φαίνεται μετά από τέτοια κούραση μόνη της δεν θέλει να πει πιο νωρίς... Βέβαια χωρίς ωραίες έχω κάτι πόνους σαν περίοδο και πολλές φορές και έντονους αλλά μετά περνάνε και εκεί αγχώνομαι μην τυχόν ξεκινάει πήγαινα και εγώ δεν καταλάβω τίποτα..... Έφτιαξα και τη βαλίτσα μου και μου μένει μόνο να πάρω οδοντόβουρτσα.....

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 25 λεπτά , Vlal είπε:

Και εγώ μία από τα ίδια ώρες-ώρες πανικοβάλλομαι θα έχω ένα μωράκι. Και επειδή θα μπω με καισαρική 28-29 Ιουλίου και επειδή ο γιατρός μου όταν ήταν να το δω στις 7 του μηνός ήταν με κορονοιο και τώρα θα το δω Δευτέρα έχω αρχίσει και αγχώνομαι. Εν τω μεταξύ συγγνώμη που θα το πω έτσι αλλά έχω γαμήθει στις δουλειές μιλάμε για πολλή κούραση.... Και μάλλον η μπέμπα από ότι φαίνεται μετά από τέτοια κούραση μόνη της δεν θέλει να πει πιο νωρίς... Βέβαια χωρίς ωραίες έχω κάτι πόνους σαν περίοδο και πολλές φορές και έντονους αλλά μετά περνάνε και εκεί αγχώνομαι μην τυχόν ξεκινάει πήγαινα και εγώ δεν καταλάβω τίποτα..... Έφτιαξα και τη βαλίτσα μου και μου μένει μόνο να πάρω οδοντόβουρτσα.....

Κ γω εχω πονακια περιοδου χαμηλα. Μου ειπε να μην ανησυχω αφου ο τραχηλος ειναι οκ. 

Φαντάσου οτι εμεις εχουμε 1 βδομαδα που μετακομισαμε σε νεο σπιτι. Γινεται της μουρλης. Κουτες παντου. Ουτε ξερω πως θα προλαβω να τα κανω ολα σε 3 βδομαδες. Αλλοι εχουν covid, αλλοι εκαναν επεμβαση, αλλοι ειχαν κανονισμενο ταξιδι κ δεν εχουμε ιδιαίτερη βοήθεια. Ο καημένος ο αντρούλης μου τα έχει παίξει. Εγώ επειδή δε μπορώ να τα κάνω μόνη μου, εκνευρίζομαι. Δε μου αρέσει να εξαρτώμαι απο άλλους.

 

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Konisn είπε:

Κ γω εχω πονακια περιοδου χαμηλα. Μου ειπε να μην ανησυχω αφου ο τραχηλος ειναι οκ. 

Φαντάσου οτι εμεις εχουμε 1 βδομαδα που μετακομισαμε σε νεο σπιτι. Γινεται της μουρλης. Κουτες παντου. Ουτε ξερω πως θα προλαβω να τα κανω ολα σε 3 βδομαδες. Αλλοι εχουν covid, αλλοι εκαναν επεμβαση, αλλοι ειχαν κανονισμενο ταξιδι κ δεν εχουμε ιδιαίτερη βοήθεια. Ο καημένος ο αντρούλης μου τα έχει παίξει. Εγώ επειδή δε μπορώ να τα κάνω μόνη μου, εκνευρίζομαι. Δε μου αρέσει να εξαρτώμαι απο άλλους.

 

Ούτε εγώ κ γίνομαι υστερικια......μιλάμε είμαι άυπνη νυστάζω κ ξαπλώνω κ με πιάνει ταχυκαρδία κ πονοκέφαλος κ δεν μπορώ να κοιμηθώ 

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, Vlal είπε:

Ούτε εγώ κ γίνομαι υστερικια......μιλάμε είμαι άυπνη νυστάζω κ ξαπλώνω κ με πιάνει ταχυκαρδία κ πονοκέφαλος κ δεν μπορώ να κοιμηθώ 

Να σκέφτεσαι πως δεν είσαι η μόνη σε αυτή τη φάση!!!!! Θα τα κάνουμε όλα!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια μου χαρά στο κουράγιο σας! Εγώ πλέον δε μπορώ να κουνηθώ να κάνω τπτ… ένα φαΐ κ τέλος… κ μη φανταστείτε τπτ ζόρικο .. όλο μακαρονια κ αυγά ή τπτ που γίνεται στο μισάωρο γτ παραπάνω δεν αντέχω. Πιο συχνά τρώμε απέξω πλέον κ έτσι μας βλέπω να συνεχίζουμε μέχρι να γεννήσω. Ευτυχώς έχουμε σχεδόν τελειώσει με τις αγορές κ το δωμάτιο των μωρών. Τα ρούχα τους είναι όλα πλυμένα σιδερωμένα… να ναι καλα η μάνα μου που τα σιδερωσε.. Μένει να φτιάξω την τσάντα για το μαιευτήριο κ να πάρω ότι χρειάζεται από φαρμακείο.. να πλυθούν τα μπιμπερό να είναι έτοιμα αν χρειαστούν κ να στρώσουμε στις κούνιες σεντόνια. Δεν ξέρω αν έχω ξεχάσει τπτ πλέον… κ ευτυχώς που ξεκινήσαμε νωρίς γτ τώρα που βάρυνε η κοιλιά μου δεν θα μπορούσα να κάνω τπτ απολύτως.
Σας δώσανε λίστα για το μαιευτήριο; Εγώ ζήτησα προχθες από τον γιατρό κ είδα ότι τα έχω όλα όσα μου γράφει.. είχα στείλει μεηλ κ στο Ιασώ κ μου έστειλαν λίστα με τα δικαιολογητικά που πρέπει να έχω μαζί κ τα πέρασα όλα από τώρα στο φλασάκι που έχω πάντα μαζί μου καλού κακού 


CATwp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...