Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

Μανούλες Φεβρουαρίου 2023


Recommended Posts

πρίν από 32 λεπτά , Efaki είπε:

Καλημέρα!!και εγω μια από τα ίδια τι κράμπες με πιάσανε τι η κοιλιά μ με βαραίνει τι το μωρό με πατούσε στο πλευρό ήταν το βράδυ σήμερα δραμα.

Χαχαχα όλες τα ίδια έχουμε. Εμένα με ξύπνησε η μπέμπα νωρίς νωρίς.......

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

1 hour ago, SpiridoulaK είπε:

Χαχαχα όλες τα ίδια έχουμε. Εμένα με ξύπνησε η μπέμπα νωρίς νωρίς.......

Ευτυχώς η δικιά μου άμα κοιμηθώ, δε με ξυπνάει.. κοιμάται..! Αλλά μέχρι να κοιμηθώ, άσε...

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!

@Amalia!Για τον ύπνο μια από τα ίδια κ εγώ..δε βολεύομαι πουθενά και για να γυρίσω πλευρό βασανιζομαι.. εν τω μεταξύ χθες το βράδυ η μπέμπα με κλωτσούσε πολύ χαμηλά και ήταν ενοχλητικό και αγχωτικό!

@JijiΑυτά τα πετρώματα  μπορεί να είναι όντως συσπάσεις. Αλλά αν κρατάνε για λίγο και δεν είναι πολλές δεν ανησυχούμε, είναι φυσιολογικό στο μήνα που είμαστε. Κ εγώ έχω.. Μαγνήσιο πίνεις? Επίσης θέλει πολύ νερό και ξεκούραση!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , Arden είπε:

Καλημέρα κορίτσια!

@Amalia!Για τον ύπνο μια από τα ίδια κ εγώ..δε βολεύομαι πουθενά και για να γυρίσω πλευρό βασανιζομαι.. εν τω μεταξύ χθες το βράδυ η μπέμπα με κλωτσούσε πολύ χαμηλά και ήταν ενοχλητικό και αγχωτικό!

@JijiΑυτά τα πετρώματα  μπορεί να είναι όντως συσπάσεις. Αλλά αν κρατάνε για λίγο και δεν είναι πολλές δεν ανησυχούμε, είναι φυσιολογικό στο μήνα που είμαστε. Κ εγώ έχω.. Μαγνήσιο πίνεις? Επίσης θέλει πολύ νερό και ξεκούραση!

Ναι με κλωτσάει κι εμένα χαμηλά αρκετές φορές..! Χθες το βράδυ άλλαξα πλευρό κι ένιωσα το κολοκυθάκι μου μέσα να πέφτει κι αυτό απο το βάρος χαχαχ.. εγώ βολεύομαι αρκετά και ανάσκελα αλλά δεν κάνει, οπότε κάθομαι λίγο και ξανά στο πλάι! Αλλά δεν μπορώ να κοιμηθώ πολλές ώρες.

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , Amalia! είπε:

Ναι με κλωτσάει κι εμένα χαμηλά αρκετές φορές..! Χθες το βράδυ άλλαξα πλευρό κι ένιωσα το κολοκυθάκι μου μέσα να πέφτει κι αυτό απο το βάρος χαχαχ.. εγώ βολεύομαι αρκετά και ανάσκελα αλλά δεν κάνει, οπότε κάθομαι λίγο και ξανά στο πλάι! Αλλά δεν μπορώ να κοιμηθώ πολλές ώρες.

Εγώ όταν ξαπλώνω ανάσκελα νιώθω να σκληραίνει η κοιλιά μετά από λίγο. Λένε καλύτερα στο αριστερό πλάι.. Αλλά και μόνο στη μια μεριά πόσο να αντέξεις? Μετά ξυπνάω με πόνο στα ισχία ανάλογα από ποια μεριά κοιμήθηκα περισσότερο. Υπομονή κορίτσια μου!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα κοριτσιααα!!! Καλά ο ύπνος είναι δύσκολος δε το συζητώ...εμένα η δικιά μου άμα κοιμάμαι δεν ενοχλεί αλλά πιανομαι πολύ κ μουδιαζω...

 

@Ardenναι ξεκίνησα και μαγμησια αυτές τις μέρες,νερό πίνω έτσι κι αλλιώς άπειρο! Πάντως στον καρδιοτοκογραφο μου είπανε πως δεν έχω συσπασεις..ποιος ξέρει ίσως είναι η μπέμπα!

 

Και μένα με κλωτσάει αρκετά χαμηλά κάποιες φορές κ λέω τώρα τι γινετε αγχώνομαι!!! Τελικά όλες τα ίδια έχουμε!!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Arden είπε:

@SpiridoulaK Χρόνια σου πολλά κορίτσι μου! Να είσαι πάντα υγιής και ευτυχισμένη εύχομαι! Με το καλό να υποδεχτειτε τη μπέμπα σας!!!:x

Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου. Ανταποδίδω όλες τις ευχές!!!! 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 15 λεπτά , SpiridoulaK είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου. Ανταποδίδω όλες τις ευχές!!!! 

Χρόνια πολλά κορίτσι μου! Δεν ξέρω πολλά από γιορτές τώρα πήρα χαμπάρι χαχαχχα να είσαι γερή και με το κακό το μωρακι σου!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Γεια σας:)

Είστε καλά;

@SpiridoulaK Χρόνια Πολλά!!!Με το καλο το μωράκι:)

Κορίτσια πήρατε ρηλάξ; Αν ναι ποιο; Ψαχνω αλλα με χαλάει που σχεδόν ολα ειναι μέχρι 6 μηνών! Θα το ήθελα να σηκώνει περισσότερα κιλά...

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 23 λεπτά , Laura♡ είπε:

Γεια σας:)

Είστε καλά;

@SpiridoulaK Χρόνια Πολλά!!!Με το καλο το μωράκι:)

Κορίτσια πήρατε ρηλάξ; Αν ναι ποιο; Ψαχνω αλλα με χαλάει που σχεδόν ολα ειναι μέχρι 6 μηνών! Θα το ήθελα να σηκώνει περισσότερα κιλά...

 Καλημέρα! Εγώ δεν πήρα! Κι ούτε πρόκειται..  Δεν ξέρω αν είναι τόσο χρήσιμο! Άσε που κάπου είχα διαβάσει ότι δεν κάνει καλό στη μεση τους όταν είναι πολύ μωρά!

@SpiridoulaK Χρόνια Πολλά κοπέλα μου! Με το καλο το μωράκι σου!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Laura♡ είπε:

Γεια σας:)

Είστε καλά;

@SpiridoulaK Χρόνια Πολλά!!!Με το καλο το μωράκι:)

Κορίτσια πήρατε ρηλάξ; Αν ναι ποιο; Ψαχνω αλλα με χαλάει που σχεδόν ολα ειναι μέχρι 6 μηνών! Θα το ήθελα να σηκώνει περισσότερα κιλά...

Γειά σου! Εγώ δεν πήρα όμως σκεφτόμουν μήπως πάρω κάποιο από αυτά που κουνιούνται και έχουν κ μουσική...δεν έχω βρει κάποιο ακόμα...

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Amalia! είπε:

 Καλημέρα! Εγώ δεν πήρα! Κι ούτε πρόκειται..  Δεν ξέρω αν είναι τόσο χρήσιμο! Άσε που κάπου είχα διαβάσει ότι δεν κάνει καλό στη μεση τους όταν είναι πολύ μωρά!

@SpiridoulaK Χρόνια Πολλά κοπέλα μου! Με το καλο το μωράκι σου!

Ευχαριστώ πολύ Αμαλία μου. Με το καλό και η μπέμπα σου!!!!

3 ώρες πρίν, Laura♡ είπε:

Γεια σας:)

Είστε καλά;

@SpiridoulaK Χρόνια Πολλά!!!Με το καλο το μωράκι:)

Κορίτσια πήρατε ρηλάξ; Αν ναι ποιο; Ψαχνω αλλα με χαλάει που σχεδόν ολα ειναι μέχρι 6 μηνών! Θα το ήθελα να σηκώνει περισσότερα κιλά...

Σε ευχαριστώ πολύ κοπέλα που. Με το καλό και το δικό σου μωράκι!!!!

4 ώρες πρίν, Jiji είπε:

Χρόνια πολλά κορίτσι μου! Δεν ξέρω πολλά από γιορτές τώρα πήρα χαμπάρι χαχαχχα να είσαι γερή και με το κακό το μωρακι σου!

Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου!!!!

4 ώρες πρίν, Efaki είπε:

@SpiridoulaKχρονια πολλά με υγεία πάνω από όλα κ με το καλό το μωράκι σου!!!

Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου 

  • Μου αρέσει 2
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 12 λεπτά , SpiridoulaK είπε:

Ευχαριστώ πολύ Αμαλία μου. Με το καλό και η μπέμπα σου!!!!

Σε ευχαριστώ πολύ κοπέλα που. Με το καλό και το δικό σου μωράκι!!!!

Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου!!!!

Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου 

Σπυριδούλα, πολύχρονη!!!Με το καλό να κρατήσεις το μωράκι σου στην αγκαλιά σου!!!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...